|
O.Hnizdil
| Založen: 27. 10. 2007 |
| Příspěvky: 312 |
|
|
 |
| Zaslal: 16.4.2018 10:33 |
|
|
 |
|
Tenhle díl je skvělá bondovka, bohužel velice špatná kobra vzhledem k seriím s Andrém k kterým odkazuje.
Osobně toto jsou epizody které mě odradili od pravidelného sledování.Akční nonsens, kde zachraňují svět obden.Laik se diví a odborník žasne co všechno v Německu řeší i v rámci dálniční policii.
Hodnotím ovšem za 1, když se človek oprostí od historie dostane skvělý akční film alá hollywood.
|
|