AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Museli by mi dát deset milionů abych se nechal takhle vyfotit Neutral
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ty si alespoň kluk Wink)) Ale i tak, já bych si nechala dát i víc Wink

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Jo no, ale já bych se takhle asi VŮBEC nevyfotil protože jsem alergickej na rajčata.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Pomalu si zvykám na Alexe ale je celkem fajn, už bych řekl že lepší než Frank a Jan takže není již na posledním místě, ty jeho ksichtíky beru už s humorem, ta kobra má něco do sebe i s Kieferem ale zasloužila by si větší sledovanost , hlavně že je to opět na dálnici co jsem nesmírně rád. Chce to jen čas zvyknout si na novou tvář, vždyť Tom Beck byl v Kobře skoro 6 let a Alex asi déle pokud podepíše smlouvu do roku 2021 ale Vinzenz říkal že chce být do konce tak uvidíme.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Alexe Brandta bude dabovat Marek Holý Wink http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=62&t=27102
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
tak sem vám to poslal i na FB omylem 2x Alexe Brandta bude dabovat Libor Bouček
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak podle tohoto Vinzenz Kiefer končí u kobry 11 v roku 2016 http://www.dwdl.de/nachrichten/52018/alarm_fuer_cobra_11_rtl_tauscht_vinzenz_kiefer_aus/ a už jsem si začínal zvykat Crying or Very sad Crying or Very sad ach jo
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Krátké shrnutí z němčiny do češtiny předchozího článku o odchodu Vinzenze Kiefera z Kobry 11, aneb "další, prosím!":

- producenti se chtějí vrátit k veselejší notě a postava Brandta, ačkoliv Kiefer neustále opakuje, že ho natáčení baví a s kolegy se mu dobře spolupracuje (jak sami víme z fotek s Katrin, tak se se všemi rychle spřátelil) do toho konceptu nesedí - je spíše dramatická, než humorná a to RTL už nechce
- Vinzenz byl jejich rozhodnutím překvapen a nečekal to
- podzimní epizody by měly být poslední, kde se objeví - od roku 2016 by měl mít Semir nového partnera
- už se hledá nový nástupce

(následuje velmi, velmi hrubý překlad)

- Herci bylo vzkázáno: "Děkujeme Vincentovi za jeho přátelskost a skvělou spolupráci na place. Dal své postavě hloubku a tím posunul seriál dopředu a dále jej rozvíjel. Jsme velmi hrdí na epizody, ve kterých se objevil, a těšíme se na velkolepou podzimní sezónu se speciálními efekty a překvapivým a vzrušujícím finále."

- Vinzenz reagoval: "Bylo to pro mě docela překvapení. Nicméně to musím nechat být a soustředit se na to, co leží přede mnou. Život je řada mnoha po sobě jdoucích kapitol a je plný nečekaných zvratů a vývoje. Uvidíme, co bude dál."

****

Jsem fakt naštvaná. Konečně byla Kobra něčím nová, neokoukaná a dramatická a zase konec. Když chtějí víc vtipu, to nemohli vyřešit jeho minulost a postupně humor přidávat, jako že se ze všeho dostává? Nicméně to je na ně asi moc sotisfikované. Schválně, řekla bych, že ho v posledním díle odstřelí, to už tu dlouho nebylo.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ne, andrea zjistí (PŘEKVAPIVĚ!), že už je zase ve stresíku z toho, že se nic nezměnilo a ona každý týden řeší únos svůj nebo děcek (protože to BUDE řešit Laughing), zatímco manža si čvachtá - a s Alexem uteče do západu slunce Laughing Laughing

Ne fakt, tohle je sranda. Chudák teda herec, tohle musí být celkem ponižující Sad sice to k té práci patří, ale...
Myslím, že za něj nastoupí kluk ve stylu Ben II, nebo konečně ta ženská?

Přiznám se, že je mi to buřt, čím hůř, tím líp. Ale těším se na šílené spekulačky a na to, jak bude zase Gogo šílet, že to je NEEEJHOOOORŠÍÍÍÍ NOVÝ PARŤÁK, co kdy byl Laughing Laughing Laughing hahahhahahahahhahaha Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Bože, jen ne další Ben. Trapný. Trapný. Trapný "Benovský" ohromný humor Very Happy ://

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Já nemám slov...
Konečně někdo, kdo umí hrát a oni ho pošlou pryč. Kdyby mu napsali scénář, ať říká blbý vtipy za každym slovem (jako Ben), jsem si naprosto jistej, že by to na 99% zahrál dobře.
Ale to by scénáristé museli mít mozek.
Já jsem si tak trochu myslel, že to bude poslední parťák, ale podcenil jsem scénáristy.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Bože ať si natočí two and half men po germansku ale nech nechaj akční kobru 11 tak jak je Sad zrovna když sem si začal zvykat na Alexe
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Chápu to správně, že dostal padáka, protože dělal svou práci dobře? Laughing Já se z nich pokakám, fakt. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak už vím jak skončí Alex ..

POZOR : SPOILER

Poslední díl Větrná Hra (Windspiel) bude odvysílán 5 listopadu čtvrtek ve 20:15 na RTL. Alex (Vinzenz Kiefer) odejde kvuli rodině Semira a kvuli Alexova pravého otce.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem


Vinzenz a Masha u premiéry nové Bondovky Spectre. Vinzenz má novej účes Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Laughing KRISTEPANE, teď sem se jako fakt lekla. Co se mu to stalo?! Very Happy To prohrál sázku s Erdou? Very Happy Very Happy Doufám, že to je jen vizáž kvůli roli, a ne jeho nový stajl. Vždyť ještě před nedávnem měl vlasy. Tohle mu fakt nesvědčí, vypadá tam hrozně starý.

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Podle mě vypadá, jako kdyby se snažil vypadat jako současný gerkhan ze seriálu Embarassed Embarassed Embarassed
Budu doufat, že je to jen kvůli nějaké jiné roli Laughing
I když pokud je takhle šťastný... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
nene, takhle nemůže být nikdo šťastný. Very Happy Mít já takový účes tak se du odstřelit...pouze účast na filmové roli nebo prohraná sázka ospravedlňují takovýto sestřih Very Happy

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Nebo chce plašit děcka na Halloween Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Alespoň přežil, to je ok Wink
Vždycky si říkám, že si člověk může představovat, jak Alex tu a tam zajde s gerkhanem na pivo Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Wox naprostej souhlas je škoda že parťáci jednou odejdou a už se neobjeví v seriálu, aspoň na okamžik na díl dva..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Já bych se klidně spokojila i s tím, že by se o nich třeba jen zmínili slovem. To jim přece prostor nevezme a alespoň má divák pocit, že na ně nezapomněli. Ono je totiž moc pěkné si představovat něco, co se odehrává "mimodějově" ale to pro mě není žádné zadostiučinění.

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Přitom právě ty "nic nestojící" vzpomínky či jen zmínky o bývalých kolezích, vztazích či případech jsou něco, co člověka neskutečně potěší. Jako autor povídek s tím třeba hodně pracuji - ono to potěší jak pozorné čtenáře, tak oddané diváky. Nicméně... já si úplně nemyslím, že typickou cílovkou Kobry jsou lidi, co by to ocenili Sad znova bych se musela vrátit k ukončení kauzy "nevěrná andrea". Diváky to zjevně uspokojilo, proč by si tedy tvůrci komplikovali život? Sad

Myslím, že jejich vrcholem je to, že "objevená" dcera Dana v ději nezapadla a vrátila se.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Já třeba tak nějak i chápu proč to tolik mění. Oni by chtěli temnější Kobru. Kolikrát se už o to pokoušeli. Jenomže přislazení Němci jim to bojkotují. Poslední série nedosáhla na 3 mil diváků a pokud chtěli nějak seriál zachránit museli zatnout zuby a hodit Vince přes palubu.
No alespoň pro něj bylo satisfakcí (a pro nás v konečném důsledku taky), že ho nezabili.

Tohle ovšem není omluva pro klapky na očích a zaslepenost vůči minulosti, která doopravdy byla. Ne, oni si ke každému novému parťáku musí vymyslet novou a lepší minulost pro Semira, která jim koresponduje s všeobecnou náladou v nově pojaté struktuře seriálu. Spálí veškeré mosty, udělají za poslední epizodou tlustou černou čáru a jedou s novým štítem, novou stránkou.
To s Danou sem teda opravdu čuměla. V tomto případě se opravdu překonali. S Andrém taky( i když tam si to mohli odpustit Very Happy)
Ale kauzy minulosti, jakou byla třeba Andreina nevěra, je vyřešena, protože ví, že to nejspíš nebude diváky zajímat.
Šak co, už je zase zpátky u manži případ je uzavřen. Co na tom, že to bylo šroubované se strhanými závity a furt tam cosik plandá. Průměrný Německý fanda udělá černou tlustou čáru i za tímto stejně jako za Alexem a pojede na vlně jako mrtvá ryba i s RTL. A bude hltat díly s Denielem, protože bude cute, zábavný, rozverný a mladý.

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Vinzenz bude v novém filmu "Bourne 5" spolu s Mattem Damonem http://www.filmstarts.de/nachrichten/18499576.html

a tady pár fotek

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Gratulace, to je dobrá náplast na konec v Kobře.
Tak ať je to více než jen krátký štěk!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
To jo rád si to kouknu s Vinze se vyklul dobrý herec Wink budu ho sledovat i po kobře
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
HA! Very Happy tak přece má ten šílený sestřih kvůli roli...to se mi ulevilo, už sem si myslela, že chytil nějaký mor Very Happy
Ačkoliv Matta nemusím (fakt nevím proč) a Bourneho legendu sem neviděla ani jeden díl, tak věřím, že to bude slušná jízda Wink Pokud je to nevázané jako MIP, tak se na to ráda mrknu, pokud tam jsou ale nuance, které sou spojené s ostatními díly, tak nevím jestli to má smysl.
Má v tom někdo s přítomných žijících nějaký přehled?
Předem dík Wink

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Film: Tajná operace/Die Grenze (2010)

V Německu zuří nestandardní předvolební kampaň, kdy o prvenství bojují dvě strany; extrémní levice a extrémní pravice. Vůdce extrémní pravice Max Schnell se snaží získat absolutní většinu. Odhalí jeho bývalý politický souputník, co se skrývá za dokonalou tváří oblíbené politické strany?


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ahoj včera se Vinzenz Kiefer oženil se svou láskou Mashou v Italii

http://www.gala.de/stars/news/vinzenz-kiefer-alarm-fuer-cobra-11-star-hat-geheiratet_1470572.html
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
ooo tak to Vincovi opravdu blahopřeju a přeju šťastný život po boku Máši Smile Chudák moje kamarádka, která má pro Vince slabost...tohle bude rozdýchávat asi týden Very Happy

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Alex Brandt (Vinzenz Kiefer)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 3 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma