AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
71%
 71%  [ 5 ]
2
14%
 14%  [ 1 ]
3
14%
 14%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7

Noční reportérka (Die Nachtreporterin)
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Popis epizody:
Dopravní nehody, požáry a katastrofy jsou jejím zaměstnáním: Samantha 'Sam' Novaková je noční reportérka. Ale když její partner Bastian Feldmann při jedné takové akci zahyne, je z ní hlavní podezřelá. Ukáže se, že zřejmě bylo manipulováno s Feldmannovým autem, a ten při jízdě ztratil kontrolu nad vozem a to vedlo k jeho havárii. I v osobním životě Semira se stala změna: Semir se nemůže vyrovnat s odchodem své ženy Andrey a jejich dětí. Při svém vyšetřování se Ben a Semir rychle seznamují se Samanthou, kolegyní mrtvého, která cosi usilovně hledá ve Feldmannově kanceláři a zřejmě něco tají. Ben však neodolá přitažlivosti reportérky a zamiluje se do ní. Je mladá žena opravdu chladokrevná vražedkyně? Stopy zavedou Bena a Semira do nám běžně neviditelného světa: do říše moderního otroctví...




Ke shlédnutí:

Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)

RTL-now.rtl.de: týden zdarma ke shlédnutí
- http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11/

Ke stažení:
-

Datum premiéry:
- čtvrtek 31. 10. 2013, 20:15 na RTL

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Super díl dnes to nemělo chybu sice po Andrém ani stopa ale už jsem si zvykl: D ožran Semir to nemělo taky chybu , konečně se vrátila kobřý znělka a tuším měl Ben nový služební vůz. Díl lepší než celej posranej pilot který nemusel ani být ...za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Ožralý Semir neměl chybu. Very Happy A ještě bych vypichol jednu hlášku.

Semir: To je vysílač? A to jsi s ní spal ty osle!
Ben: ííííáááá Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Po Andrém ani stopa? To jsi čekal, že ho oživí tak brzy? Laughing Laughing Laughing dělám si srandu. Už tak je výkon, že dokázali navázat na linku s rozjetou Andreou, víc bych v jedné epizodě nečekala Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak nakonec jsem ho stáhnul a nahrál díl tady ho máte Arrow https://webshare.cz/#/file/4628jm948h/afc-11-s34x02-mkv
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martík


Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Mr.Gogo napsal:
Tak nakonec jsem ho stáhnul a nahrál díl tady ho máte Arrow https://webshare.cz/#/file/4628jm948h/afc-11-s34x02-mkv


Můžu poprosit o reupload nebo jiný link? tento mi hlásí, že nefunguje... Crying or Very sad případně moc díky!

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
jo jo upnu všechno znovu
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zuz


Založen: 11. 10. 2013
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Gogo kdybys to někam mohl znovu uložit, byla bych Ti moc vděčna. Kvůli rozbitému notebooku jsem bohužel díl nemohla shlédnout a jak tak čtu, tak to vypadá hodně dobře! Very Happy

Btw. nevíte náhodou někdo o něčem, kam by se daly ukládat soubory, aniž by vám to smazali? Kamkoli jsem Kobru nahrála, tam byla poté smazána ... :/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Proveden reup Arrow https://webshare.cz/file/1wx7cs1L86/afc-11-s34x02-mkv


Kobru mažou všude, myslel jsem že webshare nebude no i tak za 4 dny díly všechny smazané ...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martík


Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Moc díky!!! Wink

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jsou normální?
hoplus1


Založen: 01. 02. 2014
Příspěvky: 6
Bydliště: Můj dům :D
Odpovědět s citátem
Jsou normální, když to všude smažou!!? Proč to proboha dělají?! (názorná ukázka něčí velmi nízké inteligence)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Jsou normální?
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Proč to dělají? Protože my vlastně krademe, co si budeme nalhávat...

A mně se, upřímně, ani nelíbí, že jsou tady odkazy na ty díly ke stažení Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Maone


Založen: 03. 01. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
A to máme jako čekat léta než to DVD bude tady ?

Trpělivá jsem, ale ne až tak moc
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Maone napsal:
A to máme jako čekat léta než to DVD bude tady ?

Trpělivá jsem, ale ne až tak moc



Jaký DVD ? V čr od 12 série nic nevychází Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Snad na to, až to budou vysílat, ne? Nebo si alespoň nic nenalhávat a rozhodně nenadávat, že to mažou.

Gogo, ty prosím zase přestaň s tím svým zlozvykem, že kopíruješ příspěvek, na který reaguješ. Ano? Je to ošetřené i v pravidlech. Díky.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Kopírování pro jinou než vlastní potřebu a šíření na internetu, čili upload, je nelegální, stejně tak poskytování linků. Proto se nikdo dvakrát nežene je obnovovat.

Legální variantou je spokojit se s tím, že prostě nebude pevná kopie na disku a stihnout to zdarma na rtl-now.de po odvysílání; pořídit si RTL a nahrát si to pro vlastní potřebu či si zaplatit rtl-now.de; počkat na DVD v Německu koupit si je - toť v případě, že nevadí originál. Pokud ano, tak zbývá jen počkat na to, až to odkoupí česká televize (tedy NOVA) a podívat se na to či nahrát si to pro vlastní potřebu.

Nelegální variantou je prostě pamatovat si, kdy se vysílá, odchytit si rychle na internetu linky, než se to pomaže, popř. použít torrenty (ovšem pozor, stahování přes ně je legislativně komplikované i v ČR). A smířit se s tím, že u starších epizod už prostě funkční linky patrně nejsou a to jak pro originál tak pro dabing.

Nicméně nadávat, že se to maže a narážet tak na nízkou inteligenci serverů, které to mažou potom, co se přihlásí legální vlastník práv a kdyby to neudělali, vystavují se žalobě, ukazuje leda tak na nízkou inteligenci pisatele a ne upload serveru.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Prostě ale kadžý fanda musí mít všechny díly někde vypálené nebo v PC či HDD tak jako já nic natom není, musím mít každý díl a německé originály mám asi 3 + všechny české dvd co vyšli ale i tak některé díly prostě člověk musí mít když to chce sledovat více krát..Například když je někdo stále v práci a má čas jen přes víkend tak si prostě stáhne a podívá přes víkend.

PS : Wox já to nekopíruju ale dávam citaci ..nechápu naco to tam potom je Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Naprosto OT, když tak to admini po čase smažte a omlouvám se za přidělanou práci:

Gogo, i když dáváš citaci, tak si můžeš dát tu práci a můžeš smazat část příspěvku, na kterou neodpovídáš a necháš tam jen třeba otázku nebo jen jednu větu. XD Přemýšlej. Wink

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
protože, milý Gogo, občas přijde někdo nový a reaguje na příspěvek, který byl publikován před 3 roky. Pak dává citace celého původního příspěvku smysl.
V reálném provozu fora se to ale stává málokdy - leda když se strhne nějaká vášnivá diskuse a někdo chce vyloženě poukázat na konkrétní citaci.

Tady to máš vysvětleno a každopádně to prostě nedělej. Inteligentním lidem stačí jen napsat "Gogo:" a dále pokračovat reakcí Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Díky Wox beru v úvahu. Nějak se to tu zaplavilo u tohoto dílu, navrhuji promazat téma a přesunout se do diskuse bez tématu Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Vtipný ale i smutný díl. Nechyběla i dobrá akce. Zápletka se mi líbila. Jedna.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Opilý Semir,no tak Bohdan, klobouk dolů lepší než originál, Semir : Bene musíš vojet všechno co nevyleze na strom Laughing Laughing Laughing To mě dostalo Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
...mě osobně se díl líbil méně než 2 předchozí epizody (Smrtelná volba a Vzkříšení ). Nebudu v nich hledat nějakou realističnost a logiku, protože o tom Kobra už dlouho není, ale aspoň si nastavily určité tempo akčního děje propleteného emocemi a co si budeme povídat - i herectvím. Tento díl byl alespoň tedy pro mě návrat do starších (a né moc dobrých) kolejí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mozilla4


Založen: 05. 08. 2013
Příspěvky: 21
Bydliště: Můj domov
Odpovědět s citátem
Takže nic oficiálního neseženeme, bohužel. Takže LOGICKY nezbývá nic jiného, než ,,krást'' . Hahaha. Já mám v PC všechny epizody Kobry 11 - až na ty, co se teď vysílají - budu muset dostahovat.

PS: U většiny mých stažených epizod nahoře vlevo napsáno ,,nova'' nebo tam je písmeno ,,F'' Very Happy

EDIT: Nenahodí mi sem pls někdo link na tuto epizodu v českém jazyce?
SAMARBE: nesouhlasím s tebou.

Zkus to uploadovat na Sdílej.cz, viděl jsem tam dost epizod kobry, takže co? Asi nějaký norm. server Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Díl Noční reportérka je pěkný. Skvělá scéna byla s napitým Semirem. Very Happy Akce také nechyběly, tak za 1. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Na tento díl budu ve velmi dobrém vzpomínat a to především kvůli úžasné opilecké scéně.
"Neříkej mi, že ses s ní vyspal. Vždyť je podezřelá!"
"To musíš ojet všechno co nevyleze na strom?"
Very Happy Very Happy Very Happy

Tato návaznost na piloťák se mi moc líbila. Díl byl také zajímavý. Musím vyzdvihnout, že aby Semir někoho chytl a nezachránil se snad dosud v Kobře nestalo a pro mě to byl opravdu šok. Kobra je symbolem zázračné záchrany, ale toto bylo opravdu nečekané.

Díl mě překvapil. 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Noční reportérka (Die Nachtreporterin)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma