AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizod, prosím, známkou jako ve škole:
1
40%
 40%  [ 8 ]
2
10%
 10%  [ 2 ]
3
10%
 10%  [ 2 ]
4
5%
 5%  [ 1 ]
5
35%
 35%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 20

Vzkříšení (Auferstehung)
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Popis epizody:
Semirova žena Andrea má narozeniny, ale jejich oslavu si Semir představoval trochu jinak: místo aby narozeniny strávili jako krásný den ve společnosti svých přátel, tak se Semir dozví nejen to, že jeho žena má zřejmě tajného milence, ale i fakt, že Ben o tom nějaký čas věděl. Semir musí posléze riskovat svůj život, aby ochránil architektku před skupinou tajemných únosců. A k tomu všemu budou Semir a jeho dcery brzy napadeni stejnými lidmi a na poslední chvíli je zachrání Semirův bývalý parťák, André Fux. Semir tomu nemůže uvěřit. Jak je to možné, že André žije, kde byl a co dělal těch 14 let? Semir Andrému nevěří i proto, že Fux má co dočinění s tajemným Raulem, který vyžaduje od architektky stavební plány na monstrózní projekt. Při hledání odpovědí na své otázky Semir neví, komu může věřit. A až při zúčtování v Alpách si uvědomí, jaká se zde vlastně hraje hra...




Ke shlédnutí:

Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)

RTL-now.rtl.de: týden zdarma ke shlédnutí
- http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11/auferstehung.php?container_id=140255&productdetail=1&season=23&s23=1

Ke stažení:
- http://webshare.cz/#/file/743mw1j2L1/afc-11-s34x01-mkv

Datum premiéry: čtvrtek 24. 10. 2013, 20:15 na RTL

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Dá se to shrnout velmi jednoduše. Bylo to takové "Impérium vrací úder" Kobry 11. Po dlouhé době jsem byl opravdu napnutý, po dlouhé době mi přišlo, že má Kobra 11 relativně smysluplný a hlavně zajímavý scénář. Těžko můžu uvěřit tomu že to říkám, ale jsem celkem nadšený a těším se na příští týden!

Můžete nadávat, že zbytečně vrátili na scénu Andrého když ho zase zabili, ale jeho postava tam opravdu prošla zajímavým vývojem a jeho smrt na konci filmu dávala naprosto smysl. Naopak... za tohle bych scénáristům složil poklonu ...asi jako jediný. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
SPOILER, pochopitelně Laughing Psala jsem to, jak jsem koukala, takže je tam silné prozrazení děje a zápletky...

No do háje, no do háje! Shocked

Andrea se fakt přiznala k nevěře? OMG Shocked Laughing Laughing Scénáristům, s prominutím, narostly koule! Shocked Shocked Shocked
Semira mi ale bylo fakt líto, mrcha mu úplně zlomila malé turecké srdíčko. A jak se bál o Aidu - jo, Erdogan začíná zase hrát a je to moc, moc dobře. Ty emoce z obrazovky přímo tečou a já se u toho tetelím blahem.

Andrého příchod byl pochopitelně očekávaný, ale dostalo mě, že mu ani nedali oblíbenou "ztrátu paměti", ale že Semira poznal už v televizi. Ale kurnik, má takový chraplák, že jsem mu nic nerozumněla... jen něco s rybama, ale nejsem si tím jistá Laughing Laughing (ale Andreino "stěhuju se k rodičům, musím si všechno promyslet" jsem rozumněla perfektně Laughing ). A haha, jak se všichni parťáci, co se vrátí ptají, co Andrea... Tomovi mohl říct, že se vzali... ale Andrému? Hehehe Laughing A André má rodinu a pětiletou dceru, wow Smile - EDIT: tak Michal Švábek řekl, že ho zachránil rybář, to jsem se s rybama moc nesekla Laughing

Fakt se mi nelíbilo, jak Semir začal upřednostňovat Andrého nad Bena. Jako sorry, ale po tom, co ho chtěl zabít (a dlouho si Ben myslel, že doopravdy) a vůbec po všem, co spolu zažili, by mu mohl odpustit, že ho nechtěl plašit kvůli manželčině nevěře... Rolling Eyes A mimochodem, André mi od začátku připadal jako děsný parchant, vůbec nejsem ráda, že se tam objevil :/ dokonce jsem měla tendence přepínat to v jeho scénách na povídkové fórum na SaMino Salto Mortale XD

(omg, co to chorálové "Nothing Else Matters?" XD XD)

Aha, už nevěděli jaké klišé tam dát, tak je André záporákem, protože jinak zabijí jeho rodinu... wtf... Ale skvělá scéna, jak Semir zase zapomněl na Andreu a vyhodil mobil z okna... výborný námět. A WOW, scéna s Benem, jak zachránil Jenny byla pecková!!

Ty hory, ty hory... omg, nemám slov. To bylo prostě divný. Takže to dělal jen proto, aby viděl fotky a video, na kterém byla vražda jeho rodiny? To kvůli tomu musela bouchnout půlka planety? Omg. Ale jůůůůůůůůůůůůů, ty výbuchy byly i v Praze!! XD A mezi námi, někdy by měl Benovi říct, že když bude běhat po Alpách v těch jeho děravých džínách, tak mu může ledacos namrznout Laughing Laughing Laughing Zvlášť, když pak skončíte pod ledem, že...

Takže André je mrtev a Andrea se odstěhovala. Hustý, hustý....

Nu, pár scén vážně dobrých, hlavně v první třetině, ta byla parádně rozjetá, ale pak to začalo ztrácet dech...nu, trochu mě to zklamalo :/ Celkově za 2...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Už více se to pokazit nedalo - celý pilot úplná nuda, André na začátku jako před tím a potom gauner a ještě horší, nepřítel Semira. Nač ho oživily když znovu umřel? Vkládal jsem do jeho návratu naději, ať jdou do prdele i s celou kobrou toto je poslední tečka s Markem Kellerem - můj druhý největší favorit s kobry. Toto je poslední sezóna co sleduju, ne pro Kiefera ale pro Kellera a celý dnešní pilot který stál za ... ehm a ještě ten zbyteční rozvod Semira a Andrey .. nejhorší pilotní film od dob bomby na 92 ​​ještě i ten se mi líbí víc protože není tam tolik nesmyslů jako v tomto. za 5 i s hvězdičkou gratuluju Kobro jen tak dále do záhuby Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
WTF?
sk.miso.sk


Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 40
Odpovědět s citátem
Jako nedá mi to ale po veľmi dlhej dobe sa musím do diskusie zapojiť aj ja. V prvom rade "Autobahnpolizei" hej? Ukážte mi jednu scénu dnes kde by sme aspoň na sekundu zahliadli dialnicu... ok tak stane, ved z Kobry sme zvyknuty ze dialničná polícia sa dostane ku každému prípadu. Ďalej, aký zmysel mal návrat Andrého? Z 2. a 3. série si pamätám iného Andrého, ako toho ktorého som videl dnes. To vlastne ani André nebol. Bol to nejaký hajzel a hlavne Semirov nepriatel. A ešte sa chcem opýtať, aký mala táto epizoda zmysel? Ako už niekto povedal, najhorší piloťák od bomby na 92. kilometru... Určite som dnes očakával viac... Ani neviem ako sa mám vyjadriť k tomuto celému.. Very Happy

P.S.: Ale nemajte strach. Andrého telo nenašli takže sa vráti do 34. série Razz

_________________
hokej-vsetko.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo přesně zase ve 30 sérií ho tam oživí a zase potřetí umře, jak se říká do třetice všechno dobře Laughing a Semir bude mít 70 let a třetí ženu a 8 dětí Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
    Woxys says


CENSORED BY WOXYS

Jakkoliv chápu, že vás mohl děj zklamat, tak tady ty nejvulgárnější výrazy prostě používat NEBUDETE.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
André Fux, zbláznil ses? jak se tady vyjadřuješ? Tohle je na silné napomenutí (máš ho mít!) a pokud se to bude opakovat, bude to na částečný ban, ať jsi jakkoliv vytočený.
Takhle tady mluvit nebudeš, jsme slušné forum.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: WTF?
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
sk.miso.sk napsal:
P.S.: Ale nemajte strach. Andrého telo nenašli takže sa vráti do 34. série Razz


Laughing Laughing Laughing

Hlavní zápor celého filmu byla na můj vkus příšerná brutalita. Na děje, které fantasmagorií předstihnou i bondovky, jsem si už pomalu zvykl a občas to je celkem sranda. Na co si ale nezvyknu, tak na miliony zbytečných mrtvol a záběrů jejich umírání.

Až do toho jak lezli na skálu jsem si říkal, že by to mohlo skončit dobře a hltal jsem každou vteřinu. Bohužel konec dost podělali a Andrého deklasovali na úplného parchanta.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
strčte si ty řeči *****....***** na tuhle *****....pro mě je už KOBRA jedna velká *****!!!!

Edit: takhle se u nás nemluví, to bys měl vědět. (Všelka)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sk.miso.sk


Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 40
Odpovědět s citátem
Mňa tiež Kobra prestáva baviť. Ja som sa osobne vždy tešil na pilotné filmy - od 4. série po 13. boli podľa mojho názoru parádne. Ok ešte aj v 14. sérii sa celkom dal. V 15. sérii sa mi to už nejako moc nepáčilo - hlavne toho malého hrdinu ked ben a semir nejako ušli tím hajzlom a soplák sa rozhodol že to kvoli jemu tak sa rozhodol konať sám... Piloták 16. série som myslel že bol najhorší jako dej úplne 0 bodov ale to čo som videl dnes tak to ani neviem čo mám povedať... Neviem akú pointu mal celý dej a aj celkovo celý ten diel... (k piloťáku 17. série sa vyjadrovať nebudem - nevueríte ale ešte som ho nevidel Very Happy )

Ja by som povedal aj viac lenže som s toho celého tak šoknutý že jednoducho nemám slov....

_________________
hokej-vsetko.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
André Fux se choval jako hovado, takže má ban. Ještě si rozmyslím a poradím se se Všelkou na jak dlouho.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Myslíš tady nebo v dnešním díle?

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ten tady Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
sk.miso.sk


Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 40
Odpovědět s citátem
Ale aj ten v dnešnej epizode Very Happy Preto by som dal aj jemu ban Very Happy

Vlastne on už po druhýkrát dostal permanent ban Very Happy

_________________
hokej-vsetko.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Hádej, člověče Laughing Laughing Laughing vzhledem k tomu, že má člen DF místo bydliště BAN a jeho dva poslední příspěvky musely být zakryté, tak je asi pravděpodobnější, že jde o něj než o seriálovou postavu, kterou jsem mohla zabanovat jen těžko Wink

Lol, Sk.miso, dobře řečeno Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Najbee96


Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
já se mu ani nedivím....taky sem pěkně nas*anej....nemyslím si že se chová jako ho*ado...spíš jako něcí fanda kterej se na svého ''parťáka'' těšil a zase ho nechali zabít....

_________________
dříve pod jménem André_Ben
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Hm, je to náhoda, že máš ty i právě zabanovaný andré fux stejnou IP adresu?

mě VŮBEC nezajímá, že je zklamaný. Tahle se tady vyjadřovat NEBUDE. Byl na to upozorněn a porušil to. Má ban. Ať se chová jako hovado jinde, ale tady se o řád starám (i) já a hezky si ho ohlídám.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Najbee96


Založen: 06. 08. 2012
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
hmmm..stejnou IP??? tak to asi vím kdo to bude héééj! Very Happy Loool Very Happy (kámoš z intra, jsme tu oba) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy no aspoň nejsem sám kdo by jim rozkopal dr*ky Very Happy

_________________
dříve pod jménem André_Ben
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Najbee96: buď řekni něco k dílu Vzkříšení, nebo buď ticho. Tohle je slušné fórum. Nepřidělávejme svým nevhodným chováním adminům starosti s mazáním Very Happy

Lidi, zamysleme se trochu. Pokud se nám díl nelíbí - není nutno užívati sprostých slov. Pokud se nám díl líbí, řekněme svůj názor, ale spořádaně a slušně. Wink

...

Jinak mi se díl ... líbil. Jako ano, má němčina není bůhví jak převratně dobrá, ale místy jsem fakt rozuměla. Na andreu už ani nereaguji, prostě tohle je andrea. Semira mi bylo líto, věřím že všecko se dá řešit...a to ne odchodem. Wink
André ...aj karamba André. :O Krásný comeback. Jen je mi líto, že umřel. i když byl nejspíše (soudě podle všech komentů a mé němčiny) záporákem. Trochu škoda. Čekala jsem, jaký to bude klaďas a ono nic. Very Happy

Počkám si na český překlad, ale díl vypadá zajímavě a přiznám se, že jsem fakticky zvědavá na pokračování. Jsem zvědavá na Semira, jeho děcka a andreu Very Happy Buď to bude důstojné a nebo fraška. Smile

Za mne asi tak za 2-. nebylo to špatný,ale nejspíše jsem čekala více ...

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Kristova noho Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Radši se budu smát pro takovou blbost brečet nebudu. Kobra 11 se stává velice úspěšnou německou telenovelou. Proč tam Andrého vůbec cpali? Kobru 11 jsem kdysi měl hodně rád, ale po smrti Chrise a příchodu Bena, mě Kobra přestala úplně bavit. Tohle se přece normálnímu fanouškovi Kobry nemůže líbit. Celkem je mi smutno kde se tento seriál dostal, po 12. sérii tohle všechno mělo dávno skončit.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Shrnu to takto jediný s čeho sem byl vzrušení s tohoto pilotu byly ty ženy v posteli na začátku jinak nic Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Gogo: Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

No, ale za něco to stálo. Po dlouhé době se tu ukázalo hodně lidí naráz! Laughing Laughing


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj , mě se pilot docela líbil, někdy jsem se zabrala do děje tak, že jsem zapoměla stříhat obrázky. I když námět byl poňekud přemrštěný s těmi atomovými bombami. Výkon Erdogana byl ale opět fantastický, ten herec umí zahrát snad všechny emoce. No André jako záporák, myslela jsem si to hned od začátku, ale že uřeže svého nejlepšího přítele na laně na skále, tak to byl vrchol, hodně se tedy změnil, moudřejší budu až uslyším pilot v překladu, přece jenom ať jsem napínala uši, jak jsem chtěla, prostě jsem nerozuměla. Mějte se. Jinak na serienjunkies je pilot už ke stažení, ale jen v normální kvalitě.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
K tomuto průseru tedy taky něco napíšu (strašně mi to rve srdce co to stvořili).
Po hodně letech jsem objetoval čas a odvážil se podívat na Kobru hned ve čtvrtek v němčině jen díky Markovi (naposled jsem to tak žral snad ještě s Gedeonem) a musím říct že došlo k velmi hořkému zklamání a že to bylo ztrátou času.
Tvůrci si v poslední době nevědí s piloty rady, hlavně od XIV. řady kdy se tam objevila příšernost jménem Sturmi, tak bych tohle stáhnul tak jako se to stalo v IX. řadě kdy taky nebylo kudy kam, ale pilot o Návratu Kranicha by se natočit dal! Nevím kde se stala chyba, ale pořád se šlape někde vedle. To co nechcem se stane a zas naopak.
Tedy k tématu: BOŽE! Erdogane a Marku četli jste si vůbec scénář? Nejspíš ne, protože do tohodle jste jít neměli. Takhle zničit jednu z nejslavnějších postav, sice nikdo nenašel Andrého zas mrtvýho tak ho vytáhnou sněžní mužíčci a vrátěj do života, v Kobře bude za 10 let! Very Happy Sice jsem moc neporozumněl ději, ale Andrému snad prý šlo o jeho rodinu, hm to tohle dělal kvůli fotkám jak zemřeli nebo je na těch fotkách někdo kdo je má na svědomí? Jinak mi to přijde naprosto absurdní. Nejspíš asi sice nic jiného hrát nemohl, když se neozval 14 let, to proč se neozval mi nějak uniklo, víte někdo co dělal? Než hrát takovýho parchanta tak se nevracím vůbec.
Pilot Vzkříšení potvrdil, že Kobra již není Kobrou ale odrůda a paskvil něčeho co bylo. Scénáristům bych sebral poslední pera co jim ještě zbyla a seriál ukončil. Ani to nebyla dálniční policie, dálnice se ztratila. Ať žije Benova parodie na Kobru 11!
Zklamalo mě to moc, je mi to líto, poslední skalní fanoušci to právě teď balí........

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ahoj André- André Fux byl 14 let v utajení a proto se nemohl ozvat a myslel si že je Semir mrtvý i když se mi to zdá blbost že André 14 let neslyšel o slavném tureckoněmeckém komisaři který již zatkl tolik zločinců a rozbil tolik aut Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Jo taaak, takže hodně podobný osud jako Chris Ritter, s tím rozdílem že André byl nejdřív na dálnici a pak v utajení a Chris naopak Very Happy
Gogo: žádný doják to nebyl neboj, protože André zapad do sněhový jámy a vyhrabe se Very Happy
Hrozný dřív jsem si z toho srandu nedělal, ale dnes už to ani jinak brát nejde Very Happy

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sk.miso.sk


Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 40
Odpovědět s citátem
34. séria - Pilotný film:

Semir spolu s parťákom pripravuje oslavu pre jeho ženu Susanu. Susana si ale musela odbehnúť ku kaderníčke a zabudla sa odhlásiť z Facebooku. Semir ide na interenet pozrieť ako hral Kolín s Bayernom ked v tom uvidí na Susaninom Facebooku správu od Helmuta. Semir usúdi že ho Susana podvádza tak sa nasere a odíde. Cestou po dialnici dostane zo základne hlásenie že tmavá dodávka uniká po A4. Dodávku dobehne a na sekundu zahliadne šoféra. Nemôže tomu uveriť ale je to Tscherny ktorého už dvakrát zakillovali. Pri tom ako sa tomu všetkému čuduje nedáva pozor a nabúra do kamiónu pred ním. Tscherny ako najväčší pán vybehne z auta a vytiahne búchačku. So Semirom si dá nakoniec férovku 1 na 1 po ktorej Semir nehybne ostáva ležať na zemi. Tscherny zebere zbraň s úmyslom Semira zabiť. V tom ale z lesa padne výstrel a Tschernemu padne zbran na zem. Následne ujde. Semir sa neskôr zobudí v nemocnici a stojí pri ňom André - ten mu vysvetli že ked sa pustil Semira v Alpách tak dopadol na malý domček miestnych obyvateľov ktorý mu zachránili život. Semir sa čuduje prečo sa mu opäť celé tie roky neozval. André mu povie že nemohol lebo robil v utajení pre Alpskú políciu. Rozhodnú sa teda že toto treba ísť zapiť do šenku. André neskôr ukáže Semirovi fotku jeho rodiny - jeho priateľku Esmeraldu a ich troma eskymákmi. Celý dej nasleduje na Saharu kde Tscherny s jeho bandou utekajú s 30 tonami zlata. Semir a André sa dostanu do problémov ktoré vyrieši nestarnúci Bonrath headshotom do Tscherného hlavy. Semir a André ešte ale musia chytiť ostatných. Na zlom teréne sa im šmykne auto a musia ísť peši. Nikde naokolo nikoho není a obom dochádza zásoba vody. Semir odmietne podať Andrému posledné dve deci vody a André nevládne padá do piesku. Semir sa rozhodne že nájde pomoc. Ako je na ceste tak sa v strede púšte strhne silná búrka ktorá bohviekde odnesie Andrého telo. André je pravdepodobne mrtvy. Semir smutný príde domov a dozvie sa že Susana ho opustila a odzťahovala sa do Milána. KONEC Very Happy

Nech ma neserú a nech to natočia Very Happy

_________________
hokej-vsetko.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jezisi, Miso, to je pecka, rvu smichy Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Po x letech jsem se opět přihlásil.

Včera jsem se koukal na pilot, ale většinou jsem to překlikával, protože mě to nějak v Němčině nebralo, tak jsem se díval jen na akční a zajímavé scény. Hned v úvodu mě překvapilo, že se tam objevil Ande. Celkem mě to i potěšilo.
Akční byl díl docela hodně. Jen mě mrzí, že u scény, kde autobus proletěl přes náklaďák, nebyl záběr ze strany, pouze zepředu Sad Takové věci mám rád.

Co dál si povědět? Demolice bytu, exploze v bytě, celkem pěkná akce. Líbilo se mi, jak Bonrath nevěřil vlastním očím v kanceláři, jak tam přišel Andre. A vůbec, věděla Andrea, že Ande žije? Jak přišla na stanici, tak se mi zdálo, že ho viděla, ale nejevila zájem. To mě zarazilo.
Nevím proč a vůbec kam jeli na konci dílu (myslím ty hory, asi Alpy). Byla škoda, že Andre opět zemřel, a vůbec, že je záporák. Je to taková ironie, nechat ho oživit, pak ho zabít a navíc, opět se nenašla mrtvola, nebo aspoň tam nebyl žádný záběr na něco takového.

Zajímavé ale bylo, a to jsem psal už na FB, že pilot skončil velmi smutně. Smutné konce, zejména u pilotního dílu, nejsou v Kobře zvykem. Andre a Andrea v dupě a smutný Semir. Jsem zvědavý jak to stou Andreou dopadne.
Jak znám scénaristy, tak si beztak v dalším díle nikdo na Andreu nevzpomene a bude vše v pohodě, tajak by se nic nestalo
Smile

Počkám si na známkování, až uvidím českou verzi. Zatím bych mohl dát jedničku, protože se mě to líbilo, ale čemu jednička, jak nevím o co šlo, ne? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Mohl mít ještě lepší comeback ani se nepřivítal s Bonrathem nic jen tam zírali po sobě, myslím že nejlepší comeback měl Tom Kranich ten se alespoň řádně uvítal v týmu Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Gogo to teda každopádně,tady přišel na stanici jako vzduch,trochu slávy to chtělo,ale scénáristům bylo jasný jak to dopadne tak proč že jo,ne akční scénáristé=rozum splašené kozy.Nepovedlo se to,opět jsme tam kde jsme byli-je možná po něm.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DjTyler


Založen: 20. 03. 2013
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
Ludia a kto by ho tam mal ako uvítať? Toma v Comebacku, všetci poznali, ale kto poznal teraz Andrého? Krügerová? Ben? Susanna? Jediný kto tam bol ešte z čias Andrého bol Bonrath a ten bol asi v šoku, keď ho uvidel (no kto by aj nebol v tejto situácii Very Happy ).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
To je pravda on znal jen Bonratha, jinak mohly alespoň dát nějaký flashback s 3 série bylo to fakt nudné celý ten návrat, možná jen na úvod jak tam přišel za Semirem když ho zachránil jinak skoro nic jsem fakt čekal víc
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Znal i Andreu a pokud nechtěli aby se potkali pak nechápu proč byli ve stejnou chvíli na stanici. Semir,Andrea,Bonrath od těch to něco chtělo ale ani Semir Andrého neseznámil s ostatními,říkám že scénáristům tohle bylo jedno,jim je jedno to co diváka zajímá,no ostuda.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Nadruhou stranu byla sranda sledovat jak Semir Bena po hádce ignoruje a dává přednost starému parťákovy Andrému .. to mě pobavilo a dost: D měli ho tam nechat celou sérii jako trio alespoň by byla sranda LaughingA André a Ben by se pozabíjeli navzájem Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Bohužel konstatuji, že komu se tato epizoda líbila, tak je padlý na hlavu nebo nezná starého Andrého z 2. a 3. série.

Při oznámení Kellerova návratu do seriálu se mi splnil dětský sen, když jsem ve 4 letech po shlédnutí dílu Osamělé vítězství brečel i v noci, že Mark už se v Kobře nikdy neukáže. Na jaře 2014 jsem prožil euforii a jedno ze životních přání, můj idol se vrací zpět po boku Semira ve své původní roli, bohužel konec je tragédie. Celý díl jsem si říkal, kde máme toho výbušného a agresivního Andrého, který by pro svou práci obětoval život, nervy, ale nikdy by neobětoval svého nejlepšího "prcka" přítele, jak mu říkával. Kde máme toho Andrého, který nesnášel zločince, vyděrače, zloděje aut a překupníky? Co je to kurde za debila, že je z něj zločinec? Že by shoda jmen?!

1. tvůrci (scénáristé) Kobry 11 mají menší IQ než Forrest Gump, jinak by neprovedli to, co vyvedli – pokud je celá fanouškovská základna natěšena na Kellerův návrat, jelikož ho znají jako tvrďáka, který nesnáší zločin a pro svého nejlepšího kamaráda by obětoval život (což sice udělal na konci, ale určitě by mu v průběhu nepřeřízl lano, kdo viděl, ten ví), tak by v poslední části s jeho scénářem neprovedli to, co provedli.

2. jak již bylo řečeno, neviděl jsem ani jediný kousek dálnice

3. Zklamala mě Andrea co se týče například Kellerova návratu, co si budeme povídat, ale tehdá v tom 97 roce to i mezi nima občas zajiskřilo a moc dobře se pamatuji jak Semir žárlil!

4. Velmi špatný konec, že André hrál záporáka v poslední části bych ještě snesl, ikdyž hodně špatně, ale každý přešlap se dá nějakým způsobem odčinit (stále mám namysli odříznutí svého nejlepšího přítele od lana) – tudíž Semir jako by to svému nejlepšímu příteli zajiste do budoucna odpustil, ale to, že Andrého postavu s velkou slávou přivedou zpět do seriálu a hned poté ho zase zapíchnou, tak to mi promiňte, ale to není nic víc než drzost, hnus, a nejhorší možná alternativa jak přilákat diváky, aby byl o Kobru opět zájem, protože v poslední době stálo za starou Belu.

5. Naštěstí jsem částečně potěšen, že Kellerova role skončila tam, kde skončila, znovu není vysvětlený jeho další osud, nicméně předpoklady jsou jasné, nicméně takové byly i v roce 99 a jak to dopadlo – zachránil ho rybář, že?

6.Ben se mi také nelíbil, choval se jako malý fracek, divil se, že na něj Semir sere, ale proč asi? .... to samozřejmě všichni moc dobře víme a ta závist na Andrého postavu, jeden velký hnus.

7. Když to tak shrnu, tak první 2 poloviny co se týče Kellerova údělu skvělé, fantastické, možná mohl předvést více ze svého bojového umění, to by Kobra potřebovala opravdu více než nějaké bomby. Poslední fáze naprostá tragédie, akce v Alpách se mi sice líbila, ale z Andrého se stal jiný člověk, byl z něj zločinec, nikoliv ten zásadový člověk, co kamioňákovi Harrymu v díle 3. série s názvem Stopařka rozbil hubu jen kvůli maličkosti, nebyl to ten, který se věčně hádal s nadřízenými, protože měl pravdu. Byl zkrátka jiný a naprosto zbytečně.

Většina lidí z mnoha států včetně mě očekávala Kellerův návrat jako senzaci, oživení staré dobré postavy za které stála Kobra 11 za opravdu akční a dobrý film, kde si Semir se svým parťákem byli rovni, nikoliv že parťák poslouchá Semira jak otrok krále.... Přesně tohle jsem od Vzkříšení čekal, částečně se tak stalo, jen poslední půlhodinka byla bída a utrpení pro všechny fanoušky. Přiznejme si, ať jste fanoušci Andrého Fuxe nebo nejste či ho nenávidíte (v tom případě jste IQ tykve), tak to, co se právě stalo určitě z vás nikdo nečekal! Všichni čekali, že bude společně se Semirem a policejním týmem něco vyšetřovat a oni z něj udělají zločince?! Díl je za 5! Chudák Mark Keller, potom co udělali z jeho nejslavnější role Andrého Fuxe aby chodil kanálama.....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Krátký dotaz - při pokusu o stažení filmu se mi zobrazuje jen "Page not found". Z vaší zkušenosti - stalo se vám to už někdy někomu a je šance, že page will be found again?? Smile Rád bych se totiž přidal mezi ostatní kritiky, což mohu až po shlédnutí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ano serienjunklies zvykne odkazy i za dvě hodiny smazat takže já mám zkušenosti, proto si koupím raději xlúčet abych to rychle stáhl Wink občas mají výpadek proto napíše page not found
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Gogo, a stihls to stáhnout? Mě se podařilo sosnout jen 2 části... :/


Cobra: je zaručeno, že příběh Semir-Andrea bude pokračovat, co jsem četla, tak se Semir kvůli tomu začně opíjet... Wink

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Proboha, fanousci Kellera, uklidnete se. Je JEN Vase chyba, ze jste si od jeho navratu slibovali nejake naivni pohadky, ci ze tam snad i zustane.tady byly i spekulace, ze se vrati a hned ho zabiji - meli jste si to pripustit.

A VZPAMATUJTE SE LASKAVE!!! Asi vsichni potrebujete studenou sprchu - jeden je sprosty jako kanal a tak drzy, ze si zaslouzi ban, dalsi sem prijde a urazi?! Jak si DOVOLUJES tvrdit, ze kdo nema Kellera rad, ma iq tykve? Mne je napriklad VELMI nesympaticky a docela me bavi, ze jeho postava zemrela. Chces mi tvrdit, ze jsem hloups? Seriously? Rekni mi to do oci Razz

Ze vas to, co scenaristi udelali, hrozne stve, je ok a chapu to, ale laskave pred svymi prispevky pocitejte do 100, prestava me to bavit.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Nechápu jak může být moderátorem fóra někdo jako Woxys, promiň, ale základní pravidlo vůdce zní jasně - nestrannost a nadhled z vysoka a to ty nemáš, promiň Laughing jinak by z tebe nevypadlo to, co z tebe vypadlo... Za svým iq tykve si stojím a teď se to znovu potvrdilo. Řekni mi jedinou věc, která ti na něm je nesympatická – ve 2. sérii byl vtipný, pohotový, mírně agresivní, zásadový, přátelský. Jeho řeči byly vždy na místě a nevidím důvod, proč by ti měl být nesympatický. Zase jeden přešlap Confused

Abych dále mluvil k tématu, tak co se týče dílu, tak jediné co se mi tak líbilo bylo záchranné shledání Andrého a Semira a jejich následné policejní akce Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Agresivní, nadutý, bezohledný, sólař, naprosto přesvědčený o své pravdě... To jsou namátkou věci, které mi uvízly v hlavě po zopakování dvou dílů z druhé série, které jsem viděla nedávno, když už se ptáš. Kdyby byla Woxys zaujatá, tak tě za tu buranskou poznámku o IQ tykve zabanuje - upřímně jen podle toho příspěvku chápu, proč Andrého tak miluješ. I mě to urazilo a to jsem ohledně Andrého žádné silné emoce necítila, dokonce jsem v jeho vláknu psala, že ten vztek fandů chápu. Být tebou, vezmu to zpátky a ještě se omluvím. V životě bych si nedovolila soudit něčí IQ podle toho, jestli se jim líbí/nelíbí postava ze stupidního akčního seriálu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Tak tak. Kdyby se tu dalo lajkovat příspěvky, tak bych to udělala. SaMarBe má naprostou pravdu. Nezpochybňuj IQ vzdělaných lidí, jen podle seriálu. Tohle druhé pak pěkně sejří. Wink Ban je zbytečná věc.... nesnaž se o něj.

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Lol, nebudu se snizovat na tvou uroven, chlapce mily. A mimochodem, nejsem moderator, ale ADMIN a svou praci na foru delam, alespon doufam, dobre.

Na andrem je mi nesympaticke skoro VSE - od jeho vystupovani, ktere pivazuji za primitivni a buranske pres vzhled az po jeho agresivni chovani. Za me muze byt tuhy treba osmkrat, je mi to jedno. Chapu, ze jeho fandum neni, ale to neni duvod, aby tady hystericky urazeli jine! Mas stesti, ze se obracis na me, ktera musi byt jako admin toleratni a neco vydrzet. Kdybys tohle adresoval jinemu, uz mas prvni upozorneni. Urazet za to, ze nekdo ma/nema rad nejakou postavu se tady nebude. taKy nadav m na andreu a NE na jeji fandy. Jestli to neumis odlisit, zamysli se nad tou pasazi o iq tykve.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Většina z vás si to špatně vynaložila, já jen nechápu co vlastně chcete, já to nemyslel jako urážku, to určitě ne, věřte mi, že bych to napsal jináč. Nechápu co vlastně lidi chtějí. Všichni křičí jak moderní Kobra je nudná a že tomu chybí šťáva, ale tak to se dá pochopit, přece jen dílů bylo spousta a aby se nějaký scénář již neopakoval to je z lidského hlediska nemožné, už není zkratka moc z čeho čerpat. Myslím to tak, že André, který je podle někoho arogantní a agresivní by ale tuhle Kobru dokonale oživil, ikdyž se vám nelíbí, tak si přiznejme, že takovéhle chování nás na tom seriále a těch postavách zkrátka baví. Epizody s ním se mi líbí převážně díky své neobyčejnosti, vždy si zanadává, někoho skvěle setře, se Semirem jsou dokonalý někdy až žárlící na sebe pár (tak to má v opravdovém přátelství být) a hlavně ty epizody nebyly obyčejné – například epizoda s tankem nebo na Mallorce bylo fajn pokoukání a hlavně ty hlášky, ty mi prostě chybí – buď si nadávají jeden s druhým a nebo se dají dohromady a hlásí někoho jiného a přesně to jsem čekal od dílu Vzkříšení, bohužel se tak nestalo, nevadí. Je na čase si zvykat, lepší už to nebude....

Dále co se týče vašich připomínek, každý jste si údajnou urážkou s IQ nějaké tykve vynaložili trochu jinak, nevěděl jsem, že u tohohle slova existují nějaká synonyma, ale budiž, myslete si co chcete, ale tím, že si zde přečtu od prestižního člena stránky něco o nějaké nižší a vyšší úrovni, to se na mě nezlobte, ale to je k zamyšlení..... Crying or Very sad Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Gogo: něvěřila bych, že to někdy řeknu, ale skvělá práce!! Very Happy paráda! Už jsem se bála, že jsme to všichni propásli Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Díky Gogo, souhlasím se Všelkou Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
MARK KELLER: šmarjááá tak ti daj BAN Laughing dyť ta Kobra už stejně za nic nestojí tak jedno ne? Very Happy

André si myslel že je Semir mrtvý? Very Happy 14 let ho neviděl v televizi a najednou tady v tý kravině nesmyslný jo? Ježiš že tenhle pilot nevznikl...... Very Happy to je jak zlej sen.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vzkříšení (Auferstehung)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma