AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Komu v tomto ročníku Formule 1 fandíte?
Lewis Hamilton
23%
 23%  [ 5 ]
Kimi Räikkönen
38%
 38%  [ 8 ]
Fernando Alonso
9%
 9%  [ 2 ]
Jenson Button
4%
 4%  [ 1 ]
Felipe Massa
23%
 23%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 21

Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Můj první dojem šokující. Komu jsem fandila byl Hamilton, tažke jsem ráda
a každý má na to svůj osobní názor.

Ritter: Glock ho pustil umyslne.....muj prvni dojem

Víš, že je to i možné? Protože, on Glock stejně neměl velkou šanci v celkovém umístění, takže nevím no.
Ale je to jen naše doměnka.

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Ve zpravach to bylo videt....Glock zastavil na rovince a pak jel........chjo kapříci i v F1?Asi jo Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Neviděl jsem nemůžu posoudit, ale vim, že Glock je jeho kamarád a tak trochu vim co v tom bude. (Podplacenej? No?)
Táta mi teď říkal, že to bylo úmyslný. Jestli jo tak ať jde celej McLaren s Hamiltonem někam.
Když viděli co udělal Bastian tak byli v koncích. A Bastiane si pro mě New Schumi......ta stopa a styl, chování......a moc díky za to gesto v závěru.......jsi frajer.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
profíci, prosím, odpusťte, F1 nerozumím a řídím se v ní sympatiemi...

Shocked Shocked Shocked Shocked bože, to byl konec!
Celou dobu jsem si říkala, že fandím Ferrari, ale pokud to Hamilton v poslední chvíli ztratí, bude mi ho straaaašně líto...

Teď mu sice ten titul tak nějak přeji, opravdu by byl smolař, kdyby ho ztratil v posledním závodě... ale je mi pekelně líto Massy! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad já bych ho popetovala, chudinku malou Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

a pořád nevím, co se vlastně stalo! každopádně drama, stála jsem v pokoji a poskakovala jako debžot XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Andre:jj tvuj tat ma 1000% pravdu!A je to jeho kamos??aha tak tohle...mno Glocka od te nnemusim.Kdyby byl jeho tymovy kolega, ale tohle...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
S tím podplacením bych na to moc nespoléhala, nikdo nemohl tušit, že to
dojde k takovému závěru.

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Stačí se podívat na seznam možných kamarádů a na toho kdo by do toho šel. Takových je málo a Glockova Toyota byla Hamiltonovi docela blízko. Jinej kámoš poblíž moc nebyl.

Taky by bylo hezký rozloučit se s Davidem Coulthardem. Takže Davide..........ADIOS!!!

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Ale jinak závod, který ukončil tuto sezónu by se dal považovat
za dobrý, kromě toho konce, který každého zmátl, hlavně jezdce....

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
konce u ktereho jsem radosti silel a pote do smutku upadl Sad
Coulthard se s námi rozloučil karambolem v prvni zatacce Sad Smutny zavod , ale zaroven ten nejlepsi ktery jsem kdy videl.
Uz se nemohu dockat pristi sezony Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
No ta zatáčka hned na začátku se mi zdála poněkud
drsná, ale nevím jak to vidí jezdci. A ten druhý, který to
schytal (nevím teď jak se jmenoval), jsem čekala jestli
se rozjede - napínal jak kšandy...

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Pro mě je nej poslední Schumacherův závod - Brazílie 2006.
Schumi startoval desátý, pak se probojoval na místo šesté-
Fisichella mu prořízl gumu a Schumi byl rázem poslední-
Todt řve do vysílačky: Jeď!!! Ukaž jim, že jsi nejlepší.
Schumi byl skoro o kolo pozadu, ale vzal za to předjel skoro celé pole-
dohnal a předjel i Fisichellu, pro kterého to muselo bejt dost frustrující a dojel čtvrtý.
A Massa to vyhrál.
Určitě mrkněte na video i s počtem předjížděcích manévrů Laughing :
http://www.youtube.com/watch?v=flEUYwzPe8Q

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Jsem stastny, ze Lewis je mistr! Konecne mu to na podruhe vyslo a naprosto si titul zaslouzi.

Mam tady pro fanousky Ferrari TIP: radsi pomlcte o nejakych kapricich, myslim si, ze FIA jich ma od Ferrari az az.

Lewisovi k titulu nemusel pomahat zadny kravatak z reditelstvi, jako Massovi po GP Belgie (Hamiltonovo vitezstvi a 6 bodu navrch nepravem prirkli Massovi), nebo tymovy kolega pri minule GP Ciny (evidentni zpomaleni Räikkönena pro posun Massy vpred). A to jeste nemluvim o GP Japonska, kde Massa sundal Hamiltona a byl potrestan mnohem mirneji, nez Hamilton v Belgii po cistem predjeti Raikkonena.

Myslim si, ze Hamiltonovi vsichni, kdo mohli, "hazeli klacky pod nohy", aby mu pri nejmensim cestu k titulu maximalne zkomplikovali.

Takze fanousci Ferrari, budte radi, ze jste mohli byt 10 sekund radi, spravedlnost existuje Smile Lewis si titul vybojoval jen a pouze sam!

Velky respekt pred Vettlem, ze dokazal na takove plecce Toro Rosso predjet Hamiltona v McLarenu pri ceste za titulem!



_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Laughing Laughing Kdyz uz jsi zminil to zpomaleni Kimiho tak co udelal ten Glock?? Laughing Nechal ho opravdu velice nenapadne v posledni rovince predjed kdyz videl ze by to jeho kamos nezvladl.. Sad skoda
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Aleši Räikkönen dělal v Číně to co měl. Udělal by to každej pokud to aspoň chápe. Radši o tomhle nemluv, protože Kovalainen neměl vůbec právo být někdy před Hamiltonem. Lituju ho, že na něj zůstal jen tenhle tým.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Ritter: zrejme si vcera nedaval dobry pozor. Glock jel pomalu, protoze se rozhodl dojet zavod na suchych pneumatikach. Proto se dostal pred Hamiltona i Vettela, kteri si oba jeli vymenit pneumatiky. McLaren udelal chybu, ze dal Hamiltonovi mokre pneumatiky, na kterych byl na trati vyrazne pomalejsi, nez Vettel, ktery mel pneumatiky prechodne. Proto ho dokazal predjet. Malem se Toyote povedla strategie nechat Glocka dojet na suchych pneumatikach na ctvrtem miste...

André: opravdu udelal to, co mel? Pokud vim, tymova rezie je zakazana. Kazdy jiny tym by za tohle byl potrestany. Verim tomu, ze Raikkonen pred sebe pustil Massu sam od sebe, aby mel vetsi sance pri boji o titul. Zrejme si ale nepochopil, co jsem chtel rict. Souhlasis se mnou, ze Massovi musel pomahat Raikkonen, aby mel k titulu bliz? A souhlasis i s tim, ze Hamilton ziskal titul bez pomoci sveho tymoveho kolegy i bez pomoci kravataku v reditelstvi? Smile

Radsi nemluv o tom, ze Kovalainen nemel pravo dostat se pred Hamiltona. Je evidentni, ze Kovalainen nema na kvality Hamiltona, proto podaval takove nevyrazne vykony. Navic o McLarenu je dlouhodobe znamo, ze zadnou tymovou jednicku nema. Verim tomu, ze se Heikki v pristi sezone zlepsi.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Kovalainen k tomu neměl ani techniku a minimálně jednou k tomu došlo, že z ničeho nic byl Hamilton před ním. Teď pomáhal Räikkönen minule Massa. Když jsi týmový hráč tak to uděláš. Pokud si zabedněná palice a jedeš sám pro sebe neuděláš nic. Räikkönen jen ukázal, že je ten správnej mistr a zkusil pomoct a jel týmově. V tomhle bych chtěl vidět tvýho chráněnce Hamiltona. Massa i Räikkönen ukázali podporu jednomu druhému i respekt k soupeři. Ukázal to Hamilton? Ne.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Proc by mel McLaren zrovna Hamiltonovi dodavat lepsi techniku a Kovalainenovi tu horsi? Aby Ferrari jeste snadneji vyhralo pohar konstrukteru? Uvazuj Andre Wink

