AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
83%
 83%  [ 26 ]
2
12%
 12%  [ 4 ]
3
3%
 3%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 31

Proti všem pravidlům (Gegen jede Regel)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Tak dnesni epizoda se mi fakt libila. Obsahovala vse, co ma kvalitni dil mit -> zajimavy dej, skvele akce, mensi pre mezi Semirem a Chrisem (jeden z protivniku byl Chrisuv kamarad), napeti a super hlasky. Skoda jen, ze chybeli Bonrath a Hote Sad

Jinak hodne me zaujala scenka uprostred pribehu, ktera se odehravala s nejvetsi pravdepodobnosti pod zeleznicnim mostem v Kölnu, na protejsim brehu, nez stoji katedrala (pobliz hotelu, jehoz nazev mi ted vypadl). Tam jsme na letosnim FanTreffen parkovali s auty Smile

Co se tyka hodnoceni, je to tesne, ale davam jedna ...

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Tak vcera som si tuto epizodu krasne vychutnala s otvorenou pusou Laughing Neviem preco ale 11 seria sa mi zda ina, kvalitnejsia dejovo aj akcne, proste super. A zas sa Semir s Chrisom krasne sekali, tak vyzera skutocna praca a vztahy medzi kolegami Twisted Evil Fakt je ze tam chybala slavna dvojka H+D, ale skromnost Hartmuta to vynahradila( jeho odpoved na Chrisovu pochvalu, ze je genius: "Ja viem" a blazeny usmev Cool ) A zaporaci mali v konecnom dosledku pravdu, cely svoj poriadny zivot makas a nastavujes krk za druhych a v 42 si out. Rolling Eyes Len to trocha nedomysleli Embarassed Semirek vynimocne neznicil moje krasne BMW, takze po zratani kladov 1 Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Tak tento diel sa páčil aj mne, bol dosť dobrý a aj vtipný. Sa mi páči ked sa tí dvaja sem-tam pohádajú. Laughing
A ano tá scéna s Hartmutom stála za to, nemala chybu. Laughing Laughing Laughing
Len ako vraví Ali, tak aj mne tam chýbajú Bonrath a Hote a tí už tuším neboli v dvoch dieloch za sebou, ak sa nemýlim. Rolling Eyes

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Ted, po shlednuti tohoto dilu na TV Nova, bych rad malinko upravil hodnoceni ve svem prispevku na zacatku tohoto tematu. Ten jsem psal po shlednuti Cobry 11 na Markize.

1) Po delsi dobe jsme mohli v Cobre 11 slyset vetsi mnozsvi skvelych hlaskek, napriklad:
- Semir: "Hvezdice jako odzoby na vanocni stromecek?"
- Chris: "Hartmute, jsi genius" ... Hartmut: "Diky, ja vim"
- Hartmut: "Hrajete na tichou domacnost?
- Semir: "Co tady delas?" ... Chris: "My uz spolu zase mluvime?" Very Happy

2) Moc na tomto dilu chvalim opetovne vzpominky na Chrisovou minulosti. Rozepre mezi Semirem i Chrisem byly v tomto pripade perfektni.

3) Libil se mi i efektni zaver se smutnym, ale spravedlivym koncem. Jen tou zbesilou honicku na malinko prestrelili...

4) Chvalim i velmi povedeny cesky dabing, nicmene rukojmi na zacatku mohla dabovat treba Borhyova, resp kdokoliv jiny, nez Stanislava Jachnicka (propujcuje hlas Andree Schaferove). Tohle byl fakt blby napad, to se nepovedlo. (Timto zdravim Woxys) Laughing

Jinak plati to, co jsem psal minule - potvrzuju jednicku, kazdopadne dnes bych s ni nevahal

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Díl jsem neviděl úplně celej, ale i tak musím hodnotit kladně...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
U myší hnáty, to zase byla jízda! Laughing Laughing Laughing Návaznost na Chrisovu minulost, výměna rol: napřed nedůvěřuje Semir Chrisovi, teď naopak.. prostě pecka! Laughing Nechyběla akce, nechyběl ani kdosi rezatý ("Hrajete na tichou domácnost?" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing *umírá*)... takže nemohu dát nic jiného než za 1! Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Parádní hlášky,skvělý akční Chris , napínavý a zajímavý děj..No prostě paráda,od začátku do konce jsem se královsky bavil a to se v minulých řadách opravdu nestávalo.1*
P.S:Proč si pořád stěžujete na absenci Bonratha a Dietra(nebo jak se to vlastně píšeSmile)vždyt tam vůbec nechybí a díky všem režisérum,že je tam nevměstnali aby se neřeklo,to by bylo špatné.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Super epizoda, dokonce si vzpomněli i na Hartmutta. Jen by mě zajímalo, kdo může dabovat Sussanu Königovou...

1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Aleš: máš pravdu .. na´táčelo se to pod tebou zmiňovaným železničním mostem .... u hotelu Hayat ... předloni jsme tam popíjeli pívko na nábřeží .... tak až atm budeme přístě, tak se tam můžeme proběhnout a říkat si: "jo .. tak tady běžel semir" Laughing

Jinak díl opravdu povedený ... akce dobré, děj vynikajicí ... jen to závěrečné kutálení auta po čumáku bylo sci-fi .. ale efektní. Líbilo se mi, že použili zase "starý dobrý" maják na střechu ... nemůžu si pomoci, ale líbí se mi dalo více, než to blikátko za oknem. Přeci jen vypadá daleko líp, když vytažená ruka z okénka plácne na stěchu maják Laughing

Dávám 1 Cool

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Kossik


Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Proti všem pravidlům (640x480, 25fps, délka 45:43, 457 MB, 1100kbit / 192kbit)

kód:
http://www.uloz.to/438317/kobra11-s11e06.avi

_________________
zakladatel a redaktor webového magazínu Koulos.CZ
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
díl byl povedený, to jak Chris nevěřil Semirovi, ale nejlepší byl rozhovor mezi Hartmuttem a komisařem Ritterem, z toho jsem nemohla docela dlouho.
Jinak myslím, že Susannu dabuje Daniela Bartáková
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
cobra12 : To by bylo možné... Jinak mě těšila také Kobří hudba v závěru dílu na parkovišti Wink

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
eron:Presne,uplne ve me zamrazilo kdyz jsem slysel tu skvelou znelku Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Zdar, tenhle díl hodnotím jako hodně dobrý a ten rozhovor s Hartmutem byl skvělý. Hodnotím za 1.

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Lucushka


Založen: 30. 11. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Mně se tenhle díl, taky moc líbil, ale přišlo mi to skoro na stejnou tématiku jak ten minulý. Taky tam byl chlap s rodinou, akortá teda v tom jel od začátku..... Rolling Eyes ale jinak líbilo! 1- Very Happy Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Nádherný díl =o) Pěkný, akční děj, který už gradoval hned od začátku. Super hlášky, skvěle uražený Semir, na konci pěkně piruetka auta. Tohle všechno mě u Kobry nijak nepřekvapuje =o) Co mě ale překvapilo, tak to byl konec. Čekala jsem, že na konci taková scéna bude, kdy budou tito dva dávní přátelé proti sobě stát. Ale že to skončí, že ho Chris odpráskne, to by mě nenapadlo. No, smutný konec, ale takový v Kobře ještě nebyl, a proto si myslím, že Chris má pro Kobru moc velký přínos!

Jinak samozřejmě za 1
Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
lkubi


Založen: 19. 05. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Byl to super díl!Sice jsem se měla učit na zkoušku, ale Cobru jsem si nemohla nechat ujít. Very Happy .Nevim, jestli to už na foru zaznělo, ale našla jsem stránku, kde jsou všechny díly od 10. až po 12. sérii, je tam i polsední díl s Chrisem Crying or Very sad .Nevýhodu asi pro někoho bude, že jsou v němčině, ale stojí za to..Kdyžtak dejte vědět a já vám sem dám odkaz, pokud tady ještě nezazněl..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Velmi povedený díl. Jednoznačně za 1.

Co mi ale vadilo byl dabing Arrow jak Semir chtěl tu pistol od toho chlapa. Ten chlap říkal něco ve smyslu ať si Semir dáva pozor (nevím co přesně Wink ). Ale v na slovenské Markíze to bylo (to vím přesně Smile ) Arrow ,,Chrisi, pověž partnerovi na jaký strom čůra." Tato věta je lepší než ta CZ Wink Cool

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
V krátkosti...
Plus: Schrankie (juchacha, zas po dlouhé době!), Hartík (bonbonek perfektní! Laughing), některé hlášky, Semir spící na podlaze, sympatický záporák. Embarassed
Mínus: podobný děj jako u minulého dílu, kaskadérský kousek hodný obdivu (ne každému se podaří zatančit na čumáku auta piruetu), Stanislavu Jachnickou bych překousla.

Celkové hodnocení: -2

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Proti minulýmu dílu to bylo mnohem lepší, líbilo se mi, že jsme se opět dozvěděli něco z minulosti, nějaké ty souvislosti... Děj celkem neokoukaný... Smile
Ale přesto mi tam něco chybělo... dávám dvojku. Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
dobry dil - už jsem ho videl 3x Very Happy hadka mezi semirem a chrisem byla dobra

myslim že to jej jeden z nejlepších dilu kobry s chrisem (11,12)

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Jistě skvělý díl. Hádka dobrá a super děj. Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Super díl, akce, napětí Very Happy 1* Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Dnešní díl musím hodnotit´jedničkou, líbí se mi, když se Semir s Chrisem hádají....je to takový napínavý....
Líbily se mi taky hlášky....jojo, ty byly čupr Very Happy Very Happy Very Happy
Zajímavý příběh, a taky hípísácký auto na začátku Laughing Laughing

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
TygrŠerchán


Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Krásně promakaný a bohatý příběh (zlatý fond "jedenáctky")

Nejlepší akce:
honička na noční dálnici, pak pronásledování na statek (akce přecházející z noci do rána)

Nejlepší scéna:
závěrečná, Chris a Dorn mířící proti sobě, odcházející Chris a Semir a "kobří" smutná hudba

1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Tento díl nic moc. Zkorumpovaná zásahovka, primitivní. Chyběl mi tomu ten šmrnc. Schrankmannová nezklamala Very Happy

Dávám 2

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Výborný díl Very Happy Opravdu bomba - smutný konec kdy Chris bude muset zabít svého bývalého kolegu sladěný se smutnou hudbou k11 - takže za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Skrátka 11. séria je vrcholom Cobry 11,aspoň čo sa deja týka. Takmer v každej časti sa Semir a Chris objavia pri zásahu s kukláčmi, čo je nesmierne akčné a skvelo poukazuje na policajnú prácu. Kvôli týmto scénam vyzerá ich práca ovela profesionálnejšie.
Aj táto časť bola dejovo skvelá, no nehody boli nerealistické.
že sa auto točilo na čumáku? Tomu neverte, žiadny kaskadér to nevie spraviť. V Action Concepte vymysleli niečo, čo sa nedalo zrealizovať,tak to pekne postrihali, auto viselo na žeriave. Celá nehoda bola veľmi slabá a nerealistická.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marmota-b


Založen: 18. 02. 2010
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Jsem hrozná šťoura... vadila mi česká výslovnost angličtiny na začátku. Deep Purple překousnu, ale Chrisův dabér vyslovil "love and peace" tak, že jsem myslela, že říká "laugh and peace" a divila se chvíli, co tím myslí...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ezis


Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 50
Bydliště: Saulkrasti, Lotyšsko
Odpovědět s citátem
Všechno důležité tu už bylo řečeno Very Happy Hartmutt, Andreina dabérka, smutná závěrečná scéna atd.
Jen doplním, že mně tenhle díl připadal spíš jako film. Zvlášť na začátku některé ty záběry byly pojaté jinak, než bylo v posledních sériích zvykem, třeba jak po silnici přijíždějí auta zvláštní jednotky a ze silnice před nimi se zvedne havran. To byla skoro až symbolická scéna, jako by ten havran věštil problémy, které Semirovi a Chrisovi s tou zásahovou jednotkou nastanou.

Byl to hodně silný a dobře podaný příběh. Kdyby se neodehrával v dnešním Německu, tak bych skoro řekla, že westernový - včetně závěrečného "souboje na pistole". Taky byl poměrně realistický, třeba ty rozdílné názory na začátku, kdy každý měl svůj díl pravdy.

Hudba tu byla přímo luxusní - bylo jí málo a když byla, byla dobrá a nenápadná.

marmota-b: souhlas, já taky tři vteřiny přemýšlela, co to propána je "laugh and peace" Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Proti všem pravidlům (Gegen jede Regel)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma