|
Woxys
Administrátor
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1835 |
| Bydliště: Ostrava |
|
 |
| Zaslal: 16.1.2010 10:21 |
|
|
 |
|
teď jsem to sem chtěla dát, měla jsme stejný pocit XD
|
|
|
Ján
| Založen: 07. 09. 2009 |
| Příspěvky: 63 |
| Bydliště: Bratislava |
|
 |
| Zaslal: 13.2.2010 18:47 |
|
|
 |
|
|
|
|
Vojta
| Založen: 03. 05. 2009 |
| Příspěvky: 847 |
|
|
 |
| Zaslal: 24.5.2010 16:25 |
|
|
 |
|
|
|
|
Vojta
| Založen: 03. 05. 2009 |
| Příspěvky: 847 |
|
|
 |
| Zaslal: 1.6.2010 17:10 |
|
|
 |
|
|
|
|
sk.miso.sk
| Založen: 30. 05. 2010 |
| Příspěvky: 40 |
|
|
 |
| Zaslal: 1.6.2010 17:27 |
|
|
 |
|
mna bavi sport tak som si sprawil www.sport-vsetko.blog.cz mam tam toho este malo ale pracujem na tom.. ked budete mat cas sa pozrite
|
_________________ hokej-vsetko.blog.cz
|
 |
 | |  |
|
DJ Andrej
| Založen: 05. 10. 2009 |
| Příspěvky: 582 |
| Bydliště: !!! BAN !!! |
|
 |
| Zaslal: 26.6.2010 15:57 |
|
|
 |
|
Kto má rad kriminálky Las Vegas Miami alebo New York odporúčam navštíviť môj český nový blog venovaný práve týmto trom kriminálkam, já som im úplne podľahol a získali si ma, najradšej mám CSI miami potom New York a trošku aj Las Vegas, Nájdete tu fotky, videá, články a všetko o hlavných hrdinov, vysielanie, novinky atď, dávam to tu len raz, takže kto chce a má záujem :
http://csi-3logie.blog.cz/
A ešťe pridávam do tretice môj tretí blog o super seriály 24 Hodin
http://bauer24hodin.blog.cz/

|
_________________ Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
|
 |
 | |  |
|
DJ Andrej
| Založen: 05. 10. 2009 |
| Příspěvky: 582 |
| Bydliště: !!! BAN !!! |
|
 |
| Zaslal: 26.6.2010 19:01 |
|
|
 |
|
Já som povedal že len raz, viac krát to nebudem opakovať, neurobím tú istú chybu ako pri minulom blogu
|
_________________ Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 21.6.2012 11:30 |
|
|
 |
|
|
|
 |
 | |  |
 |
 | |  |
 |
 | |  |
 |
 | |  |
 |
 | |  |
 |
 | |  |
 |
 | |  |
 |
 | |  |
|
Pietro
| Založen: 18. 09. 2013 |
| Příspěvky: 153 |
| Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce. |
|
 |
| Zaslal: 9.12.2014 22:33 |
|
|
 |
|
Máte v PC nějakou písničku a chcete z ní udělat vyzváněčku, nebo jej jakkoli zkrátit? Pak navštivte totok: http://mp3cut.net/
Já to užívám běžně, někdy stáhnu písničku, že je třeba posledních 30 vteřin ticho, tak si to tu zkrátím. A nebo si nějakou zkopíruju a kopii poté usekám na vyzváněčku do mobila. (v šedém pruhu nahoře jsou další konverzní programy navíc (ty modré odkazky)
a nebo totok: http://www.onemorelevel.com/games/avoider.html - jen se snažte uchránit kurzor od toho maníka, ale bacha, je sakra rychlej. (pro spuštění klikněte na tu volbu, kde je míň znaků, je to čínský...
|
_________________ Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!

|
 |
 | |  |
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete hlasovat v tomto fóru
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
|
|
|
|
|