AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Nemůžu si pomoct, ale nevím, nevím zda to nebude jen další zbytečná investice. Stačí se podívat, jak dopadly ty tehdy oslavované Ford ST... co jsem je viděl, tak akorát na nějakých policejních manévrech, či na dálničních benzínkách...

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
O.Hnizdil napsal:
A asi nerozenám kameru od majáčku.HRŮZA Mad

Nezlob se, já jsem nevěděl co přímo myslíš Smile .

Nic se nestalo Wink

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Značky
maykaDK


Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Dolný Kubín, Slovensko
Odpovědět s citátem
NO ja si myslím, že BMW a Škoda sú v pohode a LANCIA je hrozná... Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Nejlepší značky
11


Založen: 09. 08. 2008
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
1. Škoda
2. Alfa Romeo
3. Mercedes - benz
4. Renault
5. Ferrari

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Protože je tady dost fanoušků Octavie II jako já, chtěl bych se zeptat jak se vám líbí její facelift?
Mně teda vůbec.......když už tak ty světla měli být menší, ale je to pro mě prostě šok Shocked .

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Andre: facelift Octavie II se v mych ocich opravdu povedl.

Z primeho pohledu vypada predek uzasne. Agresivnejsi gril, naraznik podobny tomu ze Superbu II a svetla kombinujici novou Fabii ("boule" na vnejsich stranach) i Superba (dalkove svetla na vnitrnich stranach).

Zadek s novym zadnim naraznikem s decentnimi "kocicimi oky" vypada taky velmi povedene. Zadni svetla se temer nezmenily, pouze odrazky se z bile plochy svetel presunuly do narazniku (po vzoru novych Skodovek).

V interieru pribily nove autoradia i navigace, ktere jsou uplne jinde, nez pred faceliftem a nove stredove dekory ozivily jiz tak povedeny interier. Co se mi ale nelibi, je volant - 4ramenny se jeste da, ale ten 3ramenny je hrozny. Treba si na nej zvyknu, pochazi totiz z Audi. Je fajn, ze zakladni vybava uz konecne odpovida standardum v nizsi stredni tride, potazmo stredni tride.

Ovsem nutno rict, ze Octavia II pred faceliftem nevypada ani ted vubec spatne, nebo zastarale.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
To mi nedá a musím reagovat. Opět budu Alešovi oponovat. Nová Octavie je vážně nepovedená. Předek lehce zaměnitelný se Superbem potažmo Fabii II. Navíc přední maska vypatá vytlemeně. Nemůžu si pomoct, ale absolutně se k takovému autu nehodí. Podobně jako u Superbu.
A propós Superb. Vlajková loď, kterou si ze předu spletete s Fábkou. Takhle se nedělají vlajkové lodě. Mají být originální a svébytné. Na první pohled odlišitelné, což se u Supa nepovedlo. Navíc přední maska se "usmívá", což už se k takovému autu vůbec nehodí. Zadek připomíná nový Megan a to tak, že z dálky není poznat, co to vlastně je. Jestli Škoda nebo Renault.

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Právě proto, že je to míchanina Superbu II a Fabie II se mi to vůbec nelíbí. Škodováci nemaj nové nápady. Superb II se sice poved, ale to snad neznamená, že teď bude všechno takový. A s fábií ať už se jdou bodnout.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
bobo23: tvuj nazor samozrejme respektuju, ale nechapu jednu vec.

Jak muzes napsat, ze se predek Superbu muze snadno splest s Fabii? Podle me je tam dostatek odlisnosti, samozrejme typicka maska chladice musi zustat velmi podobna, to je typicky znak Skodovek.
Podivej se treba na Audi -> od A3 pres A8 az po Q7, nebo BMW -> od 1er pres 7er az X6, maji predek podobny, aby bylo na prvni pohled patrne, ktere automobilce dany model patri. A neni to jen predek, ale napriklad i zadni svetla, ktere u vsech modelu sviti do tvaru C a vnitrek svetla je bily (proto byly zruseny odrazky v zadnich svetlech u Octavie).

Co se tyka Fabie, je fakt, ze v zakladnich vybavach vypada docela osklive, ale kdyz se vysperkuje, posadi na poradne kola, tak se mi moc libi. Samozrejme uz cena dosahuje na vetsi Octavii...

Arrow Fabia II

Arrow Octavia II po FL

Arrow Superb II

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Právě to se mi nezdá. I BMW mají kolikrát u svých modelů odlišné masky. Navíc jak sem psal. U vlajkové lodi mi nesedí "vytlemený" výraz. Vlajková loď by se měla tvářit agresivně, což se u Supa nepovedlo. Nedávno sem měl možnost si prohlédnout Sup s Fábkou vedle sebe a ten předek je doopravdy velmi snadno (pro míň znalé lidi) zaměnitelný. Což by neměl být.

A k fotce Fábky. Vybral si zrovna fotku, která zakrývá proporční nesrovnalosti. Třeba zezadu to vynikne nejvíc.

http://galerie.autorevue.cz/data/544/medium/New_PA060035.jpg

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Ahoj- no já musím souhlasit s Andrém- Škoda FABIA II je hnus a když se podíváte na internet tak zjistíte, že falceit Škody OCTAVIE II zlevnil o tolik kvůli VW GOLF VI- protože byl jenom o 10.000 dražší a všichni šli kvůli designu radši do něj! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Já a auta? Líbily se mi všechny Laughing
Ale hodně se mi líbila Lucy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
"Mark Keller": kdyz se podivas na internet, tak zjistis, ze ceny vyrobku zavisi na poptavce po nich. Vzhledem k tomu, ze je v soucasne dobe po novych autech nizsi zajem, proto by mela klesat i jejich cena, aby se automobilkam neplnily sklady Wink Design Fabie neni spatny, musi byt ale vysperkovana. Novy Golf je nadherny Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Ali jj súhlas Nový Golf je dokonalý. Tak ten sa im fakt podaril. Wink
A inak mne osobne sa aj páči nový dizajn Octávky.

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Tak tady musím dát Alešovi zcela za pravdu. Neslevnili proto, že by si uvědomili, že jejich ceny jsou přehnané, ale právě kvůli klesající poptávce. Nejde ani tak o plnění skladů, jako o zaplacení celého provozu.

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
http://auto.idnes.cz/elektromobily-jsou-podle-greenpeace-klimaticka-prasatka-pe6-/automoto.asp?c=A090216_140126_automoto_fdv

Tak já už nevím, co ti ekoteroristé vlastně chcou. Vyrobíme jim elektrovozy a oni kvičí, jak to ničí planetu? Mad Zasloužili by si něčím přetáhout po těch svých zelených palicích. Evil or Very Mad

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
A to je přesně to, na co nadává Klaus XD ta velká panika okolo globálního oteplování (o němž opravdu mnoho vědců tvrdí, že není, respektive že za ním NENÍ člověk) vede k protěžování různých výrobků a podobně XD
Bursík hned aktivně nakoupí ,,ekologické" auto na elektřinu..... a já přitom slyšela, že ono opravdu je pro přírodu škodlivější.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Ničí, ničí... to je hezké, ale že to vykřikujou do světa až v době, kdy automobilky tyto modely vypustily do světa. Spousta automobilek si mohla ušetřit nemalé finanční prostředky.

Jak známo, tak s Klausovými výroky souhlasím. Navíc, pokud by se měli na něco ekoteroristé zaměřit, tak by to mělo být hlavně letectví. Ale proč, když z aut můžeme vydojit daleko víc peněz, že? Mad

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jsem tady v autech strašně off-topic, omlouvám se...

Ale víš co je, Bobo, třeba naprosto ukázkové? Zelení a podobné strany a aktivisté neustále otravují taková zařízení, jako jsou spalovny. Ty přitom mají tak dobré a moderní filtry a přísné limity na vypouštění emisí, že se s troškou nadsázky dá říci, že vzduch, který z nich vychází, je více čistý, než ten okolo, co běžně dýcháme.
Jeden jediný ohňostroj, který se pak pořádá běžně, uvolní do vzduchu nesrovnatelně více jedovatých látek, než spalovna za roky provozu.

U nás v Brně máme nově u ,,vlády" Zelené. A přitom je u nás ve městě každý rok velký festival ohňostrojů, který je nesmírně populární a sledují ho stovky tisíc lidí.
myslíš, že Zelení udělali něco pro to, aby se takové drsné znečištění přírody (je to na přehradě, ročně to zabíjí ryby a mate to ptáky a netopýry) a vzduchu přestalo opakovat?
Ne.
Protože kdyby se proti tomu postavili, Brňáci by je za zrušení své oblíbené zábavy sežrali Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Přijde čas, kdy ekoteroristé už nebudou mít do čeho mluvit. Věřím, že přijde doba, kdy je rozhořčený dav skrz Evropou odkáže do patřičných míst. Možná naivní, ale já pevně doufám. Osobně by mi stačilo, kdyby se tak šíleně přestali navážet do aut.

A zase tak OT od aut nejsme. Problematika zelených pošuků se dotýká právě nejvíc aut, takže myslím, že tohle je vhodné místo k diskuzi.

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Co říkáte na novou Škodu fabii v provedení SCOUT- Podle mě o proti normální verzi veliký pokrok:
http://www.novinky.cz/clanek/161863-prvni-fotografie-oplastovane-fabie-scout.html

A jaký názor je na nový Peugeot 206?!!!
http://www.novinky.cz/clanek/161781-stary-peugeot-206-prichazi-zpatky-v-novem-kabate.html Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mě se nelibí, mě se nelibí žádna Škoda (až na jiné vozidla než je zrovna auto Smile ).

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Tak ja si myslím, že tá Fabia Scout sa im podarila. Mne sa osobne páči. Very Happy

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Mark: nevím, nevím. Nelíbí se mi ani tak. Plasty nemůžou zakrýt proporční nesrovnalosti. A navíc mi smysl tohohle modelu, tak nějak uniká. Hlavně, když to bude opět jen předohrab. To už se od normální Fábky líší fakt jen těma plastama a o pár mm zvedlou světlou výškou, což ji nějakou extra průchodnost terénem nezaručí.
A ten Peugeot? Nevím, nevím. Ten předek se mi nějak nepozdává. Nějak sem desingu masky u Pažitů nepřišel na chuť, ale zbytek vypadá vcelku fajn.

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Osobne se mi seriova Fabia Scout (fotky zde) moc nelibi, hlavne mam na mysli zadni naraznik. Kdyby ovsem Fabia Scout vypadala jako prvni designova studie ve Frankfurtu 2007 (fotky zde), tak bych fakt byl spokojeny.

bobo23: proporcni nesrovnalosti je vec nazoru, castecne s tebou ale souhlasim. Proc by ale verze Scout mela byt nesmyslem? Kdyz se to bude prodavat (jako ze po verzi Roomster Scout snad ano), tak proc ji zakaznikum nenabizet? Smile Nizkoprofilova 16", nebo dokonce 17" kola (na prani) rozhodne pruchodnost terenem neprispivaji, ale tady nejde o terenni schopnosti, ale predevsim o auto "pro volny cas". Smile Design Fabie Scout ale hodnotim znamkou 3 Rolling Eyes

Inovovany Peugeot 206+ je urcite nejpovedenejsi verze tohoto auta, ale dnes je jiz znacne zastarala. Kdyby takhle 206 vypadala pred 10 lety, bylo by to lepsi. Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Alešku, tak tomu sa hovorí fakt rozdiel. To by vyzeralo lepšie i keď ani táto Fabia Scout nie je špatná.
Inak tento model škodovky sa mi fakt, že nepáči: http://www.novinky.cz/clanek/161204-skoda-yeti-bude-mit-premieru-uz-v-breznu.html tak to už fakt radšej Roomstra. Rolling Eyes

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Daniel


Založen: 13. 01. 2009
Příspěvky: 39
Bydliště: Ostslowakei
Odpovědět s citátem
U mňa je to asi v takomto poradí, prikladám aj nejaké obrázky:

1. Audi R8 V12 TDI (http://seriouswheels.com/cars/2008/top-2008-Audi-R8-V12-TDI.htm)

2. Lexus IS-F (http://seriouswheels.com/cars/top-2008-Lexus-IS-F.htm)

3. Saleen S302 Extreme (http://seriouswheels.com/cars/2008/top-2008-Saleen-S302-Extreme.htm)

............................

∞∞∞∞. Ani neviem, čo to je Laughing Laughing Laughing ... (http://img2.atlas.sk/images/gallery/370/169327.jpg)

_________________
Keď sa nudíte, môžte sa pozrieť na môj kanál na youtube:www.youtube.com/MrAfc11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Daniel: tak to posledné nemá chybu Laughing ...len no neviem, že či sa to dá vôbec nazvať autom..... Laughing

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
jejda! chudák to poslední auto! Sad Shocked Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Být to zelené, tak si myslím, že je to zmutovaná žába Shocked

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Simir Gerchan


Založen: 05. 04. 2009
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
mě se líbí
BMW
Mercedes-bens
Porshe
[/quote]
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Daniel


Založen: 13. 01. 2009
Příspěvky: 39
Bydliště: Ostslowakei
Odpovědět s citátem
Všelicos, Woxys & zeti: Je to akési "Sebring-Vanguard electric CitiCar" z roku 1979.
Za 2000 $ môže byť vaše... Laughing Laughing (Zdroj:http://magazin.atlas.sk/auto-moto/pikosky/174131/)

Všelicos: Celkom zelené som to, bohužiaľ, nenašiel Mr. Green Mr. Green , ale
http://cll.hemmings.com/story_image/129161-500-0.jpg

_________________
Keď sa nudíte, môžte sa pozrieť na môj kanál na youtube:www.youtube.com/MrAfc11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Auta
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Mám rád stará americká jako Ford, Checker, Cadillac, Chevrolet atd. Nebo stará ruská auta jako Volha, Moskvič...
Z nových mám rád Škodovky, Volkswageny, Ferrari, Lamborghini, Mercedesy, Fiaty a BMW. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Budou dělat Škodu joyster Question Question Question
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
vojta napsal:
Budou dělat Škodu joyster Question Question Question


To se myslím ješte neví(Je to prototyp), ale sám za sebe říkám ať ji raději nedělají.

Mimoto, jaký je váš názor na škodovku?V nedávné době jsme si scháněli nové auto a chtě nechtě jsme zjistili že škodovka je na tom(Zejména model fabia 2), co se týče výbavy, vzhledu, komfortu a motorizací nejhůře ze všech.Neuvěřil jsem, za co všechno chtěli peníze(K už tak dost šíleným základům) a o kvalitách motorizacích škoda mluvit.

A taky nechápu, i když vychází škodovka v porovnání s ostanímy nejhůř, jak je možné že jich tu tolik jezdí.To mají češi tolik penež a tak malý rozhled?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Já mám hodně oblíbený auta: BMW... tak tyhle autíčka jsem bestovní Cool
Ford Mustang... už šetřím Laughing
Mercedes... Taky se mi líbí, ale některý ne Wink
Škodovky... taky supr autínka Very Happy
A potom od každýho něco, třeba Ferrari, Porsche a podobně Wink

O. Hnizdil: No, taťka má jako pracovní auto oktávku a je dobrá... a to Fabia 2 dopadla opravdu tak špatně Question A ještě k tomu stála tolik Question
To je fakt, že škodovek jezdí na silnicích fakt majlandy... To nevim, jestli jsou češi fakt tak bohatý

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Informace o nových vozech jsme brali z oficiálních stránek http://new.skoda-auto.com/cze/model/newfabiacombi/uvodnistranka/Pages/look.aspx

My jsme měli představu o nečem malém na bázi kombíku, v dnešní době jsou jediní hyundai i30, škoda fabia a clio grandtour.

U škody začínala cena pro nás adekvátní motorizace a to 1,6 benzín na 364.000 kč, což je úplné holátko.A to se nám zdá opravdu moc, za auto, které má více nevýhod než výhod.Kdyby to člověk srovnával sám tak na to přijde, vytípnu třeba 45l v benzínové nádrži a to pro auto, které by mělo s 1.6 kombinovanou spotřebu 6,5 litrů hodně málo.Vzhled ani neřeším, někde jsem slyšel prirovnání k vydlabanému ingotu.


Nakonec jsem se rozhodli pro clio grandtour, má 100 koňový motor 1.2 s turbem a střední výbavu(Má skoro všechno jako fabia v maximální) na 330 000 kč včetně doplňků(Tažné apod).Mimoto má celkem bezkonkurenční spotřebu a zrychlení, na to že je to 1.2 turbo.
Fotky viz. http://www.renault.cz/renault-ceska-republika/10000-produktova-prezentace-clio-grandtour


P.s.:Škodovky nemusí být až zas tak špatné, bohužel u malé třídy je škoda hodně pozadu za konkurencí díky své nabídce a cenové politice.U větší třídy to nemusí platit, ale ta cenová politika tam bude stejná.Škoda no, člověk by byl rád kdyby rodina jezdila v českém voze, ale okolnosti tomu nepřejí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
No jo kdyby české rodiny za každou cenu nechtěly nová auta... Za tyto peníze by se dala sehnat dva roky stará Octavia klidně i ve verzi combi ve střední výbavě do 50000km s turbodieselem. Je to o třídu výš auto než tebou jmenované. Jinak jestli jste čerpali ceny z internetového ceníku, tak jste udělali chybu. Prodejci by Vám v době krize snesli modré z nebe, jen aby auto prodali. Chce to jen neuspěchat a snažit se vytěžit maximum. Škodovka holt prodává auta s velmi kvalitním zpracováním, levnými náhradními díly a tak nemůže auta podbízet za takový ceny jako třeba Citroen.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Ojetý nikdy, nikdy nevíš jak s tím autem zacházel původní majitel.Prostě na každém autě se chtě nechtě promítne styl jízdy hlavního řidiče, ať už v opotřebení převodovky nebo v motoru se kterým taky dělají psí kusy(Někteří lidé kašlou na radu o záběhu motoru, a tací co se toho zbavují po dvou letech tuplem.)No prostě k takovým autům máme silnou averzi.

Jinak když auto tak jedině z oblastí, kde neznají sníh a sůl.Od známého automechanika, jsme se dozvěděli že taková auta jedině z Itálie, kde auta mění co chvíli(Jsou to vlastně skoro nové auta), jsou relativně levné a podvozky nejsou vůbec nahlodané nebo rozežrané solí.


Samozřejmně jsem také chodily po prodejcích, jenomže všude to vypadalo jako "nechci slevu zadarmo" , mnozí se moc neměli k tomu přiznat že můžou dát slevu.Jinak člověk se nemůže spolehát na prodejce, pro nás je spíš směrodatné to co automobilka sama nadhodí na své stránky od toho se pak odvíjí vše další.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Ojeté auta nemám rád, už v nich někdo jezdil a nemají takový výkon jako úplně nová z výroby. Crying or Very sad

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Buˇˇdte rádi, že Škoda nedělá off road Laughing Možná se jim auta nepodařili Very Happy Ale ci vím, tak mají i lokomotyvy, tramvaje a trolejbusy Very Happy I když ta nedávná tramvaj se tež nepovedla Razz Laughing

Mě se Škoda vůbec nelibí. Libí se mi vzhledově tak Škodovka Smile Ještě to co jezdilo před 105 Smile

Libí se vám holky VW: New Beetle? Smile O něm se říká, že je to pro holky spíše Wink



RockySmile11 Arrow Jou Mustang GT Very Happy Můj sen Smile krásné auto Smile zatím jen na PC sním můžu jezdit Very Happy a rozbít ho Very Happy (FlatOut)... Smile Moc krásné auto. Ale pekeně drahé Smile A Jeho předchůde Mustang (bez GT) je taky krása Cool

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Petr: no, ono koupit nové auto je přecejen něco víc než ojeté. A když mám tu možnost, tak volím nové. Důvody byly popsány, takže je vcelku zbytečné je tady vypisovat.
A ceny ND. Bavil sem se s chlapákem ke kterému jezdím do servisu. Ceny ND na Octávie jsou řádově o pár stovaků dražší než ND třeba na Prassata... Smile

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Cobra: Jjjj, Mustang to je můj sen taky Wink

Jinak VW New Beetle se mi líbí, ale nemusela bych ho extra mít, jinak se mi ale líbí... to máš pravdu, že se říká, že je spíš pro holky Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Tak Mustang je ještě jedno z nejdostupnějších sportovních aut(nevím teda jak je to s vewrzí GT), takže oproti konkurenci drahý rozhodně není. Nevím sice cos myslel tím Prassata Bobe, ale pokud myslíš toho o generaci staršího Passata, tak mohl mít sice levnější díly, jenže poruchovost se postarala zase o větší spotřebu těch dílů Laughing. Na Škodovku je výhoda že ty díly se dají sehnat na každým rohu a kdo hledá najde i o několik desítek % levnější. Ale je fakt, že pro ty co chcou s autem jezdit, tak chápu že volí nové. Já si zase chci auto užívat a proto bych třeba volil něco staršího, ale vybavenějšího a o nějakou tu třídu jinde...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Petr: pokud si nevybereš nějakou v českých zemích neznámou značku, tak s ND nejsou problémy. Pokud nesháníš něco vyloženě neobvyklého, tak seženeš za normální cenu. A že by škodovky byly nějak extra spolehlivé se taky říct nedá. A i technické zpracování je kolikrát na dost bídné úrovni. K tomu si neodpustím poznámku:
Kdybych to neviděl na vlastní oči, tak neuvěřím. Fabia I. generace cca. šest let stará, vlastní ji nějaký děda a má najeto fakt málo. Vzhledem k tomu, že jezdí od začátku do servisu, kde sem se s ní setkal, tak tomu i věřím. Nalítáno měla něco kolem osmedesátky a když to kamarád zvedl, nevěřil sem vlastním očím. Hlavní příčné nosníky ve předu byly prohnilé pomalu víc, než na mojem, 16 let starém, fáčku. A už sem viděl i reznoucí Octavky a ne všechny byli po bouračce. Confused

Navíc škodovka je předražená a to i v bazarech, páč je po ní sháňka.

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Vidim tady nove prispevky, na ktere bych rad reagoval, takze poporade.

vojta: Joyster se v podobe jako studie do seriove vyroby nejspis nedostane. Spise se udajne chysta male (mensi nez Fabia) koncernove auto, na bazi studie VW Up! (vykricnik je soucasti nazvu)

O.Hnizdil: zajimalo by me, na zaklade ceho soudis, ze je Fabia II nejhorsi ze vsech? Je to jen otazka priorit, k cemu prikladas vetsi ci mensi vahu. Pro nekoho je prioritni cena, pro nekoho kvalita. Ja bych volil nove Polo, protoze jsem ochoten si za kvalitu priplatit.

Cobra: tak ja ti nevim, na Skodovacke SUV Yeti jde od novinaru a odborniku (kteri maji moznost srovnavat) sama chvala, tak nevim, proc Yetiho odsuzovat, kdyz ho znas maximalne z obrazku Question

bobo23: je to otazkou priorit. Samozrejme je nejlepsi uplne nove auto, ale zase za nej zaplatis vic. Ja bych si nejradsi koupil referencni auto (jsou rok stare a malo najeto), s jasnou historii, vetsinou s bohatou vybavou za priznivou cenu. Jinak mam v PC pravidelne aktualizovany katalog nahradnich dilu vozu z koncernu VW a ver tomu, ze na Octavii jsou dily levnejsi, nez na Passata Wink Nechce se mi verit, ze by 6 leta Fabia vypadala tak, jak rikas, ale pokud je to pravda, tak at to da deda na zaruku, kdyz s tim jezdi do servisu Wink

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Cobra napsal:

Libí se vám holky VW: New Beetle? Smile O něm se říká, že je to pro holky spíše Wink


Mě se moc nelíbí jeho design, o jeho koupi určitě neuvažuju. Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Aleši, díky za info. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
O kvalitách škodovek nemám jediný důvod pochybovat. Máme doma Octavii II 1.9TDi r.v.2005 najeto přes 200000km!!! Bez jediného většího problému. Je fakt že párkrát byla v opravě ale ne z důvodů kvalitativních spíš že táta srazil asi 2x srnku na dálnici nebo prasklina na čelním skle od šutru a jeho výměna (asi 4x) dále 5x měněné uražené zpětné zrcátko jednou promáčklé dveře a jednou měněná kapota zničená sněhovou lavinou ze střechy. Co zlobilo byl tempomat, ale už zas funguje jak má a v poslední době začínají odcházet některé podvozkové díly jako ložiska a tlumiče které jsou však původní a několikanásobně přesluhují. Dále se trochu zvedá průměrná spotřeba což bych přikládal právě opotřebení dílů podvozku a trochu těžknoucí noze Wink . Zhruba do 150000km jsme jezdili běžně za 4,5l nafty/100km, teď už málokdy pod 5l. Trochu trpí některý díly v interiéru jako madla na zavírání dveří, která se olupují, jinak nic nevrže a vše vypadá stále zachovale. S autem se tu prostě nikdo nemazlí ale jezdí se s ním a ještě aspoň do konce roku jezdit bude, pak se uvidí jak to bude dál. Tak mi tu nikdo prosím nevykládejte něco o kvlaitách Škodovek. Bych chtěl vidět třeba takovou Kiu Ceed po takovýhle porci km a zacházení to by za tu sedmiletou záruku vyměnili celý auto. Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Bez většího problému, hmhm. Kapota, čelní sklo, několikrát zp.zrcátko. Bóže, to jste za ty opravy museli otratit nejméně 1000000 Kč.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Auta
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma