AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Jste rádi, že se promazalo fórum?
Ano!!! Proboha, ano! Konečně sem zase mohu chodit!
56%
 56%  [ 18 ]
Celkem ano!
15%
 15%  [ 5 ]
Je mi to tak nějak jedno...
21%
 21%  [ 7 ]
Celkem mě to štve. Měly se nechat přípěvky, jak byly...
0%
 0%  [ 0 ]
Nejsem, ani náhodou ne. Něco jsme napsali a vy to mažete!
6%
 6%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 32

mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
mám tady poměrně špatnou zprávu

http://www.novinky.cz/kultura/202405-zemrel-ladislav-smoljak-jeden-z-otcu-jary-cimrmana.html

No je to škoda. Cimrmanovské hry podle mě patří k tomu nejlepšímu co může český humor nabídnout...

Já mám nejradši Záskok a Dobytí Severního Polu...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
mf.studio: Tak to je smutná zpráva.

Smoljak byl jeden z těch malých velkých mužů.
Dodneška si pamatuji, jak jsem ho potkala jednou za mého pobytu v Praze v restauraci "U Medvídků" (kousek od Uhelňáku). Šel si tehdy se Zdeňkem Svěrákem "pro ty naše řízečky" Laughing
Byl strašně malinkatý, takový drobek. Je ho škoda, nicméně se dožil požahnaného věku a prožil, jak on sám tvrdíval, hezký a plnohodnotný život plný malých a větších radostí Wink
Sbohem pane Smoljaku, budeme na Vás ještě dlouho vzpomínat Wink

EDIT: A vůbec, koukejte všichni zvednout své pozadí a vyrazit někam ven na procházku nebo na buřty - je tam krááááásně Very Happy ...sedět zašitý doma u počítače v takovém počasí, to je čiré barbarství! Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jo jo, taky za sebou mám 2 dny v terénu Smile včera jsem byla s děckama na Bořni a dneska jsem celý den pobíhala na dětském dnu - myslím, že budu mít úžeh Laughing jsem spařená jako rak Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
A už je to tady! Dostaneme českého Semira Laughing Laughing Laughing


Alespoň jihlavský týdeník Sedmička to tvrdí Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Ajka: To je super Laughing . Český Semir, už se těším. Moc dík za zprávu.

A další zajímavá zpráva, co sice nemá co dělat se Semirem ale rozhodně koukněte:

http://www.novinky.cz/koktejl/203022-kocka-uvizla-pulkou-tela-v-okne-zachrance-vysplhal-a-vysvobodil-ji.html
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Vojta: Oh, chudák číča malá Crying or Very sad Laughing teda... co ty kočky nevyvedou Very Happy

Ten chlápek, co tam vylezl, aby kočce pomohl musel bejt pro všechny pžihlížející hrdina Laughing Smile Laughing Mno, aspoň, že to dobře dopadlo Wink

Jinak, dneska jsme byli se třídou v Jihlavě v ZOO Laughing (jako kdybych tam nebyla už tak po... 10tý? Laughing) a navíc byl snad nejteplejší den v roce a pařili jsme se pak ještě další 3 hodiny na náměstí Laughing a tak jsme zalezli do Meca, dali si oběd a šli si sednout k nějaký soše (do stíny Laughing )... ale jinak vejlet super. Jediný, co mě vážně štve je to, že se náš ředitel vymluvil na to, že nemáme peníze na vícedenní vejlety (hm, státní gympl nemá peníze Embarassed Laughing ), zajímavý ale je, že chtěj zase kupovat nějakou novou budovu a prodat zdrovku... radši na tohle řeknu... No comment Laughing Laughing Laughing

Bohužel se naši učitelé naprosot zbláznili a chystají na příští týden čtvrtletky, závěrečný písemky a zkoušení... místo toho, aby byli hodní Laughing

Mno, ode mě vše, co vy? Smile

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
RockySmile11: Tak to ses klidně mohla otočit za mnou na íčko, říct čau, když už jsi byla na náměstí Laughing Laughing Laughing
Já teda chodím do naší ZOO klidně i dvakrát týdně, když na to přijde Laughing Laughing Laughing
Jinak ta socha se stínem je morový sloup a vytelený jste tam nebyli jen vy, jak jsem tak koukala, když jsem šla o poledce kolem Wink

Ty pařáky už mě ubíjí, v činžáku hic jak v sauně, jak se má pak člověk vyspat Sad ...už abychom měli ten barák Cool
Psy jsem musela dneska zahnat do vany a osprchovat studenou vodou, aby se mi z toho vedra nesložili Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Ajka: Fííha... tak to by mě nenapadlo, že bych se za Tebou mohla stavit Laughing jsi mohla zařvat na náměstí: "Haloo, Rocky, seš tady?" Laughing
Pravda... vytlemený jsme tam byly, hlavně holky Laughing kluci stáli opodál a my jsme je překecávaly, aby se s náma vyfotili Laughing a přišla nějaká cikánská holčička a my na nic: "Jak se jmenuješ?" a pravděpodobně něco odpověděla... my jsme jí rozumněly, že se jmenuje Lišejník Laughing Laughing Laughing

Jj... náš pes je celej den zalezlej na chodbě, díky bohu mám barák a rodiče se diví, že nejsem celej den od rána do večera venku... vždyť bych tam snad zhebla vedrem Laughing
Ale prej se má postupně teplota snižovat, tak uvidíme Wink jsem unavená, takže jdu asi spát Laughing dobrou Smile

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Ako tak čítam, tak tiež nemusíte takéto teploty.
U nás je taktiež strašne teplo....minulý týždeň záplavy a celkom chladno a teraz sa cítim ako v saune.... Sad
Ale aspoň sa už nemusím učiť, keďže mám už po skúškach....

A apropo držte palce -> ať máme aspoň taký dobrý výsledok vo voľbách ako vy Česi.....

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
zeti: Držím palce! Smile


Já jsem zase v háji: za víkend jsem naspala naprosté minimum (z pátku na sobotu krásnou půlhodinku Laughing), protože naše středisko pořádalo krasjký závod světlušek a vlčat... navzdory obavám nám všechno ale šlo hladce a nakonec i úklid jsme stihli v rekordním čase, až to vypadalo, že náš vedoucí uroní slzičku štěstí Laughing Miluju ten pocit, kdy člověk ví, že musí namazat přes 200 rohlíků Laughing Laughing Laughing Ale pocit z toho mám dobrý, i když naši nepostoupili do státního kola a vyhrál Děčín a Litvínov Laughing

Co mi jako jedné lezlo na nervy, bylo to horko v pátek :/ Rok od roku je to horší, čím dál hůř se mi za vedra dýchá Sad Aspoň že se v sobotu ochladilo a dneska už bylo fajně...

Zatím ádios, jdu to zalomit Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Mamka byla teď taky na krajským se světluškama. Prej dostaly na startu pneumatiku a měly ji v tom vedru dotáhnout až do cíle přes všechny stanoviště Very Happy. Měla tam zdaleka nejmladší družstvo všechno kolem 8mi let. Přijela domů úplně vyřízená a říkala, že ještě chvíli, tak jí ty světlušky začnou kolabovat...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Petr: To hodně přecenili jejich síly Sad ani by mne nenapadlo jim dát pneumatiku, brrr... u nás nejobtížnější disciplína byla oprava lodi: děcka dostala ruční vrták, vrtačku, šrouby a ještě nějaké nářadí a musela spojit dvě desky. Hrozně jsme u toho trnuli, aby se jim něco nestalo (Pošťák hned u první hlídky kvílel "to snad není možný... tohle už bylo desáté porušení bezpečnosti!"), ale obešlo se to bez zranění (náš osobní střediskový rekord Laughing a jen jedno klíště bylo! Laughing) Smile Že mamce blahopřeju, že to všichni zvládli! Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Dnes som opat bola na vystupeni Normanov pod Trencianskym hradom a boli vazne skveli, ak niekoho zaujimaju rytiery tak odporucam, este su tu par dni Cool
info a videjko na http://www.trencin.sk/57290
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Biggi: Super. Na to bych se kouknul, ale mám to daleko. Jen tak pro informaci o mojí dálce:

[IMG=http://img94.imageshack.us/img94/8546/beneovtrenn.png][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Biggi: Samotné by se mi tam asi nechtělo, ale kdyby jel někdo, na kom by mi záleželo, tak proč ne Laughing ale taky je hodně problém v té dálce Wink

Jinak... Tohle je něco pro Všelu Laughing :Já Ti něco musím říct Laughing U nás ve městě žije dvojník Nielse Kurvina Laughing Ta podoba, úplně jako by si vypadli z oka. Jenom tenhle náš "tebíčskej Hartmutt" je o dost mladší Laughing Minulej rok jsem mu hrála na předávání maturitních vysvědčení Laughing Razz Takže, můžeme předpokládat, že teďka někde studuje, nepravděpodobnější budou města jako Praha, Brno, Plzeň - něco technického Laughing Takže to taky sedí Laughing studoval myslím Střední odbornou školu technickou Laughing Promiň Všeli, pravda je krutá Twisted Evil Razz

Co závěrečné zkoušky a víza? Wink Smile

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Rocky: ACH MŮJ BOŽE!!! Uvědomuješ si, co jsi právě řekla? Laughing Laughing *fascinovaně zírá na mapu* Třebíč je jen kousek od Brnaaaaa! A do Brna za dva týdny pojedůůůů! Já chci do Třebíčeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! Třeba ho potkáááááááááám! Laughing Laughing Laughing A nebo bude v Prazeeee, tam jsem tenhle týden!! A nebo v tom Brněěěěěěěěěě!! Laughing Laughing

Chjo, tohle už je nemoc, fakt Laughing jsem silně vysazená na rezavé vlasy (hm, proč asi fandím hlavním hrdinům v Dexterovi a ve Vraždách v Londýně Rolling Eyes Laughing)...

(na tu mapu jsem fakt hned najela a zuřivě hledala Třebíč Laughing Laughing)

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Všelicos, až budeš v Brně, tak Tě tentokrát nepustím z vodítka. Nebohý hartoidní mládenec a jeho nevinnost musí být ochráněni.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Wox:

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
To na mě nezkoušej Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing to na mě neplatí Laughing nic nebude Laughing Laughing Laughing

Rocky, že Tys jí o tom říkalal! Teď mě bude táhnout do Třebíče. Nééééééé!

Nic nebude. Tak.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Všeli: Laughing Co Ty víš, třeba se Ti poštěstí ho potkat Laughing Laughing Laughing to bych byla zvědavá, co bys dělala Laughing Chudák Wox Razz Laughing Tys nevěděla, kde je Třebíč? Laughing Tak teď už víš Razz Město, kde vyrůstal "Harty", že? Laughing

Wox: Budeš mít Všelu na "starost"? Laughing Uvažuješ, co bude dělat, až potká Hartyho? Laughing

Až budete v Třébu, tak dejte vědět Laughing Laughing (Všela Tě tam stejně dotáhne Laughing Twisted Evil Razz ), vás pozvu třeba na pizuu Laughing Razz (to se mi asi prodraží, jestli potkáme "Hartyho" a bude s sebou mít svoje kámoše a já vás budu zvát Rolling Eyes Laughing Laughing )

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Díky Rocky, ale až Všela přijede, zabavím jí peněženku a občanku, aby nikam jet nemohla XD žádná Třebíč! Ještě bych pak lítala po policajtech, až by "Harty" obvinil, chudinka, Všelinu z obtěžování XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No dovol, Woxule bláznivá, co si to o mně myslíš? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Že já přijedu ve svém čajovém oblečku a udělám Ti v Brně ostudu, aby sis měla proč na mne stěžovat!!

Rocky
: To bych moc ráda, ale myslím, že na cestu do Třebíče už mít nebudu Sad I tak jsou tyhle prázdniny finančně náročné na můj vkus až moc Sad

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Shrneme si to. Žádná Třebíč. Žádný Hartmutt. Žádný hošan, co má tu smůlu, že vypadá jako Hartmutt. Žádný Doktor příšerňák. Žádný Rodney. Žádný čajový obleček. A máma se ptá, zda nám dovezeš med, že máme rádi lesní XD

to je hrozné, nemít ještě prázdniny Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ještě tři dny... TŘI DNY... Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Ach bože, bože, jak moc vám studentíkům závidím Sad Sad Sad Co bych dala za pořádné prázdniny...nebo alespoň za pár dnů dovolené Sad Sad Sad , jsem grogy!

A to mne zítra ještě čeká černošský basketbalový tým z Michiganu, by mě zajímalo jak se dostali zrovna do našeho véééélkoměsta Laughing Laughing Laughing
Takový zrzek by mezi těmi ebenovými krasavci krásně vynikal Laughing Laughing Laughing (promiň Všeli, to nejde si nerýpnout Twisted Evil )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Wox: A kde mám ten med vzít? Laughing Včelaře už nemám Laughing Laughing


Ajka: Náhodou, ten pohled by byl... jůůůůůůů Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já za to nemohu, že si naši pořád myslí, že jsi VČELA a ne Všela XD už jsem jim to vysvětlovala a stejně se mě vždycky ptají na Včelu Laughing Laughing Laughing Laughing

Ajko, vypadá to, že máš hrozně zajímavou práci Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Kéž by, Wox, kéž by, jsem po dnešku naprosto vyřízená - asi si pořídím zbroják, kulovnici a až začne sezóna, půjdu střílet...turisty!!! Evil or Very Mad

A když už budu v tom, tak si počíhám i na "předlužené" a penězchtivé příbuzenstvo, muhehehehe Twisted Evil

Ale pořád je to čajíček, proti tomu, co všechno si musí denně v práci vyslechnout má kamarádka učitelka (druhý stupeň ZŠ), občas k neuvěření... Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
"předlužené" a penězchtivé příbuzenstvo --- to by mělo být rozum Very Happy a narážce na kamarádku bohužel věřím Sad

a jako hele hele! Do Jihlavy taky jezdím jako turista, jak jako bacha, jo? Laughing Laughing Laughing jezdím tam do ZOO... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Neboj neboj, v ZOO jsi v bezpečí...přece nebudu plašit nebohou zvěř Wink Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Poslyš, Ajko, abys věděla, mám na Jihlavu stížnost - a nejsem sama, hudrovaly jsme společně se Všelicos Laughing

Loni touto dobou jsme navštívily Jihlavu, chtěly jsme do ZOO - přijedeme na autobusové nádraží a jako slušní návštěvníci si samozřejmě chceme koupit lístky, abychom nejely načerno. Jenže! V trafice na nádraží je nemají. Automat na lístky vedle nádraží je mimo provoz. A trafika č. 2 zavřená, pravděpodobně trvale. Tak jsme si musely koupit předražené lístky u řidiče. Nu a chviličku poté nastoupil revizor - až jsme si se Všel pobaveně říkaly, zda to není past na chudáky turisty, co po třetím neúspěšném pokusu o koupi lístku rezignují a jedou raději jako černí pasažéři. Úsměv nás přešel poté, co jsme si chtěly v další trafice koupit zpáteční lístek - a hádej co, zase to nešlo XD

Teď v únoru jsem jela do Jihlavy zase. A jaké překvapení! V trafice na nádraží lístky neměli. Popravdě nevím, zda byl v provozu automat - hned nad ním totiž byla ve výšce plošina a nějací pánové dělali cosi na střeše. Nehodlala jsem riskovat, že mi na hlavu spadne obrovský rampouch nebo dávka sněhu, takže jsem se otočila k trafice, která ovšem vypadala již zcela nefuknčně. Takže jsem zase skončila u předražených lístků přímo v trolejáku XD

Tolik má obžaloba Jihlavy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ale ZOO je krásná, jen fakt nechápu, jak někdo může pojmenovat irbise Lálínek Laughing i když je pravda, že na tohohle rozmazlence to docela sedne Very Happy


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Wox, nejen vy turisté se potýkáte s tímto problémem.
Například se mi několikrát stalo, že jsem ráno zaspala a potřebovala jet tudíž trolejbusem, abych nepřišla do práce pozdě - v trafice lístky nevedou, automat mimo provoz a když jsem nastoupila do trolejbusu, tak mi řidič oznámil, že lístky už nemá a že jsem si ho měla koupit v trafice. Když jsem mu oznámila, že v trafice už celé roky lístky nevedou (ani se jim nedivím, protože na tom nic nevydělají a ještě po nich chce dopravní podnik provizi) a že je automat OPĚT rozbitý, jen se mi vysmál a řekl ať si vystoupím... Shocked
Toliko k našemu MHD, které mne neustále vytáčí do ruda - navíc občas vynechávají spoje, někdy i dva za sebou Evil or Very Mad

A je hůř, zavedli nám tu tzv. Jihlavskou kartu - úžasný čipovací (poruchový) systém, který je opravdovou lahůdkou hlavně pro chudáky důchodce.
A aby lidi neřvali, tak ještě podražili - tuhle jsem zase zaspala, nastoupím do trolejbusu - řeknu řidiči, že chci lístek - 4 zastávky za 21,- Kč! No ve mě by se krve nedořezal, takže MHD zarputile bojkotuju - chodím pěšky a to už několik let Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Ale Zoló je povedená, tam chodíme rádi Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Konečně prázdniny. Mně už začali v pondělí (páč jsem nemocný) Laughing

Já byl v Jihlavě několikrát, ale problémy s MHD jsem ještě neměl. Vždy tr-bus A nebo B přijel v čas Smile Stejně jsem jel od nádru pár zastávek k zoo..

Španělský rychlík smetl turisty, zemřelo 12 mladých lidí
Podotykám, že přes koleje šlo 40 lidí Shocked Z toho mi zůstavá rozum stát. Confused Ale je to i vtipné Very Happy 40 lidí Very Happy Demence.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Tak pane, mě to teda nepřijde vtipný ani náhodou. I kdyby to přecházeli třeba mentálně postižení, tak je to šílená tragédie.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Kdy budou mít admini po státnicích, zkouškách? (myslím kvůli aktualizaci www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Vojta to by som aj ja rád vedel, aspoň keby sa doplnili nové diely do epizody podla odvysielania to by stačilo

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Už po nich mají... tak snad bude mít Aleš čas. Ale ne že se na něj všichni sesypete, jasné ;-P
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Woxys to je v pohode len to by stačilo já by som mohol poskytnúť nové fotky do profilov myslím tie avatary jak by niekdo chcel v rozlíšení 150x150 aj z novej 14tej série :

Semir :




Frank :



André :



Tom :



Jan :



Chris :



Ben :





tu je len pár na ukážku jak by ste chceli môžem poslať všetky Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Dekuji Woxys, ze odpovedela za me Smile

Ano, uz konecne mam po statnicich a mam pred sebou vice volna. Nebojte se, k aktualizaci stranek urcite dojde, budu se snazit ji provadet po malych kruccich Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Díky Aleši Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Aleš, gratuluji, pane kolego bakaláři. Smile

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Ahoj Smile Doufám, že si všichni užíváte sluníčka a nejste moc spálení Wink Laughing
Ani se tu moc neprobíralo to, jak dopadlo studujícím vízo a tak Smile No, u mě to nebylo úplně nejlepší, ale zas tak zlý to není Very Happy Hůř může být vždycky, aneb tak to praví staré vězeňské přísloví Laughing (edit Štvanice Laughing )

Jinak, od určitý doby jsem docela přestala mít chuť chodit na fórum.. Ne, kvůli tématům nebo tak, ale spíš kvůli lidem.. Většina z vás asi ví, o koho jde.. Byly tu s ním(nimi) docela nepříjemné záležitosti, například o nesmyslných problémech kvůli vysílání doprovázené nadávkami. V tu chvíli mi bylo dost líto adminů... Confused Sad
Klábosíme o tom s Rosťem (Cobra) docela často, až jsem se přimněla k tomu, abych napsala příspěvek. Bohužel jsem si všimla, že zájem o to sem chodit ztratilo více lidí než jenom já a Rosťa Sad Chtěla bych zpátky to staré forum.. Které bylo tak před rokem ještě úplně úžasné Smile

Neříkám, že sem chodit nebudu. Ráda přispívám do "Diskuze bez tématu" a nebo do jiných zajímavých témat. Docela dost taky uvažuju o tom, že zase častěji začnu chodit na Povídkové forum a zveřejním svoje povídky, co mi tak pečlivě leží uschované na flashce Smile

Nezanevřela jsem na forum úplně.. To rozhodně ne Wink Možná mě to zase jednou chytne k tomu, abych sem každý den psala, možná ne.. Budoucnost je ve hvězdách Wink .. Laughing Laughing
Ahoj Smile

Tak se zatím mějte, užívejte krásného počasí, dokud je a samozřejmě bych na závěr chtěla pogratulovat všem, co mají úspěšně po státnicích Smile

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nikdy bych nevěřil, že se to stane. Na dobu neurčitou se rozloučím s forem. A to i s povídkovým, kde mám stejně nekvalitní povídky. Jednu píšu, možná dopíšu a hodím ji tam.
Důvod ví snad jen RockySmile11.. není důležitý.. Jen tu zminím, šíření warezu v sekci Hry, proti kterému jsem stál ale zbytečně, když si to tu raději necháte zavřít.. Taky mě zněchutli incidenty co zde před časem byly.
Můj odchod nebude stejně nikomu vadit, stejně nejsem přínos pro forum. Nikdy jsem nebyl. Aleši prosím, ty fotky ale uveřejni.

Stímto se tedy loučím, užijte a přežijte prázdniny.
Především se omlouvám Tobě RockySmile11.
Čaute
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Cobra: Co se stát mělo, to se stalo.. A Ty jsi se tak rozhodl Smile Ano, důvod ví Rocky Razz Laughing
Warez.. Nevím přesně, oč jde, ale chápu ten smysl a to si myslím, že je hlavní.. Smile
A nesouhlasím, že jsi nebyl přínos pro forum.. Vymyslel jsi spoustu zábavných her, které se drží doteď, přidával jsi zajímavé obrázky a doplňoval rubriku Chyby v K11... A mnohem víc.. Smile Wink

Není se zaco omlouvat.. Wink

Jenom jsem chtěla říct, že forum nám toho taky hodně dalo.. Když tak popisuju tuhle situaci. Tak i skvělého kamaráda Smile Vím, že jsou tu i skvělí lidé, se kterými si budu vždycky chtít pokecat.. Smile
Takže ode mě taky vše..
Ahoj

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Nojo, škoda. Cobra a Rocky jsou členové, co sem nepíšou kraviny. Rocky mi udělala pěkný design pro můj blog, Cobra a ostatní mi poradili s PC hrama Cobry 11, vymyslel super hry co oživují forum.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Oo... lidičky, já bych chápala, kdybyste pro tenhle důvod odešli před pár týdny - jenže teď už je vyřešený Sad od zavedení banu a pořádného vycepování neposlšných uživatelů se neobjevil žádný příspěvek s vyloženě stupidním obsahem Sad takže... myslím, že není důvod odcházet kvůli tomu...

A prosím, o čem mluvíte v těch hrách? My tady máme něco, s čím můžeme mít problémy? Řekněte, prosím - já se v tom nevyznám a HRY vůbec neprohlížím. Díky...

Cobro, chyběl bys tu Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Woxys: Toto:
DJ Andrej napsal:
Chajda skus toto

System requirements:
- System: Windows XP (Service Pack 3) or Windows Vista (Service Pack 1)
- Processor: Pentium ® 4 2.5 GHz or equivalent Athlon ®
- Memory: 2 GB
- Video: 256 MB
- Sound card: Audio device compatible with DirectX ® 9.0c
- Hard disk: 1 GB


Install Notes:

1. Unpack Release
2. Mount/Burn Image
3. Install Game
4. Copy the content from the SKIDROW directory on the DVD to
your installation directory and overwrite
5. Play the game


Download

200MB parts

Kód:
http://rapidshare.com/files/312554652/ctIII-skid-by-r.part1.rar
http://rapidshare.com/files/312552531/ctIII-skid-by-r.part2.rar
http://rapidshare.com/files/312565701/ctIII-skid-by-r.part3.rar
http://rapidshare.com/files/312553193/ctIII-skid-by-r.part4.rar
http://rapidshare.com/files/312561005/ctIII-skid-by-r.part5.rar
http://rapidshare.com/files/312555411/ctIII-skid-by-r.part6.rar
http://rapidshare.com/files/312565883/ctIII-skid-by-r.part7.rar
http://rapidshare.com/files/312560528/ctIII-skid-by-r.part8.rar


Kód:
http://hotfile.com/dl/18707674/1910dea/ctIII-skid-by-r.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/18707946/33b07d5/ctIII-skid-by-r.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/18708153/daecbad/ctIII-skid-by-r.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/18707548/1db3c6f/ctIII-skid-by-r.part4.rar.html
http://hotfile.com/dl/18707761/94f6c66/ctIII-skid-by-r.part5.rar.html
http://hotfile.com/dl/18707732/1c76bd2/ctIII-skid-by-r.part6.rar.html
http://hotfile.com/dl/18707708/1484aa3/ctIII-skid-by-r.part7.rar.html
http://hotfile.com/dl/18708197/612d268/ctIII-skid-by-r.part8.rar.html


Kód:
http://netload.in/dateiLD7UIzY6tc/ctIII-skid-by-r.part1.rar.htm
http://netload.in/dateiRh2KaJwIO0/ctIII-skid-by-r.part2.rar.htm
http://netload.in/dateinoPDS5rKz1/ctIII-skid-by-r.part3.rar.htm
http://netload.in/dateiMbeFwZ170e/ctIII-skid-by-r.part4.rar.htm
http://netload.in/dateifyREvSLpAY/ctIII-skid-by-r.part5.rar.htm
http://netload.in/dateiOAnaUObXcq/ctIII-skid-by-r.part6.rar.htm
http://netload.in/dateijdpEVdTyG5/ctIII-skid-by-r.part7.rar.htm
http://netload.in/datei738vz2nrlF/ctIII-skid-by-r.part8.rar.htm

alebo

iNFo:
Nazov hry: Crash Time 3, Alarm fur Cobra 11: Highway Nights
Download: Cobrashare.sk
Recenzia na hru: http://www.sector.sk/karta.aspx?id=6395&pic=1
Velkost: 1635 MiB
Jazyk: Anglicky
Heslo: Zase.akcia-by.VIPER

Minimalne poziadavky:
OS: Windows XP SP2 / Vista SP1
Procesor: Athlon 64 3200+ / Intel Pentium 4 - 3,2 GHz
Pamat: 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista)
Graficka karta: 256 MB graphics card; ATI Radeon X800 / nVidia GeForce 6600 GT

Download:


Kód:
http://www.cobrashare.sk:38080/CobraShare-v.0.9/download/PO-ranajkach.part1.rar?id=jA0EAwMC7XkN9RkuEgRgyRKlU2T%2B2ks0kTaY0gdpBWgDEFw%3D
http://www.cobrashare.sk:38080/CobraShare-v.0.9/download/PO-ranajkach.part2.rar?id=jA0EAwMCC8wbMkLSpP1gyRIlSxECCQVuGyBOs%2BZ9L8kDfEw%3D
http://www.cobrashare.sk:38080/CobraShare-v.0.9/download/PO-ranajkach.part3.rar?id=jA0EAwMCRXnT5mWvZsFgyRIl%2BeVkOnVq9DQUxg2d68JXmXw%3D
http://www.cobrashare.sk:38080/CobraShare-v.0.9/download/PO-ranajkach.part4.rar?id=jA0EAwMCRb71V40F24tgyRIcZqIsEPfdwtDh77pAp7PUzow%3D

CZ som to nikde nevidel jak by bolo dam sem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Sakra, tak to nechápu, že jsem si toho nevšiml. Měli jste mě nekdo upozornit. Vůbec nevím, jak je možný, že když to tam viselo takovou dobu, že jsem to přešel. Přitom témata s hrama procházím.
Jak bude čas, tak celý téma o HN vyčistím zase od spekulačních plků.

A že za tím stojí DJ Andrej ... No kdo jinej. Laughing


Cobro, hrát na správňáka si nemusíš, každej tu občas v něčem pochybí. Třeba teď já. Takže vesele tu funguj dál, není třeba, abys za to bral odpovědnost ty.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Konečně pořádná propagace naší české destinace!

http://www.youtube.com/watch?v=qpEDUPPBqlg

Tak toto mne velice pobavilo...nebo přesněji - shodilo ze židle Laughing Laughing Laughing
Mnoho uživatelů youtube si po shlédnutí tohoto videa přeje být Čechem Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
no ja uschneeem, to je skvele Laughing uz chapem preco som slovak, nepijem pivo, iba kofolu Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Diskuse bez tématu - NOVÁ
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 9  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma