|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 1.2.2021 15:02 |
|
|
 |
|
|
|
|
VITEK2442
| Založen: 04. 09. 2018 |
| Příspěvky: 67 |
| Bydliště: Havířov |
|
 |
| Zaslal: 3.2.2021 13:42 |
|
|
 |
|
Mr.Gogo Ani ten poslední film nebude. Byla to mylná informace. Šlo o záměnu seriálu doku-krimi K11 za Kobru 11 a taky režiséra který K11 natáčí pro jinou televizi. Zbývá čekat na premiéru Kobry na RTL.
|
|
|
adanos
| Založen: 20. 04. 2008 |
| Příspěvky: 92 |
|
|
 |
| Zaslal: 4.3.2026 8:51 |
|
|
 |
|
Ano, v CR zbyva odvysilat jednu radu. O pripadnych dalsich radach neni zatim zadne info
|
|
|
Cobra 11 fans
| Založen: 23. 09. 2019 |
| Příspěvky: 58 |
|
|
 |
| Zaslal: 11.3.2026 21:48 |
|
|
 |
|
Prý se o budoucnosti seriálu má rozhodnout v tomto roce 2026. Já doufám, že se bude v natáčení pokračovat. Mimochodem teď 12.3.2026 je to přesně 30 let od odvysílání úplně prvního dílu z Kobry 11 na RTL. Kobra 11 společně s Komisařem Rexem patří mezi moje dva nejoblíbenější seriály. Rexe bohužel přestali natáčet v roce 2015, tak doufám, že alespoň alespoň Kobra 11 bude stále natáčet, nedovedu si představit konec seriálu. Za mě by bylo ideální kdyby se tam vrátil nějaký starší parťák, bohužel Jan Richter u kterého by se návrat velmi nabízel už nepůjde. Ale třeba Alex, Ben nebo i André to by pro mě bylo neskutečně skvělé.
|
|