AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1835
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Myslím, andy, že podle tebe bych jim záviděla i osobní bankrot a nákazu morem Laughing

nemyslím si, že ji gerkhan podvedl, ačkoliv je asi jediný chlap na světě, u kterého bych to pochopila Very Happy
ale vyloženě pár snů, fakt že jo Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1835
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ten pán napravo je kdo? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Jako chápu, že život s andreou si vybírá daň a za zbabělost přichází trest, ale vypadá to jako screen scény, kdy Vicky našla svého dědečka, který utekl z Alzheimer centra Shocked

https://erdoganatalay.files.wordpress.com/2020/08/kobra-11.jpg

Doufám, že to je jen "špatný úhel".
Shocked
Škoda.... Turci, Arabové a kámoši z Balkánu jsou s rostoucím věkem často fakt štramáci :/
Všichni stárneme, to je jasný, ale Atalay byl faaakt hodně dlouho fešák, teď jsem trošku vyjevená.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Někdo mu špatně nabarvil vousy, vypadá trochu jako Chuck Norris... Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1835
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mne taky pripomnel Chucka.
Ale vis proc?
Protoze stejne jako Chuck tady Gerkhan vysouva celist v domneni, ze tak vypada muzneji a drsneji.
Takovych fotek ma navic vicero Sad

Uplne mi pripomnel repliku ze Zaklinace, shodou okolnosti byla adresovana vojakovi ci strazci zakona. Aneb parafrazuji:

"Mozna ti, pane, nekdo poradil, ze kdyz vysunes bradu a sevres celisti, budes vypadat odhodlane, drsne a muzne. Ten nekdo te napalil, pane. Vypadas jen jako nestastnik, ktery se nemuze uz tyden vys*at!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
To je zajímavá replika Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Od 12.7.21 na TV NOW a od 29.7.21 na RTL posledních 8 epizod Kobry 11:
29.7 od 20.15 h.:Stiller schmerz, Erbarmungslos, Abflug
5.8 od 20.15 h.:Identität, Völlig schmerzfrei, Innerer Feind (Der Todes Angel)
12.8 od 20.15 h.:Das Team 1 a 2 (pokud je nepřejmenují)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra 11 fans


Založen: 23. 09. 2019
Příspěvky: 58
Odpovědět s citátem
Já doufám, že to nebude posledních 8 epizod z Kobry 11. Co jsem tak zatím pochopil, tak by měla být jenom nějaká pauza v natáčení, ale pak podle sledovanosti těchto 8 epizod by se mohlo v natáčení zase pokračovat. Smile Alespoň v to doufám, protože je to můj nejoblíbenější seriál a nedovedu si představit, že by skončil.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1835
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Už se spekulovalo, jak skončí Gerkhan? Very Happy
Máte představu?
Já bych tip měla Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Das Team 2
Dálniční policie je hotová: Semir je ve vězení, Vicky už není policistkou a Marc, který byl prohlášen za mrtvého, je mylně považován za vraha. Vicky pohání tuto nespravedlnost do kampaně proti muži, který zradil jejího přítele. Skončí v zajetí a hrozí, že zemře, pokud nedostane včas dialýzu. Semir, Kramer, Max a Dana musí najít způsob, jak najít svého kolegu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1635
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra 11 fans


Založen: 23. 09. 2019
Příspěvky: 58
Odpovědět s citátem
Tak alespoň něco, doufám, že to nebudou jen nějaké sestřihy, protože z toho článku to moc nechápu. Ale pokud to opravdu budou 90 minutové filmy, tak je to v podstatě jako klasické pilotní filmy u nějakých sérií. Pokud by to tak bylo, tak bych byl spokojen. Tak uvidíme jak to bude, ale jsem na to zvědavý.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 92
Odpovědět s citátem
Nové díly už se natáčí. Bude to 3x 90 minut.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 92
Odpovědět s citátem
Od 20. října budou každý čtvrtek nové filmové díly dostupné na RTL+. Ještě do konce roku by se měli objevit i na Nově (Voyo).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1835
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jsem zvědavá, zda postavě Gerkhana dopřejí to, co si zaslouží nejvíc - new and final love interest Wink

No a na zdůvodnění "sice sis odseděl závažný trestný čin, ale neva, policie má náruč otevřenou" teda budu asi taky koukat s otevřenou pusou...
Píšou, že má být rehabilitován - dyť se sám přiznal Laughing
To zase budou přemety...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1835
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak jsem ze zvědavosti mrkla na nějaké drby po netu a...

Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing

Jako vážně? Vážně? Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1835
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak Erdogan ÚDAJNĚ českým fanouškům řekl, že pokud budou tři letošní filmy úspěšné, může se Kobra natáčet dál Smile
Takže se možná dočkáme 133. návratu andrey, proboha XD

Přiznám se, že jsem bušila hlavou do zdi.
Ten současný konec je tak hezký, symbolický, krásně uzavírající... <3
Byla by hrozná škoda se toho vzdát.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
A co by točil jiného? 🤔😀
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1835
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Teď hostoval v jiném seriálu Very Happy

každopádně by to byla fakt škoda...
Jako... zase to bude unesené dítě, tentokrát Dany, zase se Max probudí vedle mrtvé (zdánlivé) milenky... všechno to bude recyklace.
A kdesi číhá schaferová Very Happy

Ne, ten konec byl fakt moc pěkný, úplně na awww... za mě by byla hrozná škoda to poplivat pokráčkem.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1835
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
RTL odvysílá tři poslední (?) filmy a už je jasné datum - 10., 17. a 24. ledna, vždy ve 20:15 Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nova by je měla také odvysílat v příštím roce. Snad budou navazovat až bude jejich čas. Zatím běží čtvrtá série.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1635
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jak tak čtu u Boženy na Facebooku prý budou další filmy, to snad neskončí 😀
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1835
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
To je škoda, ten současný konec byl fakt hezký, důstojný... Semir happy, nová etapa jako dědeček <3
Obávám se, že zase zopakují všechny zápletky, akorát s Maxem, zase unesené děti, tentokrát Dany... :/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1835
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1635
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo četl sem už nevěřím že to někdy skončí sem říkal že Němci nebudou bez kobry nikdy Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra 11 fans


Založen: 23. 09. 2019
Příspěvky: 58
Odpovědět s citátem
Já jsem ale rád, že Kobra 11 nekončí. Moc bych si přál, aby pokračovala co nejdéle to půjde. Pro mě je to jeden z mála seriálů, možná jediný, který jsem sledoval v dětství a pokračuje až do dnes. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Nadšený z toho nejsem. Obecně ale ve všem byly už díly s tou blondýnkou velmi slabé.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1835
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak už prý začalo natáčení dalších epizod.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 92
Odpovědět s citátem
Nové díly budou vůbec poprvé premiérově dostupné na Disney+. 28. řada tam bude od 8. dubna.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cobra 11 na RTL
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 11 z 11  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma