AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Dokdy se bude kobra 11 natáčet?
Odchodem Toma Becka alias Bena Jäger bych to už ukončil / a
6%
 6%  [ 1 ]
Mám pocit, že už jen pár let
13%
 13%  [ 2 ]
Když se něco stane Semirovi, tak až pak to ukončí
13%
 13%  [ 2 ]
Nedokážu si konec kobry 11 vůbec představit
53%
 53%  [ 8 ]
Asi už bude jen do 20 série a pak kobra skončí
6%
 6%  [ 1 ]
Nevím to odhadnout
6%
 6%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 15

Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ajši: Co ta změna nicku? Jsem překvapen

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1635
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Mr.Gogo Ani ten poslední film nebude. Byla to mylná informace. Šlo o záměnu seriálu doku-krimi K11 za Kobru 11 a taky režiséra který K11 natáčí pro jinou televizi. Zbývá čekat na premiéru Kobry na RTL.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1835
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já už jsem úplně zmatená Laughing Laughing Laughing
Kobra 11 už se nenatáčí a asi už ani nebude - ale v Česku stále zbývá odvysílat 29. sérii, která je podle našeho číslování poslední, je to tak?
Nebo už jsem mimo Very Happy

Dík!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 92
Odpovědět s citátem
Ano, v CR zbyva odvysilat jednu radu. O pripadnych dalsich radach neni zatim zadne info
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cobra 11 fans


Založen: 23. 09. 2019
Příspěvky: 58
Odpovědět s citátem
Prý se o budoucnosti seriálu má rozhodnout v tomto roce 2026. Já doufám, že se bude v natáčení pokračovat. Mimochodem teď 12.3.2026 je to přesně 30 let od odvysílání úplně prvního dílu z Kobry 11 na RTL. Kobra 11 společně s Komisařem Rexem patří mezi moje dva nejoblíbenější seriály. Rexe bohužel přestali natáčet v roce 2015, tak doufám, že alespoň alespoň Kobra 11 bude stále natáčet, nedovedu si představit konec seriálu. Za mě by bylo ideální kdyby se tam vrátil nějaký starší parťák, bohužel Jan Richter u kterého by se návrat velmi nabízel už nepůjde. Ale třeba Alex, Ben nebo i André to by pro mě bylo neskutečně skvělé.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dokdy se bude Kobra 11 natáčet?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma