|
zeti
| Založen: 16. 10. 2007 |
| Příspěvky: 195 |
| Bydliště: Bratislava |
|
 |
| Zaslal: 17.1.2011 19:53 |
|
|
 |
|
Taxi?
|
_________________ ...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
|
|
Vojta
| Založen: 03. 05. 2009 |
| Příspěvky: 847 |
|
|
 |
| Zaslal: 18.1.2011 16:58 |
|
|
 |
|
Zeti, taky ne. Napovím, že je to seriál z osmdesátých let.
|
|
|
Všelicos
Administrátor
| Založen: 14. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1407 |
| Bydliště: KTU. |
|
 |
| Zaslal: 18.1.2011 22:43 |
|
|
 |
|
Interview s upírem?
|
_________________ In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
|
|
zeti
| Založen: 16. 10. 2007 |
| Příspěvky: 195 |
| Bydliště: Bratislava |
|
 |
| Zaslal: 24.1.2011 9:41 |
|
|
 |
|
Master and Commander?
|
_________________ ...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
|
 | Hádejte film |  |
|
Amrodel
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 133 |
| Bydliště: Praha |
|
 |
| Zaslal: 20.3.2011 13:19 |
|
|
 |
|
Že by Scarface?
|
|
|
|
Vojta
| Založen: 03. 05. 2009 |
| Příspěvky: 847 |
|
|
 |
| Zaslal: 20.3.2011 15:23 |
|
|
 |
|
Je to tak.
|
|
|
Vojta
| Založen: 03. 05. 2009 |
| Příspěvky: 847 |
|
|
 |
| Zaslal: 1.4.2011 18:10 |
|
|
 |
|
Tak dáš?
|
|
 | Re: Hádejte film |  |
|
Vojta
| Založen: 03. 05. 2009 |
| Příspěvky: 847 |
|
|
 |
| Zaslal: 2.4.2011 12:42 |
|
|
 |
|
Slunce Seno?
|
|
|
Woxys
Administrátor
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1835 |
| Bydliště: Ostrava |
|
 |
| Zaslal: 4.4.2011 10:21 |
|
|
 |
|
Já padouch? :rofl:
|
|
|
K.F.
| Založen: 03. 03. 2011 |
| Příspěvky: 16 |
| Bydliště: Brno |
|
 |
| Zaslal: 29.5.2011 19:00 |
|
|
 |
|
RC Driver dáš další?
|
|
|
|
RC Driver
Moderátor
| Založen: 18. 10. 2007 |
| Příspěvky: 258 |
|
|
 |
| Zaslal: 29.6.2011 10:10 |
|
|
 |
|
Jak se tak dívám, nikdo nehádáte, takže 1. nápověda pod obrázkem.
|
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete hlasovat v tomto fóru
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 9 z 11
|
|
|
|
|