AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Policie Hamburk (Notruf Hafenkante)
b00m


Založen: 03. 04. 2008
Příspěvky: 22
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Zdravím, dnes jsem v TV narazil na pořad Policie Hamburk (Notruf Hafenkante). Po shlédnutí jednoho dílu jsem se díval na televizní program a oni to budou dávat kolem 11 hodiny od PO-PA a jelikož chodím ještě do školy, tak to vůbec neuvidím. Na internetu se to vůbec nedalo sehnat, kromě livestreamu přímo od nich, ale to je zase zablokované u nás a já stejně německy neumím. Ani titulky jsem nenašel. Je tu někdo kdo tento seriál sleduje a nahrává si anebo byl ochotný to nahrát ?

CSFD: http://www.csfd.cz/film/253168-policie-hamburk/

EDIT: Tak tata koupil dneska DVD rekordér, takže si to budu v klidu nahrávat sám Smile Ale kdyby někdo měl prvních 3 dílu tak ať se ozve, protože jsem to začal sledovat od 4. epizody Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
prosba
Káťa


Založen: 20. 09. 2010
Příspěvky: 1
Bydliště: Pardubice
Odpovědět s citátem
Zdravím Smile Já jsem taky narazila na stejný problém, jsem studentka a ráda bych ty díly sledovala a Ty, jak už jsem si přečetla máš DVD rekordér...mohl bys mi přeposílat ty díly?
Moc prosím a předem děkuju
Káťa Smile

_________________
Staňková
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
je to pěkný seriálek, samozřejmě jsem neviděla všechny dílky, a tak bych byla pro nahrávání

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Také jsem začala sledovat Laughing Laughing Laughing na Kobru to nemá, ale zbožňuju postavu toho dobráckého Bavoráka Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Christ


Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Taky jsem viděl pár dílů a docela mě zaujal.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tzv


Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Pardubice
Odpovědět s citátem
Very Happy jojo, dobrej seriál, sice se mi víc líbila ta původní parta, ale vývoj je vývoj...

_________________
Pojď koupím Ti Kebab.
... Ale já nechci Kebab!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
tzv


Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Pardubice
Odpovědět s citátem
Prima nedávno skončila se čtvrtou sérií. V Německu na ZDF (čtvrtek 19:25) běží již série pátá. Došlo ovšem k mírným změnám v obsazení, seriál opustil Uwe Fellensiek a vystřídal ho Bruno F. Apitz jako vrchní komisař Hans Moor.

_________________
Pojď koupím Ti Kebab.
... Ale já nechci Kebab!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
tzv


Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Pardubice
Odpovědět s citátem
V páté sérii se nám čtvečice rozrostla na šestici. Nově přibyly Janette Rauch jako nadstážmistr Claudia Fischer a Serhat Cokgezen jako strážník Tarik Coban. Co jsem náhodně viděl pár dílů, tak jsem postrádal Rheu Harder a Bruna Spitze jako F. Jungovou a H. Moora, i když v úvodu byly, ale třeba jsem měl jen smůlu na díly.

_________________
Pojď koupím Ti Kebab.
... Ale já nechci Kebab!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
tzv


Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Pardubice
Odpovědět s citátem
Tak ode dneška (Čt 28.7.2011) nám Tv Prima začíná již potřetí dávat Policii Hamburk. Opět to vypadá na trošku šílenější čas kolem půljedné, tak snad nebudu zaspávat.

_________________
Pojď koupím Ti Kebab.
... Ale já nechci Kebab!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
tzv


Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Pardubice
Odpovědět s citátem
Tak pokud jsem to se svojí němčinou správně pochopil, ode dneška vysílají na ZDF novou řadu Policie Hamburk, již šestou. Nevím, neviděl jsem díl od začátku, takže zatím nemohu hodnotit, ale vypadá to, že tým zůstal kompletní.

Pro zajímavost v dnešním díle (3.11.) se objevil i Rene Steinke (ex. Tom Kranich). Díl by měl jít obdobně jako u kobry shlédnout do příštího týdne na stránkách ZDF.

_________________
Pojď koupím Ti Kebab.
... Ale já nechci Kebab!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
tzv napsal:
Tak pokud jsem to se svojí němčinou správně pochopil, ode dneška vysílají na ZDF novou řadu Policie Hamburk, již šestou. Nevím, neviděl jsem díl od začátku, takže zatím nemohu hodnotit, ale vypadá to, že tým zůstal kompletní.

Pro zajímavost v dnešním díle (3.11.) se objevil i Rene Steinke (ex. Tom Kranich). Díl by měl jít obdobně jako u kobry shlédnout do příštího týdne na stránkách ZDF.


kousek jsem včera večer viděla v TV, chtěla jsem se podívat na celý dílek, ale zatím na stránkách ZDF dílek ke shlédnutí není, třeba se tam během dneška či zítra snad objeví.

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak dneska se nám tento seriál opět rozjel na Prima FTV. Poslouchala jsem to tak na půl ucha během dělání si pořádku v podkladech ke zkouškám a hodila oko po televizi až na konci. Spatřila jsem Hendrika Duryna v epizodce a jelikož jsem byla zase zrazena dabingem, který mě neupozornil (normálně se po známém hlase otočím, takový Procházka mluvící v reklamách je pro mě hotové peklo Very Happy ), mám z toho houby.

Takže po přečtení tohoto vlákna je otázka jasná - nemá někdo, kdo tu vyhrožoval, že si bude nahrávat, ten první díl a nenahrál by mi to někam? Ať gůglím, jak gůglím, nikde nic a originál je mi k prdu. Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Kdyby měl někdo stejný problém jako já, že pravidelně mešká díly, které chce vidět, nebo ho seriál prostě baví, tak nějaká dobrá duše nahrává a hází na uložto v češtině, konečně. V mém okruhu zájmu jsou jen dvě epizody, ale co jsem se dívala, řekla bych, že tam bude všechno nebo skoro všechno ze sérií 1.-5. a přibývá. Wink

http://ulozto.cz/browse?pos=1&q=policie+hamburk
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já sleduju už 6 sérií Wink je to celkem super a nahrávám si to na usb disk. Jinak tam znám nějaké tváře i s kobry 11 co hrály
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tzv


Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Pardubice
Odpovědět s citátem
V dnešním díle Policie Hamburk hostuje René Steinke...

_________________
Pojď koupím Ti Kebab.
... Ale já nechci Kebab!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Policie Hamburk (Notruf Hafenkante)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma