AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
50%
 50%  [ 4 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
25%
 25%  [ 2 ]
4
12%
 12%  [ 1 ]
5
12%
 12%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 8

Osamělé rozhodnutí (Einsame Entscheidung)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky



Poslední epizoda s Tomem Beckem jako Benem Jägerem

zdroj : tvinfo.de

Popis epizody :



V honbě za pašerákem drog Van Bergenem jsou Ben a Semir podporováni kolegy z celního úřadu. Pro Bena je to velice vítaná spolupráce, protože se seznámí s krásnou celnicí Ninou a plánují si spolu společnou budoucnost.
Pašeráku drog Van Bergenovi se vždy podařilo úspěšně vyhnout veškerým požadavkům a zásahům : Na celním oddělení je někdo, kdo pašeráka vždy včas varuje. Semir zjistí, kdo je ten zrádce : Martin Flessing , Ninyn šéf a přítel jejího otce. Úspěšně Ninou manipuluje a ona mu dává falešné alibi. Ben sedí mezi dvěma židlemi: Komu má věřit ? Semirovi nebo Nině ? Naši dva hrdinové Van Bergena nakonec zaženou do kouta , ale tento případ ověří tvdou zkouškou jejich přátelství, a to vede k osudovému konfliktu. Už nebude nic jako dřív.


Ke shlédnutí


Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)


RTL-now.rtl.de: týden zdarma ke shlédnutí
- http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11.php


Ke stažení:

https://webshare.cz/#/file/3Ma344Nmzp/alarm-fuer-cobra-11-s32e07-einsame-entscheidung-german-bdrip-x264-oldsman-mkv

Hudba v dílu :
Tom Beck (This Time)

Datum premiéry: čtvrtek 12. 12. 2013, 20:15 na RTL


Sledovanost epizody :
3,13 mil

PS : Nashledanou u jarní série 2014 s Vinzenzem Kieferem Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Erik Ritter


Založen: 11. 12. 2013
Příspěvky: 9
Odpovědět s citátem
Takže odejde jakoby kvůli té Nině, to je jasné. Aspoň, že nezemře.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Konečně normální a stylový odchod parťáka! Dnes za velkou 1 a co je hlavní Tom Beck se může kdykoliv vrátit. Jinak duchové v té Kobře vypadají dost reálné: D Zítra hodím díl i ke stažení Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Witchdreams


Založen: 19. 05. 2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Škoda Bena byl to suprový parťák Simíra.Ale jasný, jeho vášní je přeci jen ta hudba a seriál byl pro něho dobrou zkušeností. Jsem zvědavá na toho nového, prostě zatím vzhledově na mě působí, že se k Simírovi nehodí, ale je to možná tím, že jsem si dost na Bena zvykla.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Káča.Motorkářka


Založen: 03. 02. 2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Český ráj
Odpovědět s citátem
Pro mě bezvadný díl. Odchod Toma byl pohodový. Výhoda je že se může vrátit a opět natáčet. Teď má čas a může se věnovat své hudbě. Přece jenom to musela být pro něho makačka a na hudbu neměl čas. Konečně se od Kobry osvobodil a může se věnovat čemu chce. Věřím tomu že až nastane správný čas tak se vrátí. Doufám že na Kobru nezanevře a bude sledovat nové díly se svým následovníkem. Very Happy Přece jenom Tom nasadil vysokou laťku a Vinzenz bude mít co dělat aby se udržel. Já jsem na nového parťáka zvědavá a samozřejmě na další díly. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Že někdo musí umřít bylo jasný... Ben odešel hodně stylově. Třeba ho časem Hollywood omrzí. Akorát ze Semira teď bude dobrý dezolát. Confused Bez parťáka a před rozvodem.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Já tak nějak... nevím. Asi za to mohla má vysoká očekávání, ale ten díl mi přišel prostě nemastný, neslaný Sad u fráze "Nino... JSEM TVŮJ OTEC!" jsem se málem spálila žehličkou, jak jsem se začala smát (pozn.: u Kobry příště žehlit nesmím).

Nina byla hezká, ale to je asi tak všechno - Tomova Elena mi byla sympatická, takže jsem u ní mohla cítit nějaké emoce, ale Nina vůbec. Když už jsme u toho - milé dívky, nikdy nechoďte s německým policistou, a už vůbec nechoďte s policistou, jehož parták už je u policie milion let a pochoval x parťáků, protože máte 99% šanci, že zemřete. Na tuhle scénu se mimochodem musím podívat znovu, vůbec jsem totiž původně nepochopila, jestli zemřela či ne - říkala jsem si, že přece člověk neumře poté, co ho střelí pod pravou klíční kost...? Pořád jsem čekala, že si ji vyveze z nemocnice (a aby ji dál neohrožoval, tak se dá na hudební dráhu, happy end, tradá!), přišlo mi to dost nejasné...

Co ještě musím vidět ještě jednou, je scéna s Andreou. Zdálo se mi, že se rozhodla a rozvede se? A že bude bydlet u Roberta? Ale nevím, jestli jsem jen neměla slyšiny, přeci jen je moje němčina na psí úrovni.

