| 21.3.2008 15:30 |
| 185 |
| 88468 |
|
 |
Jo to bych byla moc ráda. A kdyby to bylo už zabraný šlo by to i nějakým tim busem?
|
| 21.3.2008 13:07 |
| 185 |
| 88468 |
|
 |
Ahojky. Taková informativní otázečka . Jen by mě zajímalo jak to je s dopravou. Bohužel bych neměla možnost se tam nějak dopravit (nejspíš i s mámou ). Tak jestli by bylo možný, kdyby náhodou ...
|
| 10.3.2008 14:12 |
| 185 |
| 88468 |
|
 |
Dandie: Moc ti za to děkuju . Budu se snažit abych nic neprošvihla 
|
|
 |
Ahoj. Dalo by se říct že na tomto fóru jsem nová . Už docela pěkně dlouho toužim jet na ten sraz do Německa. Ten formulář na přihlášení už mám stáhnutej. Jenže můj problém je takovej že nevím co s ...
|