|
Hartmutt Freund z KTU
| Založen: 03. 07. 2014 |
| Příspěvky: 419 |
| Bydliště: No prostě někde |
|
 |
| Zaslal: 17.7.2014 15:00 |
|
|
 |
|
Mne by se libilo kdyby misto kiefra byla partackou Jenny. Byla Benovym partakem v dilech V pasti a Velky navrat a byla dobra.
|
|
|
SaMarBe
Moderátor
| Založen: 14. 10. 2007 |
| Příspěvky: 403 |
|
|
 |
| Zaslal: 18.7.2014 11:11 |
|
|
 |
|
Já se obávám, že ženské se asi Semir nedočká. Přece jen je seriál založený na muž-muž dynamice a když muž-žena dynamiku zkoušeli s Frankem a Susannou, nebylo to tak populární, jak RTL doufala, takže myslím, že tím je to téma pro ně uzavřené.
|
|
|
|
Woxys
Administrátor
| Založen: 13. 10. 2007 |
| Příspěvky: 1835 |
| Bydliště: Ostrava |
|
 |
| Zaslal: 18.7.2014 23:24 |
|
|
 |
|
řekla bych, že týmu žena/muž se dočkáme po případném odchodu Semira... pokud by Kobra pokračovala.
|
|
|
Mr.Gogo
| Založen: 21. 04. 2012 |
| Příspěvky: 1635 |
| Bydliště: Slovensko |
|
 |
| Zaslal: 19.7.2014 12:23 |
|
|
 |
|
No ale Kiefer má smlouvu do roku 2017 tak brzy to nebude pokud jí nezruší pro nízkou sledovanost díky Kiefrovi..ten tomu moc nedává ..
|
|
|
Hartmutt Freund z KTU
| Založen: 03. 07. 2014 |
| Příspěvky: 419 |
| Bydliště: No prostě někde |
|
 |
| Zaslal: 21.7.2014 13:40 |
|
|
 |
|
| Mr.Gogo napsal: | | No ale Kiefer má smlouvu do roku 2017 tak brzy to nebude pokud jí nezruší pro nízkou sledovanost díky Kiefrovi..ten tomu moc nedává .. |
Ach jo, s Kiefrem to asi bude malo lidi sledovat
|
|