 | We love Original Sound Tracks! |  |
|
Ajka
| Založen: 04. 01. 2010 |
| Příspěvky: 364 |
| Bydliště: Rabbit hole |
|
 |
| Zaslal: 7.1.2012 18:55 |
|
|
 |
|
Jako fanatický milovník filmové a seriálové hudby, si nemohu odpustit a nedat vám sem pár dalších mých oblíbených kousků
X-MEN: First Class - poprvé jsem vůbec nezaregistrovala, že na konci titulků něco takového hraje, až youtube mne vytáhlo z mé nevědomosti, a i přes mou počáteční nelibost k této písni (až tak na pošesté mne to chytlo), se ze mne stal závislák - text skvěle sedí k filmu!
Children of Dune (TV mini-series) - povedená televizní adaptace s úžasnou hudbou v pozadí, rozhodně doporučuji vidět i slyšet!!!
Dva poldové / Dva výtečnicí - od dětství milovaný snímek s Budem Spencerem a Terrencem Hillem (máte-li ten správný dabing, tedy ten vtipný) a nezapomenutelná ústřední melodie, která mě dokáže zvednout ze židle a donutí kroutit se v prapodivných tanečních figurách na libozvučné tóny této skladby  
SURF's Up - skvělý animák, skvělá hudba..., když je miluješ, není co řešit
Asterix v Británii - pardon, nemohu si pomoct, na animovaného Asterixe prostě nedám dopustit! Vladimir Cosma je můj oblíbený skladatel.
|
|
|
 |
 | |  |
 | Ozvěny dětství |  |
|
Ajka
| Založen: 04. 01. 2010 |
| Příspěvky: 364 |
| Bydliště: Rabbit hole |
|
 |
| Zaslal: 20.5.2013 21:12 |
|
|
 |
|
Možná jsem magor, ale mám strašnou chuť jít k mámě na půdu oprášit stara LPíčka a poslouchat dětské hity, jako: Písničky z Rosy 1 a 2 nebo Tom a Jerry písničky.
Ty původní, nikoliv ty odporné chipmunk verze pro současné 'dětstvo'! Ó, jak já je žrala...a evidentně žeru dodnes
Jitka Molavcová - Indián, to je pán
Jiří Korn - Když jsou pohádky v nás
Harapes, Pospíšil, Korn, Gott - Vzhůru mládenci
Tom a Jerry - Znělka z ČST
Znělka k Rodině Nessovic
Zlatovláska - Tak už to v našem zámku chodí
Neuvěřitelná nostalgie Z fleku bych se do těch časů, kdy mojí největší starostí bylo vybrat správnou pastelku, vyřešit rébus v 'Opakuj si o prázdninách' nebo 100x přeskočit švihadlo bez zakopnutí, vrátila.
Muhehehe, jen si rejpněte, ale už je to tak! Na poličce vedle System of a Down a Nine Inch Nails mi spinkají Písničky z večerníčků a Dluhy Hany Zagorové 
|
|
|
 |
 | |  |
 |
 | |  |
|
Všelicos
Administrátor
| Založen: 14. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1407 |
| Bydliště: KTU. |
|
 |
| Zaslal: 29.7.2013 20:04 |
|
|
 |
|
|
_________________ In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
|
|
Woxys
Administrátor
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1835 |
| Bydliště: Ostrava |
|
 |
| Zaslal: 16.8.2013 20:58 |
|
|
 |
|
|
|
 |
 | |  |
 |
 | |  |
 |
 | |  |
 |
 | |  |
|
Pietro
| Založen: 18. 09. 2013 |
| Příspěvky: 153 |
| Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce. |
|
 |
| Zaslal: 21.10.2013 19:36 |
|
|
 |
|
Tak já nepohrdnu absolutně ničím - tedy pokud se to nejmenuje Moravanka nebo Johann Sebastian Bach...
Co se moderní muziky týče, nemusím úplně všecko, ale pár kousků se najde. Poslední dobou spíše zjišťuju, že z toho, co mám doma začíná být asi nejvíc písniček z let 80., což je v kontrastu s mým datem narození. Upřímně, je to úplně jiná liga než to moderní řvaní. Ale E2 poslouchám stejnak. Dobře se při tom usíná.
Nebudu sem postovat linky, ale namátkou bych asi z veleširokého arzenálu písniček z netu posbíraných asi toto:
Toto - Africa
Murray Head - One Night In Bangkok
Alphaville - The Jet Set & Big In Japan
Slade - My Oh My & Run Runaway
Cyndi Lauper - Girls Just Want To Have Fun aj.
+
nějaká filmová muzika, např.:
Survivor - Eye Of The Tiger a Burning Heart (Rocky III, IV)
Bruce Springsteen - Streets Of Philadelphia (Philadelphia) aj.
+
něco málo moderního, např.:
Rob Thomas & Carlos Santana - Smooth
Imagine Dragons - Radioactive
Capital Cities - Safe and Sound aj.
Moc se s mojí oblíbenou muzikou nechlubím - máte tedy do jisté míry punc exkluzivity 
|
_________________ Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!

|
 |
 | |  |
 |
 | |  |
|
sk.miso.sk
| Založen: 30. 05. 2010 |
| Příspěvky: 40 |
|
|
 |
| Zaslal: 4.11.2013 22:07 |
|
|
 |
|
|
_________________ hokej-vsetko.blog.cz
|
 |
 | |  |
 |
 | |  |
 |
 | |  |
 |
 | |  |
 |
 | |  |
|
Hartmutt Freund z KTU
| Založen: 03. 07. 2014 |
| Příspěvky: 419 |
| Bydliště: No prostě někde |
|
 |
| Zaslal: 24.8.2014 13:08 |
|
|
 |
|
Teď mám rád Queen, pak asi U2 a Beatles.
Někdy si poslechnu:
Foo Fighters - Best of You, Learn to Fly
Bruce Springsteen - Hungry Heart
Pak asi nějaký Green Day, Depeche Mode, Sting a Police, Tom Beck (Life is Too Short, Nice Guys Finish Last), Savage Garden (znám teda jen I want You a To the moon and back) a z Queenů: Dont stop me, Bohemian Rhapsody, I want to break free a z Beatles všechno co je (až na písničky který napsal Chuck Berry)
To, co nemusím:
Elvis Presley (Jeho hudba mne neupoutala, taková Rock and Rollová nudná hudba), Shakira, PSY, Iggy Azela, Bruno Mars, Adele, Ariana Grande, prostě všechny tyhle Rapový, Popový blbosti z posledních let, mi trhají uši 
|
|
|
 | Hudba |  |
|
Kocour 742
| Založen: 06. 01. 2008 |
| Příspěvky: 86 |
|
|
 |
| Zaslal: 31.10.2014 20:23 |
|
|
 |
|
Tak, můj hudební žebříček je též pestrý, dalo by se říci, že z každého žánru něco, pokud se nejedná o Dechovku, Hip Hop, Rap a další hudební smetí.
Tak já poslouchám z českých interpretů:
Argema - Vánoční, Modrý Pondělí, Vím někdo tě trápí, Černá Růže, Špinavý záda
Aleš Brichta - Barák na vodstřel, Dívka s Perlami ve vlasech
Olympic - Vlak co nikde nestaví, Ty slzy dávno vpila tráva, Slzy tvý mámy
Tohle je asi nejběžnější český reportoár hudby.
A ze zahraniční, tam jsou to převážně 80's, hair metal, power ballads, melodic metal, symphonic metal, melodic hard rock., ale sem tam se objeví nějaká ta 90's
Guns 'n' Roses - Don't Cry, November Rain, You Could Be Mine, Knockin On Heaven's Door, Paradise City, Patience
Scorpions - Wind Of Change, Still Loving You, Send Me An Angel, You Rock Like A Hurricane
Cinderella - Heartbreak Station, Comming Home, Don't Know What You Got,
W.A.S.P. - Forever Free, Blind In Texas, Hold On To My Heart
KISS - Crazy Crazy Nights, Lick It Up, Rock 'n' Roll All Nite, Forever, Reason To Live, God Gave Rock 'n' Roll To You, I Was Made For Loving You
Skid Row - 18 And Life, Youth Gone Wild, I Remeber You, Quicksand Jesus
White Lion - When The Children Cry, Wait, Love Don't Come Easy, Tell Me, Farewell To You
Firehouse - Don't Treat Me Bad, When I Look Into Your Eyes, I Live My Life For You
Mötley Crüe - Dr. Feelgood, Without You, Girls Girls Girls, atd.
Dále uvedu: Bon Jovi, House Of Lords, Aerosmith, AC/DC, Whitesnake, Van Halen, Poison, Survivor, Def Leppard, atd.....
To by bylo na slohovou práci, ten můj hudební výběr, já jsem prostě takový praštění retromaniak. 
|
|
 |
 | |  |
|
Hartmutt Freund z KTU
| Založen: 03. 07. 2014 |
| Příspěvky: 419 |
| Bydliště: No prostě někde |
|
 |
| Zaslal: 31.10.2014 20:49 |
|
|
 |
|
Guns 'n' Roses, AcDc i Van Halen jsou super! Ty si asi taky na rock že?
|
|
|
|
Hartmutt Freund z KTU
| Založen: 03. 07. 2014 |
| Příspěvky: 419 |
| Bydliště: No prostě někde |
|
 |
| Zaslal: 31.10.2014 20:55 |
|
|
 |
|
Jo a Dechovka = HRŮZA!
|
|
|
|
Hartmutt Freund z KTU
| Založen: 03. 07. 2014 |
| Příspěvky: 419 |
| Bydliště: No prostě někde |
|
 |
| Zaslal: 31.10.2014 21:03 |
|
|
 |
|
Mluvíš mi z duše! Rock je nejlepší za nim asi heavy metal.
|
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 16.11.2014 16:12 |
|
|
 |
|
|
|
|
Hartmutt Freund z KTU
| Založen: 03. 07. 2014 |
| Příspěvky: 419 |
| Bydliště: No prostě někde |
|
 |
| Zaslal: 16.11.2014 16:19 |
|
|
 |
|
Abracadabra je super!
|
|
|
|
Hartmutt Freund z KTU
| Založen: 03. 07. 2014 |
| Příspěvky: 419 |
| Bydliště: No prostě někde |
|
 |
| Zaslal: 20.11.2014 12:49 |
|
|
 |
|
Mimochodem, víte že se ACDC rozpadají kvůli obvinění bubeníka?
|
|
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete hlasovat v tomto fóru
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 4
|
|
|
|
|