Hamilton ukazuje, ze je nejvyssi pan jezdec, ktery dokaze opravdu zavodit. Titul si dokaze vybojovat sam, bez cizi pomoci.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Taky díky tomu ho Ferrari snadněji vyhrálo. A je sám? Jo on si totiž ani neuvědomuje, že na dráze není sám a nemá k nikomu respekt. S tim ať jde někam.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Ja myslel, ze F1 je o zavodeni. Kdyz jsme u respektu, myslim si, ze hlavne cele Ferrari vcetne jejich jezdcu by meli respektovat, ze mistrem je zcela zaslouzene Hamik Smile A to je nejvetsi problem Very Happy

Musim se jeste zastat Glocka z Toyoty. Opravdu si myslite, ze schvalne zpomalil, aby pred sebe pustil Hamiltona? Jak mohl vedet, ze je pred Hamikem, kdyz si toho nevsiml snad nikdo na trati! Ani u Ferrari, ani u McLarenu, ani divaci.

A fanousci Ferrari rikaji: "Za ztratu titulu Massy muze Glock" Very Happy Na Hamiltona se misto respektu haze spina a to jen proto, ze Massa na nej nema. A pak kdo je tady zaujaty Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Viktor
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 32
Odpovědět s citátem
Tak jsem rád, že jsem mohl sledovat letošní finále F1, protože to byl vskutku zážitek!
Jelikož jsem letošní sezónu moc nesledoval, tak jsem byl při závodě nestranný, i když mi bylo Ferrari vždy blíž než McLaren a to neměnně už v dobách, kdy v McLarenu kraloval Mika Häkkinen.
Rád bych ale napsal pár slov k samotnému poslednímu závodu.. jak to tak čtu, tak koukám, že je to tady samej expert...
Ritter: zprávy jsem neviděl (stačil mi celý závod), můžeš mi najít nějaký video, kde Glock doslova zastavil, jak tady prezentuješ? Pokud uvidím, že Glock na rovince bezdůvodně zastavil a pak se rozjel, tak to uznám a napíšu sem, že to skutečně nebyla fair-play. Pokud se nic takového nestalo, tak si prosím nepleť pojmy s dojmy.
André: Já Glocka lituju, že ho teď spousta lidí osočuje z nějakých podvodů, když risknul nepřezouvat ve svůj eventuální prospěch, což mu skoro vyšlo. Ale ty přece víš, že byl podplacenej.. můžeš tohle tvrzení něčím podložit? Nepodplatil McLaren rovnou celý startovní pole? Chápej, že Glock byl na suchých pneumatikách, na kterých je nemožný jet stejným stylem.. kdyby jo, tak si myslíš, že by Hamilton s Massou riskovali ztrácet čas přezouváním??
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já jsem fanda Ferrari a Hamiltonovi titul docela přeji, ač je z konkurenčního týmu - bylo mi líto, že byl celý tento rok označován za nějakého rozmazleného a protekčního spratka, hnusily se mi rasistické poznámky na jeho osobu a navíc jsem přála jeho bráchovi, aby byl na sourozence pyšný. Nějak mě ty záběry na něj během finále dojaly XD navíc... chudák Luise, kdyby zase ztratil titul v posledním závodě...

Strašně moc mi ale bylo líto Filippeho Sad hrozně, hrozně moc...
A musím říci jednu věc - právě Massa vzal tu svou prohru mnohem sportovněji, než mnoho z nás, fanoušků Ferrari Smile férově Luisovi popřál na tiskovce, ač se mu, chudákovi, muselo pěkně svírat nitro.
Moc doufám, že Massovi vyjde příští rok, myslím, že by si titul zasloužil.

Konec závodu komentovat nebudu, jsem moc velký laik.

Vím, že všichni oceňujeme dramatické finále, ale přiznám se, že bych snad byla raději, kdyby vyhrál Hamilton. On sám by ten titul získal bez toho, aby měli ostatní šanci zase nějak pochybovat... a Massovi by neunikl o takový milimetr Sad

Takže: sláva Hamiltonovi jako vítězi, ale velká čest též Filippemu, myslím, že si ji zaslouží!

A jinak něco, co snad potěší oba tábory: víte, jak musel být napružený Alonso? XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Woxys: tak to si napsala moc pekne. S Tvou vetou, "Massa vzal tu svou prohru mnohem sportovněji, než mnoho z nás, fanoušků Ferrari", musim jen souhlasit.

Je smutne takhle osocovat chudaka Glocka, ze az do konce zavodu za sebou neudrzel Lewise a diky tomu prisel Massa o titul... Musime uznat, ze i tak by Massa ziskal titul hodne velkou nahodou. Kazdopadne cest porazenym, bez muceni uznavam, ze si dvojka Massa - Raikkonen sve pozice urcite zaslouzi.

Uz se tesim na pristi sezonu, doufam, ze se o titul bude rozhodovat na trati, ne v zakulisi.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Viktor: Podplácet celé pole McLaren nemohl, protože je málo těch, kteří je maj tak rádi. A co si budem povídat tak Glock tu zatáčku vzal až moc ze široka jako kdyby uhýbal a teď už s timhle končim, protože už je to jedno.
Alonsa to hodně sebralo, protože mu vzal primát nejmladšího mistra, mrkněte:
http://angiehojf1.blog.cz/0811/fernando-aktualne-gp-brazilie-nedele-2-11-2008

Příští sezónu bude dost favoritů. Určitě Hamilton, Räikkönen a Massa. Otazník vysí nad Kubicou (jenže je tu sestupná tendence BMW) a pak Alonso (Renault se pomalu, ale jistě zvedá).
A já budu dále fanouškem Felipeho a pak také Kubicy a Bastiana Vettela (u Toro Rosso, ale měl zůstat, Red Bull není lepší). Potom je tu možnost nástupu Bruna Senny a od něj dost očekávám.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Andre: mozna to tak vypadalo, jako kdyby uhybal, ale ver tomu, ze se na suchych pneumatikach na mokru jet neda.

Dobre tak Alonsovi, je to jeste malo proti tomu, jake peklo loni u McLarenu delal.

Doufam, ze pristi sezona bude minimalne stejne zajimava, jako ta letosni.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Jo Aleši neřekl bych, že Felipe má tolik podpory od svého týmu (jak říkáš o titul nebojoval sám). I Räikkönenovi trochu trvalo než si uvědomil co má dělat. Ono pracovat s blbcema jakými jsou Montezemolo, Domenicali a Räikkönen taky není jednoduchý a já jsem strašně rád, že Felipe tohle zvládnul - vzpomeňme si na začátek sezóny, kdy ho všichni odsoudili.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Andre: I to je na Massovi obdivuhodne, druhe misto ma opravdu zaslouzene. Bohuzel (pro tebe) a bohudik (pro me) mu to na titul nestacilo. Jinak treba ja jsem Massu na zacatku sezony neodsoudil Smile Nemam jediny duvod ho i tak odsuzovat.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Tohle co vyvedli v Rakousku ještě dnes odsuzuju. Barrichello měl vyhrát. Já nemohl uvěřit svým očím. Michael to ještě zachraňoval na stupních vítězů, kde ho postavil doprostřed, ale ještě za to schytal pokutu. No neuvěřitelný, ale nechápu proč se to řeší po více jak šesti letech...

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Nova sezona sice zacina az za mesic a pul, ale vestsina tymu uz ukazala sve zbrane na novou sezonu. Nove monoposty vypadaji fakt hrozne, ale pokud se bude jednat o krok spravnym smerem, tak nemam namitky. A koho tipujete na titul mistra sveta? Ja doufam ze letos po sezone bude slavit Kimi s Ferrari.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Samozřejmě Felipe a Ferrari, ale moc tomu vozu nevěřim.

Massák bude první víkend v září v Brně! Takže kdo je zarytým fanouškem ať se připraví.

Sezóna začne tradičně v Austrálii 29.3.
Pojedeme poprvé v Abú Zabí, kde bude samotné finále sezóny 2009.
Kalendář a další info na:
http://www.f1sports.cz/index.php?CenterContentExec=CenterSezona

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Haloooooooo.........volám všechny fanoušky ef jedniček, aby se pomalu probudili ze zimního spánku.
Jedeme už příští víkend v Austrálii!!! Sezona 2009 za dveřmi!
kvalifikace: sobota 28.3. na Nova Sport v 7,00
závod: neděle 29.3.! na Nově v 7,30

Info z testů:
Brawn GP naprosto překvapil a měl jasně nejlepší časy. Má můj obdiv, protože tento tým byl ještě před 14 dny mimo startovní listinu kdyby jej nekoupil tvůrce úspěchů Michaela Schumachera Ross Brawn. Trochu mě mrzí, že na úkor toho vypadnul ze závodní sedačky Bruno Senna, ale zároveň jsem nepřál Rubensi Barrichellovi takovej odchod. Pravdou je že toto auto stavěli už od závěru roku 2007 a tak je dost dobře připravený a má pod kapotou motor Mercedes. Získal si mě a jsem jeho fanouškem.
O první příčky se dále bude rvát: pochopitelně Ferrari, které se svou silnou jezdeckou a vzájemně se podporující dvojicí bude mít určitě dobrou výchozí pozici. BMW stavělo vůz už delší dobu a díky tomu má slušnou formu. Testy dopadly dobře i pro Toyotu a možná promluví i Renault a pak Sebastian Vettel a Red Bull.
Katastrofa zatím sahá na McLaren. Překvapení co? Testy jim nešly a momentálně nemají na vítězství.
Tolik malé shrnutí.

A co vy? Jaké jsou vaše typy na sezonu? Komu to přejete tentokrát?

Já samozřejmě zůstanu u Felipeho a Ferrari, poté fandím Kubicovi, Vettelovi, Buttonovi s Barrichellem - takže celému Brawn GP.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
Letos budu fandit jako vzdy dvojici Kimi Räikkönen,Nick Hiedfeld.Ale letosni sezona bude vazne ujeta hlavne kvuly novemu pravidlu ze mistrem sveta se nestane ten kdo bude mit nejvic bodu ale ten kdo nejvickrat vyhraje.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
adanos: Toto pravidlo bylo hned díky bohu zrušeno kvůli nesouhlasu týmů.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Tak to pravidlo, že mistrem se stane ten, co vyhraje nejvíce závodů, je podle mě spravedlivé. Proč by měl bojovat do závěrečných závodů o titul ten, co nedokázal vyhrát ani jeden závod? Nezlobte se, spolehlivost mě nezajímá. Jsou to závody, a má se bojovat o vítězství. pro mě, jako pro fanouška formule 1 by tohle kontroverzní pravidlo bylo výhodou. Ale je pravda, že to může být provedeno i trochu jinak. Více bodů pro vítěze. Ale to je jak prašť a uhoď. Jinak doufám, že Kimi s Ferrari budou letos dominovat, že ten španěl bude někde v zadu, A že Mark Webber ještě neřekl své poslední slovo. A Brawn GP? Já mám 2 bohy ve Formuli 1. Prvním je Michael Schumacher, a druhým je Ross Brawn. Takže doufám, že Brawn GP občas zaboduje.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
*škrábe se na hlavě* jsem opravdu naprostý laik, tak se na mě za možná naivní názor nezlobte... Ale pokud jsem tomu porozuměla dobře, mohla by nastat tato situace: jezdec A by vyhrál tři závody, ve zbytku by se potácel okolo patnáctého místa. Jezdec B by vyhrál dva závody a ve všech ostatních by stál na stupních vítězů. Za těchto podmínek by se přesto stal vítězem jezdec A? Shocked
Podle mě nepřijatelné... Embarassed

Doufám, že to tak nikdy nebude...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
To pravidlo je nesmyslem.......vyhrát nad polovinu závodů sezóny a pak si dát prázdniny. Kdepak pro něco se musí jet až do konce nebo to vybojovat mnohem dřív jako Michael Schumacher, ale to už se nikomu asi nepovede. Co je špatně je bodový systém, který by měl upřednostnit první místo.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
André napsal:
To pravidlo je nesmyslem.......vyhrát nad polovonu závodů sezóny a pak si dát prázdniny. Kdepak pro něco se musí jet až do konce nebo to vybojovat mnohem dřív jako Michael Schumacher, ale to už se nikomu asi nepovede. Co je špatně je bodový systém, který by měl upřednostnit první místo.

JJ to mas pravdu ja bych to zmenil na 12-8-6-5-4-3-2-1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Kval:
1. Button
2. Barrichello
3. Vettel
4. Kubica

A co loňské top týmy?
Massa je sedmý. Z toho asi vytáhl vše co mohl a Räikkönen devátý.
McLaren?
Ve zkratce: dostali tvrdý knock out. 14 a 15 místo. U Hamiltona bude možná penalizace a tak asi dvacáté místo.

Brawn GP mě ani nepřekvapil. Čekal jsem to a přeju jim jen to nejlepší. I Bastian s Kubicou jsou na těch správných místech. Felipe asi bude muset sundat KERS jinak to na lepší výsledky v kvaldě nevidim.
Tak zítra v 7,30, ale vzhledem k posunu času to bude jako 6,30 božeeeeeeeee.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Tak to je drobet šok. Né, že bych jim to nepřál, ale opravdu doufám, že se to o mnohé zlepší : )

Jinak Barichello..toho jsem uz skoro odepsal Shocked

A jsem hlavně rád, že odstranili to hloupé pravidlo kde by vítězil pilot s největším počtem výher, myslím, že body jsou nejlepší a pro diváka nejzábavnější způsob hodnocení.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
uhuhu, masakr! Shocked Shocked Shocked díky za info, už se těším na závod :aww:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
U Ferrari je hlavní prioritou spolehlivost? Po dnešním závodě tomu nevěřim.
A Räikkönen samozřejmě nezklamal a opět to v závěru napálil do zdi!
Tak jsme to zas projeli na celé čáře díky neschopnosti Räikkönena a nemožnosti Ferrari.

Vettel a Kubica si to už mohli odpustit. Díky tomu se Hamilton dostal někam kam měl mít daleko.
Velká gratulace Jensonovi a Brawn GP! Ale ne Barrichellovi, kterej jel jak tank a sejmul tam snad pět aut.

Kdepak Ross Brawn je machr a jestli výsledky stornují tak pak by mohli stornovat i všechny Schumacherovy tituly.
Všímáte si jak má Brawn přední křídlo přitlačené k zemi? Ross dobře ví co je nejrychlejší....s touhle aerodynamikou začal Schumacher válcovat soupeře a ti pak upustili od těch zvednutých nosů. Stíny minulosti tak trochu.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
Tak pro me dnesni zavod dopadl uplne strasne.Heidfeld 11 a Kimi az 15 coz je strasne.Jinak gratulace oboum jezdcum Brawn GP.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
K Závodu : Já Kimimu věřím, věřím tomu, že se vrátí, a že to bude zase ten starý Iceman (ovšem záleží na tom, jestli ho závodění pořád tak baví, jak sám řekl po tom co získal titul - splnil si sen, a teď už ho to tak nebaví). Ale připomenu, že loni v Melbourne také Ferrari nebodovalo, a hned v dalším závodě získali double. Ovšem co mě těší, je to, že Mcmalér je fakt pomalejší než Ferrari. Také jsem rád, že Brawn GP získali double. Jenom škoda, že Rubinho (po odchodu Schumachera můj nejoblibenější pilot společně s Webberem) pokazil start, a pak odjel závod asi tak jak loni a předloni Coulthard (od kolize ke kolizi). Co se týká souboje Vettela s Kubicou, tak rozhodně si myslím, že nebylo zbytečné, že Kubica na Vettela zautočil, když byl o téměř sekundu na kolo rychlejší než Vettel, ale mohl to udělat na lepším místě (ale po bitvě je každý generál). jednalo se o běžný závodní incident, který bych nijak neřešil, ale pokud chce někdo pitvat kdo je viníkem, tak podle pravidel je viníkem nehody Vettel, protože Kubica najižděl do zátáčky už jako první z této dvojice. Hold, Vettel se má ještě co učit, ale pro příště už bude vědět, že když je o sekundu na kolo pomalejší, tak je lepší raději dojet třetí než na nebodované pozici. Ale jinak to byl takový průměrný závod. Na první závod sezóny jsou očekával trochu více kolizí (ale málo jich nebylo), a trochu větší úmrtnost (vozů). Bohužel mám obavy, že budou po soudu FIA výsledky ještě jiné, protože díky úspěchu GP by se mohlo stát, že za ty Difuzory budou diskvalifikováni (myslím si, že takové rozhodnutí by poškodilo celou Formuli jedna.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Dnes se ten závod povedl zvláště novému týmu Brawn GP. I pro Lewise Hamiltona Arrow startoval poslední ( 18. ) a skončil 4., což je úplně skvělé. Smile

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Tak a je to jasné. Trulli byl potrestán za předjíždění za spomalovacím vozem, za 2 týdny FIA vyřadí z výsledkové listiny Brawn GP. Vždyť Hamilton vlastně dneska Vyhrál!!!!! Tak to je Vrchol Drzosti!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Na co jsem v sobotu brzo vstával na kvalifikaci, když se o výsledku rozhodne za stolem v průběhu dne? Na co jsem dneska brzo stával na závod, když se o výsledku rozhodne až v polovině příštího týdne. Jestli že mě dříve rozhodnotí FIA po závodě nějak nevadilo, tak momentálně mám názor jiný. Jestli to tak bude dál, tak závody ztratí smysl. Samozřejmě prohřešky by měly být potrestány, ale ať je to třeba posunutím o pár míst v dalším závodě, a né takhle ty výsledky měnit.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Hamilton lhal......dodatečně diskvalifikován z GP Austrálie, třetí místo patří Trullimu. Více na f1sports.cz

MALAJSIE
Kval: SO 11,00 Nova Sport
Závod: NE 10,30 Nova

Nejrychlejší trénink patřil Ferrari.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Já nevím jak vám, ale mě Hamilton jde na nervy stále více. Mám takový pocit, že už mám raději Alonsa než Hamiltona. A to už je co říct, protože Alonsa fakt nemusím (přesto ale musím uznat, že je Alonso momentálně asi nejlepším pilotem ve Formuli 1).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Kvalifikace dává tušit, že tento ročník by mohl být MOOOOOOC zajímavý a překvapivý Very Happy jako fanouška Ferrari, kterému vůbec nevadilo sledovat Schumachera vítězit ve stylu ,,start-cíl", mě netěší, že v tom budou nervy... ale sportovní fanda musí jásat! Very Happy

O Hamiltonovi nevím, co si myslet... loni jsem titul velmi přála Masovi, nicméně bylo by mi Hamiltona líto, kdyby titul ztratil v posledním závodě již podruhé :/ myslím, že tento mladý jezdec musí mít úchvatnou kupu talentu, ale okolnostem, které ho obklopují, moc nerozumím... Sad
A Alonso? Já Ti nevím, Kubinho... taky ho vůbec nemusím, je ale otázkou, jak moc z něj toho ,,zlého" muže udělala média, která jsou v tomto směru v podstatě všemocná Sad

ANKETA AKTUALIZOVÁNA PRO LETOŠNÍ ROČNÍK! Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Formule 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 4 z 5  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma