AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
(Ne)Obľúbený tým
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Takže otázka je asi takáto. Very Happy Aký je váš obľúbený tým v Cobre 11 a ktorý tým zas nemáte radi a prečo?

Takže mojim obľúbeným týmom je Semir a Tom a potom ešte Semir a Jan. Very Happy

A zatiaľ najmenej obľúbený tým je Semir a Chris. Už si na túto dvojicu docela zvykám, ale zatiaľ sú mi najmenej sympatický, ale diely s ním sú také dynamickejšie....teda aj po osobnom stretnutí s Gedeonom. No a u tohoto týmu sa mi hlavne nepáči ten začiatočný slogan....ten trochu moc prerobili. Ale v Rexovi som ho mala veľmi rada....tam sa skvele hodil. Smile

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Re: (Ne)Obľúbený tým
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nej: Semir a Tom, bezkonkurenčně Smile nelíbí se mi Frank, ani Chris.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No, nikdy jsem moc nemusela Andrého, ale jaký tým mi nesedí, je Stolte a Ingo Laughing Laughing A nejraději? To se nedá říci...

Jako tým mi seděl jak Semir-Frank, tak André-Semir, Semir-Tom, Semir-Jan a nyní jsem si oblíbila i Semir-Chris Smile Každý má něco do sebe a je něčím zajímavý... Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Nejmilejší je pro mě tým Modroočko a Turek Laughing Ti dva jsou prostě the best, jejich hádky, vtípky i normální rozhovory měly úroveň, vtip, prostě... něco! (Nikdy nelze zapomenout, jak Semir vybuchnul na Toma, když zase přišel pozdě kvůli zubaři a Tom na něj: "A to si mám nechat v puse vyhnít všechny zuby?" Very Happy anebo jak Tom nesl Turka na zádech. Very Happy Krásné časy to byly... )

Který tým nemusím? Asi Chris- Semir. Ale to bych křivdila, zatím jsem neměla tu možnost je vidět v akci a ani po tom nijak netoužím. Embarassed
A ještě Frank a Semir, to bylo otřesné!

André se Semirem mi nevadili. Byly to drsné akce, šílené vtípky a báječné hlody (můj nejmilejší: Nespi, prcku!)
Jan a Semir, hm, na Drzouna jsem byla ze začátku pěkně naštvaná, páč si na Turka otevíral ústa, ale v osmé řadě si mě získal v díle s brejličkama.. Smile
Kdo mi chybí? Asi nikdo, co?

Frk a Zik u mě patří mezi oddychovku, takže jsou fajn, ale.. preferuji tým muž- muž. Wink


_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Mám nejradši Semira a Toma. Nemůžu říct, že bych nějaký tým neměl rád. Po nějaké době jsem si uvědomil, že všechny týmy jsou jedinečné a teď už jen vyčkávám na jméno Semirova nového parťáka...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Kdybych měla seřadit týmy podle míry mojí oblíbenosti, bylo by to asi takhle:

1. Semir a Tom (překvapivě Wink )
...
pak dlouho nic
...
5. Semir a André
6. Semir a Jan
7. Semir a Frank
8. Ingo a Frank
(ačkoliv jsem si Inga docela stihla oblíbit v těch dvou dílech, co odehrál, tak v týmu s Frankem to nebylo jaksi ono... )

No a Chris... zatím jsem s ním žádné epizody neviděla, takže teprve uvidím, kam bych ho zařadila... ale hóóóódně pochybuju o tom, že by mohl bejt lepší než Tom Smile

Takže asi tak...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
EDIT: Smazáno mnou, psáno před osmi lety Very Happy

14.7.2015

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martina
Moderátor

Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
Takže :

1. Semir a André

dlouho nic

2. Semir a Tom

ještě dýl nic

3. Semir a Chris

opět dlouho nic

4. Susanna a Traber (taky je to tým, i když někde jinde Cool )

úplně dlouho nic

5. Semir a Frank

a tady už je to na jedno brdo...

6. Frank a Ingo
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
No moje nejlepší dvojice je určitě a bezpochyby Semirek a Tom, ti jsou prostě k sobě akorát, seděli mi prostě nejvíc, a taky mám pocit, že k Semirkovi se prostě nejvíc hodí Tomííííík

Wink Wink Wink Wink toť můj názor....

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Rimes


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Odpovědět s citátem
mno tak u mě asi Semir - André

Semir - Tom

Semir - Jan

Semir - Chris

Semir - Frank

Susanna - Traber

Ingo - Frank

Jinak to nevidim...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
No u mě:

1.
Semír+Tom a Semír+André

pak dlouho nic...

5.
Semír+Jan

6.
Semír+Frank

zase dlouho nic...¨

10.
Semír+Chris
Ingo+Frank
Sussana+Frank
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Moje pořadí oblíbenosti:

1. místo: Semir + Tom
2. - 3. místo: Semir + Jan
2. - 3. místo: Susanna + Frank
4. místo: Semir + André
5. místo: Semir + Chris
6. místo: Semir + Frank
7. místo: Frank + Ingo
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Rexík


Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Tak u mě je na 1. místě Semir a Jan
2. místo Semir a Chris
3. místo Semir a Tom
4. místo Semir a Frank
5. místo Semir a André Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Moje pořadí:

1. Semir + TOM - Toma jsem schválně dala velkým, protože to, že tento tým mam na první místě, tak je to jeho zásluha. Jednoznačně můj nejoblíbenější hrdina, tak ještě aby nepatřil na první místo =))

Teď je dlouuuuuuuuuho nic....a pak nakonci se mačkají

2. Susanna + Frank - určitě Susannou velké oživení Kobry. Jenom přece složení týmu ženská + chlap má něco do sebe Wink A u Franka nejvíce oceňuji jeho skvělý humor. Ten mi v "normální" Kobře někdy hooodně moc chybí Wink

3. Semir + André
- prostě cholerický André neměl chybu. Ještě teď mám v živé paměti rozmlácenou skříňku u šéfky v kanclu Very Happy

4. Semir + Jan - tož Jan byl pěkný hezounek, to zas jo. Ale do Kobry mi moc neseděl Sad ...mnohem raději bych se na něho podívala na přehlídkovém mole Razz

5. Semir + Frank - nevím co říci. Jedinou kladnou stránkou je tady Semir. Frank absolutní nesympaťák, slizoun...a herec to taky není bůhví jaký Confused

6. Ingo + Frank - no commet Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
1. Semir a André
André jako drsňák se vším všudy a mladej Semir.
U téhle dvojice mi nic nechybělo. Jen škoda, že spolu nebyli aspoň 3 řady.
2. Semir a Chris
Ještě je moc neznám, ale podle toho co jsem viděl na netu tak se mi budou zamlouvat.
Ale chyba je, že Chris je taky na ty obleky (to máme pořád).
3. Frank T. a Susanna
Traber zvládne všechno za dva a hezká Susanna, která je dobrou řidičkou. Na tom nebylo nic špatnýho.
4. Semir a Tom
Na můj vkus je Tom až moc elegantní. Nejde mi na něj ostrá akce, při které se člověk zapotí. (on se spíš bude bát o svůj oblek)
Ale samozřejmě se Semirem jsou naprosto sehraný.
5-6. Frank S. a Semir
Škoda, že spolu byli jen první sérii, kdy toho Frank moc ukázat nemohl.
5-6. Semir a Jan
Jan mi je sympatickej, ale do Kobry se nehodí. A vedle Semira je až příliš mladý.
7. Ingo a Frank
Bohužel tohle je díky tomu, že tam spolu byli tak krátkou dobu, že se člověk ani nestihl rozkoukat a byl tam Semir. A ještě si na ně zvyknout za tak krátkou chvíli. Ale jinak proti nim v podstatě nic nemám.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
1. Semir a Tom

2. Semir a André

3. Semir a Frank S.

4.-5. Ingo a Frank + Semir a Jan

6. Frank a Sussana - nej. v Mostu Smrti

7. Dieter a Hotte

Chrise sem ještě neviděl v češtině kvůli neschopnosti Novy...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Vy všichni uvádíte žebříčky, tak se nechávám inspirovat... Wink

Takže na škále Mont Everest ----- Mariánský příkop to u mě vypadá následovně...

1. u vlaječky na Střeše světa se k sobě ve výšce 8850 metrů nad mořem zimomřivě choulí Semirek a Tom Smile parádní přátelé s neuvěřitelným vtipem, mladí muži, na něž je skvělé podívání a policisté, které bych si skutečně přála potkávat nejen na dálnici...

Sejdeme níže... kde už je tráva, loví tam irbisové, pasou se jakové... klesáme do lesů pod Hímálájí, kde se v bambusových porostech schovávají poslední pandy... přejdeme řeku Gangu a v jejím ústí ponoříme chodidla do moře, nasadíme potápěčskou masku a kyslíkovou láhev, abychom se pustili pod vodu... jsme tedy na nule metrech a klesáme, abychom tam, kde je ještě troška světla, nalezli...

2. Jana, drze ohryzávajícího červený korál a vlasatého, svobodného Semirka, co ho výchovně mlátí přes zápěstí.

Nasedneme do batyskafu a dáváme se níže... až klesneme na okraj útesu, pod nímž se již rozprostírá Mariánský příkop.

3. Na jeho okraji se skály drží André a Semir...

A my se přehoupneme a padáme dolů...
dolů...
dolů...
Mineme podivné stvoření, patrně žabernatku, jež se podobá pro mě neznámému Ingovi a padáme dál...
dolů...

Až úúúúplně na blátivé dno Mariánského příkopu, kde jsou do sebe na zapleteni

Klišé pár Sussana a Frank...
Děsivý herec a necitelný parťák Frank Stolte...
Drsoň, z pouhého pohledu na nějž mě chytá fantas, Chris Ritter.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lennkaa


Založen: 08. 12. 2007
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
jednoznačne semir a chris Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
U mě jasná odpověď:

Jednoznačně Susanna a Frank
Poté Semir a Tom
Semir a Jan

jó, pak dlouho se nudím, nikdo zajímavý, až pak naskakuje Semir s Andrém
Nato Semir a Frank
a jako poslední musím vystát (sic pouhé dva díly) Franka a Inga!

No, a pak je tu ještě Chris, ale toho nesnáším už z Rexe, tak se nechám překvapit, jak Kobru zhizdí! Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Já to mám takhle :
1. místo Tom - Semir
2. místo Jan - Semir
3. místo Chriss - Semir
4. místo André - Semir
5. místo Frank - Semir
6. místo Frank - Ingo
Nejvíce nenávidí NASAZENÍ TÝMU 2 Exclamation Exclamation Exclamation
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kocour 742


Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 85
Odpovědět s citátem


U mě by to asi bylo takhle:

1. Semir a Tom
I když byl Tom elegán, parádně se k Semirovi hodil, všechno řešil úsměvem a sladkým pohledem, prostě nej.

2. Semir a André
Tak tenhle tým, mi též učaroval, z toho důvodu, že Semir byl oproti Andrému takový prcek, André byl drsňák každým coulem,
zvlášť s tím svým bojovým uměním, jak v jednom díle rozkřápal Englhartové skříňku v kanclu, docela drsná scéna.

3. Semir a Frank
No i když Frank Semira ze začátku neměl rád a dělal mu naschvály kde se dalo a byl protivný jak biolit, musím říct, že byli sehrahá dvojka.

4. Semir a Jan
No, myslím, že tahle dvojka byla z těch týmů asi nejslabší, ne že by mi Jan nebyl sympatický, ale v té Kobře se mi zdál na můj vkus až moc
moderní a drzý, prostě se k semirovi, který šéfovou poslouchal moc nehodil a taky si u mě získal hned mínus jak Semira zmlátil
v té technické garáži kvůli těm kontajnerům, nemám ráda týpky co mlátí mé oblíbence i když to bylo jen jako.

5. Semir a Chris
Zatím nemůžu soudit, neviděla jsem ještě s ním žádná díl, ale asi se k sobě budou hodit, i když mi Chris připadá takový, už ne moc
sympatický, připadá mi už dost starý, když hrál v Komisaři Rexovi, to byl fešák na první pohled.

6. Inge a Frank
Tak tihle dva se mi moc nezamlouvali, za prvé, byli spolu dost krátce na hodnocení a za druhé ta Kobra neměla to ono kouzlo, které
získala až díky Semirovi.

7. Frank a Suzanna
Tak tehle páreček má u mě nejméně sympatijí, zcény s nimi se zdály silně přehnané, Frank se mi zdál takovej divnej a Suzanna
je na můj vkus moc velká slečinka a jako policajtka, no nevím, štítí se zbraní, policistka musí mít kladný vstah ke zbraním
protože ji potřebuje.

Toť mé hodnocení, je to jen můj názor, neberte si ho k srdci, jako že jsem tím někoho urazila, to bych nerada. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
no tak u mna
BEST: SEMIR + JAN
a SEMIR + TOM
ako vsetci maju cosik do seba ale tyto boli podla mna asi najlepsi. nevim preco ale diely z Chrisom moc nemusim Confused proste uz od uvodneho filmu mi pripadal taky divny a ani Kobra uz nieje to co to byvalo takze tak preto tato dvojka SEMIR + CHRIS su mi nesympaticky k ostatnym je to neutralne ako kedy Surprised

PS: 2 KOCOUR 742- Ved Jan sa zo zaciatku drzal predpisov (uvodny diel s nim) a Semir ich zasadne porusuje az potom sa priklonil k Semirovi a porusovali predpisy vzajomne tot moj pohlad na nich dvoch Very Happy

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
taky se zapojím můžu???? Laughing Smile (beztak mě neumlčíte.... Smile Very Happy )

koukám že s velkým náskokem vyhrává Semír a Tomík s tím souhlasím, je to i moje nejoblíbenější dvojička, moc dobře jim to spolu šlo, prostě byli nepřekonatelní....
pak opravdu dlouho nic a zase Semír a Tom....... Very Happy Smile Laughing

na krásném druhém místě je Semír a Jan
Jan nebyl tak dobrej jako Tom ale docela jsem ho měla ráda, jen mi vadí ten nevysvětlený odchod.......

na bronzovém místě se se svými hláškami umístili Semír a André..... Laughing
byl to dobrej tým ale André mi k srdci moc nepřirostl.... přišel mi takový moc hrubý a vytahovačný......... Very Happy

No a ten zbytek by se mohle dělit o bramborové pole Very Happy
Semír a Frank - možná by mi byl blíž kdyby to hned nezabalil.... Laughing Very Happy asi poznal že hvězda tohohle seriálu jse !Semír Very Happy Smile Very Happy

Suzanna a Frank - tuhle dvojici nemohu soudit páč jsem viděla asi jen dva díly, takže.........

A úplně v dáli, někde v nedohlednu, možná malý bodík na horizontu.... tam je Semír a Chris
Já vážně Geda nemusím..... je mi nesympatickej vzhledem, vystupováním, no prostě vším....

A teď ka tým který by se mi líbil.. mám dojem že už jsem ho někde zmínila Very Happy Smile Very Happy Very Happy
Semír a Harty
a neříkejte mi, že ti už šanci měli, že spolu skončili Very Happy Smile Laughing tamto na dálnici to byl teprve začátek........... taková zkouška Very Happy Smile Very Happy

všímáte si jak se všude stereotyplně objevuje ten vlezlej Semír???? Very Happy Smile Laughing

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já Ti dám vlezlého Semira! Confused Razz Mad Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
Woxys pravda bolí že???? Very Happy Smile Razz všude je Semír + ... Very Happy Smile

proč to třeba není ..... + Semír ??? Very Happy

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mně vůůůbec nevadí, že je všude Cool Cool mohl by být i sám, parťák mu jen drze ubírá prostor Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
já ho mám taky moc ráda ale.. sám??? Very Happy Smile Laughing
a co hlášky a veškerá komunikace??? že by samomluva nebo rozdvojená osobnost??? Very Happy Smile Laughing

to by byla úplná monopolizace Very Happy Smile Laughing to by pro něho byl tolik pozornosti, že by z toho mohl vyrůst......... a to bysme přece neradi ne??? musí mít nějakej kompars.......... Very Happy Smile

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Re: (Ne)Obľúbený tým
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Hm... Semirek nikdy neměl za parťáka blonďáka - jak se tam koukám, MOŽNÁ by mu to sedělo s Ingem. Tedy ne teď, ale... když si představím, že by v prvních epizodách nestál vedle Packy Frank, ale Ingo, zdá se mi to docela sympatické.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj ještě je tady jeden malý tým- docela dobrý


Wink Wink Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jé, to je pravda! Laughing Laughing jak jsme na ně mohli zapomenout, když jim to tak slušelo? Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hlauka


Založen: 17. 12. 2007
Příspěvky: 1
Bydliště: SLOVAKIA-BB
Odpovědět s citátem
TAKŽE MOJE NAJ TEAMI V COBRE 11 BOLI:
::1.-2.: Semir+Tom, Semir+Jan
::3.: Dieter+Bonrat
::4.:Frank+Susanna
::5.:Semir+Chris
::5.:Semir+André
::6.-7.:Semir+Frank, Frank+ Ingo
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kahn


Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Semir+André , Semir + Tom......těžko rozhodnout
DLOUHO NIC!!
Semir+ Chris
Semir+ Jan
Nasazení týmu 2
Semir+ Frank
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
1:semir-tom
2:semir-andre
3:semir-frank
4:dieter-horst
5:semir-chris
6:semir-jan
7:frank-ingo
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
Takže: 1. Semir a André+ Semir a Tom. Dle mě byly tyto dvě dvojice k nepřekonání a perfektní lidé i policisté(netvrdím, že ostatní ne, ba naopak!).
2.Semir a Jan + Bonrat a Herzberger:Další dvě povedené dvojky.
3.Semir a Frank. Každá dvojka má něco do sebe a a i tato se mi líbila, navíc mezi dvojicemi(vyjma Semira s Tomem a Andrem)dělám jen minimální rozdíly.
4.Semir a Chris. Chrise zase tolik nemusím, ale i on je dobrý policista a pomohl Semirovi pomstít Toma.
5.Frank a Ingo. Chudák Ingo, moc toho do své smrti nestihl.
6.Tým dvě jsem si sice také oblíbil, ale málo a příliš na něj nevzpomínám(pracovali navíc v době, kdy se Tom loučil a ležel se Semirem v nemocnici).

Mám rád samozřejmě i zbylé důležité postavy, jako Andrea, šěfová, pes Johannes a další.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
u mě bezkonkurenče n 1.místě:Semir Gerhan a André Fux
Erdogan Atalay a Mark Keller
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Tak já se teda taky připojím.

Pro mě je prostě bezkonkurenčí dvojka Tomínek se Semírem,ti dva byli sehranej tým a nikdo se jim nevyrovná.
Škoda že to nejde vrátit Crying or Very sad,jejich vtípky,hádky a všechno co spolu zažili. Tahle dvojčička mi strašně chybí(hlavně Tomíííšek). Sad

A ted k té nejméně oblíbené dvojce.

Tak tím je jednoznačně Semír a Frank,ti dva se mi k sobě nehodili,byli každý uplně jiný. Semír veselí a zábavný a Frank mi přišel jako takovej morous.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
James 008


Založen: 27. 05. 2008
Příspěvky: 63
Bydliště: Božejovice (Jižní Čechy, okres Tábor)
Odpovědět s citátem
U mě :
1. Semir-Tom
2. Semir-André
3. Semir-Chris
4. Semir-Jan
5. Horst-Dieter
6. Semir-Frank
7. Ingo-Frank
8. Sussana-Frank T.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lucushka


Založen: 30. 11. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
1. Frank Traber & Susanne von Landits! Laughing Laughing Bezprostředně...

dloooooooooooooooooooho nic...

2. Semir + Tom, Richter, Chris...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Asi se mi nejvíc líbila dvojice:

1. Semír a Tom

- potom
2. Semír a André

3. Semír a Jan

4. Semír a Chris

5. Semír a Frank

6. Frank a Suzanna

7. Frank a Ingo
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
11


Založen: 09. 08. 2008
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
1. místo : Semir a Tom Very Happy
2. místo : Semir a Jan Smile
3. místo : Semir a Chris Cool
4. místo : Semir a André Confused
5. místo : Frank a Ingo Crying or Very sad
6. místo : Semir a Frank Embarassed

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Taky přidám svou troškou do mlýna:

1. Semir a Chris: vlastně jsem se na Kobru 11 začala dívat jenom kvůli Chrisovi Embarassed Teď už to není jen kvůli němu, ale nejlepší je stejně Cool

2. Semir a Ben, Semir a Jan: tacoví dva modelové Laughing Příjdou mi povahově hodně podobní, takoví střelení Razz

3. Semir a André

4. Semir a Tom: pro většinu lidí je to nejoblíbenější dvojka, nevím jak to, ale já sem Toma nikdy nemusela Confused Už možná proto, že je neustále nejlepší Laughing Né, že bych ho nesnášela, to vůbec ne, ale určitě nepatří mezi mé oblíbené...

Semira a Franka jsem ještě neviděla, ale doufám, že uvidím, přesto, že Frank mi už od pohledu není sympatický Sad
A Frank a Ingo jsem taky neviděla, takže až je uvidím no....
Sussanu a Franka jsem ještě také neměla tu čest vidět, ale Frank je sympaťák a Sussana jakbysmet

Toť vše Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
1.Semir a Tom
2.Semir a Chris
3.Semir a Andre+Semir a Jan
4.Semir a Frank-oni si zo začiatku nesadli...možno preto sú u mňa na 4.mieste...ale bolo to zaujímavé... Smile

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kobra 11


Založen: 13. 07. 2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Stanice AutoBahnPolizei
Odpovědět s citátem
Semir + Tom ( tóóóó bylo vtípků )
Semir + Chris (celkem mi tam sedí )
Semir + Ben ( bez komentáře Wink )
.....
.....
.....
Semir + André ( tyto díly jsem neviděl )

_________________


Fan of stück Stadt in Angst and Auf Eingene Faust Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
1. Semir a Jan-moje nej dvojka Very Happy Razz
2. Semir a Tom-taky mám moc ráda je to spíš něco mezi 1 a 2, Smile Laughing
3. Semir a André-tato dvojka je dobrá ,super akce Cool , ale andré mi ksrdci moc nepřilost... Sad
4. Semir a Frank- frank tam sice nebyl moc dlouho, ale se semirem byli docela dobrá dvojka... Wink
5. Semir a Chris- tu to dvoju jsem viděla jen v pár dílech, nejsou špatní ale já prostě mám gedeona víc spjatího s k.rexem tam byl super.... Smile
6. Semir a Ben-tak tuto dvojku jsem ještě neviděla jen asi ve 2 dílech...takže nemůžu moc posoudit.. Question
7. Tým 2 Susanna a Frank-tak tihle dva prostě nemusím... Confused Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No, přehodnotila jsem svůj žebříček Laughing Laughing

1. Semir a Tom a Suss a Frk
2. Semir a Ben
3. Semir a Jan, Semir a Chris a Semir a André (nedá se posoudit, koho z nich bych měla raději či neraději)
4. Ingo a Frank a Semir a Frank (No jo, ten Frank jim to tam kazí Laughing Laughing )

No, jak správně podotkla ReeR, své místo by měl mít i tým tvořený Semirem a Hartmuttem, i když jim to trvalo jen chviličku.. no, správně tušíte, že by byli na prvním příčce Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
No asi na mojim nej místě je:
1. Semir a Tomík - to je prostě taková dvojka, která to pořádně roztočila a byla ze všech nejlepší. Měli plno vtíplů, kterým se člověk zasmál a pamtuje si je. A hrozně moc si rozuměli. A o akce nebyla vždy nouze. Byli prostě skvělí!!!!!
2. Semir a Jan - tak totu dvojku můžu také. Mají také moc dobré vtípky. Taky si spolu dobře rozuměli a akce byla vždy.
3. Semir a Ben - ještě jsem neviděla všechny díly, ale podle pilotáku jsem usoudila, že by mohli být príma dvojka. Jsem moc zvědavá, jak tu Ben dlouho zůszane.
4. Semir a Chris - na tuto dvojku se dá koukat, ale Gedeon se prostě více hodí k Rexovi. Tam si ho umím představit nejvíce než na dálnici po boku Semira Gerkhana. Gedeon mi tu v tomto seriálu moc nesedí. Jsem docela ráda, že už tam nebude, když jsem se dozvěděla, že bude Gedeon v Kobře tak jsem tomu nechtěla veřit.
5. Semir a André - no taky tyhle ty díly nemusím vůbec
6. Semir a Frank - tak to šlo.
7. Nasazení týmu 2 - neviděla jsem všechny díly, ale Susana a Frank se mi moc nelíbí a není to ono.

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
andy


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: BAN ZA NESLUŠNÉ CHOVÁNÍ
Odpovědět s citátem
Pro mě je jednička Semir a André a pak Semir a Tom.Pak už se to střídá jak fusekle.To je co se mě moc nelíbí.Semir tam zůstává i když mu zabijou 3 partáky.No to teda musí mít hroší kůži. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Dovolím si to seřadit, tak jak to momentálně je:
1. Semir a Chris (zaujal ěm více než Andre Shocked )
2. Semir a Andre
3. Semir a Ben
4. Zuzana a Frank
5. Tom a Semir
6. Ingo (+Semir) + Frank

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Mé pořadí se změnilo.... Překvapivě.... Laughing

1. Semír + André
Semír + Tom
Semír + Chris
Sus + Frank
Semír + Johannes(ka) Laughing
Frank + Ingo + Semír

2. Semír + Jan

Semír + Ben nedávám, protože ty díly ještě neznám.... Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
pre mna jednoznacne Tom a Semir.oni boli pre mna dokonala dvojka .a ten ich "humor"...potom asi Semir a Jan.ti dvaja tiez boli skweli.ostatne dvojky ma viac-menej nezaujali, chris bol tiez dobry, ale mne aj tak viacej sedel v rexovi:-), andreho som velmi nemusela a Bena som v akcii so semirom este nevidela, no je strasne zlaty a podla videi ktore som videla su so semirom dobry tim a dufam ze aj dlho budu a ze ben sa tam udrzi dlhsie.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
(Ne)Obľúbený tým
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma