AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
AFC11.cz -> co vám chybí?
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Toto téma slouží pro Vaše návrhy, nápady i námitky Wink něco se Vám na DF nelíbí? Něco Vám chybí? Máte nějaký námět?
Nebojte se a povězte nám to - Vašim návrhům se vždy budeme věnovat Smile

    Váš admin team Wink


P.S.: původní téma bylo příliš zaplevelené, proto bylo celé vymazáno. Těšíme se na Vaše nápady tady! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: AFC11.cz -> co vám chybí?
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Aktuální návrhy z bývalého vlákna, aneb nebojte se, nic se neztratilo Wink:


Rubrika služební vraky - založení (navrhuje Semir17)
Videa - založení / doplnění (navrhuje Gogo. Otázka zodpovězena tak, že je Aleš patrně díky problémům s autorskými právy zobrazovat nebude)
Obrázky - doplnění (navrhuje Cobra)
Videa přímo na DF - smazání? (navrhuje Gogo)
Rubrika služební auta - doplnění (navrhuje Vojta)
Hry.afc11.cz - aktualizace (navrhuje Vojta)
Hlášky - aktualizace, doplnění (navrhuje Benkovsky)
Herci a dabing - doplnění (navrhuje Semir17)
Rubrika vedlejší herci, seznam dílů a v nich by byli vedlejší postavy, popřípadě i jejich fotky - založení (navrhuje Mark. Otázka zodpovězena tak, že je to dobrý, ale bohužel nerealizovatelný nápad)
Nové ankety - založení (navrhuje Vojta)



Nezapomeňte, prosím, že admini mají stále ještě školu - na velké změny přijde čas až tak v polovině června Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Až bude čas: Tak navhuji, aby se sepsal BANLIST. Aby uživatelé věděli, kdo dostal BAN. Vím že Andy na PF dostala ale nevím, jestli i na DF.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Vojta, je důležité, aby ostatní věděli, kdo přesně dostal ban? Tak trochu s tím nesouhlasím. Embarassed V pravidlech je uvedeno, když někdo dělá něco špatně, případně jej na to upozorní admin, takže fakt nevím, proč by se mělo sepisovat, kdo dostal ban.

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Vojto, zaprvé nevím, proč by se to mělo dělat - nějaká zeď hanby? tu přece na DF nepotřebujeme.

Zadruhé - v celé několikaleté historii afc11.cz dostala ban JEN a POUZE andy - a to po několika LETECH NEPŘETRŽITÉHO otravování a napadání slušných uživatelů a poté, co si tady v rozporu s pravidly založila celkem asi pět přezdívek, kdy se vydávala za úplně jiné lidi.
Jen tak mimochodem, už se prokázalo, že andy dostala ban zaslouženě. Hned po vynuceném odchodu z PF/DF si založila asi 5 stránek o Kobře 11 - a na té poslední publikuje UKRADENÉ povídky z Povídkového fora a vydává se za uživatele z DF.

Takže pokud toužíš vědět, kdo kdy dostal ban, zapamatuj si prostě andy. Nikdo jiný ban nedostal a myslíme si, že ani nedostane. Aleš nemá dávání banu rád, takže není důvod publikovat nějaký seznam. Pravděpodobně by v něm vždy bylo jedno jediné jméno - to andyino. Ban je řešení, které v podstatě na afc11.cz není ve hře....

Což není důvod pro to, aby se tu lidi nechovali slušně a nespamovali, že Razz


Nicméně díky za návrh, Vojto - jenže asi neprojde Wink zapamatuj si andy, nikdo jiný ban nedostal Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Woxys: Já jsem ten Banlist viděl na jiném fóru tak mě to jen tak napadlo. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Vojta: no jasně, já chápu, proč ses zeptal Wink ale tady by prostě neměl význam Wink

Ale pro všechny
: je fakt fajn si uvědomit, jako moc jedinečné je afc11.cz a jak velmi tolerantní jsou jeho admini. Věřte, že na jiných fórech by se s jistými uživateli nikdo nepáral a místo diskuse by problémy řešil banem. Ono by to chtělo trochu uvažovat i nad tímhle...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Ahoj mám taký dotaz, nejedná sa o ziadne doplnenie ani nicoho, len sa chcem normalne spýtať, či by sa nemohlo dať nejako nastaviť tak, aby sme si mohli po dlhšej dobe mazať príspevky, bolo by to fajn riešenie a ulahčilo by to prácu hlavne admin týmu, díky

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Nejvíc fajn řešení by bylo, kdybyste nepsali ptákoviny Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Všelicos tiež pravda, já sa snažím, no ale i tak by to bolo dobré riešenie keby si niekdo mohol hocikedy sám zmazať príspevky aj staršieho dáta ono to tuším ide nejak do 24 hodín zmazať ten príspevok ked ho sem dam alebo ako to funguje ale mohol by ten krížik hore ostať natrvalo

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Nesnažíš.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zeptám se Aleše, ale ne dneska. Už jsem ho mučila dost včera. Nebudu ho otravovat, když se musí učit...
Má teď na starosti daleko důležitější věci.

Ale myslím si, že to nepůjde.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Všelicos ale hej,snažím,ak sa dá, ale čo je natom, ked sem tam napíšem svoj názor ??keby ste ma počuli doma jaký mám slovník, a tu ho absolutne nepoužívam ! už ani príspevky nové nevytváram ani nič, nikde nepíšem kde neni treba , teda aspon sa snažím no..ale aj tak bol to len názor na ten krížík a mazanie príspevkov ale myslím, že bolo by to férové,voči uživateľom tohto fóra, fórum by sa tak mohlo automaticky premazávať aj bez admin teamu a napríklad nežiadúce príspevky by sa mohli aj sáme potom mazať po napomenutí danému uživateľovi

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Woxys to nič len som sa pýtal ale bolo by to fajn mať možnosť stále odstrániť tento príspevok X

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Mno, podle mě je to trochu blbost. Byl by v tom ohromný zmatek, řekla bych, protože by najedno zmizel příspěvek a ostatní by v podstatě reagovali na nic... jasně, výhody by to mělo, ale podle je tam víc těch negativů... Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
RockySmile11 tak to hej to máš pravdu má to svoje výhody ale i nevýhody

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
na to dílčí mazání by člověk musel být moderátor složky...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
DJ Andrej: Fér?! Shocked
Mě spíš přijde, že by se ti náramně hodilo, až zase napíšeš nějaký bezduchý příspěvek, aby sis ho mohl následně smazat a ostatní neviděli o co vlastně šlo...promiň Gogo, ale tak to na mě působí Rolling Eyes
A ano teď si rýpnu - neříkal jsi náhodou cosi o tom, že už nebudeš měnit avatar, odhodláš se vystoupit z anonymity převedením tvé podobenky do avataru? Nemůžu si pomoct, ale tvůj avatar mi spíše připomíná jednoho nejmenovaného známého herce...ano, toto je sarkasmus! Evil or Very Mad

Toto je první a poslední příspěvek na toto téma, více se již k tomu nebudu vyjadřovat, omlouvám se za jeho formu, ale jsem prostě dnes v ráži! Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Woxys aha už viem niečo ako v PF tam to ide no nič bol to len nazor a díky za odpoved snad som neotravoval

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Dovolím si vyjádřit svůj názor: s možností mazat si své příspěvky nesouhlasím. Jak říká RockySmile11, tak by se fórum stalo hodně nepřehledné. Navíc tohle je prostě práce adminů, byť jim to zabírá čas a stojí nervy... A jim za to velký dík. Embarassed A ještě něco dodám, díky tomu, že naše příspěvky nejdou takhle jednoduše mazat, musí se každý z nás trochu zamyslet, než veřejně něco napíše. Smile

Dj Andrej, na PF to jde, protože jsi sám moderátorem své složky, kde máš povídky, i jednotlivých vláken = témat s povídkama. Wink

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Ajka napsal:
DJ Andrej: Fér?! Shocked
Mě spíš přijde, že by se ti náramně hodilo, až zase napíšeš nějaký bezduchý příspěvek, aby sis ho mohl následně smazat a ostatní neviděli o co vlastně šlo...promiň Gogo, ale tak to na mě působí Rolling Eyes
Toto je první a poslední příspěvek na toto téma, více se již k tomu nebudu vyjadřovat, omlouvám se za jeho formu, ale jsem prostě dnes v ráži! Evil or Very Mad


Tak musím souhlasit s Tvou myšlenkou, popravdě, na mě to tak taky působí. Napíšeš něco špatně, ostatní na to napíší Tvůj názor a Ty svůj příspěvek vymažeš a nebo uděláš něco ve svůj prospěch... tak tohle podle mě teda není fér... Rolling Eyes Smile

A ano, souhlasím i s kajusiou Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
mám taký problém prihlásil som sem bratranca na môj PC ako Shark a sme dvaja na jednom fore,lebo cez jeden PC ako mam nastavit tak ked tu nebude aby neprepinalo prihlasenie na jeho prezyvku ? da sa to ? on nevedel jak sa tu registrovat tak sme to spravili u mojho PC

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
soudruh se odlásí a ty se přihlásíš.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Woxys hej to viem, len on sa prihlásil napísal do rubriky kdo je kdo a preplo to na môj nick a bolo to pod mojim menom a nie pod jeho a pritom sme boli prihlaseni najprv na jeho nicku

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak máte kouzelný počítač, ve kterém strýček skřítek přepíná naschvál jedničky a nuly. S tím ti ani my nepomůžeme.

Zkus se Ty přihlašovat třeba na Mozzile a tvůj bratranec na IE...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Souhlasim s RockySmile11 a ostatnimi, zadne mazani svych prispevku. Duvod je, ze by prispevky na sebe nenavazovaly.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Všechny vás zdravím, dnes odpoledne odjíždím na týdenní dovolenou do Chorvatska Smile A co víc, spolu se mnou jedou i 3 další admini (Janča, Dandie a Vašek Havlas) a 2 moderátoři (Viktor a Amrodel) Laughing

Prosím, buďte tady na Woxys hodní, ať s vámi nemá chudák moc práce, zůstává tady na obě fóra sama Embarassed

Zároveň se omlouvám všem, co se těšili na slibovanou aktualizaci > nestihl jsem ji, dokončím koncem příštího týdne Wink

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Viktor je moderátor?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Ja by som sa chcel spýtať Aleša ohľadom tých mojich avatarov, čo by som chcel sem doplniť do galérie postavičiek v nastavenia profilov a ešťe som sa ho chcel spýtať na ten nápad stou videogalériou či by to šlo a či nie, díky za odpoveď Aleši vopred, vážne nejde o reklamu, já chcem len zdokonaliť a vylepšiť toto fórum, veď je tam napísané, že ak máme nejaké nápady na vylepšenie fóra, aby sme ich poslali adminom a ešťe by som chcel doplniť hudbu do sekcie Hudba v Kobře 11 lebo je tam len po diel pohřbený (Begraben), aby sa nemuselo hladať tu je komplet, môžem poskytnúť aj funkčné linky na youtube :

13 Série po dielu pohřbeny : ( TV Nova označila ako 14 tu sériu ale tá začína až od filmu konec sveta )

Géniové Mezi Sebou

Gabriella Cilmi (Sweet About Me)
Markus Becker (Das Rote Pferd)
Juli (Egal Wohin)

Spiknutí

Massive Attack (Teardrop)
Linkin Park (Leave Out All The Rest)

Černá Madona

Maroon 5 (This Love)
Sting&Eric Clapton (It's probably me)

Sebevražedné Komando

Limp Bizkit (Red Light-Green Light)

14 Série :

Konec Světa (Pilotní Film)

Nickelback (Savin me)
Nickelback (I'd come for you)
Nickelback (Animals)
John Williams (The imperial March)
R.E.M. (It's The End Of The World As We Know It)
A Fine Frenzy (Near to You)
Louis Armstrong (What A Wonderful World)

Kartel

Freestylers (Here We Go)
Black Eyed Peas - (Let's Get It Started)
Freestylers (Turn to dust)
Paris (The Devil Made Me Do It)

Bratrská Láska

Flipsyde (Someday)
Magnetrixx (Strolch)
Magnetrixx (Phaseshift)
Bobby Farrell feat. Bonney M. (Sunny Bobby Farrell Remix)
GeckO (Lunarcity)
Märtini Brös (Flash)
The Ceasars (Sold it out)

Operace Gemini

Avril Lavigne (The Best Damn Thing)
Bee Gees (how deep is your love)
The Ceasars (Out of my Hands)
The Clash (Police on my Back)
4Lyn (The Good Live Period)
Avril Lavigne (My Happy Ending)

Panter

Kasabian (Sun/Rise/Light/Flies)
Body Rockers (I Like The Way)

Ztracený Syn

Clueso (Mitnehm)
Coldplay (Lost)
Filter (You Walk away)
Coldplay (Violet Hill)

Staří Přátelé

Ingird Michaelsen (The Way I Am)
Nickelback (I'd Come For You)
ZZ Top (La Grange)
Bill Withers (Ain't No Sunshine)
DMX (No Sunshine)

Rýn v Plamenech

Emilia Torrini (Jungle Drum)
The Subways (Rock'nRoll Queen)
Jan Hammer (Miami Vice Theme)
Foo Fighters (Long Road To Ruin)
The Subways (She Sun)
Kings Of Leon (Arizona)

Milovaný Nepřítel

Madonna (4 Minutes)
Overseer (Skylight)
Manchild (Hard Wax)
Flashdance (Deep Dich) David Guetta Remix
The Prodigy (Invaders must die)
Linkin Park (What I've Done)
Metallica (Whiskey in The Jar)
Tyler Bates (The Hot Gates)
Moby (Porcelain)

Koma

The Dandy Warhols (Solid)
Linkin Park (New Divide)
War (Why Can't We Be Friends)

Kybernetická Bouře

Foo Fighters (Ever Long)
Timo Mass (To Get Down)
Foo Fighters (See You)

Peníze za hlavu Kim Krüger

Audiomatic & Magnetrixx (Brimborium)
Lemon 8 (The Only Way)

Den Temna

Brian Tyler feat Slash (Mustang Nismo)
Brian Tyler (Winner get's me)
Eminem (You Don't Know)
Gun's Roses (Paradise City)
Sheryl Crow (Everyday Is A Winding Road)

Jméno kódu Tygr

The Boo Radleys (Wake Up Boo!)
Michael Wendler (Sie liebt den DJ)
Edwin Starr (War - What Is It Good For?)

+ ešťe by som vymazal prvé dva body na hlavnej stránke lebo to už dávno nie je pravda a je to staré


Dal by som tam napríklad nejaké nové body trebars Kobra 11 každý den na tv nova staré diely a druhý bod že nové diely na tv nova koncom roka 2010 alebo také niečo

Hádam všetko, dúfam že toho neni moc, Wink ale sú to len základné veci, nechcem kritizovať, ale tie prvé dva body len naznačujú, že stránka nebola dlho aktualizovaná, rozhodne by som ich nahradil novšími aktualizáciami, ale inak som s fórom spokojný

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
nebylo náhodou řečeno, že ta videogalerie nebude......................?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Díky za doplnenie epizód 14 série Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Ještě by se mohla smazat rubrika Statistiky. Připadá mi zbytečná nebo nevím jak to říct Wink .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
to veru tiež by sa mohlo súhlasím Vojto

ja som pripravil nové dva body na hlavnú stránku už je to len na Alešovi ,či prvé dva body nahradí :



+ do prvého bodu by som dal Kobra 11 úpútavku ( kobra 11 v číslach za 10 sérií )
http://www.youtube.com/watch?v=QbsvOc22-hU

tak čo dobrý nápad ? Rolling Eyes

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Tak co Aleši, kdy začneš aktualizovat? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Omlouvam se za necinnost, ale jeste jsem v prazdninovem rezimu, uzivam dovolenych a hlavne - nejdriv musim poresit nejake pracovni povinnosti, svuj budouci zdroj obzivy Wink Jiste pochopite, ze tohle je pro me dulezitejsi, nez to, jestli je na homepage 3 mesice stara "novinka" Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
A stránku s hrami taky zaktualizuješ? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Vojta napsal:
A stránku s hrami taky zaktualizuješ? Wink

Už jsem panu Vaňkovi poslal podklady, jak pro sekci Highway Nights tak nějaký ten úvod k Das Syndikat.Pokud to bude vše v pořádku tak se to tam v brzké době objeví...

Pokud budeš mít nějaký ten postřeh k hrám, tak není nic jednoduššího než se spojit s adminem a nabídnout mu své služby Wink .Určitě tím mnohem víc prospěješ, něž se ptát zda-li se zaktualizují stránky s hrami.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
OK můžu něco třeba poslat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Dekuju vam moc za pomoc, kluci. Moc rad bych vyuzil spoluprace, protoze ja osobne nemam v PC hrach vubec prehled.

Ondro: tykej mi, tady jsem Ales, zadny pan Vanek Laughing

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Jsem tady na tomto foru, co se týče registrace, relativně nový, ale stránky či forum samotné znám již možná rok. Celkově vzato hned zpočátku hodnotím stránky kladně. Z fora mám rozporuplné pocity. Je tady taková volnější atmosféra než na jiných, které jsem navštívil. Těžko říct, zda-li je to dobře či špatně, ale ve spoustě tématech se debata na dané téma obrací na úplně něco jiného. Někdo z uživatelů vytvoří topic, ve kterém hodnotí určitou epizodu a po třech příspěvcích se už probírá jestli je ten a ten člověk spamer a jestli je idiot či ne... Spousta příspěvků zde je úplně zbytečných. Jiné jsou zbytečné zase jiným důvodem a to takovým, že vyjadřují názor, který se zde objevuje vícekrát. Někdo nemá rád Gedeona Burkharda, napíše takový svůj nenávistný příspěvek tedy do tématu "Gedeon Burkhard". V podstatě synonymum takového příspěvku pak najde ještě v dalších několika dílech, kde Gedeon hrál. V podstatě "bambilion" příspěvků o tom samém. Kdyby to občas bylo jen přes v různá témata, ale někdy stačí jeden a tentýž topic, v němž jeden a ten samý autor píše pořád dokola prakticky stejné příspěvky. "Nesnáším a nenávidím tu a tu postavu, protože bla bla bla" ob dva příspěvky najdete další příspěvek od téhož autora "fakt ho nesnáším a nenávidím protože bla bla bla" a vždy je to prakticky to samé. Co mě udiví nejvíc, že jsou to většinou administrátoři...
Když už jsem "nakousnul" z části téma nenávist, tak občas ze čtení příspěvků mám dojem, že je tu snad i víc odpůrců tohoto seriálů než příznivců. Nedávno, ani nevím, proč mě to napadlo, díval jsem se na oblíbený server ohledně kinematografie csfd a zajímalo mě, co si tamní uživatelé myslí o Kobře 11. Hodnocení se víceméně pohybovalo mezi 40 - 50% a názory jednotlivých autorů byly spíše záporné než kladné. Globálně vzato seriál kobra 11 považují za blbost pro malé děti a nebo pro lidi po lobotomii. Co se dá dělat, nicméně když si čtu reakce některých zdejších uživatel na seriál jako takový nebo na jednotlivé díly, nabývám dojmu, že co se názoru týče, potřásli by si s uživateli csfd rukou. To je trochu zvláštní, když vezmu v potaz, že se nacházíme na foru o Kobře 11. Jak jsem už uvedl na začátku, jsem uživatelem spousty, spousty diskuzních for a tohle je vůbec první, kde lidé danou věc tolik kritizují.
Tolik asi co se mých názorů týče.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Díky za zajímavý příspěvek Smile

Náš přístup je takový, že pokud je názor (i negativní) vyjádřen slušně, není důvod jeho tvůrce omezovat. Sama například patřím mezi ty, kteří po pouhém zahlédnutí Kobry v TV znechuceně odchází od obrazovky a dokáží z ní mít zkaženou náladu. Kdysi mě však tento seriál bavil - tehdy jsem přišla na tyto stránky, udělala si tu kontakty se spoustou milých lidí a výtečně se tu bavila. Láska k foru mi zůstala, ač už mě epizody Kobry 11 od cca 7. řady plní většinou odporem. Ten mi však nebrání v tom, abych zde pomáhala udržovat chod diskusního fóra a řídila i sesterské povídkové forum.

Nemám nejmenší problém s tím, pokud někdo píše, že nemá rád určitou postavu či nový/starý styl seriálu. Pokud to opakuje, je to jeho věc, pokud to nedosáhne již opravdu extrémní míry.

Hodně lidí, co tu nadává na současnou Kobru, je zároveň milovníky úplně prvních dílů a kdyby sis prohlédl jejich komenáře pečlivě (myšleno prostudovat třeba i roky staré příspěvky), pochopil bys, že určitě nejsou jen pomlouvači seriálu. A upřímně, i kdyby sem přišel nějaký naprostý hater Kobry 11, já bych s tím neměla problém, pokud by psal příspěvky vtipně a slušně Smile

A že nadávají i admini? Nemyslím si, že je povinnost adminů vše milovat. Jejich prací je udržovat na foru pořádek, což se dle mého názoru docela daří Smile já sama dávám Kobře na ČSFD snad jen **, a to jsem tady na AFC pomocnou silou už několik let. Věřím ale, že i kdyby dal nějaký admin Kobře hodnocení "Odpad", nemá Aleš Vaněk důvod ho vyhodit Smile

Někdo nemá rád Gedeona Burkharda, napíše takový svůj nenávistný příspěvek tedy do tématu "Gedeon Burkhard". V podstatě synonymum takového příspěvku pak najde ještě v dalších několika dílech, kde Gedeon hrál. V podstatě "bambilion" příspěvků o tom samém.

Tohle se nedá řešit Smile musel bys oficiálně zadat jakýsi povolený limit příspěvků a vyjádřených názorů na jedno téma, poté bys musel všechny osoby sledovat a nějakým způsobem je postihovat poté, co by limit přešvihly. To je utopie a popravdě si raději přečtu více opakovaných příspěvků na téma "Jsem rád, že Gedeon odešel, protože mi vadil jeho brutální styl" než abych někoho omezovala. Maximálně mohou takového člověka omezit ostatní uživatelé - a to variací na slova ,,Hele, už jsme to od tebe slyšeli tisíckrát, přestaň!"

Vlákna, co se mění v nadávání na jednoho člověka, má na svědomí právě jen ta jedna osoba, a ta má nyní ban Smile

Co se zapleveleného fóra týká, o prázdninách jsme to já a Všelicos řešily mazáním tisíců příspěvků, takže nynější situace je nesrovnatelně lepší.

Díky za Tvé postřehy, myslím, že si zasloužily ocenění i odpověď, i když s Tebou nesouhlasím Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
2 janbohac: Díky za názor. Já osobně to vidím podobně jako Woxys a nepřipadá mi, že se tu ty výroky uživatelů opakují v neúnosné míře. Co se týče té kritiky, nevidím na ní nic špatného, pokud je vyjádřená slušně. Třeba já osobně mám Kobru 11 v oblibě už cca 10 let a baví mě doposud, ale nemyslím si, že všechno v Kobře je perfektní. Některý parťák mi sedne víc než jiný, některá scéna mi přijde super, ale občas některá zase poněkud trapná.. Některé epizody mě nebavily skoro vůbec a víckrát si je nepustím, zato některé znám místy nazpaměť. Když mě něco hodně zaujme, ať už pozitivně nebo negativně, tak to do hodnocení napíšu. Vždyť forum je od toho. Kdyby se všem líbilo všechno, o čem bysme se tu bavili? Smile Ale taky nemám ráda výrazy jako "nesnáším ...", proto je používám hodně zřídka. Každý má jinou míru "nenávisti", "nesnášenlivosti", přijde mi, že někteří tím nahrazují výraz "vůbec se mi nelíbí". To je ale každýho věc, jaká slova volí, pokud nepíše vyloženě vulgárně.
Doufám, že Tě to moc neodradí a na našem foru se Ti zalíbí. BTW konečně někdo další z HK! Very Happy Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Nezaujatý pozorovatel by o dané situaci řekl: "On - uživatel vyjmenoval několik bodů, které se mu na foru nelíbí a ona - administrátorka odpověděla v podstatě tak, že s těmi body nemá problém. Tím se to řeší, netřeba dále rozebírat. "
Ani já sám, bych v tom nepokračoval. Upřímně, opravdu jsem si nemyslel, že napíšu příspěvek a všichni se chytnou za hlavu a řeknou si "Ach, to jsme tomu dali, od této chvíle už budeme ke všemu zmiňovanému přistupovat jinak..." Nejsem naivní.
Přesto znovu reaguju. Důvodem je fakt, že s odpovědí nejsem spokojený, né však proto, že autor s mým názorem nesouhlasí.

A že nadávají i admini? Nemyslím si, že je povinnost adminů vše milovat.


Tak předně, já jsem přece vůbec nenapsal, že admini musejí vše milovat. Dokonce jsem ani nenapsal, že admini musejí milovat Kobru 11. Dám ti příklad. Když mi bylo 13, zbožňoval jsem ságu Hvězdných válek. S kamarádem jsme založili povídkové forum na dané téma spojené s on-line hrou ve stylu DrD. Po pár letech mě to přestalo bavit a dnes je situace taková, že mi celá sága připadá k smíchu. Forum však funguje i nadále a já za ta léta tam mám stejně jako ty zde spoustu přátel a to je důvod proč se tam objevuju a vlastně dokonce mám pořád post administrátora, ačkoliv už nic z administrátorských povinností nezastávám. V žádném případě bych tam však nepsal něco ve smyslu, že starwars je odpad a herci k smíchu, byť sebeslušnějším názorem. V podstatě kdokoliv, kdo by se tam objevil a takové názory zastával, tak vždy by se nabízela otázka, kterou by mu někdo dříve či později položil: "Proč sem teda píšeš/lezeš?" Myslím, že to je tak případ všech for, která se zabývala konkrétní věcí, a která jsem navštívil.
To, co jsem zde napsal, jsem nepsal proto, abych někoho nutil o změnu názoru, či zakazoval se svobodně vyjadřovat. Takže tedy znovu, nepsal jsem a nemínil to, že pakliže je člověk administrátorem něčeho, tak nutně musí to "něco" milovat. Přišel jsem sem a seriál kobra 11 měl vážně rád. Zaregistroval jsem se tu, protože nepotkávám lidi, kteří by tento seriál měli rádi a to v podstatě nikde. V práci, mezi dlouholetými přáteli, nikde. Najednou koukám, čtu si příspěvky jednotlivců a nabývám dojmu, že tady taky zrovna moc lidí tenhle seriál nemá v oblíbě a když už zde tu svou nelibost vyjadřují i administrátoři, tak si říkám "Má tady vůbec smysl něco psát?" Doufal jsem, že zdejší atmosféra moji oblibu podpoří, ne že se budu stydět, že jsem téměř jediný, kdo ten seriál má rád.( To slovo "téměř" jsem zvýraznil pro lidi, kteří by měli chuť reagovat slovy "Já mám kobru taky rád.") Věřím, že nejsem jediný člověk, kterého něco takového napadlo a na koho to tak působí. Za tímhle bych udělal tečku. Já jsem uživatel, ty administrátor. Mně to třeba vadí a tobě ne, a to nejen z důvodů, že negativní názor zastáváš rovněž, ale protože nemáš nejmenší zájem někoho omezovat.

Další názor se může slučovat s tím předchozím odstavcem.

Tohle se nedá řešit Smile musel bys oficiálně zadat jakýsi povolený limit příspěvků a vyjádřených názorů na jedno téma, poté bys musel všechny osoby sledovat a nějakým způsobem je postihovat poté, co by limit přešvihly. To je utopie a popravdě si raději přečtu více opakovaných příspěvků na téma "Jsem rád, že Gedeon odešel, protože mi vadil jeho brutální styl" než abych někoho omezovala. Maximálně mohou takového člověka omezit ostatní uživatelé - a to variací na slova ,,Hele, už jsme to od tebe slyšeli tisíckrát, přestaň!"


Tak upřímně, tady na foru přibydou tak zhruba 3-4 příspěvky denně max. Mám dojem, že v tomto případě máš postoj dívat se na jednoduché věci tím nejsložitějším způsobem. V tak malém počtu příspěvku denně se vážně nic neztratí a počet lidí, kteří zde pravidelně přispívají se dá spočítat na prstech obou rukou. Nejsem ani rainman, nemám žádný dar v podobě fotografické paměti a ani nic podobného, a přesto když už vidím nějaký nenávistný příspěvek na určitou postavu v seriálu, vybavím si, že jsem ho zde už nejméně x krát četl a že nepřínáší žádný nový poznatek a když už ho čtu po několikáté, tak si dokonce, a to už mě možná někteří budou považovat za mága, umím i vybavit, že je to v podstatě od pořád jednoho a toho samého uživatele. Rozhlédni se, tady nejsme na frekventovaném foru, je tu docela mrtvo co se příspěvků týče Wink . Tudíž není potřeba žádný modul do php, který by měl za úkol sčítat synonymní příspěvky jednotlivých uživatelů a při dosažení určitého počtu je rovnou potrestat. Takhle jsem to přece taky nenapsal, tak proč taková odpověď?
Tady na tohle se opět vztahuje fakt, že nemáš nejmenší zájem někoho omezovat a nemáš problém ani s opakujícími se negativními příspěvky.
Takže zhrnuto, kdybys držela uzdu fantazii a držela se jen skutečně toho, co jsem zde napsal, neměl bych potřebu už znovu psát. Takhle mi to nedalo a donutilo mě to znovu reagovat.
Každopádně dál už na toto téma reagovat nebudu, protože v podstatě už bych se jen a jen opakoval a sám se stal spamerem, což nemám zájem.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já si velmi vážím toho, že dokážeš nesouhlasit kultivovaným způsobem Smile

Nicméně v jedné věci se, snad díky svému poměrně krátkému účinkování zde, mýlíš: "na foru přibydou tak zhruba 3-4 příspěvky denně max" - to se děje NYNÍ, když je poměrně hluché období, kdy nedávají nové díly a ty staré už všichni viděli stokrát. Ale i já se divím, že posledních pár týdnů je na DF poměrně klidno - jindy se totiž objevuje obrovské množství příspěvků denně, takže se to skutečně nedá kontrolovat, pokud mají mít admini i nějaký svůj soukromý život Wink

Ale ano, jako novinář prostě nerada omezuji něčí vyjadřování, pokud není vulgární a neporušuje pravidla Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
Áno to som si aj ja všimol a ešte si myslím jeden dôvod, že keď tu nieje taký užívateľ ako Gogo (to si myslíte-určite).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
Discord pro fandy Kobry 11 založený na FB stránce tohoto webu: https://discord.gg/YDcxYWYz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
AFC11.cz -> co vám chybí?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma