AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
91%
 91%  [ 32 ]
2
5%
 5%  [ 2 ]
3
2%
 2%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 35

Přízraky minulosti (Nemesis)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Prizraky minulosti hodnotim jako naprosto perfektni epizodu, obsahujici hlavne uzasny a napinavy dej, ktery uplne zastinil vsechny akcni sceny. Je to neuveritelne, ale stalo se mi to poprve, kdy jsem dej sledoval s podstatne vetsi pozornosti, nez samotne akcni sceny. Ja jen jasam!!!

Jinak jsme se opet dozvedeli neco tajemneho o Chrisovi. Je uzasne, jak se tvurcum podarilo do Cobry 11 vlozit dej Chrise a Bernda! Takze opet odkaz na pilotni film "Na zivot a na smrt" -> vyborne!

Tento dil si bez nejmensiho vahani zaslouzi znamku 1.

(aktualizovano: 12.5.2008 21:20)

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Na tuto cast som sa velmi tesila, lebo som ju videla na rtl ale nerozumela som nicomu, aj ked som moc chcela. Very Happy Chris je velmi zaujimava postava a tato cast je podla mna klucova na pochopenie jeho povahy a minulosti. Je tu vidno ze so Semirom si este vobec nerozumeju, nedoveruju si a ani vobec neveria jeden druhemu. Tu sa mi vobec nepacilo spravanie sefovej, ako Chrisa odpisala a odporucila mu dat vypoved, verila cudziemu a nie svojmu clovekovi, zdalo sa mi to od nej dost hlupe. Na konci mal Semir u mna jedno velke plus ked nechal na Chrisovi ako vyriesi svoju minulost a ci sa spravodlivo pomsti a odvolal ludi naokolo, aby neboli ziadny svedkovia Cool

Neda sa u mna hodnotit inak nez jedna Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Tiež si myslím, že tento diel bol dosť dobrý. Zatiaľ by som povedala, že asi najlepší z 11.série. A vlastne souhlas s Biggi ako hovorí, tak je vidno, že tí dvaja si ešte moc nerozumejú.

Takže hodnotenie nemôže byť iné ako za 1. Very Happy

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Rimes


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Odpovědět s citátem
musim uznat, dobrý díl, se zajímavou zápletkou a odhalováním Chrisovy minulosti...mno dávám za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jak psala Big (a jak jsem říkala holkám Laughing ) Chris má zajímavou minulost a tady se mi velmi líbil Cool
Počáteční scéna byla bombová, mehehe. Takové "malé přátelské setkání" na pumpě Laughing Laughing Laughing A policejní honička potom... mňamka Laughing Laughing Laughing
Musím však podotknout, že je Semir machr... hned napodruhé se trefit a prostřelit pneumatiku... ve tmě.. je to frajer, no Laughing Laughing Laughing


Trochu to zkrátím: dala jsem za 1 Wink


P.S.: No jo... zapomněla bych okomentovat Hartmutta Cool Mehehe.. má nový sestřih, frajírek Cool Cool Cool Laughing Laughing Laughing A z bílého oblečku se mnou málem seklo Laughing Laughing Laughing A konečně jednou něco nenašel, muhehehe Twisted Evil


EDIT: 12.5.2008

Tak jsem shlédla, co nám Nova naservírovala Laughing Laughing Chjo, Kobra v češtině, to je mňamka, to je mňamka! Laughing Laughing
Docela je mi líto, že to Simon odnesl Sad V němině jsem nepostřehla, že mu tak chybí Sad
"Díky Hartmutte, jsi pašák." - chjo, tohle zahřálo u srdéčka! Laughing Laughing Laughing
A pak mne ještě dostala scéna s diamanty: Harty: "To mne teda fakt mrzí..." Chris: "To se může stát každýmu." - No, zrzkovi by nemělo Cool Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Přízraky minulosti (CZ)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Jeste doplnim: s druhym prispevkem od Biggi maximalne souhlasim, jako kdybys mi mluvila s duse Very Happy Sam bych to nevystihnul lepe.[/color]

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Díl uplně bez chyby, i trochu navazoval na předchozí. Ještě tam bylo i starý dobrý CLK

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Musím říct, že to Lorenz Stassen napsal perfektně. Teď mě moc nezajímala žádná akce jako spíš příběh, který mě strašně bavil.

Za 1.

A musím říct, že Kobra má skvělého sponzora pořadu Laughing Laughing Laughing Slané krekry TUC od Opavie Laughing Laughing Laughing Very HappyVery Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Mnoho let jela Kobra 11 podle staré osnovy. Od 4. série by se dalo říct že to bylo zhruba to samé dokola. Nová série se zatím alespoň trochu odlišuje, a to je dobře. Tato série je až nezvykle na kobru 11 chladná a mnohem více napínavá. Přesto předpokládám ,že se vše vrátí do starých kolejí - ale to nevadí, stačí když se alespoň některé díly budou lišit. Této epizodě nemám co vytknout. Možná že Chris mohl nakonci zastřelit toho parchanta, aby se něco takového hrozného neslo s hlavními hrdiny (Chris vrah - Semir spolupachatel) i v dalších epizodách - byla by to další změna, která by přispěla k dalšímu z temnění a většímu napětí v této sérii. Ale to už by bylo asi moc kontroverzní. Dávám za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lucushka


Založen: 30. 11. 2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Tak podle mě to byl taky super díl.. Hlavně jedna hláška se mi velmi zalíbila. Very Happy Když se ho Chris ptal, kde má toho černocha a on řekl že v náprsní kapse. Laughing Jako mazec.. Cool Hodnotím též 1..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
marcia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Černoch v náprsní kapse Laughing Laughing Scéna s diamanty = bude se hodit do chemie Wink
JInak souhlasím s ostatními, velmi pěkný díl, dávám jedna Smile

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Shada


Založen: 30. 04. 2008
Příspěvky: 18
Odpovědět s citátem
Z tohohle dílu jsem nadšená, děj mě velice upoutal, byl fakt temnej. Twisted Evil
Chudák Chris, čím vším musel projít Sad .
Musím říct, že je zatím opravdu cítit ten chlad mezi Semirem a Chrisem, snad se tímhle aspoň ledy nalomily, když už né prolomily Laughing

Nejlepší scéna byla ta koncová, když Chris bojoval sám se sebou a myslím, že i Semir. Cool

A líbily se mi ty hlášky s chozením po vodě a s kůlama v dlaních. Wink

Dávám jedničku, zaslouží si to. Wink

_________________
Zprava dobrý....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Zdar, jsem tu nový a díl Přízraky minulosti jsem viděl a můžu říct, že s vámi můžu souhlasit, což znamená za 1 Exclamation Exclamation Exclamation
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Mega díl! Myslím, že co se týče děje, tak pro mě určitě nejpůsobivější děj celé Kobry vůbec. Takže už kvůli tomu velká jednička se stejně velkou hvězdičkou Wink

Musím říct, že Chrisovi přicházím hodně na chuť. Jeho postava (nemyslím tím fyzickou postavu, ale charakter Wink Razz )mě velice zajímá. Líbí se mi, jak tvůrci konečně snad poprvé v Kobře odkazují i na minulost a soukromí postavy. První, když jsem viděla něco z dílů v němčině, tak jsem si myslela, že Chris bude spíš něco jako arogantní, drsný, necitlivý hlavní hrdina. Ale ono opak je pravdou Wink

Potom kapitola sama pro sebe je šéfka. Ta si tam zahrála roli totální (nechci být sprostá =o) Dosaďte si tam co chcete Wink ). Na rozdíl od Semira, který se zachoval velice partnersky =o) I když ze začátku se zdá, že jim to moc neklape, ale myslím, že ti dva budou nakonec super dvojka =o)

Ještě k té závěrečné scéně. Kdyby na místě Chrise stál kdokoliv jiný z týmu dálniční policie (myslím tím i Andrého, Semira, Toma, Jana, atd....), tak bych si byla jista, že toho chlapa neoddělají. Ale u Chrise jsem byla pěkně na hraně, že jsem i věřila tomu, že kulka mu proletí hlavou. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
ReeR


Založen: 14. 12. 2007
Příspěvky: 187
Bydliště: pod Mostem 33
Odpovědět s citátem
jooooooooooo, díl to byl pěknej
neviditelný diamanty v lahvi mě nadchly, to musím taky vzkoušet. : )
Jense mi nelíbilo to jak Chris říkal že mu Semír musí důvěřovat, sám mu pořádně nevěří.........
ale v té sceně Kde tam chris držel toho neřáda v šachu a mířil na něj, to se mo moc líbilo, když jsem to viděla poprvě tak jsem mylsela že ho fakticky zastřelil Laughing

jinak Chrisovi na chuť nijak nepřicházím. Jeho minulost agenta mě nebere, jeho věčný hulení mě štvalo a on sám je mi celkem taky nepříjemnej. Vlk samotář.

_________________
Nikdy neříkejte, že se něco nedá
protože se vždycky najde iniciativní blbec
který neví že se to nedá a udělá to!!! : )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Skrilax


Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 6
Odpovědět s citátem
Rozhodně sem Chrisovi v tu chvíli věřil, že no na konci odprásk.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ben.672


Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Pěkný díl, líbí se mi, když se vzpomíná na minulost, jinak vše ostatní už bylo řečeno, za 1.

ReeR: A kde je chceš sehnat? Cool Laughing

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Chris je super, ze začátku samotář, no, ale když budeš věčně pracovat jako tajnej agent, tak to tak bude. Very Happy
Jinak tento díl žeru Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Hmmmm, tenhle díl patří k mým nejoblíbenějším... hodně Chrisovi minulosti, objevavol se tam taky Hartmutt a..... nemám co dodat.... Takže jasná 1 Very Happy

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Skvělý díl, nikdo moc Chrisovi nedůvěřoval. Zajímavý děj a za 1. Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Tinaa


Založen: 17. 02. 2009
Příspěvky: 25
Odpovědět s citátem
Fakt super díl Smile líbí se mi jak se ukazuje jeho minulost.. a je škoda, že mu nechtěli uvěřit, že Lemarsier( nebo jak se to píše Very Happy ) je naživu Smile
a ta scéna s diamanty je bombová Very Happy ..

prostě 1 *
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
TygrŠerchán


Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Akční start na benzínce, kvalitní akce na noční dálnici - Semirův a Chrisův přemet přes řítící se auto

Opět návaznost na pilota (Simon) i předchozí díl (Chrisova bývalá manželka)

Výborná závěrečná scéna:
- Chris mířící na Lemerciera, odcházející Semir, výstřel, Semirovo zděšení a vracející se Chris s vražedným výrazem
- the best of 11. řada

1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Tento díl taky nemusím. Jediné co se mi líbilo, jak Chris rozflákal BMW.
Jinak šílený. 2

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Chrisova minulost je zajímavá. Díl za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzie


Založen: 21. 01. 2010
Příspěvky: 4
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Uplne s vami suhlasim Smile ... tento diel bol bombovy, len skoda, ze som si ho nenahrala Confused
Chrisova minulost ma velmi zaujala a ten koniec bol najlepsi... jednoznacne za jedna Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Celkově dobrej díl - zajímavý pohled do Chrisobi minulosti Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Maximus


Založen: 03. 08. 2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Strečno
Odpovědět s citátem
Vynikajúca časť s napínavým a veľmi silným príbehom. V podstate sa dozvedáme o príčinách súčasných zvyklostí a správania sa Chrisa Rittera. Dej nám dáva na vedomie ťažkú minulosť, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou zanechala dôsledky na ňom i pri diaľničnej polícii. Pri zisteniach, ako bol Chris mučený, závislý na drogách a ako sa z neho stala troska, každý divák zrejme lapal po dychu. Chris je silná individualita, čo je na jednej strane spôsobené tým, že pracoval samostatne ako tajný agent, ale takisto ho mučili a on potreboval ľudí, ktorí by mu verili. Avšak po rozchode s manželkou a smrti Berndta nenachádzal pochopenie a dôveru ani u kolegov z diaľničnej polície. Mne osobne bolo Chrisa veľmi ľúto, keď mu šéfka nariadila dovolenku a dokonca zaznelo i preloženie na iné oddelenie. Takže som z veľkej časti pochopil jeho konanie.

Takisto veľké plus za to, že v tomto diele bolo odhalené tajomstvo Chrisových jaziev na chrbte Smile

Ako som už spomínal v diskusii pri pilotnom filme, nevedel som si Gedeona predstaviť v Kobre. Mal som ho zafixovaného ako Alexa Brandtnera. Už v pilotnom dieli Na život a na smrť ma veľmi upútal a tešil som sa na ďalšie časti s ním. V tejto časti sa mi to len potvrdilo. S jeho postavou, skvelou fyzičkou, jazdeckými schopnosťami (v pilotnom filme naháňačka so Semirom bola super), ale i drsným vystupovaním sa mi sem proste hodí. Nakoniec budú so Semirom určite veľmi dobrý tím a skvelí kolegovia, i keď zatiaľ vzájomná dôvera absentuje.

Takisto oceňujem úplne iný záver, než sme boli zvyknutí. Časť sa neskončila autonehodou a zločinec nebol zatknutý alebo nenašiel smrť v horiacom vraku. Samotný záver takisto veľmi napínavý a človek by si normálne aj myslel, že ho Chris zastrelil.

Jednoznačná 1*.

_________________
Kto seje vietor, bude žať búrku.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN Messenger
Přízraky minulosti (Nemesis)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma