|
VITEK2442
| Založen: 04. 09. 2018 |
| Příspěvky: 67 |
| Bydliště: Havířov |
|
 |
| Zaslal: 11.7.2021 17:20 |
|
|
 |
|
Od 12.7.21 na TV NOW a od 29.7.21 na RTL posledních 8 epizod Kobry 11:
29.7 od 20.15 h.:Stiller schmerz, Erbarmungslos, Abflug
5.8 od 20.15 h.:Identität, Völlig schmerzfrei, Innerer Feind (Der Todes Angel)
12.8 od 20.15 h.:Das Team 1 a 2 (pokud je nepřejmenují)
|
|
|
VITEK2442
| Založen: 04. 09. 2018 |
| Příspěvky: 67 |
| Bydliště: Havířov |
|
 |
| Zaslal: 13.7.2021 14:48 |
|
|
 |
|
Das Team 2
Dálniční policie je hotová: Semir je ve vězení, Vicky už není policistkou a Marc, který byl prohlášen za mrtvého, je mylně považován za vraha. Vicky pohání tuto nespravedlnost do kampaně proti muži, který zradil jejího přítele. Skončí v zajetí a hrozí, že zemře, pokud nedostane včas dialýzu. Semir, Kramer, Max a Dana musí najít způsob, jak najít svého kolegu.
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 26.10.2021 14:46 |
|
|
 |
|
|
|
|
Cobra 11 fans
| Založen: 23. 09. 2019 |
| Příspěvky: 58 |
|
|
 |
| Zaslal: 27.10.2021 19:30 |
|
|
 |
|
Tak alespoň něco, doufám, že to nebudou jen nějaké sestřihy, protože z toho článku to moc nechápu. Ale pokud to opravdu budou 90 minutové filmy, tak je to v podstatě jako klasické pilotní filmy u nějakých sérií. Pokud by to tak bylo, tak bych byl spokojen. Tak uvidíme jak to bude, ale jsem na to zvědavý.
|
|
|
adanos
| Založen: 20. 04. 2008 |
| Příspěvky: 92 |
|
|
 |
| Zaslal: 30.11.2021 15:12 |
|
|
 |
|
Nové díly už se natáčí. Bude to 3x 90 minut.
|
|
|
adanos
| Založen: 20. 04. 2008 |
| Příspěvky: 92 |
|
|
 |
| Zaslal: 22.9.2022 16:11 |
|
|
 |
|
Od 20. října budou každý čtvrtek nové filmové díly dostupné na RTL+. Ještě do konce roku by se měli objevit i na Nově (Voyo).
|
|
|
janbohac
| Založen: 12. 09. 2010 |
| Příspěvky: 113 |
| Bydliště: České Budějovice |
|
 |
| Zaslal: 9.11.2022 15:25 |
|
|
 |
|
A co by točil jiného? 🤔😀
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 28.1.2023 22:16 |
|
|
 |
|
Jak tak čtu u Boženy na Facebooku prý budou další filmy, to snad neskončí 😀
|
|
|
Woxys
Administrátor
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1835 |
| Bydliště: Ostrava |
|
 |
| Zaslal: 29.1.2023 22:52 |
|
|
 |
|
To je škoda, ten současný konec byl fakt hezký, důstojný... Semir happy, nová etapa jako dědeček <3
Obávám se, že zase zopakují všechny zápletky, akorát s Maxem, zase unesené děti, tentokrát Dany... :/
|
|
|
Woxys
Administrátor
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1835 |
| Bydliště: Ostrava |
|
 |
| Zaslal: 1.2.2023 19:38 |
|
|
 |
|
|
|
|
PavelU
| Založen: 27. 04. 2014 |
| Příspěvky: 31 |
|
|
 |
| Zaslal: 25.4.2023 14:49 |
|
|
 |
|
Nadšený z toho nejsem. Obecně ale ve všem byly už díly s tou blondýnkou velmi slabé.
|
|
|
Woxys
Administrátor
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1835 |
| Bydliště: Ostrava |
|
 |
| Zaslal: 25.5.2023 9:19 |
|
|
 |
|
Tak už prý začalo natáčení dalších epizod.
|
|
|
adanos
| Založen: 20. 04. 2008 |
| Příspěvky: 92 |
|
|
 |
| Zaslal: 18.3.2026 19:16 |
|
|
 |
|
Nové díly budou vůbec poprvé premiérově dostupné na Disney+. 28. řada tam bude od 8. dubna.
|
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete hlasovat v tomto fóru
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 11 z 11
|
|
|
|
|