AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Máte rádi tuto postavu?
Ano, bez ní by Kobra 11 nebyla tím, čím je...
71%
 71%  [ 52 ]
Nic proti ní nemám, ale nijak mě neoslnila...
21%
 21%  [ 16 ]
Ne! Díkybohu je pryč. Vůbec mi nechybí...
6%
 6%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 73

Andrea Schäferová (Carina Wiese)
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem


ANDREA SCHÄFEROVÁ, provdaná GERKHANOVÁ, pak rozvedená SCHÄFEROVÁ, pak ZASE provdaná GERKHANOVÁ a teď už zase rozvedená SCHÄFEROVÁ... proboha Laughing (jako seriously Very Happy jsem zvědavá, kolikrát to ještě protočí)
(2. sekretářka // 2. - 10. série)
Střídavě přítelkyně, manželka a ex, aktuálně dvakrát rozvedená... (2. - 25. série, who cares)



zdroj: rtl-now.de, kino.de, alertecobra.info

Andrea se poprvé objevila v epizodě 3.05 Pomsta je sladká (Rache ist süss) (podle českého číslování 2.07), kdy na pozici sekretářky dálniční policie nahradila Reginu Christmann. Na pozici sekretářky zůstala až do epizody 19.05 Není cesty zpátky (Kein Weg zurück) (podle českého číslování 10.02) a byla nahrazena Petrou Schubert. Jako sekretářka se také objevila ve všech epizodách Nasazení týmu 2.

Patrně nejvýraznějším rysem Andreina působení v Kobře byla její žárlivost a turbulentní vztah se Semirem Gerkhanem, za kterého se v epizodě 16.01 Na věky věků (Für immer und ewig) (česky 8.01) provdala a následně porodila dvě děti (otec však vzhledem k andreině seriálovému působení není úplně jasný). Na rozdíl od odstatních postav opustivších hlavní dění, Andrea se do seriálu jako Semirova manželka a matka dětí čas od času vracela. Andrea za Gerkhanovými zády začala vztah s milencem Robertem. Poté, co na to Gerkhan přišel, od něj i s dětmi odešla. Následoval rozvod a andrea si užívala nový vztah, zatímco Gerkhan se děti snažil vídat. Poté, co vztah s Robertem skončil (utíkej, Roberte, utíkej, chápeme tě) andrea semirovi koupila hodinky a byli zase spolu, dokonce se opět s velkou slávou vzali.
Pak ale andrea odvedla své dcery do Dánska a žila v Kodani cca 800 kilometrů od Turka (what a lovely family).
V nových filmech (tři speciální epizody, 2022) je Semir ZNOVA single, Andrea Semira opustila, když seděl ve vazbě. Rozvedli se.
Nesmějte se. Jako fakt, nesmějte se a jestli to tak fakt bude, přejte Semirovi osvobození! (autor: SaM & Woxys)


(zdroj: carinawiese.de)

CARINA WIESE
(Carina Nicolette Wiese)

datum narození: 26.2.1968
výška: 168 cm
barva vlasů: zrzavá
barva očí: šedá
oficiální stránky: carinawiese.de
životopis česky: afc11.cz
________

Andrea Schäferová, některými milovaná, jinými takřka proklínaná sekretářka ze stanice Dálniční policie.
Na kterou stranu se přikloníte Vy? Wink
Já osobně bych ji nejraději viděla jako součást kompostu... jak je to s Vámi?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Já budu mít zase odlišný názor. Mě se Andrea v Kobře moc líbila a její výstupy se Semirem už k tomu patří...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tohle lehce konfliktní téma jsem sem dala záměrně, snad tu každý řekne svůj názor, třeba i na její obhajobu. Takže drobná provokace... Laughing
Upřímně řečeno, dostat se k psaní scénářů Kobry 11, jedna z prvních mých epizod by zcela jistě obsahovala něco jako...

Andrea: ,,Semire... musím ti něco říci."
Semir: ,,Hm..?"
Andrea: ,,Víš... nevidíš něco podivného na našem děcku, které má jméno jako nějaká čuba z ulice?"
Semir: ,,É?"
Andrea: ,,Je blonďatá. A modrooká."
Semir: ,,Uch?"
Andrea: ,,Ty nejsi blonďatý. Ani modrooký. A já taky ne."
Semir: ,,Aha.........?"
Andrea: ,,Praštil ses o volant?! I té slepé prodavačce preclíků odnaproti už došlo, že je to dcera našeho instalatéra! Zapletla jsem se s ním, když se nám před rokem ucpalo umyvadlo, jak jsem si nad ním sušila vlasy."
Semir: ,,Jej."
Andrea: ,,Podávám žádost o rozvod a s děckem se stěhujeme k instalérovi. Tohle je na mé nervy moc."
Semir: ,,Hm..."

A byl by od ní pokoj. Vy se naštvete... pro mě je to vysněný konec. Áchich... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
No, zatím, kdybys teď dělala scénáristu, tak bys od ní měla klid. Andrea už v Kobře není. Nebo je ale vždycky krátce. Je pravda, že je hraje často. Já si myslím, že se Andrea vrátí. A mě to vadit nebude...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mně tedy ano. Mnohokrát jednala tak, že by měla být na hodinu vyhozena, ne ještě glorifikována Confused vždyť nejednou ohrozila Semirův život!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
....ale taky ho zachránila - díl Sebeobrana. Ale nejvíce se mi líbila v mé oblíbené 5.sérii - Láska až za hrob. Jak se tam houpala na té věži. To by se ti taky líbilo Wox - kdyby spadla...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jo, jen jsem si říkala: šláááááápněte jí na ty pracky, shoďte ji!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing pche, jak se tam tulila k oběma, potvora Laughing Laughing Laughing

V díle Sebeobrana byla skvělááááá! A to je JEDINÝ moment, kdy jsem jí přiznala klad a dokonce jsem se nad ní rozplývala Twisted Evil leč... negativa radikálně převažují. (Kruci, jdu spát... zítra musím naklepat 20 stran bakalářky, tak... Embarassed Embarassed Embarassed)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Wox : Taky v měla větší roli v Chatě u jezera nebo v dílu Děti slunce. Tam také nebyla špatná.
Ale shodneme se na tom, že nejlepší byla v díle sebeobrana.
Mimochodem, v jakém díle se ti zdála nejhorší, strašná atd...
Nepiš mi tu, že ve všech Laughing Laughing Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Hm... ve všech Laughing Laughing Laughing Laughing ale extrémně jsem z ní šílela u dílu v ,,V utajení" a ,,Volavka". Proboha, tam ji patřilo zabít. (ale já už jdu skutečně spát... pak Ti odpovím Laughing Laughing Laughing Embarassed)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tak nic "V utajení" si nepamatuju, ale "Volavka" to bylo, jak šla dělat tu prostitutku, že jo???

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
eron: myslím, že to je ten díl... bleh Laughing Laughing

Já mám názor v podstatě dost ovlivněný mou milou kamarádkou Wox, takže z mého počátečního nadšení nad ní jsem klesla k bodu, že když ji vidím, tak se možná usměju, ale... u mne je prostě neutrál Laughing Laughing Ale jo, podle mne k sobě se Semirem patří... Laughing Laughing Jen by se mohly vypouštět scény s plenkami: když jsem poprvé viděla Chrise a Semira v autě narvaném plenami, tak jsem se dost křivě usmála, komentujíc to slovy "a už je to i tady..." Confused Co mi na Andree vadí je ta její natvrdlost v otázkách ohledně Semira a její pekelná žárlivost... ale začínám zjišťovat, že tu asi má většina lidí vrozenou a to k tomu nemá ani důvod (přiznejme se... jak u Gerkhana tak u Kranicha měly partnerky vždy příležitost k žárlení). Co se mi líbilo, byl již zmiňovaný díl Sebeobrana a pak ten, jak si všichni mysleli, že Semir zabil kolegyni a přitom to na něj bylo jen nahozené a pak v díle, kde se poprvé objevil Schröder - když jim pomáhala z vězení. Fakt super díl (U Joviše, budu si muset vše zopakovat, vůbec si nepamatuji díly epizod, ve kterých není Hartmutt Shocked Šokující zjištění Shocked ).

Takže podtrženo, sečteno: hlasovala jsem pro druhý bod.


EDIT: Zapomněla jsem na díl Sestřička Laughing Při jejím výroku: "Pf, amatéři" jsem šla do kolen Laughing Laughing


+ obrázek: Carina Wiese a Clemence Shick



zdroj: Http://Vievimages.com

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
marcia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Ehm, díl Volavka je ještě z 3.série, ne? Moc si na to nepamatuju, ale tam se mi moc nelíbila (asi jedinej díl, kdy proti ní něco mám - jj, nejsem v pořádku)... Laughing
Všeli: myslíš díl V podezření? Ten byl pěknej, ale Sebeobrana stejně nejhezčí, ze všech dílů. Vyjímka je Štvanice Smile

Woxys: vyjímečně s tebou souhlasím - v těch dvou dílech jí patřilo zabít Twisted Evil Twisted Evil A ten rozhovor Andrey se Semirem se poved, má poklona Wink Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Ja osobne mám Andreu celkom rada......aj keď je pravda, že v niektorých dieloch je ozaj divná. Ale sa mi celkom páči teraz v 11. sérii keď už nie je ako sekretárka, tak v týchto scénach sa mi ozaj páči. Very Happy Wink Aj keď sa neobjavuje v týchto dieloch pravidelne.

Jo a Wox, tak ten dialóg je ozaj super.....som sa dobre pobavila. Laughing Laughing Laughing

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Už kvůli tomu, abych okem náááááhodou nezavadila o andreu s kukačkou, se na nové řady Cobry ani nááááhodou nemrknu Smile
Všel, tsssssssssssssss.... přede mnou tedy mluvíš jinak, holka Laughing to mám pocit, že andreu nesnášíš ještě víc, než já Laughing

andrea, opět jako modelka nejnovější vietnamské kolekce, tentokrát značky Podchod hlavního nádraží.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martina
Moderátor

Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
No takže : Andreu jsem vždy nesnášela, už od počátku... Carinu nemám ráda nejen v Kobře, ale viděla jsem Kuss, Kuss (nebo jak se to jmenuje), a tam taky hraje jako když nehraje...
Prostě Andrea mi v Kobře nechybí. Když jí porovnám s nynějšími, stále se měnícími, sekretářkami, jsou mi daleko milejší...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Andrea bola super sekretarka, dievca pre vsetko, vsetko vybavila a vsetko vyhrabala z PC. V novych castiach mi chyba, jej vztah so Semirkom tvoril dolezitu cast kobry11, ich hadky aj uzmierenia, ironicke poznamky, to vsetko bolo fajn. Mohla by sa vratit po materskej, malo by to zas spravnu chut. Spravila sice dost chyb, ale kto ich nerobi, ale aj vela raz nasim hrdinom zachranila krk, vytiahla ich z problemu, poradila, zaklamale sefke, a dotiahla Johanesa Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Woxys: Koho jídlo jíš, toho píseň zpívej Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Sasadydzej
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem

mně Andrea nevadí jelikož dělá práci, kterou chci dělat také, a to policejní asistent.....
proto je mi celkem sympatická. nojo, když se někdo dívá na své budoucí povolání. Wink Wink Wink

( ta její prácie sekretářky, teť mylím jako v seriálu, ne v běžným životě,ju...ale se sebou to myslím vážně!!) Wink


rádoby budoucí policejní asistentka Saša

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Re: Sasadydzej
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem


Uah... Andrea má na Tomově pohřbu výraz ála ,,přestaňte už kecat a šoupněte ho pod zem!" Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Wox:Teď se na mě asi naštveš Laughing , ale mě v nových dílech Kobry Andrea fakt chybí Wink Ze všech sekretářek, co se tam prostřídali byla bezkonkurenčně nejlepší: Petra byla taková nemastná a neslaná a Susanna zase na můj vkus až moc pokukovala po Chrisovi Evil or Very Mad Laughing Takže doufám, že se Andrea do Kobry ještě vrátí Rolling Eyes Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martina
Moderátor

Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
Rexík: nevrátí...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rimes


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Odpovědět s citátem
Wox: jak suprově dáváš najevo svoje mega nesympatie s Andreou...nechceš trošku zbrzdit? S tou fotkou na tom Tomově pohřbu, to nebylo moc echt...pač se tam všichni tváří stejně...SMUTNĚ
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Proč bych se naštvala, Rexíku? Smile každý má svůj názor, je třeba respektovat jak to, že Ty ji máš ráda (byť to nechápu), tak i to, že já ji nesnáším Cool štvou mě docela jiné věci, jako například jeden -----------------, který mě dneska málem dohnal k slzám vzteku Mad Mad Mad Mad odlišné názory na andreu jsou mi celkem šumafuk Wink

Rimes: mně tam moc smutná nepřipadá Cool a brzdit? Kdybys věděla, jak já se se slovy o andree na tomto foru brzdím! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing nu, ještě že vystřelila... teď ještě prohlásit kukačku za kukačku, pár zašustění papíru a bude to Cool Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Martina: odkial beries tu istotu, rozpravala si sa s nou? To sa vravelo aj o Tomovi a vratil sa Very Happy V novych castiach sa obcas ukaze a vzdy ma prijemne potesi, mohla by sa vratit, aspon by to bola zas ta spravna kobra11 Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Biggi napsal:
V novych castiach sa obcas ukaze


bohužel i s kukačkou, pročež se na tyto díly nikdy nepodívám Laughing uáááh, ne, dneska jsem vytočená fakt dost, takže se s ní nebudu otravovat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Biggi: to máš pravdu, aj mňa by potešilo keby sa opäť vrátila. Bola to asi tá najlepšia sekretárka aj keď mala svoje chyby. A tiež ma poteší keď sa Andrea z času na čas objaví v týchto nových dieloch. No ale asi sa podľa mňa teda aspoň v najbližšej dobe nevráti......už len z toho dôvodu, že je na materskej. Rolling Eyes

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
Já mám Andreu ráda,jako ženská je suprová a jako milující manželka ještě víc.Ta holka,která miluje svého miláčka ví o čem mluvím a ti ostatní jí snad časem taky časem pochopí.Mám jí ráda i z toho důvodu,že jsme si povahově hodně podobné.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
No vrátit by se mohla,alespon by bylo o čem točit.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Točit o Andree? No potěš koště.

Já jsem ji měla ráda. Ze začátku byla docela fajn. Pak ale začala být nehoráznou žárlivkou a stíhandou, až to hezké nebylo. Embarassed
Já osobně jsem přivítala příchod Petry. Wink
(A do osmé řady mě dostávaly (jakožto holku) Andreiny hadříky. Laughing )

Můj hlas: Ne, díkybohu je pryč, vůbec mi nechybí.

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
A potom ze Woxanomania nevplyva na ludi Laughing Mozno v 20 serii budu mat Gerkhanovci 2 dieta, na matersku pojde pre zmenu Semirek a Andrea sa vrati do sluzby. To bude bombaaa Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Biggi, jaká mánia? Laughing A jsi moc velký optimista. Ke dvacáté řadě ani nedojde. Twisted Evil

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Na http://cobra11.wbl.sk je napsáno, že řad bude 18.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Ano aj ja som to citala lenze neviem odkial to zobrali, ta stranka sa mi moc nepaci z hladiska doveryhodnosti informacii Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
To mě teda taky ne, klidně si to mohla vymyslet Laughing Laughing Laughing Laughing
Ještě, že je tu afc11.cz Laughing Laughing Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
VŠELI-Netušila jsem,že seš tak ovlivnitelná a neumíš si stát za svejma názorama Very Happy S takovou to v životě daleko nedotáhneš. Wink Very Happy Very Happy Ale jo je to jen seriál,jsou to vymyšlené postavy.Tak proč si kvůli tomu lámat hlavu.Andrea pro mě zůstane super ženská a to i kdybych měla bejt s tímto názorem jediná na světě.
Život člověka naučí nenechat se ovlivnovat
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já tu přidám jednu Andreinu fotku, ze které rozhodně bude mít radost Wox! Very Happy Zase bude mít důvod ji pěkně sjet, tentokrát jak vypadá! Very Happy
Ale jako ne že by to nebylo roztomilé, Woxy, jak ji nesnášíš! Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Moc... pěkná kartička. Nejde o to, jak člověk vypadá... nějak se narodil a za obličej a podobně nemůže. Za to se mu posmívat nelze. Mimochodem, schafferová mi tady připomíná Zagorovou.

Já si myslím, JSSSSSS..., že bychom na té fotce měli ocenit nějakou... odvahu a originalitu. Protože vyfotit se na kartičku pro fanoušky ve stylu bezdomovkyně, která má vlasy ještě rozčepýřené po spaní v igelitech, to rozhodně odvahu chce. Odvahu... nebo mizerný vkus Cool Cool Cool

Na každém je, k čemu z toho se přikloní. Já samozřejmě u andrejky hlasuji pro odvahu a originalitu Cool Cool Cool Cool kdepak ta a špatný vkus.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
andy napsal:
VŠELI-Netušila jsem,že seš tak ovlivnitelná a neumíš si stát za svejma názorama Very Happy S takovou to v životě daleko nedotáhneš. Wink


Děkuji Ti za bodnutí do duše, andíku. Bez toho bych nastávající období nepřežila. Děkuji.

A teď vážně. Ti co mne znají ví, že jsem dost radikální a neměním názory jen tak, tak na 99% si na těch svých skutečně stojím. Pokud však nějaké změním, je to jen proto, že uznám svou chybu a přijmu cizí námitky. Andrea není člověk, se kterým bych nějak toužila být v blízkosti. Uznala jsem, že má své klady a že ji v seriálu ráda vidím. I nadále je mi však nesympatická. Člověka jako je ona jsem teď nedávno poznala a jsem šťastná, že už ho nejspíš nikdy nespatřím.
Pokud ti udělalo dobře, že sis rýpla do někoho, kdo nemá rád tvůj vzor, tak promiň. Není nad to vidět ostatní lidi šťastné.
Jdu spát. Jsem vynervovaná, nevyspalá, ale teď teprve jsem se se vším smířila. Měj se.

Omlouvám se za spam, asi byla blbost to sem psát, ale dnes nemám chuť být milá.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Všel:

Co se na toto dá říci? Vietnam again.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
ja osobne proti nej nic nemam ako ja som ju mal vcelku rad ale obcas mi liezla riadne na nervy Evil or Very Mad

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Pro Andy :-)
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
mas pravdu,je to celkem suprova zenska, a kdyby ji kobra 11 nemela, tak by si v tom PC ani nebyli schopni nic najít, nekdy mam takovy pocit Wink

ale myslim, ze jako kazda jina z postav kobry 11 ma sve mušky,mno, to kazdy,ze Wink

zatím se mejte vsichni moc hezky,ju??

Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
marcia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
sasadydzej: ne, to by schopni nebyli. A máš pravdu, každý máme svý špinavý prádlo, nikdo neni bez chybičky Smile

A ted ke Carině: na tom autogramu vypadá skutečně šííííííleně Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jakoby ji poprášili křídou, že? Shocked Shocked Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
hihi Laughing při čtení komentářů jsem se docela pobavila
musím říct že se o ní bavíte jak o skutečný osobě a ty vášně co se tu vyplavujou Very Happy nenávist a láska, hotovej sever proi jihu. Laughing Laughing
já musím říct že mě nevadí, sekretářka byla rozhodně nejlepší a výstupy se semírem byly dobrý Very Happy sice občas byla lehce na pěst ale co, vždyť ona za to nemůže (to ti prohnaní scénaristi Very Happy )
a jestli se do kobry náhodou vrátí, mě to rozhodně vadit nebude Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Wox vadí ti jen Andrea nebo i její představitelka??? Question Question Smile




_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
andrea Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Lacky17 napsal:
ja osobne proti nej nic nemam ako ja som ju mal vcelku rad ale obcas mi liezla riadne na nervy Evil or Very Mad



Lacky17:do bodky suhlasim.Aj mna dakedy fest nestvala,napr. vtedy ked ziarlila(neviem ako sa ta cast volala,ale bol tam este Semir a Jan a Semir bol "v utajeni".Byval v byte nejakej zeny,tiez policajtky sa mi zda) Rolling Eyes Shocked

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Na úplně první fotce od Woxys má Andrea úplně stejný model jako naše třídní, ale ta ho má bez výstřihu, takže to vypadá ještě hůř.
Ale abych nebyla off topic, tak osobně proti Andree nic nemám, i když někdy bych ji vystřelila na Měsíc.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
petra napsal:
Lacky17 napsal:
ja osobne proti nej nic nemam ako ja som ju mal vcelku rad ale obcas mi liezla riadne na nervy Evil or Very Mad



Lacky17:do bodky suhlasim.Aj mna dakedy fest nestvala,napr. vtedy ked ziarlila(neviem ako sa ta cast volala,ale bol tam este Semir a Jan a Semir bol "v utajeni".Byval v byte nejakej zeny,tiez policajtky sa mi zda) Rolling Eyes Shocked


jj viem co myslis ale dost som sa bavil este zo zaciatku ked do seba rypali Laughing ked ona mala niekoho ineho a on tiez Laughing Laughing Laughing

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Podle mého malého nevýznamného názoru to byla nejlepší sekretářka, co tam byla! Už měla s komisaři zaběhlý systém "vím dřív než vás to napadne zjišťovat" a pokaždé byla o krok před nimi! Very Happy Very Happy Navíc byla sekretářkou v silných časeh naší Kobry! (začáteční díly mě moc neoslovily, až později se začaly rozjíždět všemi směry a teď se mi zdá, že se střídáním jak sekretářek, tak nasazením Chrise obra upadla Crying or Very sad Sad)! Takže Andreu mám ráda a patřila do toho silnýho týmu neohrožených lidí z dálnice! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Andrea Schäferová (Carina Wiese)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 10  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma