AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Alex Brandt (Vinzenz Kiefer)
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem


ALEX BRANDT
(komisař // od 35. série /německé číslování/)


zdroj: kino.de, storiesaktuell.blogspot.cz

Alexander "Alex" Brandt se poprvé objevil v epizodě 35.01 Revolution, kdy po boku Semira Gerkhana vystřídal Bena Jägera. Alex Brandt byl policistou v utajení v drogovém gangu. Díky zkorumpovanému kolegovi se dostal do vězení, kde strávil dva roky. Je sice nakonec očištěn a propuštěn, nicméně křivda a čas za mřížemi jej poznamenaly. Alex je těžce zklamaný systémem, pro který tak dlouho pracoval, a stal se z něj outsider, který má problémy s důvěrou. Na stanici dálniční policie se dostane jako konzultant na volné noze v rámci probíhajícího vyšetřování týkajícího se jeho bývalého spoluvězně a navazuje se Semirem opatrné partnerství... (autor: Všelicos, SaM)


(zdroj: spiel-kind.com)

VINZENZ KIEFER

datum narození: 29.1.1979
výška: 175 cm
barva vlasů: tmavě blond
barva očí: modrá
agentura: spiel-kind.com
další role v Kobře:
- Dennis Kortmann v epizodě 14.08 Bratrská láska (Bruderliebe) (podle německého číslování 15.03)
________

Nový partner do Kobry 11 - za Toma Becka nastupuje nový herec. Více informací v tomto článku. Ještě dnes se článek pokusím přeložit a potom bude k mání i v češtině - článek najdete na mém blogu.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Overload


Založen: 17. 04. 2013
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Nevypadá moc sympaticky. Škoda, že se nevrátí Christian Oliver, to by bylo fajn. :/

Edit: Trochu mi připomíná Craiga Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Je takový... zvláštní... :/ Připomíná mi něco mezi Frankem a Janem... jsem docela zvědavá, jaký bude.

EDIT: až teď mi došlo... bude se jmenovat Alex Brandt. V Rexovi byl Alex Brandtner (a hrál ho Gedeon Burkhardt). Nejsou scénáristi Kobry nějak moc ovlivněni Komisařem Rexem? Laughing


Tady je i oficiální článek od RTL: http://www.rtl.de/cms/sendungen/serie/alarm-fuer-cobra-11/alarm-fuer-cobra-11-vinzenz-kiefer-wird-der-neue-kommissar-neben-erdogan-atalay-2da9a-b700-18-1475754.html


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
myslím že po odchodu Toma Kobře klesne sledovanost . Keller by byl o sto krát lepší a sympatičtější. Kiefer vypadá jako Alf Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Keller lepší není - je jednou mrtvý, tak proč by tam měl kruci být? Rolling Eyes

Jinak trocha informací o tomto herci:
Vinzenzu Kieferovi je 34 let, ačkoliv vypadá na méně a má za sebou celkem bohatou hereckou kariéru - před kamerou se objevil již jako dítě.
Kobře 11 již hrál - když mu bylo 30 let - hrál v epizodě "Bratrská láska" Wink



EDIT: opraven věk u Bratrské lásky Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
to je karma vynechám bratrskou lásku vždy pro kiefra a nakonec je novej parťák Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Zkouším pátrat na Youtube, jestli bych si někde nemohla poslechnout hlas pana Kiefera, leč zatím marně. Pustila bych si Bratrskou lásku, ale bohužel jsem (snad jen málem) přišla o data na externím disku (ještě je budu zkoušet zachránit přes specializovanou firmu), kde byla i veškerá Kobra 11 Sad Sad

Jinak jméno budoucí nové postavy v Kobře mě nějak nepřekvapilo. Už od chvíle, co jsem se dozvěděla, že Ben bude odcházet, jsem měla v sobě zafixovanou představu, že nový Semirův parťák se bude jmenovat buď Tim/Timo nebo Alex ... A trefila jsem se Very Happy Very Happy

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Um... okay. Ale jméno mě nepřekvapuje vůbec - je jen určitý počet krátkých jmen, která by se dala použít do slabikáře, takže... Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
No tak Action Concept museli ste ho tam dať Crying or Very sad Evil or Very Mad Sad
Mne sa k Semirovi nehodí viete a ani do Kobry a keď už áno tak ako zločinec Very Happy

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Vypadá fakt jako zločinec,kdybych ho potkal bych se ho i bál Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Prej zločinec, není ta druhá fotka trochu nefér? Tam by se ho bála i vlastní matka. Laughing Laughing Laughing Zkus si ty vtáhnout spodní ret mezi zuby a vypadat jak milius. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Dám mu šanci ale nesmí zabít Bena pokud ho zabijí nepodívám sním ani jeden díl!




Info

Vinzenz Kiefer se narodil 29.ledna 1979 v Weilburgu / Lahn. Téměř náhodou se dostal k herectví a začal svoji televizní kariéru v roce 1997 na RTL v seriálu "Unter uns". Od té doby se stal nejen jako televizní herec v produkcích jako "místo činu" , ale také vynikal ve vysoce postavených filmech jako "The Baader Meinhof Complex" nebo "Free Rainer". On také převzal v roce 2012 v Schirach "štěstí" v hlavní roli, a získal režijní cenu Doris Dorrie na Bavorské filmové ceně. Ale nejen v národních filmech se proslavil,jeho dovednost ocenili i ve filmech mezinárodních jako je Kevin Spacey "Beyond the sea ".

Barbara Thielen, vedoucí oddělení Fiction RTL: "Jsme hrdí, že jsme Vinzenze Kiefera našli. Je to vynikající, zkušený a zároveň je velmi charismatický herec jako nový partner Erdoğana Atalaye. Vybírali jsem nového hrdinu pro nové příběhy a našli jsem přednostního kandidáta. Seriál Alarm für Cobra 11 "prošel v posledních letech neustále změnami a Vincentem jsme zvolili další novou éru v historii nejúspěšnějšího německého akčního seriálu. Velké poděkování patří také Tomu Beckovi, který dělá fantastickou práci a významně přispěl v posledních pěti letech k velkému úspěchu seriálu. Jsme rádi, že Tom nám v letošním roce ještě stále zůstává v mnoha zajímavých a napínavých epizodách Kobry 11. Chceme mu popřát za dobu s námi v seriálu strávenou všechno nejlepší"

(od erdogan-atalay.blog.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Já nevím, třeba tady mi přijde fakt roztomilý Laughing Laughing Laughing Laughing Po zkušenosti s Benem a Chrisem nehodlám předem soudit. Na Chrise jsem se těšila - a jak to dopadlo, Bena jsem hanila - a jak to dopadlo Laughing Laughing Kiefer dostal nějakou cenu za herecký výkon (zase nevím, kde jsem to četla...), takže by snad měl být dobrý herec Smile a to by bylo fajn Smile


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
S tým ksichtom z Bratskej lásky vyzerá ako keby mal 60 a genetickú chybu Laughing Laughing Laughing . No ale nechcem aby zabili Bena.
To že ten herec vyzerá ako marťan Very Happy Shocked má jednu výhodu:
Na kobru nebudú kukať nepraví fanúšikovia (to sú ženy kt. sa na C11 dívajú skrz Toma Becka)
A dúfam že sa nebudú venovať atómovkám a prejdú na krádeže vraždy a pod.

Tak více bych si ho uměl v smallville představit jako v Kobře no uvidíme. Každý si zaslouží šanci jen to prostě nesmí pokazit, jinak seriál padne na dno Crying or Very sad

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Všelin obrázek: já myslela, že má v ruce 2 toaleťáky! Laughing Laughing

K jménu: lidi z týmu tvůrců jsou troubové XD Alex Brand, když všichni znají Alexe BRANDtnera z Rexe? XD původně jsem myslela, že Všelka zešílela Laughing
K herci: nj, plakátový potenciál pro puberťačky, co jste čekali? Laughing

Ale uvidíme. Mně sympatický není, ale třeba bude hrát mlaďocha těsně po škole - to dá sice klišé zápletky, ale v rámci Kobry by to bylo určité osvěžení, nový impuls.

Gogo, je prča sledovat, jak každých 10 minut měníš postoje Laughing Laughing Cobra: jak definovat PRAVÉHO fanouška Kobry? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Witchdreams


Založen: 19. 05. 2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Very Happy To je vtip ne?? Takový mlíko tam dát. To už bych brala zmrtvýchvstání Andrého než toho Very Happy já vím, že nemá se dávat na první dojem, ale tak nějak jsem z tohoto herce na vážkách.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Dle vzhledu jsem zaskočen co to je. Něco s nepovedenou gumovou kůží obalenou kondomem a na tom hnusně ledový modrý oči? Zlatý Ben, tímto s Benem už s Kobrou končím, nemá to cenu. Andrého oživení postrádá totálně jakýkoli význam. Jo a s tím ménem děte milá RTL taky někam, pokud jste si nevšimli tak rakušáci už měli dříve kdysi Alexe Brandtnera (Gedeona Burkharda) v Komisaři Rexovi, to nemáte hlavu?? Označuju to už za podtrženou trapnost a dvakrát podtrženou se zbytečným zavedením Kellera Very Happy Sakra stačilo: Chris Ritter Very Happy
Wox: tohle je ten lámač pubertálních srdcí? Sorry ale Keller ve svých už téměř 48 letech je mnohem hezčí a mám ten dojem lepším hercem.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já si nemůžu pomoct mně stále připomíná Alfa Laughing Laughing

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
GOGO: je bohužel vidět, že RTL jsou ukradený původní fanoušci páč ti mladí a noví neznají Brandtnera, kašlou na nás a tím já už na ně, jistě že vypadá na nevyzrálých 15 když Semir vypadá taky mladší, Kobra se pro mě stává nostalgií toho co bývalo dobrý, dnes je to jen klišé a vývar z nejlepšího seriálu, jdou nepochopitelně s hnusnou dnešní dobou místo toho aby se drželi toho co mají osvědčené a hrajou si s ohněm, že to skončí a nikdy se to nestane nekonečný jako např: Columbo. Tvůrcům nerozumim, nechápu je, asi by se tam měl někdo probudit.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Přesně tak a jak oživí Fuxe a podruhé ho tam zabijí tak tím pádem to mají odepsáné. Kdyby ho tam vrátily byla by kobra skoro tak dobrá jako kdysi ale oni tam dají tohoto .. ach bože. Já už jen doufám, že klesne od roku 2014 sledovanost pod 2 milionů a pak to celé zruší
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Jeho zabijí? Mám ten pocit že spíš bude chtít zůstat někde pryč od dálnic Very Happy

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Wox, pravý, nebo raději použijme slovo skalní fanoušek je podle mě ten, který se na Kobru nedívá kvůli jednomu svému konkrétnímu idolu, ale kvůli postavám, atmosféře a tak. Já osobně se za skalní fanynku považuju. Mám občas docela výhrady vůči tomu, co s tím scénáristi vyvádí, na druhou stranu bych se asi nepřestala dívat, ani kdyby Semir dostal za parťáka gorilu. (Jedině kdyby mi zabili i Bonratha, to bych nejspíš byla dost na vážkách.)

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Také mám pocit že Bonrath přežije všechno ale pochybuji že tam dlouho vydrží. Já se na kobru budu dívat jen pro Erdogana a toho nového nebudu ani vnímat když tak zavřu oči když tam vždy bude no: D
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tiscala: asi tak Smile souhlasím s Tebou Smile

...jako skalní fanoušek mi třeba nepřijde ten, kdo 20x denně mění názor na to, že se bude nebo nebude dívat, protože bla bla bla...

Já se na toho kluka prostě těším Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já uvidím měním názor protože nevím jak bude s Benem ale pokud ho zabijí tak s kobrou opravdu končím to jsem už říkal
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
hele, uvidíme Very Happy mně ten herec strašně asociuje roli mladého fanatického důstojníka SS XD
Ale zase bude prostor pro vtípky ve stylu "staroušek x mladé ucho" Laughing
A v Bratrské lásce se proměnil na pěkného nechuťáka, ale to ho na druhou stranu šlechtí, ne? Alespoň nehraje jen pěkné tvářičky Wink


Lol, gogo, ty "nejznámější český blogere", já prostě musím XD XD
Změnou názorů myslela Všela patrně třeba ty veletoče, které v poměrně značném množství předvádí někteří konkrétní lidé XD


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tiscala napsal:
...na druhou stranu bych se asi nepřestala dívat, ani kdyby Semir dostal za parťáka gorilu.


Tohle asi nikoho nepřekvapí, ale na to bych se koukala. Laughing Já Simír, ty Jane... Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Wox - díky za reklamu Smile Smile Smile Já jsem říkal že se to pro mě stále mění. Jednotkou bude vždy Semir - Erdogan a jeho parťák to nikdy nevím. Například po včerejším díly je na prvním místě zase Ben pak André a Tom. Pro mě se to stále mění to pořadí. Ten nový bude zřejmě na posledním místě Confused
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Docela negativní reklama, nemyslíš... a přestaň už s tím neustálým hodnocením - po prvním díle s ním už zase bude na prvním on XD

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Milý gogo, teze, že negativní reklama je taky reklama, je neplatný mýtus Wink
upřímně, páne všech světových spambotů, já bych na tvé stránky a fb nešla nejen proto, že bych měla dojem, že sleduji schizofrenika, co každých deset minut mění názory, ale protože publikuješ každý prd, aniž bys ho měl ověřený, takže se k fandům až příliš často dostává záplava neopodstatněné hysterie, paniky a kravin XD
Tolik k reklamě a toto téma opusťme.
Tím, že měníš názory každé dva dny, si vytváříš obrázek sám Smile

A k herci... nu, jedna věc je pravda, souhlasím se Všel - na Bena mnozí z nás (včetně mě) taky na začátku nasazovali a on nás postupemm času přesvědčil, že zdaleka není jen modelka. Musím říci, že jsem s ním alespoň jeden dva díly viděla, zatímco třeba s Chrisem a Tomem (po návratu) ani jeden Smile
Takže se nechme překvapit.
Mně osobně teď do role nesedne, to nemám problém říci - jenže pokud z něj scénáristi neudělají zkušeného frajera, ale naopak třeba nezkušeného mlaďocha hned po "policejní akademii", co je celý natěšený na první akci, mohou to být úplně nové zápletky a přitom se scénáristi nebudou muset stydět.

Ale nebojte se, únosu andrey číslo 176 se dočkáme na 100 % a jejího těhotenství pak s pravděpodobností 80 % xD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ono kobra se nyní dělí na dvě éry stará a nová - sté staré pro mě nejlepší partner André Fux - Mark Kelelr as té nové zase Ben Jäger - Tom Beck
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
hele, uvidíme Very Happy mně ten herec strašně asociuje roli mladého fanatického důstojníka SS XD
Ale zase bude prostor pro vtípky ve stylu "staroušek x mladé ucho" Laughing
A v Bratrské lásce se proměnil na pěkného nechuťáka, ale to ho na druhou stranu šlechtí, ne? Alespoň nehraje jen pěkné tvářičky Wink


Lol, gogo, ty "nejznámější český blogere", já prostě musím XD XD
Změnou názorů myslela Všela patrně třeba ty veletoče, které v poměrně značném množství předvádí někteří konkrétní lidé XD




gogo to třeba myslel tak že nechce nějakýho vola co by ho kopíroval...styl atd.....né že Tom Beck je blb...no můj názor na novýho parťáka.....LOOOSER!!! :/ Alex Brandt.... kopírujou Rexe...třeba se další bude menovat Chris Böck nebo Peter Höller :DDD tenhle se tam ale fakt nehodí :/// to už bych tam radši uvítal Ströbla nebo toho Stefan Käfera jak měl kdysi Bena nahradit....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Bože to jsou silný slova vzhledem k faktu, že ho nikdo z vás neviděl v akci. O vzhledu si říkejte, co chcete, ale nechcete počkat s hodnocením, jestli se tam hodí nebo ne, až ho tam skutečně uvidíte? Laughing To jsou silný emoce...

A ne, Gogo skutečně otáčí jak korouhvička a každý týden vyřvává něco jiného. Bavím se tady tím od chvíle, co ohlásili odchod Toma Becka. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
mě štve už jen to že tradice byla že budoucí parťák se nikdy neukázal v jiný roli Very Happy ..no já měl vždy jasno...nesnášim Semira a Jana ...a nejradši mám Andrého, Chrise a Bena :DDD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
No uvidíme
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Gogo, ještě jednou Ti budu muset zamazávat sprosté slovo v přípěvku a dám Ti ban, už mě zase dost točíš.

SaM: jo, taky se tím bavím. A jinak přesně tohle jsem věděla - jakmile se objeví někdo nový, hned ho všichni nenávidí. Naprosto typická ignorantská reakce, která ovšem nepřekvapí...

Tady ho můžete najít ve filmu "Höhere gewalt" (Vyšší moc): http://www.youtube.com/watch?v=Il4hf2ySWno Very Happy Přijde mi, že se chtěl konečeně střihnout kladnou roli, tak šel do Kobry Laughing Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Dobře ale když tak koukám po stránkách většinou nadávají na Kiefera skoro všude jsou jen smutné smajlíky takže nejsem jediný komu se Kiefer nelíbí. Již se k němu nehodlám dál vyjadřovat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Vyjadřovat se můžeš. Ale slušně!!!! Evil or Very Mad Když píšeš, tak to kontroluj. Neřeknu, kdybys to pronesl nahlas, člověk se občas neovládne. Ale když píšeš, tak to po sobě můžeš vždy přečíst a sprostá slova eliminovat.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Ja budem sledovať časti Kobry 11 aj keď Semir bude mať 60 a bude vkuse frflať že sa mu nechce a že je po operácií. No ale ten Kiefer vyzerá ako som už napísal ja a asi aj polovica fanúšikov ako marťan no a neviem si ho predstaviť vedľa Semira na stanici a duplom nie keď budú si Semirom strieľať na tri ako napr. s Tomom v Comebacku za telefónnou budkou a pútača Laughing no ale uvidíme aký bude má asi 15% šancu že uspeje a bude dobrý Crying or Very sad .
PS všimol som si že má uši ako elf Laughing .
Nehodí sa sem viac ako do Kobry:

je to ten v čiernom

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Myslel jsem že drsnější než byl Chris / Gedeon po Benovi už nepřijde a stalo se. Nezavdím dětem,když ho uvidí ty jeho zuby a uši jak tam na tom videu tak se leknou a utečou od tv Laughing

Hurááá našel jsem jednu fotku kde vypadá jako tak ...





Kiefre hlavně nevyceruj zuby a nesměj se

Smile

Pro info jeho sestra Dorkas Kiefer hrála v dílu 3 série Stínový bojovník (Schattenkrieger)








a tady jsou spolu sourozenci Dorkas Kiefer a Vinzenz Kiefer

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
šmarja, vždyť je to normální hezký kluk, co vypadá sympaticky když se usmívá.
Opravdu nevím, kde je problém Rolling Eyes

Důležité je, jak jeho postavu pojmou scénáristé. Zkušeného komisaře jim nikdo neuvěří - ale do role kloučka, co má u poldů první job, by mohl zapadnout skvěle.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Taky se mi líbí - není to typický hezoun a to se počítá Very Happy A má moc milý hlas Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
O 100 krát sympatičtější byly Ingo Fisher (Rainer Strecker) nebo Frank Stolte (Johanes Brandrup)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Původně jsem myslela, že zůstanu tiše stranou, ale už to nemůžu vydržet:"Gogo, ty jsi normální trouba!" Laughing Laughing Laughing

Není snad potřeba odpovídat na každý příspěvěk, ketrý se zde objeví??? Rolling Eyes (ťuk, ťuk, ťuk)

Nového parťáka lze hodnotit až se předvede v plné parádě, zatím je to poněkud předčasné, ale za sebe mohu již nyní konstatovat, že klučina sice není můj typ, ale na té poslední fotce vypadá sympaticky. Tak co by ne? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Nějak jsem si to nechal projít hlavou a mě docela mrzí že jsem ho hned odsoudil. On nemusí být špatný, podle této fotky mu to tam sekne jen prostě mu scénáristé nesmějí dát špatnou povahu například jako měl Chris a nový tým musí mít potenciál jako Semir a Ben, musí být rozehraná dvojka a musejí se nasebe vždy spolehnout.



Doufám aby to nedopadlo jako s Chrisem (Gedeon) a že zase neskončí masakrem ale to je ještě dlouhá doba protože jen příští rok začíná. Také by se mohli trošku pohrát s jménem a ne jako s komisaře rexe. Přijde mi že gangstery v Kobře měly 100 krát lepší jména jako nový parťák ale nevadí, stalo se stalo a doufám že se novému kolegovy bude dařit

tady je celej set s Vinzenzem
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.409584272482365.1073741926.365122240261902&type=3
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Já si myslím že ho brzy odstraní, nepůsobí dost drsňácky pro akční seriál a tváří se jak kdyby mu uletěli včely nebo byl právě proměněn v upíra.

Možná dostane jako služební vůz audi, čtyři kroužky pro teploušky Laughing .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
audi, čtyři kroužky pro teploušky Laughing Laughing ne, bude mít novej mercedes zřejmě cla Wink také si myslím že charakteristicky bude něco mezi Frankem a Chrisem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Štyri kruhy pre teplošov...to by bolo dobré ALE mohol by to byť týpek kt. k polícii prišiel rovno z resocializačného zariadenia Laughing

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Už mu tolik nedávejme nechme mu šanci vždyť každý si ji zaslouží a možná sice bude drsnější a jiný než ostatní ale právě to možná Kobře přilepší k lepšímu
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Alex Brandt (Vinzenz Kiefer)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma