| Těšíte se na 19. a 20. sérii kobry |
| Ne, ani trochu. |
|
7% |
[ 1 ] |
| Hrozně moc, Andrea už bude mít pět dětí, Hurá!!! |
|
7% |
[ 1 ] |
| Na kobru už se nekoukám, je mi to jedno |
|
30% |
[ 4 ] |
| Docela ano |
|
23% |
[ 3 ] |
| Moc se na novou sérii těším! |
|
30% |
[ 4 ] |
|
| Celkem hlasů : 13 |
|
|
marketa
| Založen: 28. 07. 2011 |
| Příspěvky: 124 |
|
|
 |
| Zaslal: 23.8.2015 7:07 |
|
|
 |
|
Jen ještě doplním, že od 5.9. běží na ČT 2 II. série, chce to vidět tu první, protože to na ni částečně navazuje (no, hodně navazuje)...
|
|
|
Woxys
Administrátor
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1835 |
| Bydliště: Ostrava |
|
 |
| Zaslal: 26.8.2015 5:39 |
|
|
 |
|
Myslíte, že Alexe zabijí?
Mám nepěkný pocit, že tím svůj hahaha pokus o vážnější notu zakončí...
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 26.8.2015 12:42 |
|
|
 |
|
Tak vypadá to že asi jo - André,Tom- smrt,Jan-odešel,Chris-smrt,Ben-odešel a Alex nejspíš smrt když se chcou zabit té temné kobry tak asi nadobro ..
|
|
|
marketa
| Založen: 28. 07. 2011 |
| Příspěvky: 124 |
|
|
 |
| Zaslal: 26.8.2015 13:24 |
|
|
 |
|
Nebo nebude uplně tak nevinnej, jak se zdálo, vyhrabou na něj něco z minulosti a uklidí ho "do chládku"
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 18.11.2015 21:59 |
|
|
 |
|
Takže malí info nový parťák už na jaro 2016 pilotní film bude mít název Cobra, übernehmen Sie. Objeví se tam Anna Engelhardt (Charlotte Schwab). A v dalších epizodách se zas vráti rodina Kim Krüger. Neteř Hanna Krüger se objevila naposledy před 5 lety ve vánoční epizodě kobry 11 Napadení (Der Angriff) ještě za dob Toma Becka. Uvidíme tam i jejího bratra a otce.
zdroj : http://www.imdb.com/title/tt5204460/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 20.12.2015 22:13 |
|
|
 |
|
Ahoj už jsou známy názvy jarní série 2016 s Danielem (Paulem Rennerem) . V březnu a dubnu 2016 na RTL
Cobra, übernehmen Sie - Převzít, Zahltag - Výplata, Treibjagd - Hon, Tödlicher Profit - Smrtící prospěch, Tricks - Triky, Kriegsbeute - Válečné kořisti, Die Falsche Seite -Chybná strana
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 27.2.2016 16:38 |
|
|
 |
|
Takže jarní řada od 7.4.2016 na RTL bude celkem 7 epizod uvidíme nového parťáka Paula Rennera a Annu Engelhardtovou nejspíš na jeden díl zatím a pak se dočkáme možná nového vztahu mezi SPOILER Hartmutem a Susanou
tady jsou díly jarní série od 7.4.2016 na RTL
Cobra, übernehmen Sie - Převzít- Nový pilotn film
Zahltag - Výplata
Treibjagd - Hon
Tödlicher Profit - Smrtící prospěch
Tricks - Triky
Kriegsbeute - Válečné kořisti
Die Falsche Seite -Chybná strana
|
|
|
Woxys
Administrátor
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1835 |
| Bydliště: Ostrava |
|
 |
| Zaslal: 28.2.2016 14:04 |
|
|
 |
|
Ok, já už jsem asi úplně mimo, ale nebyla Susanna těhotná a neměla přítele? Nebo zase umřeli? Nebo si to pletu..............?
|
|
|
Božena Loupancová
Moderátor
| Založen: 14. 10. 2007 |
| Příspěvky: 364 |
| Bydliště: Hrabišín |
|
 |
| Zaslal: 29.2.2016 10:11 |
|
|
 |
|
Susana čeká dítě s velitelem hasičů, který se zapletl do kriminální činnosti a toho času je zavřený. To jen tak na vysvětlenou.
|
|
|
|
Woxys
Administrátor
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1835 |
| Bydliště: Ostrava |
|
 |
| Zaslal: 29.2.2016 20:43 |
|
|
 |
|
čeká, nebo čekala, prosím?
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 29.2.2016 22:21 |
|
|
 |
|
Jo tak Charlotte by tam měla být jen 5 minut jen co zablahopřeje Semirovi k 20.výročí tak se jí nic nestane nejspíš asi to bude historicky nejkretší comeback
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 1.3.2016 8:03 |
|
|
 |
|
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 10.5.2018 6:48 |
|
|
 |
|
|
|
|
O.Hnizdil
| Založen: 27. 10. 2007 |
| Příspěvky: 312 |
|
|
 |
| Zaslal: 12.5.2018 1:30 |
|
|
 |
|
To snad né, koukám že tenhle dálniční okrsek vychovává ve svých řadách samé lumpy .André, možná Jenny.V poslední epizodě bude arcilotr Ben ne?
|
|
|
Camry
| Založen: 09. 10. 2008 |
| Příspěvky: 462 |
| Bydliště: Chomutov |
|
 |
| Zaslal: 20.5.2018 21:37 |
|
|
 |
|
Evokuje mi to myšlenku, že bude Jenny tajný agent.
|
|
|
Woxys
Administrátor
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1835 |
| Bydliště: Ostrava |
|
 |
| Zaslal: 22.5.2018 5:47 |
|
|
 |
|
| Camry napsal: | | Evokuje mi to myšlenku, že bude Jenny tajný agent. |
jako vždy, že XD
|
|
|
O.Hnizdil
| Založen: 27. 10. 2007 |
| Příspěvky: 312 |
|
|
 |
| Zaslal: 29.5.2018 7:54 |
|
|
 |
|
Možná na konci spadne ze skály a tělo nikdy nenajdou... 
|
|
|
O.Hnizdil
| Založen: 27. 10. 2007 |
| Příspěvky: 312 |
|
|
 |
| Zaslal: 30.5.2018 16:24 |
|
|
 |
|
Gerchán zjistí že má s Jenny nemanželské dítě(Dceru pochopitelně) a zabije je Andrea. 
|
|
|
O.Hnizdil
| Založen: 27. 10. 2007 |
| Příspěvky: 312 |
|
|
 |
| Zaslal: 21.11.2018 6:11 |
|
|
 |
|
Tak v Německu už se spekuluje že to zatrhnou, poslední série měla tragickou sledovanost.
Chtělo by to vymyslet nějakou poslední epizodu, třeba že Simír byl celých 20 let v kómatu a odehrávalo se mu to v hlavě.A kdy se do toho kómatu dostal?Když první den u dálniční policie to narval s tím audi do stromu.
To by bylo i uvěřitelné vzhledem k mnoha epizodám .
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 29.11.2018 14:27 |
|
|
 |
|
|
|
|
Woxys
Administrátor
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1835 |
| Bydliště: Ostrava |
|
 |
| Zaslal: 30.11.2018 20:04 |
|
|
 |
|
andrea unesena 8x
Dana unesena 6x
člen týmu ve falešném podezření 4x
zjevivší se další dávný kamarád / sestra / dlouho neviděný otec v trablech 3x
nové nemovitosti a auta koupená pro schafferovou 1+2
to daj
|
|
|
O.Hnizdil
| Založen: 27. 10. 2007 |
| Příspěvky: 312 |
|
|
 |
| Zaslal: 4.12.2018 5:18 |
|
|
 |
|
|
|
|
Andrea
| Založen: 06. 12. 2018 |
| Příspěvky: 24 |
|
|
 |
| Zaslal: 6.12.2018 7:48 |
|
|
 |
|
Super,ale mě spíš vadí jedna věc a to je ta,že Němci nemají vůbec žádný,jak to napsat,smysl pro detail?
|
|
|
O.Hnizdil
| Založen: 27. 10. 2007 |
| Příspěvky: 312 |
|
|
 |
| Zaslal: 6.12.2018 14:40 |
|
|
 |
|
Ben bude tajný agent v podezření ne? 
|
|
|
Andrea
| Založen: 06. 12. 2018 |
| Příspěvky: 24 |
|
|
 |
| Zaslal: 6.12.2018 14:51 |
|
|
 |
|
Já jen zase čekám,kdy se tam vyloupne André
|
|
|
Andrea
| Založen: 06. 12. 2018 |
| Příspěvky: 24 |
|
|
 |
| Zaslal: 6.12.2018 14:58 |
|
|
 |
|
A nebo oživlej Tom,v Kobře je totiž možné úplně vše 
|
|
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete hlasovat v tomto fóru
|
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
|
|
|
|
|