AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tento pilotní film (známkou jako ve ?kole)
1
70%
 70%  [ 7 ]
2
30%
 30%  [ 3 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 10

Anděl smrti (Engel des Todes)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obsah :

Dlouhodobé spolupráce mezi Benem a Semirem se blí?í ke konci. Semir z rodinných d?vod? odchází od dálni?ní policie do kancelá?e LKA a stává se ú?edníkem. Nyní se musí oba bývalí kolegové s?ívat s novými spolupracovníky a ani jednomu z nich to neprospívá. Teprve vra?da Olivera Sturmiho - konspira?ního teoretika, oba kolegy dálni?ní policie Bena a Semira op?t spojí v jeden tým.
Do podez?ení z vra?dy se rychle dostane 18-​​letý Max Berger, proto?e je vid?n s krvavým no?em u ob?ti. Bez dal?ích okolk? je absolvent st?ední ?koly nucen k út?ku a nyní musí p?ekonat nejen svou neop?tovanou lásku ke své spolu?a?ce, která je na Florid?, ale také podez?ení z vra?dy i atentátu, ze kterého ho policie obvi?uje. Policie v??í, ?e Max byl vrah a atentátník.
V pr?b?hu vy?et?ování pak Semir Ben p?icházejí na velmi tajemnou osobou - Djavo, který má z?ejm? v úmyslu n?co stra?ného a Maxe vyu?ívá jako loutky. Smrtelný závod s ?asem za?íná. (Popis od Bo?eny Loupancové)

Premiéra :

6.9.2012
20.15-22.15

Fotky :

http://www.alertecobra.info/laserie/detailepisode/ep_239.html


Moje fotky :

http://gogokobra11.blog.cz/1209/fotky-17-serie-2012-2013


Ke sta?ení :

http://serienjunkies.org/serie/alarm-fur-cobra-11/


Sturmiho smrt :

http://uloz.to/xVdwcyt/engel-des-todes-sturmi-tod-avi


(do dvou dnech )
HESLO : serienjunkies.org


Epizodu m??ete shlédnout zde :

http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11.php


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak sem se tesil ze je forum opet v poradku ale aspon neco se opravilo. Jinak celej popis najdete ZDE http://erdogan-atalay.blog.cz/1207/andel-smrti-pilotni-film-6-9-2012-na-rtl-ve-20-15-hodin. Verim ze se vam pati pilotak s Benem a Semirem libil a tesim se na dalsi 4 nove epizody 17 serie Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Pilotní film se mi tentokrát moc líbil. Na rozdíl od minulých 72 hodin strachu to m?lo d?j, který dr?el pohromad? a "zajímavé" postavy, které se n?jak vyvíjely a m?l bych vyzdvihnout napínavé finále... Na Kobru 11 jsem se u? od za?átku minulé série znechucen? p?estal dívat, ale mo?ná dám seriálu dal?í ?anci. Za 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tady jsou fotky Semiroveho noveho BMW f30



Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jeste ten zaver mi pripominal dil osamnele vitezstvi a 3 serie kdyz semir skocil za Andrem no uz ho nezachranil.Vypada to tak ze Ben je druhej nesmrtelnej Semir Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Po dlouhe dobe se mi pilotak moc libil. Asi nejlepsi byly opet komicke sceny: Semir na LKA a jeho veprový gulás a svacinka mezi spisy, v kontrastu s Benem, hopsajicim po dalnici, me dostala. Stejne tak i zaverecny vylov Benitka, protoze ten gejzir, co ze sebe dostali, kdyz se dostali z vody, by nedokazal vytvorit ani delfin.

Andreu mimoradne chapu a soucitim s ni, ale jak vidno, ani u LKA by Semirek nebyl v bezpeci, tak si uz nemuze na nic stezovat Laughing Laughing A kazdopadne v bezpeci nebyla ani ona s jejim projektem, takze... Laughing A nevim, co se stalo, ale mela na sobe 3 outfity, ktere bych ji sebrala ze skrine a nosila je sama, coz je uzasne! Hura!

Strumiho je mi lito, ale co se da delat, no...

Kazdopadne davam za jedna. Tahle serie me docela namlsala, doufam, ze se dalsimi dily nezklamu...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
tak luxusní pilot....sturmiho smrt mi p?ipomíná smrt inga a benova skoro smrt p?ipomíná andrého smrt...jinak novej bavorák luxusní...a te? sei nejsem jistej ale záv?re?ný titulky bejvaj stejný jako u normálních díl? ne??? ?eby kone?n? nová zn?lka???
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Nova znelka neni to jen udelali v zaveru tak jako v americkych filmech titulky a hudba ale mozna klasicke stare outro uplne zmizy a bude nove cerne a mozna bude pristi tyden i nejake nove intro. Jinak tohle byl nejlepsi modrej pilotak s Benem a Semirem.

Moje poradi :

1. Andel smrti
2. Na vlastny pest
3. 72 Hodin strachu
4. Konec sveta
5. Atentat

PS: Jinak tenhle pilotak jeste neni posledni s Benem Wink Ben drzi prvni rekord v pil.filmech !!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
gogo sorry nemyslel sem zn?lku Very Happy ale intro Very Happy promi? ale to sarý outro u? by m?li dát jiný...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Andre to je v poradku Wink Nove intro se ukaze az pristy tyden ve ctvrtek 20.15 ale podle mne kdyz bylo motto stejni tak mozna zase nebude
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
ja doufam ze bude ...andre 2 série - 2 intra ben 5 serii - jedna znelka to je nefer..a ta vem si ze v ty znelce s benem jsou ty zabery stary 4 roky ben vypada jinak a trochu i semir
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Taky si myslim vzdyt i Tom mnel dve intra v 4,5,6 serii a nove v navratu 9 a 10. Jo i Ben se dost zmenil,uz nema takovej uces jako ve 13 a 14 serii a taky ma nove bundy a vuz a take Semir sice nosi porad stejni drahy bundy zn.belstaff ale jiz ted nema take vyrazny vouzy jako kdysi a take ma nove BMW. Obavam se ze Ben tam je posledni serii a pak daji intro s nejakym novym partakem zase
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
dyk to myslim..jinej ú?es..u? nenosí tu zelenou bundu ale v?t?inou ko?ený nebo tu kostkovanou...káry sou nový..a sou taky star?í Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Kazdopadne mohli by to tam nejako moderneji v intru sestrihat aspon nove vozy a nejake scenky s pilotaku engel des todes napriklad jak Ben se otocil natom aute na zacatku a mohli by vynechat stare scenky jeste s 11 serie
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Zdravim,
chtela bych se zeptat, neda-li se pilotni dil stahnout jinde nez na serienjunkies. Nevadi mi tam ani tak to, ze odkazy hned po nahrani mazou, to by se dalo vyresit privstanim si a rychlym stazenim. Horsi je fakt, ze ja jakozto slepec pracujici pres pocitac s hlasovym vystupem, na strankach serienjunkies a vetsine jinych serveru nez je rapidshare proste nemam sanci. Stranky jsou vetsinou slozite a predevsim se na vetsine z nich musi vypisovat kody z obrazku. U 16. serie mi s tim pomahal kamarad, ktery vidi, a behem staffelu 31 se objevily uploady na hellshare, kam se dostanu i bez zrakove asistence. Bohuzel ted uz s kamaradem nejsme na stejne skole, z lidi, ktere mam kolem sebe ted, nikdo nevidi tak dobre, aby si mi troufl pomahat. Nedovedl by mi nekdo poradit?

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tiscala

Skuste tady treba sice stahnout pres 40 partu po 19 mb a denne muzete max 100 mb ale mnelo by to jit free. Odsud kamos stahoval celou 26 sezonu - 1.polovinu 15 serie na DVD pro sk ripy

http://www.nsaindex.com/index.html?s=+Alarm.fuer.Cobra.11.

To serienjunkies.org je hrozny ja musim sledovat celej patek odkazy ktery jse bleskurychle mazou

Sad

Snad jsem nejak pomohl


Pokud ste film nevydeli sestrih toho nej v asi 7 minutovem videu Arrow http://www.ulozto.sk/xowkv6S/kobra-11-alarm-fur-cobra-11-engel-des-todes-andel-smrti-bes-of-17-serie-pilot-film-avi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Tak se mi na skype podarilo odchytit vidiciho kamarada, ktery mi driv pomahal stahovat, ale ani ja, ani on se nejak nemuzeme na nsaindex.com zorientovat Sad Takze to vypada, ze Andel smrti bude prvni dil Kobry 11, ktery mi bude uplne chybet, coz by me hodne mrzelo. Sad Sad

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
tam se proste musi vse stahnout a dat dohromady je to moc slozity kdyz to serienjunkies porad maze,nechapu proc to tam nahravaji kdyz to pote prestane byt aktivny.

Vsechny servery jsou smazany. Kdyz kliknu na Mirrors opisu kod tak na severech netload.in a share-online.biz jiz nic neni ale napriklad kdyz kliknu na usenet linky na serveri firstload jsou aktivny, jenze tam je nutna registrace a zrejmne take koupa account/uctu

Ja kazdy patek sleduji serienjunkies celej den abych si to stihnul stahnout. Kdybych nemnel svuj blog a povinnosti ohledem fotek a galerii a podobnych veci tak bych to sledoval onnline ale proste musim to taky myt. Jestli by ste pak chtela muzu vam to pak nejak poslat postou bez poplatku samozrejmne. Byl bych ochoten protoze jsem kdysi tady Alesovi posilal do cech Klauna a ten mu bez problemu dosel az domu Wink Muzeme se nejak dohodnout bud tady pres SZ nebo u mne na blogu. Nerad bych aby Vam chybela tahle nova a akcni serie Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deniska174


Založen: 17. 07. 2012
Příspěvky: 17
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Toto je moj uplne prvy prispevok na tomto fore, dufam, ze nezostane posledny a budem mat viacej casu na prispievanie.

Tiez som sa pokusala stiahnut to zo serienjunkies, ale ako na potvoru ked som to uz skro mala stiahnute, tak posledny part uz bol zmazany.
Potom sa mi podarilo nastastie najst jednu stranku, z ktorej som to stiahla. Bolo vsak treba najskor sa tam zaregistrovat a stiahnut si program do PC a az tak to slo stiahnut. Tu je ta stranka:

http://www.gigaflat.net/tv/alarm-f%C3%BCr-cobra-11-s32e01-engel-des-todes-german-satrip-proper-xvid-itg-4494784/

Nastastie sa mi to podarilo a momentalne to nahravam na ulozto, chvilu to sice este potrva ale zajtra sem hodim link aby si to ti, ktori to este nemaju mohli odtial stiahnut.

No a co sa tyka samotneho pilotneho filmu, tak bol naozaj dobry. Len pri jednej scene pri nahanacke na dialnici ako jedno auto letelo vzduchom to vyzeralo ako obrazok z pocitacovej hry, nie realne, ale to je len detail. Potesili takisto vtipne hlasky a situacie.
Bohuzial nakolko neovladam nemecky jazyk az tak dobre, tak som nie vsetkemu rozumela, a celkovo by som pilotny serial ohodnotila za 2. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deniska174


Založen: 17. 07. 2012
Příspěvky: 17
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Takze tu je ten link:

http://www.ulozto.cz/xEUWDEg/itg-c11-s32e01-avi

Kedze som este na ulozto nic nedavala, tak nazov je taky, aky je, nevedela som, ze pred tym treba nazov premenovat v PC, ale myslim, ze to je uz len detail.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
To je perfektni muzes udelat reup i ostatnich Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deniska174


Založen: 17. 07. 2012
Příspěvky: 17
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
No pokial sa mi ostatne casti tiez podari stiahnut, tak s tym vobec nemam problem. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Odkud je stahujes ze serienjunkies.org nebo http://www.nsaindex.com/index.html?s=+Alarm.fuer.Cobra.11. ?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deniska174


Založen: 17. 07. 2012
Příspěvky: 17
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ani z jednej, ani z druhej, cez google som narazila na tuto stranku a stiahla som to odtial:

http://www.gigaflat.net/tv/alarm-f%C3%BCr-cobra-11-s32e01-engel-des-todes-german-satrip-proper-xvid-itg-4494784/

Tak uvidim, co dalsie casti, ale odniekial sa mi to snad podari uz stiahnut...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Diky muzes udelat i ostatny dily bude jich uz jenom 4 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
deniska174 Proc delas uploady kdyz je pak mazes ? http://www.ulozto.cz/xEUWDEg/itg-c11-s32e01-avi ?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Uz je tento pilot na CSFD, tak kdo tam ma ucet jako ja, tak hodnotte Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deniska174


Založen: 17. 07. 2012
Příspěvky: 17
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Mr.Gogo napsal:
deniska174 Proc delas uploady kdyz je pak mazes ? http://www.ulozto.cz/xEUWDEg/itg-c11-s32e01-avi ?



No tak toto veru netusim, ja som to nevymazala... takze netusim, v com je problem... hodim to tam teda este raz, dufam, ze to tam potom uz zostane...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
To asi mazla RTL pro prava nebo nevim jinak to prejmenuj a daj to tam aby to nenasli a dej tam heslo jako poradil O.Hnizdil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deniska174


Založen: 17. 07. 2012
Příspěvky: 17
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak teda vdaka za radu, ale s ulozto som mala dnes mensie problemy, takze sa mi to podarilo nahrat iba na czshare... tak snad to uz bude fungovat bez problemov, tu je link:

http://czshare.com/3404402/Cobra_11_32x01_Engel_Des_Todes.avi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Diky uploady uz nejsou potrebny vim jak to stahnout zdarma Wink

PS: Díky Vselicos za upozornení pro uploady ale kdyz ti chci odepsat na SZ pí?e u?ivatel neni registrovan tak jeste forum neni az tak v poradku
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deniska174


Založen: 17. 07. 2012
Příspěvky: 17
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Myslis odtialto? http://www.nsaindex.com/index.html?s=+Alarm.fuer.Cobra.11.

No v kazdom pripade akurat nahravam este Ohne Gewissen na czshare, takze ten link sem potom este hodim, ak by to niekto chcel stiahnut vcelku naraz a nie po castiach.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Diky potesi rozhodne Smile I kdyz si myslim ze hellshare by bylo lepsi Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Mr.Gogo: Neni zac Smile A jo, to je presne ten problem: mam s s hackem (stejne tak Ales), takze se nedostanu ani do administrace, ani me nikdo nikde nemuze najit, ani Wox, ktera se tam jako dostane, me nemuze prejmenovat, protoze by me musela vyhledat v seznamu... a tam me diky s nenajde Rolling Eyes Je to zapeklity problem Laughing Laughing Bojim se dne, kdy me to omylem odhlasi: to uz bych se sem nedostala (Ales se sem prave kvuli tomu, ze je odhlaseny, nemuze prihlasit...) Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Sakra to mne stve,ja bych podelal i nejake nove aktualizace hore ve hlavnich bodech a upravil bych spatny tv program ale neda se. Aleaspon jsem takhle nejak uzitecnej a snazim se psat porad novinky Wink Tak davej bacha na odhlaseni,jinak ja mam zas problem dostat se do stariho nicku Bones4ever,proto jsem si zalozil tenhle. Mne se jinak porad odhlasuje vzdy se tady musim prihlasit na novo. Ale na telefonu jsem porad prihlasenej jenom na PC ne,doufam ze se to da do poradku celkem a Ales se bude moci vratit.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deniska174


Založen: 17. 07. 2012
Příspěvky: 17
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
No kedze sa nevyznam v tom, kam je lepsie nahravat, tak si necham poradit a ak by bol zaujem aj o zvysne 3 diely, tak by som to potom mohla hodit na heelshare Wink

Druhy diel je uz nahraty, tak uz to nebudem znova, idem hodit link na stiahnutie.

P.S. V?elicos, kedze sa Ti nedaju posielat sukromne spravy, tak vdaka za radu aspon takouto cestou. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Prave jsem zhodnotil pilotak na http://www.csfd.cz 5 bodu protoze je nejlepsi Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Tuhle sérii sleduju docela zvláštně. Nejprve jsem viděl závěrečný díl, protože jsem v něm čekal smrt Bena, potom několik dílů uprostřed série a dnes konečně pilotní film. K shlédnutí toho mě přivedly informace, že Semir po x letech u dálniční policie skončil a pracuje v kanceláři LKA. To je zajímavá myšlenka. Mohli na té myšlence trochu víc zapracovat, dát si tu práci a natočil díl, kde Semir odchází a taky mohl u LKA vydržet o pár dílů déle.
Pilotní film jako takový rozhodně špatný nebyl, ale drží se v duchu současného trendu Kobry, takže nepřináší nic nového, nic nevídaného, ba dokonce překvapivého. Sturmiho jsem moc rád neměl, takže smrt této postavy seriálu pro mě nebyla jakkoli dramatická. Potěšilo mě opět vidět Andreu. Jak sleduju toto forum, tak jsem patrně jeden z mála, ale z mého pohledu do seriálu patří a i když už dávno není součástí té hlavní dějové linie, přesto mě těší, že prostě ze seriálu nezmizela úplně, protože tím pádem by ze seriálu také vymizel zcela i Semirův osobní život. Teda za předpokladu, že by scénáristé Semirovi nevykouzlili opět nějakou novou dceru, která se objeví jednou a pak zmizí anebo znepřáteleného bratra, se kterým se smíří a už ho v žádném díle neuvidíme a podobné finty...
Když budu díl hodnotit vzhledem k celkové historii seriálu, tak mu dám 3, když ale vezmu v potaz současné díly, tak nemám důvod dát něco horšího než 2.
Na 1 byl zatím jen ten poslední díl této série a to i klidně z hlediska měřítek starých dílů.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Papírnictví se mi k Semirovi prostě nehodí, jeho výrazy, když jedna halda byla hotová a dalších 5 mu přivezli byly vševypovídající...

Sturmi je ze hry... Mno, trošku hráblík, ale ušel. Asi jako každýho kdo hraje víc než dva díly, ho budu chvilku postrádat, ale fakt jen chvilku.

Jo, zase jsem si užil Andrey, to je fakt a co kvituju asi nejvíc je, že na konci uznala chybu a povolila Semirovi návrat do původní rachoty... Shocked Ale že bude dělat pro dětskou nadaci a možná dostane i medajli, to bych opravdu nečekal, kam až to s ní dojde.

Je dobře, že se ta prostor-paní nechala přeložit (Němci byli u policejních zkoušek asi benevolentní), protože, kdo by s ní přežil celou jednu řadu, by měl dostat metál... ta se dá shrnout jen asi plným pytlem fastfoodového odpadu a zvoláním "Zmije 11"

Že jo, Boni...

"Ten Ježíš a Bielefeld jsou jistota, ale jak jsi přišel na tu Angelku??" - Sturmi

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Díky, Gogo, jsi moc hodný!! Smile

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Anděl smrti (Engel des Todes)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma