AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
DŮLEŽITÉ NOVÉ PRAVIDLO - ČTĚTE!
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Vážení uživatelé,


rádi bychom Vám za admin team sdělili něco, co nám leží na srdci. Prosíme Vás VŠECHNY, abyste si tento delší příspěvek přečetli až do konce, je důležitý, protože zavádí naprostou a DŮLEŽITOU novinku! Předem děkujeme Wink



******


Toto fórum patří na českém internetu k vůbec nejliberálnějším a nejvíce tolerantním. I když se tu občas uživatelé pohádají, i když se admini občas drsně neshodnou s ostatními členy, nikdy se to neřešilo nějak oficiálně. Za asi 5-6 let provozu fóra byl dán ban jedinému člověku – a to po letech nepřetržitého otravování slušných lidí a dalších prohřešcích proti pravidlům.

Snažili jsme se toto fórum velmi přehledně organizovat tak, aby se v něm každý vyznal. Aby se v záplavě složek a témat neztratili nováčci. Aby měl každý šanci přispívat a zároveň se dozvědět zajímavé informace. Aby se tu lidé mohli pobavit.

Naši členové se nám za to odměňovali.
Jak? Dodávali fóru kvalitní obsah. Sami určovali náplně jednotlivých vláken, házeli sem obrázky, nápady, zajímavosti.
Respektovali pravidla.
Respektovali adminy.
Bez našich skvělých členů by toto fórum VŮBEC nemohlo existovat.

A admini to ví.
Vždycky si strašně vážili toho, že na tomto fóru byli velmi slušní členové.
Třeba se tady vůbec nemluvilo sprostě.
To je na internetu taková vzácnost! Kolik jiných fór se tím mohlo pochlubit?
I proto admini vždycky veškeré problémy řešili domluvou, protože NIKDY (kromě výše zmíněného ojedinělého banu) nebyl důvod k nějakému ráznému zásahu. Admini respektovali a respektují různorodé názory členů, chápou, že každý má jiný vkus a jiné požadavky.
Stanovili jednoduchá pravidla – a kdo se pohyboval v jimi vymezeném prostoru, mohl si tu dělat, co chtěl.
Kdo je porušil, byl napomenut. A fórum jelo dál.


Pak ale nastala změna.
Poměrně nedávno.
Objevila se spousta problematických uživatelů. Těch, pro které bylo hlavní NĚCO napsat, i když tím nikoho neobohatili. Rostly počty příspěvků, ale klesala jejich hodnota.
Fórum se během krátkého času neuvěřitelně zaplevelilo. Stalo se nepřehledným. Nováček, který sem přišel, neměl skoro šanci se zorientovat.
I proto přišlo nedávno velké mazání, které zatím odstranilo asi 4000 z původních 15 000 příspěvků!


Spolu s některými novými uživateli se ale objevily problémy, které jsou DALEKO závažnější:
Sprostá mluva.
Nerespektování ani těch ZÁKLADNÍCH pravidel.
Plevelení fóra.
Vulgární narážky.
Odmlouvání.
Miliony požadavků na různé dodatky a změny, ač bylo vysvětleno, že jsou dočasně nerealizovatelné.
Drzé chování vůči starším členům, kteří se snaží slušně pomoci.
Neustálé půtky a třenice. Dohadování s lidmi, kteří nebyli schopni dodržovat zdejší zvyklosti.
A co je alarmující, objevilo se naprosté nerespektování pokynů admin teamu.


Admin team se staršími členy nikdy nemusel řešit otázku autority. Admin team respektoval uživatele, oni respektovali adminy.
Byl to úžasný, na českém internetu určitě velmi vzácný a férový vztah.

Nicméně se zdá, že admin team nějak nezvládl reagovat na změnu situace, která na tomto fóru asi před půl rokem nastala.
My admini jsme pořád očekávali, že se nepořádní členové uklidní, že si zvyknou na to, jak to tady chodí. Že po pár domluvách a střetech začnou respektovat zdejší pořádky.
Nestalo se tak.
Spousta problémových uživatelů nedodržuje výslovné pokyny admin teamu, natož aby vůči němu vykazovala alespoň ELEMENTÁRNÍ úctu.
Místo aby poslechli ty, kteří se snaží fórum na úkor svého času udržovat, raději pokračují v jeho rozkladu.



Došlo to až tak daleko, že teď Diskusní fórum zaplňují neustálé diskuse s těmito neukázněnými uživateli, nepřestávající hádky o to, zda si sem někdo může či nesmí házet reklamu, zda se může mluvit sprostě, zda je opravu dobré neustále vyvolávat dohady.
Na DF už se neřeší ani tak seriál a jeho postavy, jako neustálé problémy se skupinou několika problematických jedinců, kteří dokázali to, co se jiným nepodařilo roky – udělat tady nepořádek a často velmi nepříjemnou a nepřátelskou atmosféru.

A následky? Nenechaly na sebe dlouho čekat. Z DF začali odcházet právě ti slušní uživatelé, kteří z něj vždy dělali ono báječné fórum plné zajímavého obsahu a slušných diskusí, byť ty třeba obsahovaly ostré hádky nad postavami. Teď jsou tito slušní členové, kteří tu roky existovali v klidu a pohodě, znechuceni novými problematickými členy. Proto raději tito slušní uživatelé, PÁTEŘ tohoto fóra, odchází, popřípadě více a více mlčí.
A jelikož problematičtí nováčci jsou zároveň až nepříjemně aktivní, využili toho a opravdu už se po fóru rozlezli jako nějaká plíseň.

Tohle je třeba řešit.

Jak?

Je velmi důležité vědět, že si problematičtí uživatelé opravdu NEMOHOU dovolit všechno.
Pokud admin team vydá pokyn, je třeba tento pokyn respektovat a naplnit.
Admin team se doteď spoléhal na slušnost uživatelů.
Jenže noví uživatelé slušní NEJSOU.
Protože tito lidé nejsou schopni elementárního slušného chování a je jim cizí dodržování pravidel, je třeba zavést nový přístup.

Takže, vážení problematičtí členové. Nechápete, že jsou úcta a poslouchání adminů nutné?
Výborně, admin team si je vynutí.

Toto fórum založil Aleš Vaněk. Vybral si k sobě skupinu lidí, kteří mu rádi pomáhají. Pomáhají mu v jeho jméně a to ve prospěch všech uživatelů. Jejich pokyny či zákazy mají smysl a je třeba je dodržovat.
Doteď nebyl problém.
Po příchodu nových a problematických uživatelů musíme udělat jisté změny.
Jinak bychom byli v pozici dnešních učitelů, kterým se žáci smějí do očí, protože ví, že pedagog je za porušování pravidel nemá jak potrestat.

My ale MÁME prostředky, jak notorické potížisty potrestat.


Takže gratulujeme. Díky "notorickým potížistům" zavádíme novinku – možnost potrestat uživatele, kteří nerespektují pokyny a pravidla, kteří píší vulgární příspěvky, nebo plevelí fórum zbytečnostmi, ač na to byli upozorněni (a podobně).
Tím trestem je jednoduše ban. Ne úplný. Budeme DOČASNĚ blokovat posílání příspěvků. Takže sem třeba týden či dva nebudete moci nic napsat. Vzhledem k tomu, že problémoví uživatelé jsou největší zdejší grafomani, věříme, že to bude trest citelný.
Pokud to ani po několikátém trestu nebudou schopni pochopit a na nová pravidla přistoupit, mohou se také dočkat banu trvalého.



Doufáme, že normální uživatelé chápou, že NEJSOU v ohrožení.
Ban se nebude dávat za odlišné názory. Za to, že nemáte rádi nějakou postavu. Za to, že jste se pohádali s adminem o tom, zda má nebo nemá být válka v Iráku.
Ban není za to, když členovi, který je tři roky slušný, v rozhořčení uklouzne jedno ostré slovo.
Ban není za drobné prohřešky, za omylem odeslaná duplicitní témata. Za to, že už sem hodíte obrázek, který je už na fóru pětkrát.
Nebojte se!


Dočasný ban na psaní příspěvků je pro admin team možnost, jak vrátit fóru jeho předešlou vysokou úroveň tím, že VYCHOVÁME ony TRVALE problematické uživatele tak, aby tady už nedělali nepořádek, kterým nám odrazují slušné členy.
Neslyšeli na domluvy, vysmívali se adminům permanentním porušováním pravidel a pokynů.
Tak teď už je to o trestech.


Jak říkáme, 98% členů tohoto fóra se nemá čeho bát, klidně ať fungují jako dosud.
Ale vzhledem k tomu, že už nemáme jen tyto slušné členy, musí mít admin team v rukách prostředky, jak udržet toto fórum nadále slušné, přehledné a milé.
Protože současný stav DF musí naše slušné členy deptat.


******


Doufáme, že změnu chápete.
Doufáme, že všichni slušní členové fóra, kterých je většina (bohužel často mlčící) rozumí, že se nemají čeho bát.
Doufáme, že problematické osoby zváží své jednání a ZMĚNÍ ho. Protože s bany, které na určitou dobu zakáží psaní příspěvků, otálet nebudeme.
Doufáme, že Vy všichni uvidíte změnu k lepšímu a opět se vrátí naše krásné, přátelské fórum.


Tohle vše děláme pro Vás, pro naše slušné členy. Chceme, abyste se na naše/Vaše fórum stále rádi vraceli a nacházeli tu kvalitní příspěvky. Aby Vás celková atmosféra povzbudila k tomu, abyste Vy sami byli aktivní. Vy, slušní členové, jste oporou a ZÁKLADNOU tohoto fóra. Bez Vás a Vaší aktivity by nemohlo existovat!

Onen dočasný ban na psaní příspěvků je tu proto, abyste byli chráněni před problematickými uživateli. Ne proto, aby se jakkoliv dotknul Vás, slušných členů Smile



Díky za pozornost!



    Za admin team

    mmmmmmmWoxys.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Bohužel to došlo tak daleko, že tohle je asi jediné rozumné řešení. Věřím, že tento krok pomůže jakš takš udržovat úroveň tohoto fora a bude ku prospěchu všem. Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Já, jako zakladatel a správce webu AFC11.cz s tímto důležitým pravidlem souhlasím a obrazně řečeno se pod něj podepisuji Wink

Pro úplnost sem napíšu přehled všech dalších členů Admin Teamu, kteří se vzhledem ke svým časovým možnostem o tohle fórum starají:
- Aleš Vaněk
- Dandie
- Eron
- Janča
- Vašek Havlas
- Všelicos
- Woxys

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Možná budu teď až moc radostá... ale ani nevíte, jak moc jsem ráda, že se tu zavedlo tohle pravidlo Smile
Popravdě? Moc se mi to líbí Twisted Evil Doufám, že tak některým ehm... "profíkům" dojde, že by se měli opravdu vážně krotit Wink Very Happy Smile

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
I my doufáme, milá Rocky Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já jsem na foru dlouho, dokonce i na starém jsem už otravoval Smile Někdy sem forum prasil, někdy jsem dal nějaký dobrý příspěvek. A to je vlatně i teˇˇd Smile Jednu dobu jsem byl moderator, ale to vím, že to bylo hrozné.

Co se týče pravidel, ohledně chovaní, todle forum je fakt postrádalo. Nikdy tu nebyla napomenutí Smile

A není náhodou více banů? Respektive na jednu osobu, ale měla mnoho nicků? Smile Ty incidenty si pamatuju Smile

Dovolím si říct, že ze starých uživatelů tu zůstal jen admin team a já. Nikdo jiný tu moc nechodí Sad minule tu byla velká komunita Smile

EDIT: By mě zajímalo kolik oných členů to četlo Laughing

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Cobra napsal:


A není náhodou více banů? Respektive na jednu osobu, ale měla mnoho nicků? Smile Ty incidenty si pamatuju Smile

Dovolím si říct, že ze starých uživatelů tu zůstal jen admin team a já. Nikdo jiný tu moc nechodí Sad minule tu byla velká komunita Smile



ano, ban se týká andy a jejích přezdívek Wink jde ale pořád o JEDNU OSOBU, proto JEDEN BAN Wink

a ne, nemáš pravdu, chodí sem více uživatelů ze starého fóra, než jen Ty a admini Smile

a myslím, že v ohrožení nejsi Wink sice se občas necháš unést Laughing ale určitě patříš mezi slušné uživatele Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Cobra napsal:
.....



ano, ban se týká andy a jejích přezdívek Wink jde ale pořád o JEDNU OSOBU, proto JEDEN BAN Wink

a ne, nemáš pravdu, chodí sem více uživatelů ze starého fóra, než jen Ty a admini Smile

a myslím, že v ohrožení nejsi Wink sice se občas necháš unést Laughing ale určitě patříš mezi slušné uživatele Smile


Jojo, chápu Smile

Já vím, ale moc nepíšou Wink

Skvělá zpráva Smile To těší Smile A jinak pravdu máš Smile To sme my mladí Razz

Mám návrh, co tak přejít na novou verzi PHPbb? Smile Ta umí mnoho věcí, a to i kázenské. Zvyšuje přehlednost a co se týče moderování/aminovaní je snažší. Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Mě osobně toto nové pravidlo ani moc nepřekvapilo, už delší dobu jsem si říkal, že to je otázka času. Když jsem si ovšem to pravidlo začal číst, trochu na mě vlítl strach Laughing Laughing...i když, já těch vulgarismů moc nepíšu, to mě musí fakt něco naštvat.

Doufám, že pravidlo pomůže...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shark


Založen: 25. 05. 2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Slovakia - B.B
Odpovědět s citátem
Všetky pravidlá som si dôkladne preštudoval, som tu nový a verím, že nebudem robiť zbytočné chybi, teda aspon sa budem oto snažiť jak to pôjde, nie som stých nováčikov, ktorý sa sem prihlásia, a hned tu nadávajú ( menovite obco4 )a zbytočne vytvárajú nové príspevky
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Camry, neboj se Smile s Tebou, pokud vím, problémy nikdy nebyly. A pokud ano, řešilo se to napomenutím a změnou Tvého chování. Takoví uživatelé se prostě vůbec bát nemusí! Každý z nás někdy ulítne. Jde o to, že normální slušný uživatel poslechne napomenutí, omluví se a změní své chování.
Takhle je to s 98% zdejších uživatelů Smile

My jako admin team máme už ale plné zuby uživatelů, kteří sem hodí téma, my ho vymažeme s napomenutím, že to sem nepatří... a ten člen to za dvě hodiny hodí zase.
Já osobně naprosto nechápu tu drzost.
Pokud já jako admin řeknu členu XY, ať sem neháže odkaz na blog, jak je možné, že toho dne ho sem hodí ještě několikrát a ještě s pobavenými smajlíky?. TAKOVÝM lidem je jednoduše nutno připomenou, že si tady nemohou dělat, co chtějí.


Dvě důležité věci:

1) zavedení tohoto NOVÉHO pravidla neznamená, že všichni začínají od nuly. Že mají všichni čistý štít. Kdepak. My si problémové uživatele pamatujeme. Mnozí jsou od týdenního banu opravdu maličký kousek a stačí jim jedno malé přešlápnutí.
Takže radím, aby se všichni opravdu snažili sekat dobrotu.
Vrrr.


2) kdo bude poctěn oním banem na psaní příspěvků, dostane do podpisu nějaký speciální nápis ve stylu "Jelikož jsem nebyl schopen dodržovat zdejší pravidla, mám dočasný ban na psaní příspěvků. Proto nyní přemýšlím nad tím, jak se tu slušně chovat. Znovu sem mohu psát ode dne XY. Věřím, že už nebudu takový trouba".
Takže pokud nechcete vypadat jako hlupáčci, dodržujte pravidla. Já osobně bych tedy takový podpis mít nechtěla Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
A POZOR - JEN a POUZE v tom podpisu bude napsané, dokdy ban platí.
My si to nikam poznamenávat nebudeme.
Takže pokud si ten podpis změníte a smažete si zároveň i datum, odkdy už zase můžete psát, my si to nebudeme pamatovat, takže vám ten ban jednoduše prodloužíme Smile




Tak co, vy, které musíme neustále napomínat? Máte radost, že to došlo až sem?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Shark


Založen: 25. 05. 2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Slovakia - B.B
Odpovědět s citátem
to je tu až tak zlé ? no tak to si určite budem dávať dobrý pozor, načo a kde a ako sa vyjadrujem,nechcel by som to mať vpodpisu veru, a javí sa mi to ako veľmi dobrý nápad,schvaľujem to Wink,

_________________
Maturita Formalita Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Konečně Exclamation !Snad se mi vrátí nálada číst a vyhledávat nové příspěvky...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
O.Hnizdil: přesně na Tebe jsem myslela, když jsem tohle psala Sad říkala jsem si, že když omezíme zdejší grafomany, snad se inteligentní lidé, jako Ty, André, Zeti a Biggi, zase vrátí, aby sem psali...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Mám to prečítané a potom, čo som viac krát porušil pravidlá, a nevhodne som sa správal tak si sám ako prvý dávam mesační BAN

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jen doufám, žs Shark není Dj Andrej. Podobně jako s Andy. Nebylo by to porpvé Confused

Jo Woxy, máme radost Very Happy Razz Ale ne, dost optimismu Smile Wink

Snad se situace už uklidní a na vše se zapomene.

Odnro, tebe jsem tu dlouho nezáhledl teda. Snad se zase vrátíš Smile

PS: Sharku, ty máš teda hloupý podpis Shocked Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Shark


Založen: 25. 05. 2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Slovakia - B.B
Odpovědět s citátem
Cobra to určite nie, já ho poznám, lebo Andrej je môj bratranec, už som to spomínal v kdo je kdo já som sa registroval ujeho počítača lebo já nemám doma internet, tak tu často zase nebudem chodiť jako on, len keď budem u neho,alebo u kamošov alebo doobeda vškole na inernete

_________________
Maturita Formalita Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Oooo to mi ješte nikdo nikdy neřekl Woxys Laughing .Díky

Neboj Cobro, já to to tu čtu, ale jaksi nemám tu sílu se přihlašovat a odpovídat.Přes ten balast to prostě nešlo.
A možná je to tím že jsem novodobou kobrou 11 mírně zklamán, hry jsou na jedno brdo a seriál už také není to co býval.Jestli to tak půjde dál tak začnu být na nové díly lehce alergický.

Chtělo by to nové scénaristi, to nemůžou zkusit štestí na vysokých školách s uměleckým zaměřením?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bobo260


Založen: 22. 05. 2010
Příspěvky: 7
Odpovědět s citátem
O.Hnizdil-Jo pravda.Ale stejnak to už asi nebude jako dřív.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tess


Založen: 19. 10. 2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Prosté díky,
číst některé příspěvky bylo nejen znechucující, ale i časově náročné.

Pro informaci také jsem starší trvalka, a souhlasím s názorem že kvalitních přispěvatelů ubývá.
Někteří si pletou toto fórum se sociálními sítěmi.

Děkuji za tuto práci všem adminům
Tess
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Aleš Vaněk: K těm adminům: Viktor není admin? A ještě malý dotaz: proč Vašek Havlas nemá pod avatarem administrátor? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Rozhodol som sa dať si úplný BAN, tak som sa chcel ešťe na záver rozlúčiť . Potom, ako som sa správal, nezaslúžim si byť viacej členom tohto fóra. Uvedomil som si, že moje správanie sa nedá zmeniť, aj keď som sa snažil, no jednoducho nešlo to, som už raz taký, inak v skutočnom živote som neni taký, nikdy som sa snikým nepohádal a a ani nedajbože nepobil, som nekonfliktný, neviem, asi je fakt chyba len vo mňe. A ešťe posledný krát sa chcem ospravedlniť najmä Všeličos, a hlavne za tú debatu v seriáloch, moc ma to mrzí, a vyčítam si to, aký som bol kretén a aj Woxys za neustále napomínanie, všetko som si zobral k srdcu a odchádzam s tohto fóra, nechcem vám ho kaziť. A Biggi, tiež s tebou súhlasím, všetko čo si povedala na moju adresu, je pravda, nehnevám sa na teba, ani na nikoho, len sám na seba. A Alešovi sa chcem ešťe raz poďakovať za odmenu za klauna a verím, že časom ho sem dá na stiahnutie ako sľúbil, mohol by si tam uviest na pamiatku od uživateľa - Goga Wink a ešťe sa mu chcem poďakovať aj za viac násobnú zmenu prezývky, si fakt dobrý, a dúfam, že vám toto fórum vydrží navždy, a že tu budú stále taký dobrý a ochotný adminovia a ľudia. Ešťe raz veľká vďaka ľudom, ktorý mi pomohli najviac ( pajasekacka a mf.studio ). Prežiťe pekný zbytok letných prázdnín a školákom želám úspešný nový školský rok 2010 / 2011. Toď odo mňa vše. Ahojte

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jenom abyste viděli, jak jsme mírní Laughing Laughing Laughing Třeba se v budoucnu inspirujeme Laughing Laughing

http://sga-project.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=3234

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Ano, na spoustě fór plní hodnosti typu: čuníček, lamička, troubeles Twisted Evil apod., svůj účel více než dobře.
Je to vlastně taková virtuální rákouska pro pacifisty Laughing
A slušní členové se nemají čeho obávat, tak proč by ne? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já navrhovala tu hlášku do podpisu, to je také odstrašující Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
A je to tady, děcka Wink

Gratulujeme gogáčkovi k baníčku Smile nazval naše forum "posraným" a zadoufal, že nám to tady brzy bude kolabovat a admini jsou podle něj drblí a zdejší uživatelé malá zasraná děcka (to jsem, prosím, citovala ze soukromé zprávy Wink), už tady má asi miliontou přezdívku a vždy tady dělal jen bordel.

Papa, gogo.

Jen by mě zajímalo, proč na to "zasrané forum plné zasraných děcek" pořád leze Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Mel jsem moznost nahlednout do SZ mezi Woxys a DJ Andrejem (nebo jak se vlastne ten kluk ted jmenuje)...

Bohuzel musim souhlasit s Woxys. I pres to, ze jen velmi nerad udeluju BANy, nerad delam zbytecnou praci a hlavne casto zapominam na spatne veci, tak v tomto pripade se pod rozhodnuti Woxys podepisuju a plne s ni souhlasim.

I kdyz sam DJ Andrej o BAN nekolikrat pozadal, nevidel jsem duvod mu jej udelit a nedat mu nekolik dalsich sanci zacit na foru znova.

Bohuzel to byla chyba, protoze tento uzivatel svymi nejruznejsimi vyroky odradil spoustu jinych slusnych uzivatelu z naseho fora... Po jeho slovech "zasrané forum plné zasraných děcek" nemame my jako Admin-tym jinou moznost, nez DJ Andrejovi BAN udelit.

Jsem presvedcen, ze drtiva vetsina uzivatelu, pokud ne vsichni, toto rozhodnuti Woxys privita.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Chci se zeptat: pokud dostanu ban na DF, na PF mi taky platí, anebo se týká jen jednoho z fór? Děkuji.

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
kajusia: DF a PF jsou samostatne a nezavisle fora. Proto je potreba mit do obou for registraci. Pokud udelim BAN na DF, tak uz neresim, jestli je dotycny registrovany i na PF (pokud tam s nim nejsou problemy). Mozna jini administratori postupuji jinak a udeli BAN na obou forech najednou.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Dostal sem typ na todle. Tak mi nedalo, a musel sem se přihlásit..

Konečně.. Sem tam měl dobré příspěvky. Sem tam prasil.. Zvlašní člověk, který se nechoval na jeho údajný věk. Sbohem Gogo, Dj Andrej, Shark a co ještě..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Verim, ze toto rozhodnuti presvedci "stare dobre autory kvalitnich prispevku", aby si nasli cestu zpatky. Totez plati i pro potencialni novacky, kteri zvazujou, zda se zde zaregistrovat...

Nikomu z nas (adminu) nejde o cisla navstevnosti, ale o kvalitni obsah na obou forech. Radsi mit 10 kvalitnich autoru, nez 100 "spameru".

Opet se potvrdilo, ze pravidla jsou potreba a budeme muset zprisnit jejich dodrzovani, aby nedochazelo k dalsim odlivum autoru kvalitnich prispevku.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ano, jste tady moc hodní, a to se právě nevyplatilo. Lidé by měli mít z adminů respekt, a né srandu, která to celé akorád prasí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
DŮLEŽITÉ NOVÉ PRAVIDLO - ČTĚTE!
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma