AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Aká bude podla Vás 15.séria?
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Aká bude podla Vás 15.séria?
Budú mať časti rovnako zaujímavý dej,ako série s Chrisom?
Alebo to bude s Benom opäť skôr parodia? Very Happy
Každopádne som šokovaný, aké drahé autá sa budú rozbíjať: BMW 6, Mercedes triedy M, nové Coupé Bena či doterajšie C-čko v policajných farbách. Zdá sa že šetriť sa nebude a to len pridá na atraktívnosti.
Teším sa na pokračovanie!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
Dobrá téma. Inak ako som spomínal, u mňa sa sa stará dobrá akčná kobra 11 končí Chrisovou smrťou. Chris a Semir boli najlepší tým kobry 11. nikdy predtým nebola kobra 11 taká akčná, napínavá, dramatická. Od Bena Jägera to ide dolu vodou, je to už len sitcom, samé zbytočné hlášky, nasilu hrané bitky. Nie je to síce až tak zlé, ale preháňajú to. aj tie bitky s Benom sú nasilu hrané, napríklad v bratskej láske bitka s motorkárom, Chris by sa sním určite tak nehral, a ešte aký zvuk do toho dali ( vtáčiky ) keď padol na zem. Už to nie je ako predtým. Chris tie bitky bral a hral tak, ako keby boli skutočné. Jeho hnev, to bolo čosi neskutočné, až strach išiel s neho. Keď sa bije Ben, je to úplné iné, aj ten spôsob kopania, tie ksichti čo pritom strúha, je to také neprirodzené , je to na silu, smrťou Chrisa Rittera sa končí éra napínavosti, akčnosti, dramatickosti a zbytočných hlášok, ktorých je teraz v seriály až priveľa.

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
Podla mna bude dobra ako 13. a 14. seria lenze Ryan Wolfe ma pravdu. Chris by bol udrel a bil by sa o zivot. To stymi vtacikmi to bolo prehnane a trapne. Naozaj tie xichty co robi. Ja som si myslel ze Ben sa nieako vyhovori alebo povie ze ju (motorku) potreboval na nutny zasah ale nie takto.

_________________
Kde sú tie casy ked bolo na cestách viac starąích áut a hl. menej áut ?ím sa tvorilo menej zácp. Autá neboli takmer ako Kitt. z Knight Ridera a zvodidlá boli eąte ocelové ako aj v starej Kobre 11.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
No.

Série Tom + svobodný Semir --- PARÁDA. Vtipné, zajímavé, veselé, s nadsázkou, chemie mezi parťáky.
Série Chris + podpalčák a utírač zadků Semir --- Kristova noho! Chris byl podle mě neuvěřitelně špatný, nesympatický, rádoby tvrdý a zdál se mi vulgární. Zmizela nadsázka, zůstal tupě dementní rádoby akční seriál. K tomu malý blbeček sháněl pleny a staral se o asi potisící unesenou nanynku.
Série Ben + podpalčák a dvojnásobný likvidátor průjmů a dětských zvratků Semir --- s Benem se do Kobry vrátila nadsázka, takže se seriál stal alespoň snesitelným. Przní ho ten ubohý staroušek, který mezi záplavou plen opět zachraňuji pomilionté unesenou nanynku.

Takže... podle mě bude série 15. stejná jako ty předchozí s Benem. A dá-li Alláh, nepřibude žádný další schafferovic harant. I když se určitě dočkáme únosku andrejky číslo milion jedna. Na série s Tomem tyto epizody mít nebudou, ale možná budou lepší, než ty s Chrisem.

Záleží na andy, jaké tam napíše scénáře Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
No ja netvrdim ze Chris bol dobry ale iba tak trochu ma pravdu mne sa tiez nelubil a aani epizody neboli o nic lepsie.

_________________
Kde sú tie casy ked bolo na cestách viac starąích áut a hl. menej áut ?ím sa tvorilo menej zácp. Autá neboli takmer ako Kitt. z Knight Ridera a zvodidlá boli eąte ocelové ako aj v starej Kobre 11.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
pro mě byly nejlepší díly - Andre a Semir kde se takové krávoviny neřešily. Pak je moje druhé nejoblíbenější duo - Ben - Semir. Sice je Semir poměrně starý a má dvě děti... ale otcovské rady a ,,vytírání zadků" se tu téměř neobjevuje takže si nemohu stěžovat. Na sériích s Tomem mi vadily často horší scénáře epizod (neříkám že všechny), no a Chrise radši komentovat nebudu.

Na 15.sérii se těším asi tak jako na předchozí bondovku... takže nejvyšší stupeň natěšenosti. Mírně mě odradil trailer na Atentát, kde pravděpodobně půjde opět o záchranu světa... ale těším se na další šílené epizody které budou následovat, protože podle synopsí vypadají setsakramensky dobře Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir46


Založen: 23. 02. 2010
Příspěvky: 112
Odpovědět s citátem
Nová serie bude...ehm...špatná... Stejně jako předchozí s Benem. Chris byl dobrý v některých dílech. Jinak od té doby co odešel Tom v 10.serii, Kobra upadá. Jediný dobrý díl za poslední roky byl snad Koma. Akce, vtip, hudba. To co podle mě zdobilo Kobru od začátku do řekněme 10.serie. Potom to šlo z kopce. Sice se na novou Kobru budu dívat, ale nic od ní nečekám. Takže může jen překvapit...

_________________
Liverpool FC till I die!
Stevie G the best player of the world!
Neil Mellor the little genius!
Jerzy Dudek the best goalkeeper ever!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
Dúfam, že dajú aspoň nové intro

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
který mezi záplavou plen opět zachraňuji pomilionté unesenou nanynku


Je sice pravda, že má druhé dítě, ale o plenách v celé sérii nepadla ani jedna zmínka Smile Takžeeee... Smile

Já se na novou sérii hodně těším Smile Ben je jako parťák skvělý a v minulé řadě se hodně dopředu posunul Hartmutt, tak doufám, že teď namlsanou Všelu nezklamou Laughing Heh, jak koukám, celkem tu vybočuji: první série Kobry se mi vůbec nelíbí, tenhle seriál mne chytil až po příchodu Toma Kranicha, kdy začal hrát na lehčí notu (a zbavil se věčných témat prostitutek). Jen doufám, že má Kobra ještě pár fanoušků jako já, protože jak koukám, tak s novými řadami přichází o sledující Laughing Laughing

Ryan Wolfe: Doufám, že nové intro nedají Very Happy Na tohle jsem si pořád ještě nezvykla Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Ja mám aj taký trošku zvláštny názor, s ktorým nemusí každý súhlasiť, ale kvôli novej dialnici sa CoBRA zmenila na divadlo.
Ten je totiž len 2 km dlhý a neustále sa natáča na rovnakom mieste.
Kedysi sa aspoň používali rôzne úseky, ktoré sa rozlišovali počtom prúdov, povrchom, zvodidlami, okolím.... Keď som si sadol k TV, ani som netušil, kde sa bude dej odohrávať.
No teraz sa všetko natáča na rovnakom mieste, čo mi pripomína skôr divadlo. Hocikde sa začne naháňačka, celý štáb sa presunie na to isté miesto a tam nakrútia nehodu.
A tiež som už spomínal, že nová dialnica je príliš úzka na rôzne akcie videné v predošlých častiach. Najčastejšie sa tak zdemolujú autá len nárazom do zvodidiel... Takže 15. séria by mala zabodovať hlavne skvelým dejom.
Prajem , aby sa do Cobry 11 vrátili typické prvky dialničnej polície: Motoresty, kamionisti, odpočívadlá...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
Ja som tiež nevidel všetky dieli s Benom, ale staré intro bolo celkom dobré ale chcelo by to zmenu keď už majú tie modré policajné autá mali by dať ich aj do intra, lebo dosť vecí zo starého intra je už neaktuálnych a ešte sú tam zábery z čias Chrisa

http://www.youtube.com/watch?v=FCyW0ljtYnY - intro s Benom


http://www.youtube.com/watch?v=mg7OCbToEUw&feature=related intro s Chrisom

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Jen doufám, že má Kobra ještě pár fanoušků jako já, protože jak koukám, tak s novými řadami přichází o sledující
Neboj Všel, já se budu dívat na Kobru vždy, klidně i na smrtelné posteli.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
Podla mňa to už bude sci - fi skôr, čo som videl nový trailer, tolko akcie ..no uvidíme. ja sa už neviem dočkať hlavne 9 série C.S.I. Miami ..ale to je čosi iné ...ale kobru 11 rozhodne dnes pozerám a dúfam, že sa bude dať niekde stiahnuť neskôr. A videl som ako im zhorela stanica Autobahnplozei ..to budú mať nejakú novú ? alebo sa mi to len zdalo ?

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Já na kobru budu taky pořád koukat. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
Podľa mňa to začne ako 14.série Koniec Sveta kde ukážu na začiatku nieakých atentátnikov.

_________________
Kde sú tie casy ked bolo na cestách viac starąích áut a hl. menej áut ?ím sa tvorilo menej zácp. Autá neboli takmer ako Kitt. z Knight Ridera a zvodidlá boli eąte ocelové ako aj v starej Kobre 11.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Voky29, Vojta: To jste mi udělali radost Very Happy


Přiznám se, že jako laik, který tam kouká spíš na lidi vůbec nepoznám rozdíl v dálnici, nikdy jsem si nevšimla počtu pruhů a ani nepoznám, pokud tam dají nějakou bouračku 2x stejnou Embarassed Embarassed

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Bože čo to je??? Cobra 11 na detskom ihrisku? Skoro som vylial kakao, ešteže že mám lízatko...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Taky vás můžu ujistit, že se na Kobru budu dívat pořád. Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
no po prvom pilot filme to bude riadne sci-fi veru

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
Mne sa lubil len zaciatok inac nic moc ten pilot film. u mna je ako 2. za bomby na km 92. a este koniec sa dal.

_________________
Kde sú tie casy ked bolo na cestách viac starąích áut a hl. menej áut ?ím sa tvorilo menej zácp. Autá neboli takmer ako Kitt. z Knight Ridera a zvodidlá boli eąte ocelové ako aj v starej Kobre 11.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Nervy mám jenom jedny, pokud bude kobra tak pitomá jako byl tenhle pilot, tak nevím proč bych se měl přemáhat a dívat se na nové díly.
Seriál má být odpočinkový, pokud při něm jede mozek na plné obrátky a červenáte se za blbost aktérů je něco špatně.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Dokud se budou v Kobře střídat pouze Semirovi parťáci a neodejde samotný Semir, tak se na nové epizody budu vždy těšit.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sixty-Five


Založen: 08. 10. 2010
Příspěvky: 2
Bydliště: Bratislava (Slovensko)
Odpovědět s citátem
janbohac napsal:
Dokud se budou v Kobře střídat pouze Semirovi parťáci a neodejde samotný Semir, tak se na nové epizody budu vždy těšit.


PLNÝ SÚHLAS!

_________________
Mám rád dve kobry - Kobru 11 a tú moju jednookú... Smile (...alebo žeby tá moja jednooká kobra bol v skutočnosti pytón?) Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Tak nové epizody jsou zatím opravdu super - Andrea se neobjevila ani v jedné epizodě, dokonce si nepamatuji že by se o ní vůbec zmínili. Akce na vysoké úrovní, zápletky mě taky přijdou lepší než v minulé sérii. Až na atomový hřib na konci piloťáku nemám sérii co vytknout... 15.SÉRIE JE ROZHODNĚ LEPŠÍ NEŽ PŘEDCHOZÍ 14 (myslím že toto už můžu říct s čistým svědomím teď). Jsem velmi zvědavý na zakončení podzimní části první týden a věřím že mě nezklame.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Súhlasím, 15. séria zatial výborná, hlavne skvelé zábery idúcich áut!
Dá sa vediať, kolko častí bude 15-ka obsahovať?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janka243


Založen: 02. 02. 2011
Příspěvky: 1
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Erdy napsal:
No ja netvrdim ze Chris bol dobry ale iba tak trochu ma pravdu mne sa tiez nelubil a aani epizody neboli o nic lepsie.


Souhlasím. Já osobně nemám nic proti Chrisovi, ale nějak mi tam nepasoval spíše jsem ho viděla raději v Komisaři Rexovi, než v Kobře 11. Jsem někde četla, že režiséři hodně litujou, že ho tam dali. Prý to býl v Německu propadák od té doby co tam byl Chris. A Ben to tam podle mě hodně oživil a ja doufám, že tam vydrží dlouho.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Witchdreams


Založen: 19. 05. 2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Máte tu zajímavé názory Smile i přes vaše názory se mi libí, že na Kobru 11 se budete stále dívat. Serie s Andrem a Simirem byly supr, s Tomem to jsem moc už nesledovala, s Janem jsem zas začala Very Happy a s CHrisem opět přestala a ted se zase divám, když tam hraje Ben Very Happy mám trochu takové přestávky mezi seriemi. Ale serie s Chrisem se mě nelibila vůbec, jsem viděla asi tři díly a né celé. Chris byl moc tvrdý, nesympatický a prostě mi tam chyběla vzájemná spolupráce a vtipnost mez parťáky, nemastný, neslaný. A jaká bude nová serie Kobry 11 podle mě stejná jak ty ostatní s Benem....jen jiný děj prostěSmile některý díl bude dobrej a jiný zas méněSmile ale taky se těším na novou serii...už, aby ten březen byl:-)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Christ


Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já osobně se taky budu dívat pořád, dokud v nich bude hrát Erdogan, jak napsal Jan Boháč. Každý díl přináší něco nového tak se už těším, až se budou nové série vysílat i na Nově. Jinak se mi podařilo zázrakem naladit RTL, tak ji teď můžu každý čtvtek sledovat znova v originále. Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já bych chtěl 15. serii takovou, na úrovní třeba třetí, páté a takových starších. Tam jsou díly skvělé Smile Chtěl bych aby byla Kobra destrukční, jako dřív Smile Dobré by bylo i kdyby se vrátila Kobří hudba Very Happy Ale to asi ne. Hlavně ať sou pořád skvělé akce, nehody, zápletky, tak jako tomu bylo před deseti lety Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Aká bude podla Vás 15.séria?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma