|
Woxys
Administrátor
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1835 |
| Bydliště: Ostrava |
|
 |
| Zaslal: 12.12.2008 22:15 |
|
|
 |
|
|
|
|
bobo23
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 98 |
| Bydliště: Zlín |
|
 |
| Zaslal: 24.12.2008 14:21 |
|
|
 |
|
|
_________________ Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
|
|
Kubinho
| Založen: 29. 04. 2008 |
| Příspěvky: 129 |
|
|
 |
| Zaslal: 24.12.2008 15:38 |
|
|
 |
|
Také se přidám, přeji všem příjemné, šťastné, klidné, veselé .... vánoce, hlavně si nenechte zkazit náladu nepříliš hezkým počasím.
PS : Slavte vánoce s Ježíškem.
|
|
|
Amrodel
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 133 |
| Bydliště: Praha |
|
 |
| Zaslal: 24.12.2008 15:51 |
|
|
 |
|
|
|
|
deljane11
| Založen: 14. 12. 2008 |
| Příspěvky: 73 |
| Bydliště: SR |
|
 |
| Zaslal: 24.12.2008 20:12 |
|
|
 |
|
Šťastnee a veselee Vianoce!!!
|
|
|
Lila
| Založen: 16. 08. 2008 |
| Příspěvky: 159 |
| Bydliště: Nový Jičín |
|
 |
| Zaslal: 31.12.2008 23:38 |
|
|
 |
|
I když je to téma Veselé Vánoce! Přeji Vám všem úspěšný, hezký Nový rok!!!
|
_________________ Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
|
|
Vojta
| Založen: 03. 05. 2009 |
| Příspěvky: 847 |
|
|
 |
| Zaslal: 19.12.2009 10:14 |
|
|
 |
|
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2010 přeje Vojta.
|
|
|
zuzik
| Založen: 28. 08. 2008 |
| Příspěvky: 30 |
|
|
 |
| Zaslal: 20.12.2009 19:11 |
|
|
 |
|
Já všem taky přeji veselé Vánoce a šťastný rok 2010
|
|
|
Peta
| Založen: 28. 10. 2009 |
| Příspěvky: 2 |
|
|
 |
| Zaslal: 23.12.2009 19:19 |
|
|
 |
|
Také se přidávám a přeji krásné vánoce a hlavně šťastný celý nový rok!!!!
|
|
|
Všelicos
Administrátor
| Založen: 14. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1407 |
| Bydliště: KTU. |
|
 |
| Zaslal: 26.12.2009 17:33 |
|
|
 |
|
Cobra: My taky ne... prostě se to tak říká XD
|
_________________ In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete hlasovat v tomto fóru
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 3
|
|
|
|
|