AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Tak Rím som zatiaľ nevidela /dávajú ho taktiež u nás/..........ale podľa ukážok to znie celkom dobre......no len tak neskoro sa mi to nechce pozerať.

No neviem či aj vy ste si všimli, ale v poslednej dobe prakticky v TV nie je absolútne nič. Tak som si teraz obľúbila seriál Zaklínač, ktorého pozerám z DVD. Very Happy

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jé, Tobě se líbí Zaklínač? Shocked a četla jsi ty knihy, Zuzíku? Já ano, díky čemuž jsem se u seriálu válela smíchy a znechucením mi u toho cukalo očko. Mimochodem, Marigold měl být neuvěřitelný nadsamec, na kterého se holky lepily - takový středověký Semirek. A v seriálu ho hraje nějaký obézní sedlák....


A Řím... já na to hleděla jako u vytržení - nechápu, jak to někdo může označit za historicky přesné a dát tomu ceny za zpracování Shocked Shocked Shocked podle mě je to jak ,,filmařsky", tak i celkově zcela nepovedené, hraje to na efekt, aniž by se něco dělo: jde tam o to, aby se do atraktivních kulis starého Říma narvalo co nejvíc otevřeně sexuálních scén, surových vražd, mučení, nahoty, intrik a - což mě fakt dostává - americky cool hlášek Shocked Shocked já fakt nemohu... doma bych to nejraději zakázala, leč otec se na to chce dívat a ještě to obhajuje tím, že chce vědět něco více o Římu Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Zeptala jsem se jednoho kamaráda, pána, co o Římu přednáší a roky se o něj zajímá, na názor a ten řekl, že se na seriál těšil, ale po 20 minutách, kdy na obrazovce probíhala už třetí soulož, ho vypnul, že se na to nedalo dívat. Prý je to vymyšlené - Římané byli známí svým puritánstvím. Prý by věci, co tam byly zobrazovány, nikdy nedělali.

Dost mě šokovalo vysoké hodnocení toho seriálu na www.csfd.cz - přiznám se, že já bych hodnotila 0% za nebetyčnou drzost vydávat tuhle podle mě nepodařenou, trapnou, povrchní a filmařsky nezvládnutou zrůdnost za historicky dobré vykreslení.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Seriáli sú ok Cool a niektoré aj skvelé napr.Cobra11 Razz ale ked ich dávajú stále dookola tak je to potom aj nuda Confused napr.Susedia na markíze...
Okrem spomínanej Cobry11 ešte pozerám Komisára Rexa(hlavne ked je tam Moser a Brandtner,ten tretí mi tam už veľmi nepasuje Confused ),Klauna a ešte ked chodil tak aj Medicopter 117 Razz
Takže asi tak...

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Znáte někdo IT Crowd? Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Všeli: znám Wink Very Happy Laughing Laughing a velmi se u toho bavím Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Míša


Založen: 04. 11. 2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Plzeň
Odpovědět s citátem
U mě teď vede Dr. House, Muži na stromech, Chirurgové. A samozřejmě Kobra 11 Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Woxy: ano Zaklínača milujem......a knihy som čítala teda zatiaľ som sa dostala po tretiu. Mne sa seriál páči teda neviem či si videla film, ale ten je dosť desný. Na ten sa moc pozerať nedá. Ale oproti filmu je seriál super. Wink No ale zase mne sa Marigold páči jak ho spravili.....tak zlatý chlapík. Wink
A čo hovoríš na to, že ako spravili v seriály elfov.....upne ich inak vykreslili jak v Pánovi Prsteňov.
A čo si spomínala ten Rím a o historicky presnej vykreslenosti, tak ak si všimneš tak máloktorý historický film či seriál je spravený presne podla histórie. Ale tak možno dáke výnimky by sme našli.

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jenže Řím se za historicky věrný prohlašuje... Smile to je ten rozdíl...
A ze Zaklínače jsem viděla chvíli a dávno, jen si pamatuji, že jsem se zhrozila Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shada


Založen: 30. 04. 2008
Příspěvky: 18
Odpovědět s citátem
Kobru 11 zbožňuju asi už od osmé třídy, ale už jsem z toho trochu vyrostla. Laughing
Miluju Gillmorova děvčata a ráda se kouknu na Přátelé, M.A.S.H., Čarodějky, Chůva k pohledání, Červený trpaslík, Kriminálka Las Vegas a Miami, Dr. House a občas Hrdinové. Wink


_________________
Zprava dobrý....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já bych Vám z celého srdce ráda doporučila krásný americký seriál Sedmé nebe - je o rodině pastora a jeho manželky v domácnosti, kteří mají sedm krásných dětí. Tento seriál krásně ukazuje krásné rodinné hodnoty a také to, jak by bylo na světě krásně, kdyby se k sobě lidé chovali krásně. Opravdu každý den si to zapnu a poté, co je mi opět dán krásný příklad, jak se mám krásně chovat, se cítím krásně povznesena. Nemohu se dočkat příštího krásného dílu.
Vždycky se díváme se Všelkou a krásně se u toho pobavíme o této krásné rodině plné krásných lidí s krásnými hodnotami

Znáte tento krásný seriál někdo?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Woxy: áno poznám, kedysi som pozerala každú časť, ale teraz už to nepozerám vôbec. Je to fajn seriál.......

Ale teraz v poslednom čase som si ja zase obľúbila seriál Klaun. Very Happy Teraz hlavne fičím na ňom, ale inak prakticky TV ani nepozerám ešte akurát tak kuknem MafStory, tak to je dosť dobré. Laughing

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Óóóóóóóóóóóóóóóóóó, anooooooo! Sedmé nebeeee! Ruthie, Lucy, Matt, Mary, Annie, Robbie, Erik!! Kdo by je neznal? Kdo by je nemiloval?

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Hmm Klauna by som aj ja pozerala,keby nechodil tak skoro Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...taký feeest blbý čas...začína o 12:55 či tak nejak a končí o 13:55 Evil or Very Mad ....a ja to nestíham,lebo prídem z tej blbej školy o druhej Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
b00m


Založen: 03. 04. 2008
Příspěvky: 22
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
jj, 7 nebe je fakt dobrý seriál. Koukal jsem na něho minulý rok o prázdninách u babičky, myslím, že než hral Komisař Rex a fakt je to dobrý seriál na kouknutí. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
petra napsal:
Hmm Klauna by som aj ja pozerala,keby nechodil tak skoro Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...taký feeest blbý čas...začína o 12:55 či tak nejak a končí o 13:55 Evil or Very Mad ....a ja to nestíham,lebo prídem z tej blbej školy o druhej Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


No hej Petra je to dosť blbý čas, ale ja ho našťastie stíham, bo som teraz doma, lebo už mám viac-menej po skúškach. Ale tak no pak ide o štvrtej Kobra, tak ked už nie Klaun, tak aspoň Kobra, nie. Wink

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
zeti napsal:
petra napsal:
Hmm Klauna by som aj ja pozerala,keby nechodil tak skoro Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...taký feeest blbý čas...začína o 12:55 či tak nejak a končí o 13:55 Evil or Very Mad ....a ja to nestíham,lebo prídem z tej blbej školy o druhej Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


No hej Petra je to dosť blbý čas, ale ja ho našťastie stíham, bo som teraz doma, lebo už mám viac-menej po skúškach. Ale tak no pak ide o štvrtej Kobra, tak ked už nie Klaun, tak aspoň Kobra, nie. Wink


No ved presne...aspoň niečo Rolling Eyes

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jejda, Vám se SEDMÉ NEBE fakt líbí? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing já myslela, že když do pěti řádků milionkrát narvu slovo ,,krásný", bude jasné, že jde o sarkasmus Very Happy ten seriál je strašlivý, musela ho vytvořit banda fanatiků rovnou v kostele Laughing on taky seriál o rodině kněze... Laughing nevzpomínám si na díl, kde by se neobjevila alespoň jedna těhotná patnáctiletá holka a pateticky nezadeklamovala ,,kdybych byla býýýývala počkala až po svatbě, nebyla bych bývala měla dítě" - varování před intimitou před manželstvím jsou v každé epizodě. No řekněte, v jaké jiné rodině přijde cca 16 letý kluk ke svým normálně si povídajícím si sestrám, kterým je asi tak 12 a 14, zamračí se a řekne: ,,mluvíte o sexu, žéééé? Doufám, že žádný nemáte!" XD
XD dialogy jsou vyloženě k pomilování, hláška ,,musíme si promluvit", která padne v každé epizodě asi 7X se již stala legendární.

Nehledě na to, že se mi hnusí seriál, který jako ideál překládá vzor, kde holky studují, jakmile školu dodělají, vdají a pak už jen rodí, rodí, rodí, rodí, rodí... Pak se ptám... na co mají, SAKRA, ty školy? Shocked Vždyť sama jejich matka má sedm děcek a když myslí, že je těhotná s osmým, je jí k radosti omdlévajícíh diváků řečeno, že je konečně v přechodu Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Navíc tam byla třeba tahle scéna: staří manželé požádali hlavní postavu, otce jako veveky se množící rodiny, aby vzal jejich psa k veterináři. Pes byl velmi starý a zranil se, takže velmi trpěl. Důchodci chtěli, aby mu dal veterinář injekci a uspal ho, aby se zvíře netrápilo. Kněz to slíbil, psa sbalil, jel k veťákovi.. načež zjistil, že to nedokáže, že prostě není správné, aby byl ten pes uspán dřív, než to chce bůh. Takže obrátil auto, jel do parku, sedl si tam s trpícím umírajícím psíkem do trávy a počkal, dokud se ta fenka sama neutrápila Smile a celé to bylo vykládáno jako MOOOOOC krásné a dobré, že tedy kněz počkal, než si sám bůh psa povolal Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Nemluvím o tom, že děti té ctnostné rodinky se chovají tak, že mají podle mě v pekle předplacenou první řadu Rolling Eyes Rolling Eyes

No, nicméně, pokud se to bere pro zasmání, je to ideál XD musím říci, že jsem z toho často totálně mrtvá XD ale říkám si, že ti tvůrci měli místo mozku Anniin puding z bible XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
No co hovorite na noveho Rexa? Lorenzo Fabbri vyzera super, pripomina mi trocha Alexa, stary dobry Fritz Kunz a salamove zemle, Rim tiez vyzera fajn, uz sa tesim na dalsie casti Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Ty jo!!!Já toho pejska propásl, Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
Biggi napsal:
No co hovorite na noveho Rexa?
AKORAT SKODA ZE JE KUNZ JEN V JEDNOM DILE
Lorenzo Fabbri vyzera super, pripomina mi trocha Alexa, stary dobry Fritz Kunz a salamove zemle, Rim tiez vyzera fajn, uz sa tesim na dalsie casti Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Nový Rex se mi moc líbil, už se těším na pokračování...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
ChrisRi


Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Nový Rex je skvělý a dívám se na něj hlavně kvůli pejskovi... Lorenzo Fabbri je až na 3. místě (teď se ještě musím rozhodnout, koho dát na 2. místo Very Happy )




_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tess


Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já hlasuji po Muže na stromech. A samozřejmě Kobru11.
Obecně nehodnotím hloubku seriálu , ale dobře se při nich žehlí, vaří a uklízí.
Co mi moc vadí jsou seriály v hlavních vysílacích časech. Nic proti nim nemám ale.. je tolik pěkných filmů na které bych koukala raději. Nekonečné seriály typu ordinace mi lezou na nervy. Doufám že až se v něm vystřídají všichni známí herci obou republik. Umřou odstěhujou a podobně ,tak to skončí. V životě jsem neviděla tolik těhotných zdravotních sestřiček s lékaři. Asi epidemie.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Konečne sa mi podarilo vidieť nového Komisára Rexa a musím povedať, že sa mi ozaj páči. Nie je to síce klasika, ale je dosť dobrý.
Len moc som nepochopila: ono to má nejakú súvislosť s predchádzajúci dielmi? Teda aspoň čo sa týka samotného Rexa.

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Zeti: no ma, serial zacinal vo Viedni kde bol Rex na dochodku a stale utekal na policajnu stanicu a nahodou sa stretol s novym panom a ten si ho zobral do Talianska. inak to nijako nenadvazuje.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Nooo tak nový Rex je celkom dobry aj ked sa to vôbec nepodobá klasike.Ešte že tam ostala aspoň pes... Confused
Komisár nooo celkom sympaťák ale žeby to bol Talian sa nedá povedať (ked sa naňho pozriete)ale Morini(či ako sa volá)je pravý Talian... Wink .Fabri by sa hodil ku severanom...
A čo sa tíka úvodnej pesničky je celkom dobrá.Lepšia ako na konci.
No Fabri má smolu u mňa je na poslednom 4. mieste(z komisárov čo boli v Rexovi)
Rex ako seriál je u mňa na 2.mieste 1. je samozrejme Kobra11 a potom je Klaun Razz

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ChrisRi


Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
petra: Jsem ráda, že nejsem sama, kdo není z nového komisaře nějak moc nadšený Very Happy Ale Morini je super Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
ChrisRI:no to som rada aj ja.JJ Morini je super Very Happy Very Happy


Trochu odveci:tá fotka čo máš ako obrázok je feest pekna Very Happy ...aj tie dalsie na ktorých je Gedeon je tam velmi zlatý... Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
No uplne som sa do noveho Rexika zamilovala Cool Very Happy Morini je take trdlo, pripomina mi Fritza, Fabri je zas zlaty,len ta zenska co ho furt bali mi lezie na nervy, uz som v tomto ako Wox&Andrea Laughing Az po cca 5 castiach som si vsimla ze na zaciatku je ina znelka ako na konci Razz Tu je ta na uvod:
http://www.youtube.com/watch?v=3pZB-6PS27k&NR=1 a tato je zas tusim na konci http://www.youtube.com/watch?v=cNDf_VYzMHY&feature=related (inak fajn uputavka)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Oni ho normalne odstrelili, tak tomu sa hovori koniec Rexa, definitivny
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Počkej, Biggouši, koho oddělali? Shocked Shocked Shocked podle ,,definitivního" konce soudím, že Rexe...!? Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Jasne ze jeho, ale vyznelo to tak nasilu, normalne sa koncila cast, zlocinci uspesne dolapeni a zrazu akoby si ktosi zmyslel ze ma este 2 min. casu a chce sa poistit ze Rex uz nikdy nebude pokracovat, tak tam zrazu narve nasilnu a totalne nelogicku smrt. blee, normalne mi dneska bolo z toho smutno cely den, serial mojho mladii, a takto mi zabit deckeho Hera Rexa
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já ho taky milovalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad dacani vrahounštííííííííííííííííííííííííííííí! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Nooooooooooooo to bolo veeeľmi kruté.....taká sprostá blondína.. Sad by som ju nakopala Evil or Very Mad
som tomu nemohla uveriť som si myslela že je iba postreleny...ved uz bol tak som myslela že zase,som si hovorila:no tak Fabri zober ho do nemocnice,ale ked som videla že nič tak mi to došlo a potom som sa pytala brata(lebo pozeral so mnou)že:to už je konec??navždy?? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad a chudáčik Rexík nezomrel ani vo Viedni...aspoň že pri práci.....ale aj tak to bolo zbytočné....bude mi za ním veeľmi smutno Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
COŽE? ONI ZABILI REXE? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Bastardi, jak to mohli udělat? Jak? Shocked Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Samé jobovky jak koukám Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Rexíku Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Počkat, to nebyla hrdinská smrt? XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Ale bola zachránil Fabriho...

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nechcete to trošku popsat, rozepsat? XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Staci koniec??

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
ano, prosím! Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
No takže Fabri už mal únoscu(postrelil ho)a potom hľadal jeho komplicku na plaži.Ona stála za ním a začala naňho strieľať(nevedela...ved blondina)a stále míňala.POtom sa Rex rozbehol ked strelila na Fabriho(zhodil ho,tak že naňho vyskočil)a schytal to.Fabri bol na zemi zhrabol pištoľ a zastrelil tu blondinu.A otočil sa ku Rexovi a začal plakať a kričať:,,Reex......nieeee!"

Takže asi tak... Crying or Very sad

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Chudák pejsek... Sad díky za info, Peťo!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
prosím nemáš za čo,rado sa stalo Smile

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Ono je dost zaujimave, ze novyREx bol najvacsi prepadak prazdnin na Markize, malinko ludi kukalo, a kazdou castou ich bolo menej, a rovnako to bolo asi na Nove, kedze dali len 6 casti, posledne 2 ani nedali a zda sa ze ani uz nedaju. Proste ludia su uz asi prerexovany, aj mne sa najviac pacili prve 3 serie a naj bola ta 1 este so Stockim.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Biggi napsal:
Ono je dost zaujimave, ze novyREx bol najvacsi prepadak prazdnin na Markize, malinko ludi kukalo, a kazdou castou ich bolo menej, a rovnako to bolo asi na Nove, kedze dali len 6 casti, posledne 2 ani nedali a zda sa ze ani uz nedaju. Proste ludia su uz asi prerexovany, aj mne sa najviac pacili prve 3 serie a naj bola ta 1 este so Stockim.

No nový Rex stál za nic, díval jsem se na první dva díly a usoudil jsem, že bude lepší tu televizi vypnout.Člověk se těšil na trochu reálnějšího Rexe a oni z něho udělají dědu vševědu, který najde DVD pod podlahou, sestřelí motorku vodou a sem tam kontaminuje místo činu, což kupodivu nikomu nevadí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Rex ale přežije a na Nově se znovu objeví na jaře 2009 (zřejmě zase po Kobře Very Happy )

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
odskocim od rexe a doporucim americky sitcom dva a pul chlapa
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Dva a půl chlapa??? Miluju tenhle seriál,hlášky v něm jsou naprosto boží. Laughing
A pro mě pak samozřejmě Dr.House,tak to je snad nej seriál.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
lieblinka: jo, House MD je perféééékto Laughing Laughing Laughing Já ale zjistila, že ulítávám na Wilsonovi Laughing Laughing Taký truhla Laughing

Já doporučuji (nevím zda se to tu již zmínilo, chrm) seriály IT Crowd a The Big Bang Theory Very Happy Obojí je ke stažení na netu... a první, jak již název napovídá (Partička IT, Ajťáci), je to o bandě lidí, co pracují na IT oddělení jisté firmy Laughing Je to komické a kdo se nezamiluje do Roye, získá si ho Moss a pro muže je tam milá Jen Laughing Laughing Je to nadité vtípky a popkulturními narážkami Laughing Laughing Zatím jsou dvě sezony, tŕetí se točí Smile
To poslední má s IT Crowdem společná ona Teorie velkého třesku Laughing Laughing Je to seriál o čtveřici geniálních fyziků a jejich krásné, leč primitivní sousedce Penny Laughing Laughing Hrdiny jsou (krom Penny) tedy trochu ulítlý Leonard, hooodně ulítlý Sheldon (IQ 187 - stejná výška jako je vysoký Harty, hehehe Cool Embarassed Laughing Laughing ), úchylný žid Wolowitz a stydlivý Ind Rajesh Koothrapali Laughing Laughing Kdo miluje komiksy, Star Trek, Star Wars, Pána prstenů, Stroj času a jiné lahůdky, bude v seriálu jako voda v rybě (eh... obráceně Laughing ) a ještě se přiučí o fyzikálních jevech (či o kočkách... že pane Schrödingere? Cool Laughing )! Zatím je jedna série, druhá začne za 24 dní Laughing

Doporučuji, všemi deseti Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Jojo,House prostě nemá chybu,jeho hlášky jsou nezapomenutelný a nejen to(on je prostě charizmáč Embarassed)

Jsem zvědavá a moc se těším na nové díly,které startují už v pondělí jupíííííí Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Seriály
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 7  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma