AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 


21.3.2008 15:30
185
88468
Jo to bych byla moc ráda. A kdyby to bylo už zabraný šlo by to i nějakým tim busem?

21.3.2008 13:07
185
88468
Ahojky. Taková informativní otázečka Smile . Jen by mě zajímalo jak to je s dopravou. Bohužel bych neměla možnost se tam nějak dopravit (nejspíš i s mámou Smile ). Tak jestli by bylo možný, kdyby náhodou ...

10.3.2008 14:12
185
88468
Dandie: Moc ti za to děkuju Wink. Budu se snažit abych nic neprošvihla Smile

9.3.2008 17:22
185
88468
Ahoj. Dalo by se říct že na tomto fóru jsem nová Smile . Už docela pěkně dlouho toužim jet na ten sraz do Německa. Ten formulář na přihlášení už mám stáhnutej. Jenže můj problém je takovej že nevím co s ...
Strana 1 z 1
Časy uváděny v GMT + 1 hodina