AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
66%
 66%  [ 22 ]
2
27%
 27%  [ 9 ]
3
6%
 6%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 33

Únos (Entführt)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Tak a mame za sebou prvni dil 12.serie odvysilany v cestine Smile Jak se vam libil?

Ja jsem s dilem Unos celkem spokojeny, ale neco mi tam chybelo -> ze by Hartmut? Ten taky, ale jeste neco ... Dej byl pekny a dobre dopadl. Akce tradicne na vysoke urovni -> akcniho producenta Stefana Richtera jsme mohli videt na letosnim FT Smile

Dneska davam peknou dvojku Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
No, po dlouhé době můžeme zase něco hodnotit, z čeho mám velkou radost a dávám se do toho...

Podle mě by Únos klidně mohl být i klidně místo Města ve strachu jako "pilotní film", i když kratší. Díl se mi líbil, oceňuju Hotteho a Dietera a líbil se mi i Semir s Chrisem, nejlepší bylo auto bez benzínu a jak na něj Semir hned skočil, ještě předtím, než bylo "domluvené".

No a výhrady - Katrin hraje jiná herečka než v Městě ve strachu Crying or Very sad a když na Katrin promluvila Julie, tak jsem se trochu lekl, to nebyla dobře vybraná dabérka Rolling Eyes Wink

Ale za díl 1...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
V týhle epizodě je mínus děj, kterej je stokrát ohranej a v Kobře jsme ho měli nespočetněkrát.
I přesto snažili se o něco jinýho. Akce i hudba jsou výborný.
Bylo to zajímavě provedený, ale díky ději je to dvojka.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
já jsem tedy opravdu a moc spokojená Very Happy

díl byl super, to napětí by se dalo krájet a já jsem se taky málem rozkrájela jak jsem byla nervózní jak to vůbec dopadne Sad
naštěstí to dopadlo dobře, ale jak se ty policsté dívali na ty rodiče, kdybych byla v jejich kůži tak by mě asi trefil šlak.
řeknu vám docela jsem se bála, když byl ten její táta na hřbitově, připoměnělo mi to jednu mojí povídku... Wink
docela jsem se lekla když ten její táta skočil na toho prvního podezřelého s tím otvíračem na dopisy Shocked , řekla jsem von ho snad zabije! Na tohle nejsem v kobře zvyklá, ale zase se naštěstí nic nestalo Smile

A docela jsem si na začátku trochu zaklela, voni nemůžou Chrisovi alespoň na dvě epizody nechat stejnou dceru, ale tahle byla lepší než ta v Městě v ohrožení Smile

Tyhle nový díly se pěkně rozjížděj Cool doufám, že ty ostatní budou stejně tak dobrý
jo a dávám za jedna, vážně suprovej díl. Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Bylo hezké se na díl podívat znovu v mém jazyce. Díl je bezva a nehoda s leticí kolejnici byla zajiamvá, ale když ten benzí postříkal i kapotu BMW tak při explozi by taky BMW explodovalo, nebo hořelo... Za 1.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
No tak mě se to líbilo,nevim co bych k tomu dodala,vše bylo již řečeno.

Takže já budu naprosto spokojená,když vsechny díly budou takhle dobré. Wink

Pro mě je to za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Za 1

Většina tu byla už rozepsána, takže jen dodám - mě se tento díl líbil...

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Takový průměrný díl. Napětí sice až dokonce, ale na jedničku to nestačí. Jsou i lepší díly. Trojkou bych této epizodě zase křivdil. Takže za 2.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DANELLA


Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 36
Odpovědět s citátem
ahoječky všem na díl se musím teprve podívat v češtině. Ale v němčině se mi docela líbil.Jo a kdyby někoho zajímalo co je to za písničku co hraje když Chris(myslím že to byl Chris) vynášel tu dívku tak je to Dieses Leben od Juli. Very Happy

_________________
www.doctorsdiary.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Nevím, nevím... podle mě nuda. Námět, který se v každé sérii Kobry objevuje alespoň jednou a akce taky nic moc... tři mínus...

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Únos (Entführt)
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
No tento dilek byl super . Ale musim malinkou kritiku . Vůbec tam nebyl Hartmut to mě trošku mrzelo . trošku hodně mě to mrzelo ! Cool Ale jinak dílek byl moc fain napěti , žeby se dalo krájet . No super ´!! . Ale přiště prosim vice Hartmuta Laughing
Katrina
Takže dávám za 1 -
jinak fotečky už jsou umě na blogu zze včerejšího dilu
www.kobraa11.blog.cz Smile

MĚJTE SE HEZKY
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re: Únos (Entführt)
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Prosím Vás, byla tam tedy ta andrea? Embarassed Embarassed nebo mluvilo se o ní? Díky za odpověď Embarassed Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Únos (Entführt)
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Ahojky Andrea tam vůbec nebyla ani se o ni nemluvilo Cool
kATRINA
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
zuzik


Založen: 28. 08. 2008
Příspěvky: 30
Odpovědět s citátem
ja nemam slov uplne super dil tak jako kazdej Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Alša: Jo, přesně tak Cool Chyběl tam Laughing Laughing Jsem ráda, že to vyjímečně nejsem já, kdo to podotýká Laughing Laughing

Luxuuuuuuuuuuuuuuuuus Laughing Laughing Konečně jsem pochytila všecko, všecičkoooo! Laughing Laughing

Díl byl úžasný... a snad poprvé mne Kobra vážně zmátla Laughing děj jsem od té doby, co se to vysílalo, zapomněla, takže jsem si myslela, že v tom má prsty podezřelý otec... tohle se jim vážně povedlo Laughing Laughing
A nej scéna byla, jak Chris vynesl tu holku v náručí ven... hustýýýý Laughing Laughing

Za 1! Very Happy

P.S.: malý dotázek... bude zase někdo tak hodný a bude díly nahrávat na uloz.to nebo tak? Embarassed

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Wink Wink včerejšé dílek byl moc pěkný....líbil se mi Laughing Laughing .....jako vždy nechyběla akčné scény. Jako se mi líbila hned na začátku dílu s cisternou plnou benzínu a BMW...... Very Happy Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
nevím ,alůe nějak mě ten včerejší díl nenadchl....slabší 3 Smile

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
a snad poprvé mne Kobra vážně zmátla děj jsem od té doby, co se to vysílalo, zapomněla, takže jsem si myslela, že v tom má prsty podezřelý otec... tohle se jim vážně povedlo

Všeli myslím, že si nebyla sama. Já jsem byla přímo přesvědčena, ale konec byl úplně jiný.

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Konečně jsem se dočkala!!! Laughing Tohle byl dokonalý díl, úplně ve všem.... pravda, Hartmutt tak taky mohl být, ale i tak Cool A díky DANELLO za tu písničku!! Už si ji pouštím, z té jsem NAPROSTO unešená Embarassed Všechno mám nahrané Laughing Líbilo se mi to okolo auta bez benzínu Laughing Semir: v Německu je 40 000 aut a ty chytíš zrovna to bez benzínu!! Chris: dobře, příště se řidiče nejdřív zeptám, jestli má plnou nádrž. Laughing Tak nějak to bylo. Jinak jsem znova obdivovala Chrise jako řidiče Shocked Kdo umí, umí Cool Samozřejmě jsem dala 1, co jiného??
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Stepanka: tak ta hlaska se mi take moc líbila a musela jsem ji strašně moc smát..... Laughing Laughing Laughing a moc mě dostala....

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Stepanka: 40 000 aut? Neni to trochu málo na 82 milionové Německo? Laughing

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
André: Pravda Laughing ,ale mě se zdá, že to tam Semir opravdu říkal, ne ?? Jdu se juknout Laughing
Tak jsem zpátky, áááá máš pravdu, bylo to 40 milionů aut Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing omlouvám se, senilita útočí !!! Laughing Laughing Laughing Tak ale o moc jsem se nesekla, ne ?? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Mě tento díl nějak extra nenadchnul. Žádně pořádné akce (podle mě). Ale nějaký srandičky tam byly např.auto bez benzínu, pán musí nutně spadnout do auta zásahové jednotky.
Moje známka je Rolling Eyes Rolling Eyes 2

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Díl docela pěknej, ale na jedničku to pro mě není. 2 je taky dobrá známka.. Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
11


Založen: 09. 08. 2008
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Tento díl se mi moc líbil. Ale neměly místo něj dávat pilot Město ve strachu? Question
A hned 15.12 maj dávat Infarkt.

A jinak se mi epizoda moc líbila a dávám 100 bodů ze 100.

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Taky se přidám k hodnocení. Tenhle díl byl úžasný a děj a akce skvělý. Za 1. Very Happy
A na konci, jak Semir vyšel z té budovy a díval se smutně, tak jsem si myslel, že je Julie mrtvá a pak se probrala. Wink [/u][/b]

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Tento díl se mi líbil, ale Hartmutt mi tam chyběl.... za 2+
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Únos
11


Založen: 09. 08. 2008
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Tato epizoda se mi moc líbila, a pokusím se si jí stáhnout. Dávám 1*, a nebo 99 bodů ze 100.

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Mě tento díl přišel jako jedna velká nuda. Hlášky v podstatě žádné, dějově to nepřineslo nic nového. Pouze musím vyzdvihnout zajímavější zpracování tohoto tématu, než v předchozích dílech se stejným nebo podobným dějem. Akce byly výborné, ale ne zas tak výjimečné Wink

Takže, když to sesumíruju, tak mi vychází pěkná 3 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Hned po Město v ohrožení super díl - akce,napětí a hudba - super !!!! Takže za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Takoveto dily mi v kobre chybaji,zadne hlasky,dej je akcny,zadne podivne kary,stara dobra kobra 11 ze starou sefovou a Dietrem a Hottem,myslim ze jenom podivam 12 radu a pak zase nejake starsi Wink Dil hodnotim za jedna a taky asi vynecham Chrisovou smrt a dil medzi neprateli Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Tak já tomuto dílu udávám cenu: Nejlepší díl 12.série.

Klady:

-Chris tady byl super
-Semir tady byl super
-Byla tu zásahovka
-Byla tu Chrisova dcera, a byla stokrát symapictější než byla v Pilotu
-Herečka Chrisovi dcery byla taky stokrát symapictější než byla v Pilotu.
-Byly tady skvělé akce a hlášky

Protiklady:

-Chyběl tu Hartmutt

Hodnocení:

za velkou 1. Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Únos (Entführt)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma