AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tento pilotní film (známkou jako ve škole)
1
88%
 88%  [ 8 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
11%
 11%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 9

Most smrti (Countdown auf der Todesbrücke)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Ohodnotim pozdeji, tema pripraveno k diskusi Wink

Popis pilotního filmu
Novými členy týmu se stávají Susanna von Landitz a Frank Traber. A hned od začátku se musí pustit do pořádně ožehavého případu. Vyděrač Walter (Heinrich Schmieder) a jeho bratr Kalle (Dirk Martens) umisťují na odpočívadle nálož. Jakmile se přiblíží Tom se Semirem, bomba je odpálena. Oba policisté jsou s těžkými zraněními převezeni do nemocnice. Tentokrát je čas na straně zločinců. Kalle požaduje tři milióny euro, v opačném případě budou následovat další smrtící exploze. A na ty není skutečně třeba dlouho čekat. Kalle požaduje dalších šest miliónů. Zdá se, že si nebezpečný pyroman začal ve svém koníčku pořádně libovat. Ale skutečný motiv jeho běsnění může být trochu jiný: když seděl ve vězení, Walter se stačil oženit s bývalou snoubenkou svého bratra. Tedy pomsta? Zřejmě ano. Kalle vyhodil do povětří půlku mostu a zmocnil se rukojmích. Mezi nimi i Walterovy manželky a jejich dcery. Podaří se policistům nebezpečného šílence zneškodnit dříve, než své zajatce pošle na jistou smrt?


Promo k epizodě:


Zdroj: kino.de, alertecobra.info, amazon.com, rtl.de

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Obsah mierne pokrivkával v nasledujúcom: Ak by sa Tom a Semir nezranili, tak by mala Cobra 11 čtyroch komisárov naraz?
Dej bol ináč premyslený, rozbili sa hňed dva drahé Mercedesy, akurát pri skoku BMW cez vlak použili staré zábery zo 4. série. Akurát trošku divný spôsob osobnej pomsty, ale obsahu sa nedá nič vyčítať.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
Mne sa tu hl. lubily tie veci: Ten zaciatok s Kde zacali tie nase havarie a kde vybuchla bomba v tom aute ked Tom a Semir odleteli niekam do luftu ked Frank a Suzanna isli spolu 1.krat spolu v aute este ktomu v Semirovom BMW-cku a ked Frank predbiehal a vyuzil tu svoju skratku a ako pekne pocuval Suzanu ako preleteli cez ten vlak i ked tato scena bola pouzita v casti cierna ruza a este ten 2. vybuch na dialnici vystrel z Frankovej zbrane na moste ako vyletelo jeho sluzobne auto ked sa prevratilo a este ten koniec v nemocnici.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Most smrti
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Mně se to celkem líbilo, bylo hodně akce. Pěkný byl začátek. Určitě to bude za 1. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tohle je jeden z nejlepších dílů Kobry vůbec. Plno akce, nehod, skvělý nový tým a prostě jsem se na ten díl musel podívat po velké době. Zaslouží si jedničku.


Opravdu škoda, že tým 2 nenatočil více dílů.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Cobra napsal:
Tohle je jeden z nejlepších dílů Kobry vůbec. Plno akce, nehod, skvělý nový tým a prostě jsem se na ten díl musel podívat po velké době. Zaslouží si jedničku.


Opravdu škoda, že tým 2 nenatočil více dílů.


Já se přiznám že tenhle pilot je nejslabší z celého toho období do desáté série...

Akce byla super, ale ta návaznost, děj byl takový divný hodně jsem měl z toho pocit medicopteru.


Každopádně tým dvě byl super a měl jsem vždy za to že bylo natočeno víc dílů. Nebýt uložta tak už to nikdy neuvidím.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Most smrti (Countdown auf der Todesbrücke)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma