AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Koho tipujete, ze Semirovi prideli?
Starsiho muze
30%
 30%  [ 4 ]
Mladsiho muze
53%
 53%  [ 7 ]
Starsi zenu
7%
 7%  [ 1 ]
Mladsi zenu
7%
 7%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 13

Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Pořád tvrdím, že pokud tam bude Sven Martinek, tak se scénáristi naprosto zbláznili Laughing
To už rovnou mohou vytáhnout nápad z pera jisté nereálných romaňtáků milovné bývalé členky, která považovala andreu za část policie Laughing Laughing

Dala bych tam někoho ze světa Smíchu. Takového Azarosu, dneska jsem na něj myslela, mhm Cool ok, to je moc velká fantazie XD

ale úplně nejlepší by byl stejně Harty Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo Hartmut, no to bych si zase neuměl představit KTU bez Hartmuta bez tolika letech
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
ještě mně napadla Susanna Von Länditz (Julia Stinshoff) tá by k Semirovi hodně zapadla

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Je opravdu oficiálně potvrzeno, že bude 18 série se natáčet ?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo bude od roku 2014 s novým kolegou. U nás bude 18 série ješte s Benem a Semirem protože 17 série bude mít v německu kolem 20 dílu a 3 série (Staffel) jaro 2012 na rtl + jaro a podzim 2013 na RTL. Na podzim 2013 na RTL se dozvíme osud seriálového Bena Jägera (Toma Becka)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
A neví se už nějaké novinky ohledně nováčka či Benova konce? Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zatím ne ale sleduji denně nemecké stránky jestli tam néco bude napíšu. Vím jenom že Tom Beck - Ben Jäger v seriálu nezemře
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Tak to je dobře, že nezemře - to by už bylo trapné. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Také si myslím, nejdřív Ingo pak André, pak Chris a Tom, nyní Sturmi a Hotte a najednou Ben, doufám že Ben odejde kvůli hudbě jak jsem jim psal námět do AC
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Další horký kandidát na post 7 parťáka se stal Chris Vance, který hraje v novém seriálu kurýr - transportér. Do kobry 11 by určitě po Erdoganovém boku zapadl.




Chris Vance : Transporter - Die Serie








Nezapomeňte sledovat kurýra od zítra na tv joj ve 20.00 Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Podle všeho počítají s Katjou Woywood - Kim. Jinak bych byl moc rád protože jsou super a Kim je moc sexy

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Počkat, kdo, že s tim počítají ? Smile To by se ale šéfem musel stát někdo jiný ne ?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ne ona má byt asi jako jen náhrada v podzimní série zřejmě přece přijde nový parťák až vr2014. Kdesi jsem to četl jen musím najít ten článek
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
starpep


Založen: 25. 09. 2012
Příspěvky: 18
Odpovědět s citátem
Dějově by to souhlasilo. Simír by prostě už nechtěl nového parťáka, tak by mu sem tam helfla Šéfová a pak by se nám vrátil Jan Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Asi jo ja bych dal šéfa Bonratha protože je starej a Kim by byla ze Semirem a Jenny jako pomocná policistka
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Um, vím, že je Kobra skoro scifi, ale i tak se mi zdá představa šéfky (v podstatě kancelářské krysy), co se vrátí zpátky do terénu, nereálná Very Happy
Jako kdyby se ministr vnitra rozhodl, že se z něj po odvolání zase stane pochůzkář Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Nejlepší parťák není nikdo jiný než:



_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
starpep


Založen: 25. 09. 2012
Příspěvky: 18
Odpovědět s citátem
Ten Hafan se objevil ve třetím díle Kobry stejně jako Simír ne ? Smile Pokud si správně vzpomínám Smile Hned po tom díle, kdy parťák od tamtoho letěl přes půlku parkoviště, jelikož ho picli upilovanou brokovnicí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Už je to jasné Mark Keller se vrací! Můj splnění sen! paráda

http://www.quotenmeter.de/n/62686/rtl-holt-mark-keller-zu-cobra-11-zurueck Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Akorát jsem to sem šla dát, jsem v šoku.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
lol, jaképak bude asi vysvětlení?
Počkejte. To bude něco originálního.
Hm...
Něco jako....

Víš, Semire, předstíral jsem smrt, protože jsem byl na tajné misi.

nebo

Víš, Semire, byl jsem těch 15 let v bezvědomí. Včera jsem se probudil. Co je vlastně nového, woe?

Popřípadě

Víš, Semire, vlny mě vyplavily na pustý ostrov a po 15 letech jsem se konečně naučil mluvit delfínštinou, takže mě delfíni odvezli na pobřeží. Příští týden pošlu pro patnáct dětí, co jsem tam počal s místní domorodkyní.

Jelikož tvůrci Kobry 11 jsou za KAŽDOU CENU a VŽDY originální, tipuji první možnost. Protože není nic originálnějšího než předstíračka smrti za účelem práce tajného agenta... to bude světová premiéra.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Woxy: velmi dobrý nápady, je mi fuk jak to bude, Erdogan jistě taky rád Marka uvítá zpátky páč si docela rozuměli, Marku vítej! nikdo nový, starý známý zpět!

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Byl jsem velký fanoušek Kobry 11, ale na nové díly s Benem se už nedívám. Vadí mi kam to všechno scénáristé posunuli. To že se vrátí André mě teda neuchvacuje. Scénáristům asi nedošlo, že i fanoušci pravé Kobry stárnou a myslím, že opravdový fanoušek by se s takovou pohádkou nemohl smířit. Napadají mě jen dvě věci, buďto scénáristé dělají z fanoušků blbce nebo jsou dnešní fanoušci hrozní primitivové. Sorry, ale takhle to vidím.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Voky: docela souhlasím. Oni se totiž nesnaží udržet fanoušky staré, ale získat nové, mladé a pak to tak vypadá...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Otázkou je, zda byl v tomhle ohledu André dobrý tah...

Protože staré fanoušky naštvou tím, že z nich dělají debily - a návrat osoby, ji probodla harpuna, spadla do vody a nikdo ji na tom širém moři při hledání nenašel, JE dělání blbečků z fandů...
A noví mladí fanoušci... a teď vážně. Ačkoliv sama jsem fakt ošklivá a soudit dle vzhledu je vždy ošemetné.... tak... opravdu si myslíte, že na mladé diváky zapůsobí Mark Keller, který je postarší a ne zrovna krasavec, uhm? Nějak nevidím jeho plakátovací teenage potenciál...

André mi prostě přijde jako krok z nouze a z drog. Snad to bude fáma Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Woxy: Vůbec nezáleží na tom jestli je postarší či neni, co jako Gerkhan? Very Happy to tam chceš ehm třicátníka aha tedy o 16 let mladšího, to bude teprv směšný, já teda sleduju Kobru přes nějakých 10 let a jako starýmu fanouškovi je mi tohle úplně jedno protože mě sralo že odešel drsňák se vším všudy a přišel elegán vyhlazenej Tom a pro mě pokud by přišel někdo úplně nový už by to nijak nezved, Kobra je stará a de za svou jistotou, doby starých mládenců jsou pryč, je na čase přejít jinam, seriál stárne, stárnou hrdinové, takle to de aspoň všechno s tím, až tam budou úplně nový epizody netýkající se tématu smrti nesmrti Andrého bude to každýmu úplně jedno, hlavně že tam je ta dvojka co tomu nasadila vysokou laťku. Co Schimanski? Very Happy a nevim kde se vzal názor že chtěj nový mladý diváky Very Happy tohle je spíš pro ty starý fanoušky, nikde nefunguje že mládež si pustí 20-ti letej seriál, ti si jedou podle toho co vzniklo v jejich době-tedy nějaký posraný 3D, přehnaná animace a totál nesmyslný PC hry. Fux neni lákadlem pro mladý, ale zarytý fanoušky.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mně osobně je to ÚPLNĚ jedno, protože se na Kobru nedívám a popravdě - čím větší blbosti tam chtějí dát, tím více se směji XD

Ale pořád se ptám na tu logiku. Proč tam dávat chlápka, co není zrovna krasavec?

Mladé nové fanoušky podle mě odradí, protože bych se vůbec nedivila, kdyby na ně pomuchladný divný drsný André působil i maličko odpudivě. Přece jen má vizáž poldy ze seriálu z nějakých 90. let.
A věrní fanoušci? nevím, ale podle mě je naštve, že z nich scénáristi dělají pitomce XD

Tobě by jako zarytému fanouškovi fakt nevadilo, kdyby po Andrém vrátili třeba Kranicha s vysvětlením, že vlastně neumřel, ale dělal někde agenta? XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Já si Kobru nenechal nikdy ujít, od dob s Benem je mi jedno jestli ji zmeškám nebo ne. Prostě mi nesedí tenhle novátorský přístup. Kdybych měl mít za parťáka Bena, radši vezmu rentu a mizím. Povahově mi vůbec nesedí. To André byl na tom líp, ale bojím se, že do dnešní Kobry už pasovat nebude. Dnes je Kobra akční komedií. Já jen doufám, že nám to scénáristé vysvětlí, kde se vzal André. Jen aby nepřišel Semir za Andrém do kanceláře a neřekl "Nazdar André, tomu nebudeš věřit co se mi dnes v noci zdálo". Budou sedět u stolu a Semir bude všechno Andrému vyprávět, takže se postupně vrátí všichni herci, protože sen je potřeba živě povyprávět.[/i]
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Mně to nevadí, protože nikdo novej to nezlepší..........Ben: ten kluk je dobrej ale! už ten věkovej rozdíl od Semira mi nejde překousnout a to co tam občas dělaj za scénář a dělaj z nich doslova pitomce, některý vtípky jsou totál ujetý, ale rozhodně lepší než Oliver, to byla teprv střela vedle a ještě se slepými náboji, já se na to rád podívám ať to vysvětlí jak chtěj, až tam budou díly co to neřeší tak to řešit nebudu už ani já, jako fanoušek těch starých dílů jsem spíš rád. A ještě něco pro někoho krasavec byl a je i nadále, to je jen tvůj názor a co se týče toho pokud někdo jinej tak jedině ten co v Kobře byl..........Hendrik Duryn, ten má ale očividně hodně jiných povinností. Hlavně už nikdy Stolte a Richter, tyhle kdyby zabili tak po nich už ani pes neštěkne, zabíjeli kde neměli Very Happy

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ježiš Wox, my úplně zapomněly na ten nejpravděpodobnější scénář, Voky29 to vychytal. Přece Semir se jednou ráno probudí a André bude ve sprše! A pak můžou půl sezóny řešit, kdo střílel po Džejárovi-tedy Bonrathovi...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já musím souhlasit s Andrem. Jedno co si říkáte,já sem moc rád a happy. Tom Beck už asi dost lezl krkem a bude to příjemná změna. Žádné hlášky, zbytečné grimasy a zbytečně přehnané funny scénky. André alespoň umí ovládat bojové umění, měl jsem pocit že Ben se byl divně jako kdyby to jen hrál a nevěděl o bojovém umění absolutně nic. Mám pocit že se knám vrátí stará dobrá kobra 11. Nevím je to asi jen můj pocit ale já jsem fakt nesmírně rád a už teď se nemohu dočkat jak budu stahovat po 13 letech díly s Andrem. Asi budu i DVD na Amazonu kupovat pokud budou příští rok. Já jsem prostě Kobře stále věrný, tedy pokud tam je Erdy Smile Kdyby tam přišel Duryn tak bych to asi nedíval. Na team 2 mám alergii
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já bych byla skutečně překvapená, kdyby se s návratem Kellera na celém formátu něco změnilo. Teď tam místo starouše a koloucha budou dělat voly ze dvou staroušů. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ke staré Kobře se už vrátit nemohou, z jednoho prostého důvodu: dnešní německou mládež, o kterou jde RTL primárně, by to neoslovilo a fanoušci v zahraničí RTL nezajímají. Takže André se možná vrátí, ale styl Kobry zůstane. Pochybuji, že by se od řešení jaderných katastrof a cizineckých mafií vrátili k vraždám prostitutek...
Ben možná byl mladý, ale sedl mi tam: měli se Semirem trochu jiný vztah, než s ostatními. Ostatní pro něj byli spíš bráchové, ale Bena chránil jako syna. Je mi to moc sympatické.
Nevím, nakolik bude vztah Andrého a Semira teď fungovat. Kdyby mě můj kamarád nechal si myslet, že zemřel takhle hnusnou smrtí, a pak se vrátil jako by nic, tak bych mu asi nedůvěřovala a byla pěkně naštvaná (a to i když bych byla ráda, že přežil). Bojím se, že to vyřeší v jednom díle a pak zase pojedou, jako by se vlastně vůůůůbec nic nestalo. Protože to je na Kobře nejhorší: scénáristi si nevidí na špičku svých nosíků. Je hezké psát dobré scénáře. Ale psát scénáře 17 let existujícího seriálu a naprosto kašlat na návaznost a dělat si z diváků dobrý den (už tak stačí smrt Hotteho versus poslední postřelení Dietera, come on...), to je prostě hnus.

EDIT: teď mne napadlo, že jediné, kde jakž takž drželi návaznost, byly díly s Chrisem Ritterem. To postupné odkrývání jeho minulosti bylo hrozně zajímavé, i když byl Gedeon hrozně divný patron a nefungoval... tohle výjimečně chyba scénáristů nebyla.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Teď tam místo starouše a koloucha budou dělat voly ze dvou staroušů. Laughing

--- *hýká*

Mně to pořád neleze do hlavy, přijde mi to jako úděsná kravina XD
navíc souhlasím se Všel Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
starpep


Založen: 25. 09. 2012
Příspěvky: 18
Odpovědět s citátem
Já bych o trochu víc bral comeback Jana, ale na Adrého se taky těším Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
starpep


Založen: 25. 09. 2012
Příspěvky: 18
Odpovědět s citátem
A kdyby odešel Simír dřív jak André, tak by mohli vrátit Jana Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Erdogan v Kobře neskončí, to vím od Boženy že je kobře věrný..tak jako já Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já se divím, že ho to ještě baví Laughing
Asi bych už dávno nakráčela ke scénáristům a poprosila je, aby podstoupili lobotomii, protože v jejich případě by mohla dost pomoci XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Nový parťák se našel. Je jím neznámý herec Vinzenz Kiefer. V Kobře se bude jmenovat komisař Alex Brandt

http://www.rtl.de/cms/sendungen/serie/alarm-fuer-cobra-11/alarm-fuer-cobra-11-vinzenz-kiefer-wird-der-neue-kommissar-neben-erdogan-atalay-2da9a-b700-18-1475754.html


Pro mñe tedy kobra nadobro končí. Kiefer je otřesný Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Dnes ráno mě napadlo, jak to může být s Andrém - vždyť on si stále nemusí nic pamatovat a vesele pracovat jako horská služba či co bude v těch horách dělat Laughing Laughing a dálniční s ním bude muset na nějakém případu spolupracovat. Kdyby tam byla Šéfová, tak by se na to rychle přišlo, ale protože je tam Kim, vesele Semirovi doporučí, aby s ním spolupracoval. A náš milý André - hm, asi bude mít nové jméno, co takhle Rich Moser? To tu ještě nebylo, haf haf - přijde netušícímu Semirkovi v ústrety, jako by se nechumelilo. A Turek bude koukat s otevřenou pusou... Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Nebudete asi so mnou súhlasit, ale ako najlepsie riesenie by som pokladal návrat Marka Kellera,teda Andrého Fuxa.
Nemalo by sa rozoberat,ako by bol mozny jeho návrat, proste by sa do seriálu vrátil a s ním aj Cobra 11 by sa mohla vrátit viac k akcií. Seriál by sa mal opat natácat pre fanúsikov akcních seriálov a nie teenagerov.
Dvojica André-Semir dodnes nebol prekonany.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
To ano Speed. A od roku 2014 padne celá kobra uvidíš Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
starpep


Založen: 25. 09. 2012
Příspěvky: 18
Odpovědět s citátem
Mohl by se vrátit Jan a zjistit že tenhle týpek je dvojče od tamtoho a jen byl tam nasazenej to by bylo vzrůšo a picnul by ho hral by v Kobře dvě řady pak ultra mega dvouhodinový speciálek se super dějem a akcemi a všemi přeživšíma z kober jako prvního komisaře a kobry 12 a tak vůbec ..........
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Nemůžu si pomoci, ale tohle bude nejlepší parťák vůbec Very Happy a ano, myslím to růžovoučké prasátko Laughing Laughing Laughing


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
A je to jasné, Ben odejde, protože bude dělat kariéru mezi hledači lanýžů! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak to je povedené už to mám jako tapetu Wink jsem zvědavý na ten díl .. zřejmě to bude na podzim
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
starpep


Založen: 25. 09. 2012
Příspěvky: 18
Odpovědět s citátem
Snad ten díl čuník přežije Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Trosku je to uz neprehladné, kto teda budem novým partnerom Semira?
Ten Kiefer alebo Mark Keller?

V prípade ze to bude opat André Fux, nie je mozné ze dej sa bude odohrávat v starých casoch este pred jeho smrtou?
Síce tam by potom nesedela Krügerová a dalsí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Speed novým partnerom Semira bude Kiefer a Keller bude hrať v pilote+možno ešte 2-3 časti po ňom ,potom odíde
Crying or Very sad Wink[/b]

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Parťák s číslem 7: jaký asi bude?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 3 z 4  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma