AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Těšíte se na Multiplayer?
Ano
92%
 92%  [ 13 ]
Ne
7%
 7%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 14

Alarm für Cobra 11: Das Syndikat
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
No a je to tu. Ďalší rok a ďalšie pokračovanie. Zatiaľ je názov CRASH TIME IV aký bude oficiálny uvidíme .. pár obrázkov a krátke info tu:

http://www.sector.sk/novinka/55268/kobra_11_stvrty_raz_na_hernej_dialnici.htm

predpokladaný dátum vydania : v poslednom štvrťroku 2010

hlavná novinka: ONLINE MULTIPLAYER !

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Až zas něco objevím dám vědět.

Edit ono to nejde dát na url tak tady je odkaz na celý článek http://www.games.reveur.de/en/news/849/Crash-Time-4--Lonely-new-Screenshot.html

____________________________________________________________________________________________________________________________
Je mi až potěšením vám ukázat nové screenshoty z této, určitě fandy očekáváné, hry na motivy cobra 11.

Hra vypadá více než dobře, nové grafické zpracování a nové modely dopravy přinesou jistě svěží vítr do této série.A co teprve město, které je evidentně zpracované podle skutečnosti a už i podle těch fotek to nevypadá na žádného prcka(Vůbec bych se nedivil, kdybyb to byla pouze jedna mapa).

http://www.gamestar.de/spiele/alarm-fuer-cobra-11-das-syndikat/news/alarm_fuer_cobra_11_das_syndikat,46340,2317084.html

Tak diskutujte a pište, vše co vás napadne.Dám takovou otázku do pranice...

_______________________________________________________________________________________________________________________________
Ale abych to shrnul, musím říct že je to především(!) závodní hra a tam jde hlavně o auta, pocit z jízdy, honičky, závody a pak nějaké ty bouračky, což jim umí synetic víc než jen dobře.Přiznám se, že mám sérii her K11 mnohem raději, než sérii her need for speed.Možná pro ten vozový park, kde nejsou jenom osobní auta, možná pro to že mám slabost pro kobru 11, důvodů je víc.

Mám u tohoto dílu pocit, že to bude tak trochu revoluce v podání virtuální kobry tak jako bylo nitro.

P.s.:Lacky máš tam chybu ne sydikat, ale syndikat Wink . Když si bude někdo chtít vyhledat hru podle německého názvu, tak se mu ji kvůli chybě nepodaří nalézt Idea .

EDIT!-Na eurogameru se objevilo video ze hraní této hry podle pohybů auta nejspíše na konzoli, http://www.eurogamer.cz/videos/Cobra11-crashtime4-nahravka?size=med (kdo může, dá si HD) jediné co zamrzí jsou předimenzované značky a relativně mrtvé město(Na pc to může být jiné) s množstvím prázdných ploch, kde ovšem nebude problém jet stylem "dvěstě v městě, třista z místa".Ale ta nová doprava se moc nezdá rozmanitá Embarassed ...
Myslíte si, že bude hra ješte více náročná na grafiku než C11:HW ?
Já se domnívám že ne a to z toho důvodu, že tam není zase moc věcí na zpracování a ti co rozjeli HW na maximum rozjedou určitě i syndikát na maximum.Paradoxně by mohla i ta "mlha"(Druh grafického filtru) efektivně zabránit zbytečnému vykreslování vzdálených budov, jako například zde http://www.gamestar.de/_misc/images/original.cfm?pk=2124578 .

______________________________________________________________________________________________________________________________

Další fotky http://www.games.reveur.de/en/news/874/Crash-Time-4--More-impressions-of-vehicles-and-enviroment.html , každý screenshot je v maximálním rozlišení 1900x1200 což je fullhd+ nějaké ty pixely navíc a vypadá to že je vše na maximu bez antialisingu.Takže se opět nebude jednat o náročnou hru pro většinu grafických karet.

______________________________________________________________________________________________________________________________

//EDIT Vojta: Příspěvky sloučeny.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
WALLPAPER KE STAŽENÍ:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Opět nové screeny
http://www.cobra11-fanpage.de/2010/08/18/viele-neue-syndikat-shots/

Tady si je musíte najít Laughing , napovím že se jedná o Benovo nové kupé, černé a oranžové muscle auto a něco na způsob chrysleru 300.
http://www.cobra11-fanpage.de/backstage/fanartikel/cobra-11-das-syndikat/#bildergalerie

A nakonec obal a ješte jeden "bouračkovej".
http://www.cobra11-fanpage.de/2010/08/23/homepage-cover-gamescom/

______________________________________________________________________________________________________________________
Jo a tady jsou nové fotky http://www.games.reveur.de/en/news/891/Alarm-for-Cobra-11--Crash-Time-4--Six-brand-new-and-exclusive-screenshots.html .
_______________________________________________________________________________________________________________________________
Nové fotky http://www.cobra11-fanpage.de/2010/09/24/erste-ingame-bilder-von-das-syndikat/ Kamery na mapě moho znamenat nový druh úkolů, např udělaní něčeho aby to bylo efektní pro diváky apod.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________
//edit Vojta: Příspěvky sloučeny.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ján


Založen: 07. 09. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Spuštěn oficiální web:
http://www.cobra11-game.de/?lang=en

Na Games Reveur jsou odpovědi na otázky na autory hry Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ján


Založen: 07. 09. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
POZOR!!!!!

NEW SCREENSHOTS !!!!!!!!!!!!! na Arrow http://games.reveur.de
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Vypadá to hodně dobře, snad už konečne vyjde demo abych to mohl porovnat se stávajícími díly.
Líbí se mi i nový tahač, nebylo by od věci kdyby byl společne s těmi americkými.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Koty 11


Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 22
Odpovědět s citátem
Vypadá to hezky Very Happy
Konečně je tam pravá centrála z kobry Wink

_________________
Mercedes-Benz E500 Coupe,Bmw 328i
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Koty: Ona byla vždy, kromě HN Wink

Pěkné obrázky, jsem zvědavý. Konečně tam je nový Traffic Smile
Jsem zvědavý co přinese Synetic přiští rok Twisted Evil Snad už i počasí Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Nějaké novinky na oficiálních stránkách, pár nových aut v galerii a několik pozadí na plochu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Ondra: Jak vidím, ve hře bude docela dost nových aut, ale zatím tam není Semirovo BMW. Díky za info.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Ještě chybí docela hodně aut, vzhledem k tomu co bylo viděno v traileru a na fotkách.Asi jak budou mít všechny vozy zpracovány do finální podoby, tak se tam objeví.Prozatím nejsou v seznamu žádná nevyužitelna auta jako byla motokára nebo malý bagr v minulých dílech, což je jenom dobře.
A vzhledem ke všem skutečnostem odhaduji demo na příští týden.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ján


Založen: 07. 09. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
POZOR!!!!! toto video si pozrite !!! http://www.gameswelt.tv/17086/alarm-fuer-cobra-11-das-syndikat/staaart-die-ersten-10-minuten.html?mode=2 je tam c11 syndikat !!! musim povedat ze tato hra je perfektnááááááá !!! Very Happy Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir.17


Založen: 22. 12. 2007
Příspěvky: 57
Odpovědět s citátem
ahoj, to video je super a kdy ta hra vyjde na pc dvd rom???

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ján


Založen: 07. 09. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Semir.17 pozri na stránku www.games.revour.de a tam je aktuálna novinka ohladom toho Wink
a inac podla mna je tam velky rozdiel... no mozno z toho videa sa to nezda ,ale ked to budeme mat v PC tak to mozno bude ine ....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Na oficiálních stránkách jsou další fotky aut, většinou samé osobní auta.Já tam rozdíl od HW vidím a docela velký.Auta se nechovají jako tenisové míče a po nárazu neodletí buhví kam, což člověka nutí k tomu se jim konečně začít vyhýbat.Kamera je akčnější a rozhovory vypadají delší.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Možná je Pepik sám fanda do kobry a tohle ho nechává klidným Very Happy .

Ale nechápu co se myslí pod pojmem furt to samý, call of duty je furt to samý, need for speed je furt to samý, střílečky jsou furt stejné a závody aut(Nemyslím futuristické bazmeky) jsou překvapivě také na stejném principu už X let Smile .Člověku nezbývá nic jiného než si všímat drobností a ty pak hodnotit.Vyjímkou je gta, tam je všechno Laughing .

Jak to jezdí je všem známo, ted jenom čekám na to co nám dokáže hra nabídnout za herní mody.Pokud to bude beze změny teprve tak můžeme mluvit o stejné kaši.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

//EDIT by Vojta: Double post, takže příspěvky sloučeny.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Koty 11


Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 22
Odpovědět s citátem
Zde je návod na xbox Alarm für Cobra 11 Das Syndikat zde download http://www.cobra11-game.de/downloads/manual/Xbox360_AC11_Manual_GER.pdf

_________________
Mercedes-Benz E500 Coupe,Bmw 328i
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Samply písniček ve hře http://www.cobra11-game.de/soundtrack.html .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ján


Založen: 07. 09. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Tu som našiel new screenshots... hned prvých 5 obrázkov...

http://www.gamestar.de/spiele/alarm-fuer-cobra-11-das-syndikat/bilder/46340.html
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
1. SYSTEM REQUIREMENTS
======================

Operating system: Windows(r) XP with Service Pack 2, Vista with Service Pack 1 or Windows 7
DirectX: DirectX® 9.0c (June 2010)
CPU: XP: AMD® Athlon 64 4000+ or Intel® Pentium® 4 3,2 GHz or higher
Vista / Win 7: AMD® Athlon 64 X2 5200+ or Intel® Core2 2GHz or higher
RAM: XP: 1.0 GB
Vista / Win 7: 2.0 GB
Graphiccard*: DirectX(r) 9.0c-compatible Graphiccard with 256 MB
Soundcard: DirectX(r) 9.0c-compatible Soundcard
HDD: 4.2 GB free harddrive space
DVD-ROM: 2x

* supported graphiccards: AGP 8x or PCI Express, min. Shadermodel 2.0 and Hardware T&L
ATI(r) Radeon® HD3650 or higher, recommended ATI® Radeon® HD3850 or higher
nVidia® GeForce® 8600 GT or higher, recommended nVidia® GeForce® 8800GT or higher

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Koty 11


Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 22
Odpovědět s citátem

_________________
Mercedes-Benz E500 Coupe,Bmw 328i
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Demo dohráno.Nemůžu říct že jsem se nudil, ale ani nejsem úplně nadšený.Na mém starém pc vypadá syndikát docela dobře a řekl bych že i lépe jak highway nights, což si zaslouží potlesk.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Po prvních minutách jsem se musel vyrovnávat se sekáním ale byl jsem velice nadšený.
Doprava už nejezdí 40km/h ale i normálně stovkou, takže se výborně jezdilo s blinkrama v normální dopravě. Barvy v demu jsou taky výborné. A výborné bouračky...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ján


Založen: 07. 09. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Ahojte....tak stiahol som si demo a musim povedať že som velmy spokojny....co by ma ale zaujimalo ci je možne v deme hrať cez multiplayer ? Ak ano prosím o nejaky navod ako nato... Dakujem Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Takže ,,DEMO" Very Happy je opravdu skvělé, líbí se mě vylepšené prostředí, nejen že je graficky mnohem lépe zpracovanější, ale i věrohodnější. Celá hra má při tom poměrně malou náročnost Smile

NEBOJTE SE, TÉMĚŘ ŽÁDNÉ SPOILERY KTERÉ BY VÁM POKAZILY ZÁŽITEK ZE HRY!

Tak po dlouhé době jsem měl volný víkend a nemoc v krku tak jsem měl možnost tuto hru dohrát. Hru jsem měl nastavenou na střední rozlišení a v němčině abych mohl poslouchat originální hlasy herců, což nicméně mělo za následek že jsem zase tak dobře nepochytal děj. V úvodu dojde při honičce dvou aut ke kterým se zaplete policiie k výbuchu jednoho z nich. Semir a Ben se okamžitě pouští do vyšetřování a zjistí že zavražděný byl tajný agent pracující pro LKA, který se infiltroval do tzv. Syndikátu (obrovská zločinecká organizace páchající atentáty po celém městě). Celá hra je vlastně zběsilá jízda odehrávající se v průběhu několika dní, ve které se snažíte Syndikát zneškodnit a dopadnou nejvyšší záhadné šéfy. Máme tu tedy zápletku jako střiženou z nějaké epizody.

Dalším důležitým aspektem ve hře je prostředí - tvůrci vzali původní město v Highway Nights a opravdu hodně ho vylepšili a přiblížili zase o kousek realitě seriálu, takže kromě známé gotické katedrály v Kolíně nad Rýnem se podíváte i na centrálu dálniční policie (sídla Action Conceptu). Vůbec celé prostředí pro mě bylo atraktivnější než v Highway Nights - nechyběl obrovský písečný důl, spousta stavenišť, ale hlavně ramp na kterých zažijete spoustu zábavy. Dokonce se mě podařilo dostat se za mapu a objet si celé město po opuštěné silnici. Taky se vrátila ta totální ne-realita výbuchů a lítajících aut jak si ji pamatuji z Nitra (auta i při malém nárazu odletí klidně 5 metrů a shoří - tato věc mi například v Highway Nights chyběla) Very Happy Překvapením pro mě je, že s vylepšením grafiky se i snížila náročnost. Hra mi i na notebooku jela plynuleji a na vyšší rozlišení než Highway Nights.

Co se týká jednotlivých misí, tak ty tentokrát nemáme jednoduše naservírované v menu, ale musíte je poměrně komplikovaně hledat. Kromě misí hledáte i důkazy proti členům syndikátu, jezdíte závody (viz. Highway Nights) a hlavně chytáte jednotlivé členy gangu. Systém chytání je poměrně zábavný. Jednou za čas kolem vás prosviští nějaký gangster ve svém sporťáku a vy zmáčknete pouze F a honička může začít. Tímto způsobem musíte pochytat asi 50 členů. Co mě ve hře poměrně nudilo (v minulém díle to byly opakované závody) bylo rozmisťování kamer. Jedním z vašich úkolu je rozmístit po městě a dálnici dohromady asi 140 kamer. Je to poměrně zdlouhavá a nudná práce, mě to poměrně zkazilo zážitek z jinak rychle ubíhající hry. Sortiment aut se zase o něco rozrostl a zajezdit si můžeme i v obyčejných civilních autech, ale i v Monster Truck (nejvíce jsem si ale užil jízdu s Benovým novým služebním vozem).

Celkově došlo k velkému zlepšení, hru jsem si nakonec užil mnohem víc než Highway Nights - nicméně děj byl v HN jednoznačně lepší. Doufám že si tvůrci opět vyhrají a že mě za rok čeká podobný seriálový zážitek Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Hru mám dohrátou na něco málo přes 60% a musím říct, že dějově je to úplnný propadák. Grafické zpracování je perfektní a zlepšuje se s každou verzí. Auta jsou defakto stejná jen se průběžně omlazují. Po poměrně slibném začátku začne nuda a stereotyp. Umísťování kamer a vyhledávání skrýší zločinců je nesmírně zdlouhavé a v tomhle je asi největší slabina hry. V průběhu plnění těchto úkolů jsem narazil na další obrovský problém a tím bylo ukládání. Nikdy jsem si nemohl být jistý, zda se můj postup uložil nebo ne, když jsem hru ukončil. Některé kamery jsem musel umisťovat několikrát a to už mě dohnalo téměř k šílenství. Pokud toto přetrpíte (pro mě zhruba dva dny hraní) začnou se konečně objevovat na mapě informátoři, které se snažíte vyslechnout, jenže si pro vás každý vymyslí výmluvu a dá vám nejdříve splnit nějaký úkol. Takové menší vydírání policie. Bohužel i tady se projevují problémy s ukládáním a může se stát že zase budete muset některou misi plnit vícekrát. Také se mi běžně stávalo, že jsem hru začal hrát a měl jsem přes 60% splněné hry a když jsem po dvou hodinkách hraní skončil, bylo tam 58%. To už mě definitivně odradilo a na hru jsem se vykašlal. Jestli se k ní někdy vrátím tak to bude v dobách největší nudy a to jen tak hned nenastane.
Graficky je tedy lepší než hry předchozí, ale dějově je neuvěřitelně odbytá. Doporučuju vyzkoušet, ale kdo se bude hru snažit dohrát, asi ho to připraví o mozek. Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Tv v


Založen: 03. 03. 2011
Příspěvky: 12
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Také jsem dohrál tuto hru.
Mě se také líbila až na ty kamery a sídla zločinců, byl bych rád kdyby to v další kobře nebylo!!! Ale jinak byla opravdu dobrá Laughing
Jsem rád že jsi dali práci i na policejní stanici.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
K.F.


Založen: 03. 03. 2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Je to dobře propracovaná hra.
Velice se mi líbí.
Samozřejmě až na ty kamery... Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tv v


Založen: 03. 03. 2011
Příspěvky: 12
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
V misi kde zabijou jednoho informátora jedete po staveništi a potom tam přijedou posily. Až přijedou zadejte:
kód:
JOHNWAYNE

a pak můžete střílet do těch kteří stříleli do vás (oplatit jim to)
(jen taková sranda) Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
K.F.


Založen: 03. 03. 2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Jo a mám nový cheat:
wannago-vypne automatické navrácení na trať po jejím opuštení Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Luca591994


Založen: 29. 09. 2008
Příspěvky: 6
Odpovědět s citátem
Těšila jsem se na další super hru na téma K11... ale musím říct, že Syndikát (zatím jen demo) mě naprosto zklamal. Asi jsem blbá, ale co se má uděat, když zastavíte auto nepřítele a kdy se vám objevují další lokace (lupy)??
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ján


Založen: 07. 09. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Ahojte!

Chcem Vám oznámiť, že pravdepodobne sa nedočkáme tento rok pokračovania ďalšej PC hry Cobra 11! Vypadá to tak, že budeme musieť čakať až do leta 2012... čo je dosť dlho, avšak v nasledujúcej hre to bude stáť zato!

Pozor!
(Tento oznam nemusí byť založený na skutočnom tvrdení)
Exclamation
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Je to tak... tento rok pouze znovu-vydají Syndikát ve 3D na PS3 a NDS
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Výborně!Alespoń mají dvojnásobek času na novou hru, která může být úplně jiná něž stávající koncepty od Nitra.A prý se má vrátit replay v úplně jiné formě(Psali to administrátor na cobra 11 games), než byl doposud.Možná že je tu bude možnost stříhání a ukládání...V DS chyběl nejspíš z technických důvodů, protože asi nešel deaktivovat při hraní online...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ján


Založen: 07. 09. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Tak mne osobne chýbal ten replay... a dúfám že poriadne premyslia príbeh, samotné missie a predovšetkým aby sme si konečne zahrali so skutočnými autami... Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Na auta zapomeň, ty nikdy nebudou.Jednak je to drahé a jednak to do her kde se až tak moc ničí nedávají.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brokarek


Založen: 31. 08. 2011
Příspěvky: 8
Odpovědět s citátem
Tak sem chvíli hrál a musím říct že mě to baví. Až na to že mám výtku k tomu, že jsem asi po 20 minutách dostla nějaké nadupané supersport auto Very Happy. Jinak dobrá hra.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
O.Hnizdil napsal:
Na auta zapomeň, ty nikdy nebudou.Jednak je to drahé a jednak to do her kde se až tak moc ničí nedávají.

World Racing, Juiced se hodně bourá a má to realné značky Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Brokarek


Založen: 31. 08. 2011
Příspěvky: 8
Odpovědět s citátem
Možná budu hodně offtopic, ale i teďka v Driver San francisko se bude po autech střílet, budou bouchat, bede se bourat atd. A budou to normální licencovaná auta.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Uvidíme v dalším díle Kobry, pokud se ho ujme Synetic Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Ale nikdy ne tak jako v kobře, a vy jim zaplatíte ty drahé licence?To bez reálných značek nemůže tu hru hrát nebo co?Kolik Vám je? Razz Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Vypadám na to, že hraji hry POUZE s lecencema? Mám averzi k NfS a budu to hrát Laughing Si dobrý Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
A já říkám zrovna něco o tobě?To bylo bránmo obecně, jelikož pořád čtu- to nebude hrát, to nemá licenci apod. Jsou méně inteligentní co to považují za hlavní věc hry.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Laughing To si chudáci nezahrajou téměř nic Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Brokarek


Založen: 31. 08. 2011
Příspěvky: 8
Odpovědět s citátem
To pomalu ne Very Happy. Ael v Kobře jsou celkem dobře rozpoznatelné popelnice a v Nitru jsem si původně ani nevšiml že to není BMW Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sasakr


Založen: 08. 08. 2011
Příspěvky: 10
Odpovědět s citátem
Zkoušel to tu někdo na nějaký lepší mašině? Já mám slušné PC (AMD Phenom 955 na 3,2 Ghz a GTX 560 netaktovanou) a čekal jsem, že to pojede s přehledem na max a 60 FPS. Bohužel hra často spedne třeba až na 36 FPS, což už je prostě znát a je to vidět. Čekal jsem, že zapnu Vsync a hra se z 60 FPS nehne, tak jako například NFS Shift, který, a to se na mě nezlobte, jsou naprosto někde jinde, než tohle.

Jako hrát to jde, ale zejména když člověk hraje s volantem a kamerou z kapoty, tak je to vidět a není to pěkný Sad optimalizace se tedy vážně nepovedla.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
@Sasakr: Myslím, že jsem hrál úplně na nejvyšší, ale musím se do hry podívat. CPučko mám Intel Core 2 Duo 3,6 Ghz, na grafice ATI Radeon HD 4600 a RAMce 4GB.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Alarm für Cobra 11: Das Syndikat
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma