AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
100%
 100%  [ 5 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5

Autoškola (Fahrschule)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Ohodnotim pozdeji, tema pripraveno k diskusi Wink

Popis epizody (tento popis epizody vytvořila uživatelka fóra s nickem JSSVLVKMK pro www.AFC11.cz)
Řidička autoškoly Anke Vincenz (Annette Frier) způsobí na dálnici hromadnou havárii, při které z vězeňského vozu uprchne bankovní lupič Klaus Ruther (Xaver Hutter) a žákyni unese. Chce po ní, aby mu pomohla uprchnout ze země, ale ještě předtím chce po svém parťákovi peníze z krádeže, za kterou seděl i za svého přítele Wießfluga. Ten mu peníze slíbí a chce mu je předat ve staré pískovně. Tam však na Ruthera a Anke připraví past - vyhodí do vzduchu boudu, ve které na něj čekají. Naštěstí včas uprchnou, avšak v patách je jim Kobra 12. Jen co uniknou ze spárů policie, chce se jich zbavit Rutherův bývalý parťák. Klausovi se podaří před policií uprchnout, Weißfliga zadrží policie a Anke, o které si komisaři myslí své, nechají jít.


Promo k epizodě:


Zdroj: kino.de, alertecobra.info, amazon.com, rtl.de

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Akcie celkom zaujímavé, ale predstava, že by nešikovná žiačka autoškoly jazdila kontrolovaným šmykom cez zákruty je absurdná... To mi dosť vadilo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Milá epizoda. Líbí se mi, že v ději je veliký prostor spíš pro Anke a Klause, měla jsem pocit, že Susanna a Frank děj spíše jen tak doplňují.
Teta Anna nemá chybu a scéna, kdy Frank drží balík, chce kolegyni něco říct a neustále ho někdo přerušuje, je skvělá. Laughing

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
V té scéně s balíkem je mi ho vždycky hrozně líto! Furt ho někdo přerušuje, dělají si z něj srandu a pak to chudák zapomene. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Autoškola (Fahrschule)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma