|
Woxys
Administrátor
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1835 |
| Bydliště: Ostrava |
|
 |
| Zaslal: 31.8.2016 10:08 |
|
|
 |
|
Gogo, znáš kouzelná slovíčka?
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 3.10.2017 13:27 |
|
|
 |
|
bacha je tady další spamer :/
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 19.4.2018 6:33 |
|
|
 |
|
|
|
|
Woxys
Administrátor
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1835 |
| Bydliště: Ostrava |
|
 |
| Zaslal: 19.4.2018 20:13 |
|
|
 |
|
já ale celou 23 vidím prázdnou...
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 17.10.2019 10:13 |
|
|
 |
|
Jo omlouvám se já nejsem doma a Božena je na fantreffnu jinak bych je založil
|
|
|
Cobra 11 fans
| Založen: 23. 09. 2019 |
| Příspěvky: 58 |
|
|
 |
| Zaslal: 17.8.2024 0:43 |
|
|
 |
|
Ahoj, bylo by potřeba založit novou sérii, protože k tomu přístup asi nemám, jinak samotné ty nové filmy bych tu klidně rád zakládal jestli mohu. Ale nejdříve je potřeba založit novou, protože k těm třem filmům bych to nedával. Od 14.8. se v Itálii totiž vysílají už ty premiérové filmy, tedy ještě dřív než v Německu.
|
|
|
Aleš Vaněk
Administrátor
| Založen: 12. 10. 2007 |
| Příspěvky: 324 |
| Bydliště: Nový Jičín |
|
 |
| Zaslal: 2.9.2025 18:26 |
|
|
 |
|
Cobra 11 fans, ahoj. Děkuju za zprávu. Založil jsem složku pro 28.sérii a dovolil jsem si Tě zvolit moderátorem od 21.série.
|
|
|
|
Cobra 11 fans
| Založen: 23. 09. 2019 |
| Příspěvky: 58 |
|
|
 |
| Zaslal: 2.9.2025 19:18 |
|
|
 |
|
Děkuji moc, vážím si toho.
|
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete hlasovat v tomto fóru
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
|
|
|
|
|