Dávám za 3 - protože si myslím, že Benovi neměli lámat srdce. Upřímně, šlo to ukončit i bez toho...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tady máte poslední dil s Benem ke stažení Arrow https://webshare.cz/file/4vr7K732a5/afc-11-s34x07-mkv Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Všeli: Nina byla i na koncertu Toma Becka v Americe, měla jen ruku v šátku, Andrea říkala, že se chce rozvést, to je pravda. Jinak mě se ten díl taky nějak nepozdával, tak jak bylo tebou řečeno nemastný, neslaný. Asi jsem taky očekávalla lepší finále. Uvidíme jak se nám Kobra bude vyvíjet dál.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Také se mi více líbila Tomova Elena. Nevím Nina se mi zdála divná hlavně ten její hlas.. Ben měl i hezčí, ale s koncem jsem spokojeni a může se vrátit jestli kobra přežije. Také jsem ten konec nepochopil když tam byla ta Nina na koncertě .. pokud to měl být duch tak byl dost živý .. nepočítám ani kolik chyb bylo v tomto dílu .. mohlo by být i lepší ale tak alespoň nám Ben žije a to je hlavní Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Paní Loupancová: takže přežila? Já právě nepochopila, jestli tam byla, nebo si ji tam Ben jen představoval... jestli přežila, tak o to líp... Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já myslím že Nina je mrtvá jinak by Ben zůstal ne? Kupodivu tato epizoda měla ze všech nejmenší sledovanost :)Nemyslím teď s 18 série ale je to nejméně sledován díl s Benem ze všech
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Všelko, Andrea přišla za Semirem jen proto, že mu chtěla oznámit termín u rozvodového advokáta. Stačila se ještě zmínit, že Semira viděla před barákem jak se líbá s nějakou cizí. Na což on odpověděl, že to nic nebylo a je to pryč. Víc si nepamatuju.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ben na blogu RTL píše, že již nikdy nechce stát před rozhodnutím, na někoho střílet , koho má rád. Proto u dálniční policie končí. Tím, že Ninu střelil, jí zranil, ale mohlo to dopadnout hůř, to si plně uvědomoval. Ale Nina byla v tu chvíli plná nenávisti k vrahovi svého otce, tak Bena neposlouchala. Ben musel střílet, aby zachránil svého partnera.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ahá, tak super! (to platí jak na odpověď Petra, tak paní Loupancové) Díky moc za osvětlení, tak to je jiná! To, že Nina přežila, mi tedy o dost zvedlo náladu! Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Erik Ritter


Založen: 11. 12. 2013
Příspěvky: 9
Odpovědět s citátem
Mně taky. A jak si myslíte, že to dopadne se Semirem a Andreou?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak to myslím že je nejlepší odchod když Nina nezemřela, Ben se nepohádal skoro vůbec ze Semirem tak jak to bylo v popisu epizody a Ben hraje v LA no takový konec mohou René,Gedeon a Keller pouze závidět protože Tom má možnost kdykoliv se vrátit a oni ne takže jsem s koncem Bena spokojen, čekal jsem že někdo zemře, nakonec i Nina nezemřela takže pěkný i když smutný konec.. Wink těším se na CZ nebo SK verzi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kranich94


Založen: 12. 02. 2014
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
Podle mého názoru oddílu 3. Škoda, že rozvod Semir a Andrea Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Semir a Andrea se nerozvedou, protože i v nových epizodách, které se nyní točí, má Semir snubní prstýnek, který by jako rozvedený nenosil. Andrea ještě hraje v některém z nových dílů s Alexem. Potom možná bude něco jako paní Colombová, bude se o ní mluvit, ale nebude hrát. Ale už brzy se všechno dozvíme.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Božena Loupancová napsal:
Semir a Andrea se nerozvedou, protože i v nových epizodách, které se nyní točí, má Semir snubní prstýnek, který by jako rozvedený nenosil. Andrea ještě hraje v některém z nových dílů s Alexem. Potom možná bude něco jako paní Colombová, bude se o ní mluvit, ale nebude hrát. Ale už brzy se všechno dozvíme.



Omyl .. Semir a Andrea se rozvedou a Andrea už bude zase Schaferová,proč má Semir prstýnek netuším ale spolu nebudou Wink Andrea bude s Robertem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Docela pěkný a smutný díl. Škoda, že Ben odchazí, byl dobrý. Jednička.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Přesně tak Ben byl skvělý, už teď je mi smutno, za 1 Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
...já osobně odchod Bena vítám . Moc se mi jeho role líbila v 13.sérii, ale od té doby to šlo z mého pohledu "z kopce". Pro mě to byl takový symbol náctiletých dívek, který s sebou přinesl celou řadu těch "super cool hlášek" a seriál to podstatně změnilo. Ale třeba mu křivdím. Zatím jsem neviděl žádný díl s Alexem.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Osamělé rozhodnutí (Einsame Entscheidung)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma