|
PavelU
| Založen: 27. 04. 2014 |
| Příspěvky: 31 |
|
|
 |
| Zaslal: 27.4.2014 22:49 |
|
|
 |
|
Odsud jsem to též stahoval. Najdu ty zbývající s Benem a pak se pokusím to správně očíslovat podle německého originálu.
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 28.4.2014 13:46 |
|
|
 |
|
Je pravda že to číslovaní je od 14 série zlý ale ted by se to mnělo u 19 série napravit a pilotní film revoluce bude jako 19x01 a 19x02 sice to je na rtl 2 polovina 18 série ale u nás to bude jako 19 série ale aspoň bude pilotní film na úvod série
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 3.5.2014 16:09 |
|
|
 |
|
Fanda už jedná práva o zakoupení 19 série takže bude asi až na jaře 2015 - musí počkat na podzimní sérii od RTL která bude mít zřejmě 8 epizod i když nevím jak to udělají protože nová série s Vinzenzem Kieferem bude mít 2 pilotní filmy (Revoluci a temnou stranu)
|
|
|
Hartmutt Freund z KTU
| Založen: 03. 07. 2014 |
| Příspěvky: 419 |
| Bydliště: No prostě někde |
|
 |
| Zaslal: 7.10.2014 16:36 |
|
|
 |
|
Gogo- Bude se tedy vysílat 2 polovina 18.řady (Revoluce-Mrtvý se nevrací) nebo 19.řada (Temná strana-?), nepochopil jsem to.
|
|
|
|
Hartmutt Freund z KTU
| Založen: 03. 07. 2014 |
| Příspěvky: 419 |
| Bydliště: No prostě někde |
|
 |
| Zaslal: 7.10.2014 20:34 |
|
|
 |
|
Super, díky.
|
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 27.10.2014 16:05 |
|
|
 |
|
Dnes bylo na facebooku tv fanda oznámeno že kobra 11 a premiéra 19 série s novým parťákem Alexem začne během příštího roku.
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 20.11.2014 21:08 |
|
|
 |
|
Fanda odvysílá příští rok v premiéře 19 sérii. Zatím to vypadá takto:
01.Revoluce (Revolution) - 1 díl -pilotní film
02.Revoluce (Revolution) - 2 díl - pilotní film
03.Rukojmí (Die Geisel)
04.Rodinná oslava (Familienfest)
05.Poškození lakem (Lackschäden)
06.1983
07.Soutěž (Wettkampf)
08. Mrtví se nevracejí (Tote kehren nicht zurück)
09. Temná strana (Die dunkle Seite) - 1 díl pilotní film
10. Temná strana (Die dunkle Seite) - 2 díl pilotní film
11. Mladá, ženská, vysoce explozivní (Jung, weiblich, hochexplosiv)
12. Akta Stiller (Die Akte Stiller)
13. Poslední noc (Die letzte Nacht)
14. Skok (Jump)
15. Ochránce (Der Beschützer)
16. Na vlastní nebezpečí (Auf eigene Gefahr)
|
|
 |
 | |  |
|
marketa
| Založen: 28. 07. 2011 |
| Příspěvky: 124 |
|
|
 |
| Zaslal: 4.3.2015 16:11 |
|
|
 |
|
Facebook TV FANDA potvrzuje, že 19. řada by měla být odvysílána v tomto roce, datum zatím nevědí.
EDIT: Tak na jaře se dle fb Fandy vysílat nebude...zvláštní je, že ve Volejte Novu kdysi tvrdili, že se na nové díly můžeme těšit letos na jaře...no, je to Nova, tak čemu se vlastně divím...
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 14.4.2015 20:09 |
|
|
 |
|
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 18.4.2015 11:17 |
|
|
 |
|
|
|
|
marketa
| Založen: 28. 07. 2011 |
| Příspěvky: 124 |
|
|
 |
| Zaslal: 1.6.2015 20:07 |
|
|
 |
|
Brittany, je to posunuto na červenec, konkrétně tuším na 4.7. 
|
|
|
janbohac
| Založen: 12. 09. 2010 |
| Příspěvky: 113 |
| Bydliště: České Budějovice |
|
 |
| Zaslal: 17.6.2015 17:56 |
|
|
 |
|
Už se moc těším!
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 12.7.2015 7:13 |
|
|
 |
|
Bohužel ne
|
|
|
marketa
| Založen: 28. 07. 2011 |
| Příspěvky: 124 |
|
|
 |
| Zaslal: 12.7.2015 9:36 |
|
|
 |
|
On-line jde sledovat přes internetové stránky, které přehrají většinu programů...ale nevím, jestli jdou každému...my ji máme od poskytovatele internetu, který nám k tomu musel dát přístupové údaje
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 31.1.2016 15:15 |
|
|
 |
|
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 17.2.2016 8:42 |
|
|
 |
|
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 21.6.2016 7:21 |
|
|
 |
|
takže názvy 20 série na tv fanda jsou zas jiný trochu pak to i tady přepíšu zatím je to takhle celkem bude 16 epizod
1 - Poslední závod
2 - Bez milosti – 1 část
3 - Bez milosti – 2 část
4 - Hra s ohněm
5 - Strach
6 - Fotbal, hra mého života
7 - Kde je Semir?
8 - Den zúčtování
9- Krevní msta – 1 část
10-Krevní msta – 2 část
11-Vzpoura
12 -?? (Lockdown)
13- ?? (Tausend Tode)
14- ?? Duell in der Wildnis
15-?? Space
16-?? Windspiel
dva díly ukradené životy a bojovnice budou asi ve 21 série s Paulem protože ty díly jsou nejspí jen pro německo a nemají nato práva
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 2.7.2016 7:23 |
|
|
 |
|
Ahoj dnes začína jublejní 20 řada kobry 11 na TV FANDA ve 20.20 epizoda poslední závod a pak epizoda bez milosti -1 část. Epizody jsem už i tady přejmenoval tak nezapoměnte po odvysílaní na hodnocení .
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 16.7.2016 16:40 |
|
|
 |
|
takže epizody Ukradené životy (Gestohlenes Leben) a Bojovnice (Die Kämpferin) nebudou odvysílány protože tyto díly jsou pro Německo ale asi nejspíš budou o rok ve 21 série takže bude to dost blbost když Alex odejde a pak tam zas bude a rovnou od 3 epizody tam bude Paul Renner,co naděláme ..
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 17.7.2016 9:02 |
|
|
 |
|
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 19.7.2016 6:49 |
|
|
 |
|
Jo jo zaztím nic neodepsali maji to tam na nástěnce tak čekám a tyhle díly jsou pro německo ale měli by být ve 21 série zatím nejsou naně práva vysílací nejspíš ani na markíze nebudou ani na fandovi bude vesmír a pak rovnou finále s alexem větrná hra
|
|
|
jozefkvasnica
| Založen: 24. 07. 2016 |
| Příspěvky: 1 |
|
|
 |
| Zaslal: 24.7.2016 11:05 |
|
|
 |
|
| Martík napsal: | Ahoj, nedá se to někde sledovat online? Hledala jsem tv fanda na netu, ale všude to chce registraci Dík za info. M. |
Dá sa sledovať. Treba si stiahnuť Kodi (XBMC), potom repozitár s SK/CZ archívmi
| http://kodi-czsk.github.io/repository/ |
Návod na inštaláciu repozitára:
| https://www.youtube.com/watch?v=rrByiYKmymg |
(odporúčam potom Sosáč, tam sú všetky časti, aj najnovšie odvysielané v HD do 3-4 dní)
|
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete hlasovat v tomto fóru
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 4
|
|
|
|
|