AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
100%
 100%  [ 5 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5

Hrabivost (Eiskalte Gier)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Ohodnotim pozdeji, tema pripraveno k diskusi Wink

Popis epizody (tento popis epizody vytvořila uživatelka fóra s nickem JSSVLVKMK pro www.AFC11.cz)
Na dálnici je přepaden export drahocenných obrazů. Jeden z lupičů je strážcem zastřelen, přesto se podaří obrazy ukořistit. Zbylá dvojice mužů se zatím sejde se svým komplicem, majitelem galerie Sachariasem, na jehož příkaz byly obrazy ukradeny. Jeho plán je rozprodat umělecké památky sběratelům. K případu je povolán Mathieu Gordon (Dieter Bach), expert na umění, který má komisařům pomoci při pátrání. Nejenže komisaři jsou na nesprávné stopě, ale ještě se začínají objevovat mrtvoly sběratelů. Susanně a Frankovi začíná být jasné, že se kolem případu točí ještě někdo, kdo má o vyšetřování přesné informace a kdo ví, komu byly dodány ukradené obrazy. Když Frank zjistí, že pravý Mathieu Gordon byl nalezen mrtvý, je mu jasné, kdo za vraždami stojí. Z experta na umění se vyklube André Burnell, jenž pokaždé zavraždil kupce obrazu a sám si umělecké dílo ponechal. Po honičce na dálnici je zatčen.


Promo k epizodě:


Zdroj: kino.de, alertecobra.info, amazon.com, rtl.de

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Je u mě na návštěvě Všelka a dneska jsme kecaly o Traberovi, takže nazrál čas, abych si pustila snad teprve PRVNÍ epizodu s týmem 2 XD pokud si pamatuji, viděla jsem jen kousky Mostu smrti a ten se mi nijak moc nelíbil. Už ve chvíli, kdy jsme se Všel přerušily Žralokonádo, neschopny tuto ptákovinu dokoukat, jsem věděla, že díl s týmem 2 bude lepší.


Co na to říci? Musím konstatovat že mě to hodně překvapilo XD hlášky se povedly, mezi Frankem a Sus opravdu výborně funguje chemie - nedokáži si vzpomenout na žádný jiný film, kde by se mezi hrdiny povedlo dát takové jiskření, aniž by to nebylo prvoplánové a blbé. Za to palec nahoru!

Správně fungovaly prvky parodie - oceňuji, že si z toho dělali prču a krásně to celé shodili - bavilo mě to XD kancelářská scéna, kde Sus fascinovaně čučí na španělského seladona, zatímco zbytek osazenstva stanice přihlíží s přístupem WTF byla kouzelná. Jediná andrea se u toho tvářila, že by zkyslo mléko, ale to mě potěšilo ještě víc Very Happy Laughing a chudinka Frank, který se snažil chlapa shodit, protože si vedle něj připadal méněceně a jen se před Sus ztrapňoval XD

Frank je vůbec vtipný a jeho hlášky mě fakt dostávaly XD "židli vidím, ale kde je ta ženská?" XD


Frank má bod za:
Hezký hrudník
exkluzivní zadek
namakané, ale ne nechutné ručky
za křivý úsměv Very Happy
za to, že andree zadával pokyny jako nějakému psovi Laughing (to se mi líbilo, jsem mrcha XD)
za to, že když se andrein hlas ozval ve vysílačce, zatvářil se otráveně XD
za VLNU, která si v téhle epizodě zahrála fakt hodně, baby!


Sus má zase hrozně milý úsměv a nádherné oči, oba herci dokáží výtečně hrát obličeji.

Moc mě ale nebralo Frankovo proskakování oken :rofl: byl jak vlčák z intra Komisaře Rexe a navíc jsme minuty předtím viděly film, kde oknem (!!!) proskakovali (!!!) žraloci (!!!), takže si na to nešlo nevzpomenout Laughing

Fakt mě to bavilo, ty jo...

Dávám jedničku, ani na moment mi nechyběl tým 1 Wink


Ok, time to admit it: I am definitely a wave girl.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Yay, židle a ženská je jedna z mých nejoblíbenějších hlášek! Laughing Ale jinak se přiznám, že tuhle epizodu moc nemusím právě pro ty prvky parodie. Když se to děje v normální Kobře, kde je s každým hercem milion dílů, tak neříkám ani fň, ale tihle jich měli jedenáct, opravdu vážný hodný Hendrikových a Juliiných schopností jim nedopřáli ani jeden, ale srandu si dělali. Evil or Very Mad

Nicméně velké, VELKÉ plus mají za zeleného žárlivého zuříka (můj další oblíbený hlod) a vytočenou Susannu na konci - jak řídí tak, že i Frank se bojí, to mě vždycky rozseká. Laughing

Nicméně překvapilo mě, že jste začaly druhou řadou. Ještě dej šanci Mostu smrti, to období oťukávání se ti nic nenahradí, a pak bych to jela popořadě (podle RTL, dává větší smysl), podle mě ti dva fakt stojí za to.

A kdybys chtěla, teď jsem na jedněch stránkách zahlédla ke stažení něco s názvem Dracano a ano, je to "dragon" a "volcano". Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
SaM, myslím, že v Mostu smrti mě právě to oťukávání odradilo, víš Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Navíc Wox se mě ptala na Trabera a protože mám Hrabivost ze všech epizod nejraději, tak jsem jí z toho odvyprávěla nejvíc, vzbudila zvědavost a zasela semínko odvahy ke shlédnutí! Laughing Laughing a díky tomu, že dala za jedna, jsem asi vybrala dobře! Very Happy Ale neboj, i k ostatním epizodám ji nějak dostrkám Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jo, vybrala jsi výborně, dík Laughing jsem pak SaM říkala, že jsme obě ospalé, protože jsme do půl třetí v noci řádily po svatbě s Traberem Laughing Laughing Laughing příště chci nějaký díl, kde bude Frankoušek (lol) v ohrožení! Laughing

ale oba jsou vážně skvělí a ač tě chápu, SaM, tak mně se ty parodické prvky strašně moc líbí, přijde mi, že se to k tomu hodí více... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Chtěla bych teď za celý svět poděkovat Všelce. Ukázala Wox, že Frank a Susanna nejsou jen polívka z pytlíku, jak se tu kdysi nelichotivě vyjádřila, a Traber není jen lehce natvrdlý sedlák (poněvadž jako sedlák by se neuživil Laughing ). Celé univerzum je ti vděčné! Jedna velká křivda napravena. Laughing Jako jak sjem psala Wox do zpráv, je vlastně docela jedno, kterej díl viděla, protože s těmi 11 stejně není pro žádného fandu prostor nemít nějaký díl vyloženě nerada, takže všechny jsou ve hře. Jen bych osobně vybrala jiné. Smile

A Wox, na Franka v ohrožení ti řeknu jedině VÝPLATNÍ DEN! A ne, není to proto, že ten díl nekriticky miluju. Možná trochu... Ale Frank tam jako v ohrožení je! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Mohu potvrdit, že Výplatní den je skvělá epizoda a Frank si tam toho ohrožení užije až až. Laughing A přidávám se k SaM s díky pro Všel. Smile

Ach, tuhle epizodu miluju. Malý zelený zuřík, Susanna s vykulenýma očima, Frank s aftershavem, ... Jednoduše za 1. Smile

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Hrabivost (Eiskalte Gier)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma