AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Jste rádi, že se promazalo fórum?
Ano!!! Proboha, ano! Konečně sem zase mohu chodit!
56%
 56%  [ 18 ]
Celkem ano!
15%
 15%  [ 5 ]
Je mi to tak nějak jedno...
21%
 21%  [ 7 ]
Celkem mě to štve. Měly se nechat přípěvky, jak byly...
0%
 0%  [ 0 ]
Nejsem, ani náhodou ne. Něco jsme napsali a vy to mažete!
6%
 6%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 32

Diskuse bez tématu - NOVÁ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Diskutujte, diskutujte... Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Jéé Smile Nová diskuze Razz Super Smile

Co takhle prodiskutovat téma škola a blížící se prázdniny? Těšíte se? Smile Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Rocky, ehm, škola... Momentálně ji tak nějak nesnáším, přece jen mám pocit, že jsem v jednom kole od konce února. A na prázdniny se spíše netěším. Osobně bych brala normální semestr, kdy chodím do školy na cvika, přednášky a tak podobně. Takový režim mi vyhovuje nejvíc. Embarassed

Jak jste na tom vy ostatní? Jinak samozřejmě všem držím pěsti, co se státnic a zkoušek týče!

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Mně čekají 2 zkoušky a mám oba semestry konečně za sebou Rolling Eyes Hurá Laughing

Chtěla jsem se zeptat, jestli tu někdo letos nejede na Festival Fantazie do Chotěboře Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Všel: kedy? prípadne daj viac info. Hmm a kde presne sa nachádza Chotěboř?

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Mě ze slova prázdniny naskakuje spíše vyrážka Laughing, protože to pro mne znamená prodloužená pracovní doba a víkendy a státní svátky strávené v práci - jojo, holt, začíná turistická sezóna. Jediné co mne hřeje na srdci je fakt, že se to alespoň trochu odrazí na mé výplatní pásce (snad) a také si po dlouhém zimním spánku zas pořádně zašprechtím po anglicku LaughingLaughingLaughing

Jinak co se týče školy, tak mne v průběhu června čekají přijímací zkoušky, ale to je asi tak vše Cool

Jó, Všelko, tam se chystám už několik posledních let (již od starých dobrých časů B&A fóra), bohužel se mi stále nějak nedaří tento plán zrealizovat Sad

Zeti: Chotěboř se nachází kousek od Havl. Brodu, který se nachází kousek ode mne - tedy od Jihlavy Wink http://www.mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s@ssq=chot%C4%9Bbo%C5%99@sss=1@ssp=113826924_123399884_156753004_156626636@x=135976960@y=134057984@z=9
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ajka: Přesně tak, taky tam chci už roky.. ale letos přijede dr. Radek Zelenka alias David Nykl z StarGate Atlantis z Kanady a já chci využít situace a vtírnout se tam na Gatecon Very Happy Pojedu tam na svátek 7.-8.7. Very Happy Tak hledám, jestli tam nebude někdo taky, protože už už bych se tam měla přihlásit Smile

zeti: Informace nalezneš tady: http://festivalfantazie.cz/ff/index.php Very Happy Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Noooo znie to dobre, pouvažujem.....ja fantasy ráda. Wink

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Pro představu, jak to teď u nás vypadá:

Nejdůležitější most v Třinci, přes něj se jede do Českého Těšína, do další městské části Třince:


Pohled na stejný most z jiného úhlu:


Železniční přejezd, nedaleko výše foceného mostu:



Jsem ráda, že jsem v Brně, jsou problémy s dopravou, mnoho lidí řeší, jak se dostanou na zkoušky, do škol, řeší maturity... Sad
Uách, na druhou stranu je to takový stísněný pocit, když jste přes 200 km od rodiny. Embarassed

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jak já pořád říkám - ještě že mi tu nemáme řeku... Sad Všem, co žijí v povodňových oblastech přeji, aby to všechno brzy přešlo! Sad

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Též se přidám Sad a všem přeji, ať se nebe roztrhá a srážky se uráčí vypršet někde nad Saharou...v takovýchto dnech jsem velice vděčná, že je Jihlava takové malé české San Francisco (kopec kam se podíváš) a řeka si teče hezky korýtkem v údolí Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Já se taky přidávám Sad Počasí se mění, že by to jeden nečekal. V dubnu u nás bylo fakt nádherně, i slunko vysvitlo Sad a teď? Neuvěřitelnej vítr a taková zima... brr Evil or Very Mad
Díkybohu, že u nás nejsou povodně a ještě k tomu bydlím na kopci. Jsem dobře informovaná od Cobry co a jak se teď děje v Ostravě, taky strašné povodně Shocked Sad
Všem, kdo bydlí v oblastech postižených povodněmi nebo jinými nepříjemnostmi přeju, aby se to počasí konečně uklidnilo Smile Já osobně si myslím, že na to má vliv i nedávný výbuch sopky Smile

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zajimavé Lambo Smile

Mě se povodně nedotkly, bydlím daleko od řekny a k tomu jsme víše položení než řeka. Mám v okolí dvě řeky a pár potoků.
Jediné co bylo, byly komplikace v MHD. Do školy jsme se dostal normálně (autobusem) Ale ze školy jsem nemohl vlakem (je to rychlý způsob jak být do 15 minut doma místo 20-30 minut), protože byla zatopena část II. koridoru mezi O-Svinovem a Polánkou nad Odrou. Všechny vlaky, od Pendolín po EuroCity a jiné byly vázany přes trať do Vítkovicského nádraží, kde regionální osobní vlaky (kterým jezdím ze školy) měli zpoždění.
Povodně se dotky v Ostravě i MHD, trolejbusů moc ne, za to tramvají, naše jednokolejná trať byla zastavena (jediná v česku a ta kde se stala ta hrozná nehoda před několika lety), páč na ní spadl strom. Dále strom přetrhal troleje u jedné zastávky, tak byly odklony. Autobusů se to dtoklo také hodně, silnice byly zaplavené, a na některých popadané stromy. Pár pojezdů a i ten nejvytiženější v Přívoze u nákladnáho nádraží byl zaplaven a zastaven veškerý provoz.
S mamkou jsem se šel projít do Polánky/n/O, hlavní část Polánky leží hlavně na kopci. Dolní Polánka nebyla zatopena, nebo aspoň kdy jsem tam byl, tak nebyla. Potok, který teče opřes Polanku byl obrovský. Ale naštěstí ve svém korytě. Pár bláznů podcenilo zákaz vjezdu a jeli dál po cestě do Vítkovic, kde ale na konci Polánky stáli policicsté. Pole na konci Polánky bylo dost zaplavené. V Dolní Polance je i železniční zastávka Polánky. Ta už byla normálně v provozu, i trať. Ale odklony pořád byly. Traťová rychlost byla asi 50 km/h (normálně až 140).
Po cestě domů jsme se chtěli ještě podívat na Odru. Ale nemohli jsme, jelikož byl zaplaven podjezd pod D1 a hlídali ho pilicicsté. Šli sme s mamkou dál podél dálnice k mostu přes Porubku a policisté na nás: Doufám, že nechcete jít přes dálnici Laughing Laughing Porubka byla taky dost rozlitá a divoká.
Co jsem se dočetl tak z práv, tak byla zaplavená i dálnice D1 mezi Ostravou a Bohumínem.
Pohled na Odru ze Svinovkých mostů byl zajimavý. Odra byla obrovská. Na straně Dubí byla doslová pár cm pod mostem. Na straně Přívozu byla Odra až na louce. Obyvatelé Nové Vsi zachárnil násep. Voda byla také pár centimetrů pod potrubím.

Rocky, nedelej mi reklamu Laughing


Hodně mě zaraží todle
Nezletilého chlapce téměř ubili mladí Romové
Kdyby to bylo, že mladí zbyli nezletileho roma, tam by byli za nevětší rasisty... Oni todle můžou, my ne... Kdo ví, co by se mluvilo, kdyby romové hodili molotov do domu bilých a tam by to nějaké miminko schytalo. Natálky mi je líto. Ale vadí mi, jak se JIM nadržuje. Jejich platy, jejich příspěvky od státu. Ty jsou větší, než mají normální občané.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
I když to skoro nikdo nečekal a já asi ze všeh nejméně, tak jsme VYHRÁLI!!!! Very Happy no, co říkáte na naše jednotlivá utkání a na celkový výsledek? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Dřina a štěstí - ovšem plně zasloužené za ta statečná srdce a vytrvalost až do konce Very Happy

STRAŠNĚ jim to přeji Very Happy hlavně Jágrovi Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Jágra je mi líto že musel konec zápasu odsedět, ale jinak krása. Vokoun to krásně vychytal a navíc český tým předvedl úžasnou týmovou práci. Bylo úplně jedno kolik hvězd z NHL má Rusko... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Od té doby, co nevlastním kouzelnou krabici s pohyblivými obrázky mne takovéto věci netrápí (sejde z očí, sejde z mysli), dnes už mi stačí si přečíst na internetu výsledek utkání Laughing
Zápas jsem neviděla ani jeden, ale pánům hokejistům to vítězství přeji, určitě mají radost Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Páni... nečekala jsem, že se dostaneme až na samý vrchol! Very Happy Musím říct, že jsem si atmosféru včera pořádně užila, i jsem se proběhla s vlajkou po hlavní třídě, byla to prostě parááááda!!! Moc to klukům přeju! Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Sice jsem tipovala, že vyhraje Rusko, ale tak, překvápko. Laughing Víc, než vítězství v hokeji, které pro mě zas tak sváteční není (vždyť se to opakuje rok, co dva roky, jak jsme se s kamarádem shodli... Embarassed) mě potěšilo druhé místo Engeho ve včerejším GT1 (nj, nejsem žádný motofanda, ale když to člověk vidí na vlastní oči, tak ho to osloví Cool ). Laughing A to panečku taky byl zážitek, když se z druhého rozjezdového místa propadl na šestnáctou pozici, pak se ale vyšplhal na desáté místo a jeho partner to vytáhl na místo druhé. Smile

Národ bude maximálně týden šíleně juchat, Rusové budou měsíce dva zuřit, že domů přivezli JEN stříbro, hokejisti budou za chvíli už zase hrát v zahraničí. Ale tak, přeju jim to i vám že vás to potěšilo. Smile

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já hokej nesleduju, ale skvělá zpráva Wink Gól ve 20 vteřině byl dobrý Smile
Jak dali gol rusáci, tak sousedka pod náma jásala Laughing Laughing Je totiž Ruska Wink
A když hokej skončil, byl tady ohňostroj a kravál Smile Blázni lidi Very Happy

Ještě nekonečný měsíc do prázdnin Very Happy Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Semir46


Založen: 23. 02. 2010
Příspěvky: 112
Odpovědět s citátem
Hokej byl úžasnej. 20 sekund a gol ve finále... Výborný Vokoun a gol Rachůnka proti Švédům 7 sekund před koncem... Neuvěřitelné!!! A Záruba GOOOOOOOL!!!!!!!

_________________
Liverpool FC till I die!
Stevie G the best player of the world!
Neil Mellor the little genius!
Jerzy Dudek the best goalkeeper ever!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Přesně tak! Smile Naši si výhru opravdu zasloužili Smile Tady se ukázalo, že není důležitý si sehnat množství hráčů z NHL, jak na to sázeli Rusové, ale u nás se skvěle osvědčila týmová práce Smile Wink Very Happy

Vždycky mě překvapí, jak týmy, které prohrávají, začínají být roztržití a faulují Laughing

Mno... Včera jsem musela koukat na celej zápas, snad ještě nikdy jsem hokej tak horlivě nesledovala Laughing
Pak jsem doslova řvala na celej dům a to vám musím říct... Rodičům to nevadilo Shocked Laughing Laughing Konečně něco, co jim nevadí Laughing

Prostě jsem klukům hrozně moc přála vítězství Smile Oni si ho opravdu zaslouží Smile

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Pro řidiče a spolujezdce!
Lidi, prosím Vás, když pojedete v autě, neriskujte, nejezděte více než je povolená rychlost, věnujte pozornost vozovce a připoutejte se Exclamation ...dnes bezpečnostní pásy zachránily život mě, mému bratrovi, jeho ženě i jejich desetiměsíčnímu dítěti.
Byl to pro mne tak otřesný zážitek, že mám prostě potřebu to ze sebe vyfiltrovat a poslat toto malé poselství alespoň do kousku světa.
Když stojíte u přechodu a zezadu do vás narazí ve vysoké rychlosti auto, je to ďaha, že si to ani nedokážete představit!!! Shocked Confused A pokud je navíc první věc, co slyšíte po nárazu, řev desetiměsíčního dítěte, doslova vás to vymrští ze sedadla! V šoku jsme byli úplně všichni, včetně jezdce ve vozidle před námi i mladé řidičky, co to do nás doslova "napálila"!
Naštěstí se to obešlo jen s odřeninami, pár modřinami, spáleninami od pásů a švagrovou odvezla záchranka s otřesem mozku do nemocnice, ale mohlo to dopadnout mnohem hůř...hlavně pro tu maminku s dcerou na přechodě, které auto před námi minulo jen o pár centimetrů, a to jen díky pohotovosti její duchapřítomné maminky, která ji doslova strhla z vozovky pryč. Ještě teď je mi z toho zle!
Sáhněte si do svědomí a všichni co při jízdě autem hřešíte jakýmkoli způsobem, si zkuste jen na chvilku představit, jak by to dopadlo, kdyby nikdo z nás neměl zapnuté pásy a nedej bože, aby maminka na přechodě nesledovala vozovku...jen na chvilku si to představte! Není to hezká představa, že?

A pamatujte, že Kobra je jen seriál a bouračky při kterých se otočí auto desetkrát na střechu, nikdo není připoután a i přesto se nikomu nic nestane je naprostá PITOMOST!!!
Kdyby kdokoli z nás nebyl připoutaný, máme hlavy napasované v předním skle a jsme na místě mrtví!!!

A jako reakci na včerejší diskuzi ohledně "nevysílání" Kobry 11 - PROBERTE SE!!! Život je to, na čem skutečně záleží a nééééé nějaký přiblblý seriál!!!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Včera asi mělo jít o život více lidem... Kobra 11 rozhodně není nejdůležitější (i když samozřejmě mě její nevysílání velice vytočilo) a když žijete filmy jako já tak si alespoň místo kobry pusťte jednou pořádný kvalitní film Very Happy třeba včera jsem místo Kobry viděl Mnichov Very Happy žádný akčňák ale rozhodně nečekejte - http://www.csfd.cz/film/211208-mnichov/
hraje tam můj oblíbený Daniel Craig Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ajka: Panejo, to vůbec nezávidím! Jsem ráda, že se Ti nic nestalo! Také vím, jaké to je, když do auta, kde sedíš, vrazí cizí auto (nám kamion urval pomalu půlku předku), tak si ten šok umím představit Sad Sad

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Ajka: Panebože, jak jsem to začala číst, úplně jsem se lekla! Shocked Díkybohu, že se nikomu z vás nic až zas tak vážného nestalo, ani té paní na přechodě s dítětem. Někdy si říkám, jestli jsou někteří ridiči normální Rolling Eyes

Na přechodě jsem tenhle týden čekala snad 5 minut, jedno auto mi zastavilo a auta přijíždějící z druhé strany ne a ne zastavit, to strašně dokáže vytočit, ale je prostě nad lidský instinkt vejít do vozovky mezi rychle jedoucí šílence... u nás u školy je to podobné Evil or Very Mad Je tam hlavní silnice a mega dlouhý přechod, jednou nás tam málem srazil chlápek s dodávkou... negeniálně vymyšlené... Rolling Eyes

Ale teď jsem odbočila, jsem ráda, že nikomi z vás opravdu nic není ale šok z toho musí být hrozný. Tenhle pocit jsem ještě nikdy nezažila a doufám, že nikdy nebudu muset Smile

Ano, teď reaguju na to, co psala Ajka o Kobře... auto se nejmíň 10x obrátí ve vysoké rychlosti... a co se stane? Oba parťáci vyjdou ven bez jediného škrábance.. no lidi co těm scénám věřite, proberte se Laughing

Všeli: Tak to bych taky nechtěla zažít, vám se nic nestalo? To muselo bejt otřesný Shocked

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Ajka: o něčem podobném, jsem psala ve své "Vteřině osudu" Wink

Díky, vnímáš tu věc naprosto stejně, jako já, vážím si lidí, co vědí, jak se za volantem chovat! Wink

Policisté pak nedělají nic jiného, než "lítají" k jedné bouračce za druhou, místo aby třeba byli v parcích, a hlídali občany Smile

Těší mě, jak jsi to napsala. Život není Kobra11 !

Díky....

Já zažila bouraček už celkem dost. Začínám být proti tomu imunní Smile Ne, že by rodiče špatně řídili, většinou za to mohla druhá strana - a to se opravdu ted' nikoho nezastávám Smile

Jednou jsem takhle jela na místě spolujezdce, a mamka se chtěla zařadit do provozu, a kolem nás jela nějaká obrovská cisterna. No, a jak jsme se pořád blížili a blížili, tak si nás cisternička nevšimla a plnou párou to do nás vpálila. Vytlačila nás a tlačila nám do boku auta. Poté se naše auto "odžduchlo", a sklo lítalo všude! Cisterna po pár metrech, co nás tlačila před sebou zastavila. Poté jsem později přišla na to, že řidič cisterny byl nejspíše lehce přiopilý! :/ K tomu ještě horko, takže se alkohol prostupoval tělem, o cosi rychleji.

Alkohol za volant nepatří! Smile

Poté se Subaru, jsme jeli po dálnici! A najednou, bez jakéhokoliv varování, jsme dostali "hodiny" a než jsme se konečně zastavili, chvíli to trvalo. A zastavili jsme se přesně v protisměru - kde si to rázoval kamion..naštěstí, včas uhnul! Později se zjistilo, že vytekl nějaký olej...z převodovky?? Či co?... Very Happy Už newm, bylo to hodně dávno..ale..můžu potvrdit - mamka byla stokrát vyděšenější, než já...já ty buračky snáším s takovým nějakým klidem.. Smile Panika není na místě, když se něco děje, zkuste to být právě Vy, kdo vzpamatuje a udělá krok "dopředu".

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Díky, Ajko Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
RockySmile11: To jsem byla malá, jeli jsme ze ZOOparku v Chomutově a tam byla, směrem na Most, nepříjemná křižovatka (dnes už je tam takový divný kruháč). Mamka se rozhlídla, nikde nic, tak vyjela... a najednou se tam vřítil kamion :/ Mamka dupla na brzdu, ale i tak jsme to do něj napálili :/ Doteď se bojí řídit a já jsem za volantem opatrná jako blázen XD

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Jojo, dobře že jsi to sem napsala Ajko... Zajímavé. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jeden velmi zajímavý článek, ve kterém se objevuje věta, která mi tu na několik uživatelů sedí Laughing Laughing

http://doma.nova.cz/clanek/rodina/detem-vypravejte-a-ctete-je-to-nesmirne-dulezite-2.html

Ovšem jak dlouho bude trvat, než budou naši nejmenší v podobných anketách označovat jako svou nejoblíbenější pohádku Texaský masakr motorovou pilou, v lepším případě Kobru 11?

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Když se na to dívám zpětně, měla ta nehoda ovšem i svou světlou stránku:
Je velmi zvláštní pozorovat lidi kolem vás (i sebe samotné) jak každý prožívá šok úplně jiným způsobem.
Slečna, co nehodu zavinila, propukla v horoucí pláč, maminka z přechodu pobíhala kolem a ptala se všech "zda jsou v pořádku", její dcera si hrála na trávě s bráchovým hafanem, muž z Fabie před námi se chytal za hlavu, tančil kolem svého vozidla a neustále vykřikoval "Moje auto! Moje auto!" a má švagrová si sedla na obrubník a začala instinktivně kojit své křičící dítě (i přesto že již nějakou dobu nekojí). Vše se zdálo být jako ve zpomaleném záběru. Co ovšem následovalo potom, mě teď zpětně šokuje asi víc, než cokoli jiného z celé nehody... Shocked
Počáteční reakce mého bratra i mě samotné:
Oba jsme zaráz vystoupili z jeho nové sešrotované Octavie, koukla jsem na bratra, pak na auto, pak znovu na bratra a rýpavě řekla: "Ty brácha, víš že máš rozbouranou p*del?!" Laughing
Načež se bratr jen ušklíbl, pokýval hlavou a flegmaticky odpověděl: "Hmm, blbý co?" Laughing Laughing Laughing

A ani má milá švagrová nezůstala nakonec pozadu, když nám volala z nemocnice, aby nám oznámila, že si jí tam nechají:
Brácha: "Miláčku, bolí tě ta hlava moc?"
Švíca: "Na hlavu ti kašlu, já mám děsnej hlad!" Laughing Laughing Laughing
Jeli jsme totiž zrovna na oběd... Very Happy

To abyste si nemysleli, že to na mě, či mé rodině zanechalo trvalé psychické následky (my jsme byli praštěný už dávno před nehodou LaughingLaughingLaughing), i tak to ve mne ovšem zanechalo vzpomínku, kterou hned tak nezapomenu a až půjdu příště přes přechod, budu raději sledovat, zda zabrzdila všechna auta, nejen to první Wink

Všeli: Bohužel znám i děti, co neznají takové klasiky jako je třeba Perníková chaloupka, ale za to znají klávesovou zkratku pro "double kill" v nějaké přiblblé PC hře, jejíž název si již nepamatuji Laughing Je to tak neuvěřitelné, až se tomu prostě musím smát Laughing Kolik takových je asi tady mezi námi? Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Prave som sa vratila z leteteckych dni v Piestanoch, plna zazitkov a ohucana z Migov29 a pod. Pocasie vyslo, som spalena jak spekacka Cool Velky uspech mali aj vase JAS-39 Gripen ako aj akrobaticka skupina vedena zenou Very Happy Flying Bulls, boli vazne skvely. No najsamlepsi bol Zoltan Veres, kto sa trocha vyzna tak urcite pozna, komentator nestihal opisovat vsetky tie vykruty a kusky, pri ostatnych pouzival vysku v metroch ale pri tomto blaznovi to boli centimetre nad zemou, kridlom tam skoro pokosil travnik, nechcela by som mu robit spolupilota, krutila sa mi hlava uz zo zeme:lol:
Este je aj zajtra, ale pocasie uz nema byt nic moc.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Kolik Tě to stálo, Biggi? Very Happy u nás je letecký den tuž tak strašně drahý, že za něj nechci utrácet :/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ajka: Tak koukám bouračka jak má být Laughing A to s děckama je smutné... naštěstí jsem neměla tu čest někoho takového potkat Shocked

Biggi: Jé, to muselo být super! Very Happy Very Happy Na leteckém už jsem léta nebyla Sad

Tady poprosím dobré duše o zahlasování: http://www.stansetvaripen.cz/galerie-3954.html - a když to rozpošlete někam dál, tak budu jen a jen ráda, uzávěrka je 7. června a já truhla jsem to objevila až dnes Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Kamaráda jednou na leteckým dni srazilo letadlo. A byl hrozně nešťastnej když k němu na pokoj do nemocnice rodiče nechtěli pustit TV Nova.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Ani nie moc, vstupne 6 eur a cesta tam 3, naspat ma hodili autom ludia co ma tam poznali, ze ved ja byvam kusok od nich, ja som ich sice nepoznala ale to neva:)) A tam by sa nemohlo stat zeby niekoho zrazilo lietadlo, kedze to boli dni narodnej hrdosti a organizovala to armada, takze to bolo super strazene a oddelene, kazdych par metrov bol vojak co strazil aby ludia nepreliezali barieru. Len tento rok tam prvy krat nebolo regrutacne stredisko, asi uz maju plne stavy alebo si vsimli ze sa im tam same lamy hlasia Laughing
a keby niekoho zaujimalo tak par elkov vydarenych foto je tu:
http://hutera.blog.sme.sk/c/230262/Narodne-Letecke-Dni-2010.html
je tam aj krasne vidiet Zoltana Veresa v akcii par centi nad zemou, je to proste macher Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Hm, to je docela dobrá cena Sad mám dojem, že u nás už to byly snad 400, ale nechci se plést...

A muchacha, co říkáte na výsledky voleb? Doufám, že se z toho upeče pravicová koalice. Kdyby socani a komanči utřeli, taková krása by to byla Very Happy i když na VV se dívám docela s podezřením, je to velmi neprůhledná strana. A její výjimečně pitomý nápad zavazovat si poslance smlouvou a pokutou, pokdu budou hlasovat proti usnesení strany, mě docela děsí. Velmi nedemokratické.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
(...) Přicházejí účty za kampaň, strana bude muset šetřit všude, říká kandidát na předsedu ČSSD Bohuslav Sobotka. A přiznává, že strana před volbami hýřila. Její kampaň stála na 400 milionů korun, tentokrát však strana získá jen 115 milionů. (...)
(zdroj idnes.cz)
Tohle mě pobavilo. Už před volbama jsem si říkala, že se všude mluví o státním dluhu a přitom všechny kampaně, bilboardy, apod. taky nejsou levnou záležitostí. Cool

Volby dopadly celkem dobře, taky doufám v pravicovou koalici a osobně mě potěšil odchod Paroubka. Uvidíme, zda to bude ku prospěchu. Smile Ohledně VV má více lidí divné pocity. Embarassed

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Naprosto mne dostalo toto video: http://www.youtube.com/watch?v=N-roGMGyFu0
Jedná se o záznam živého koncertu Lary Fabian z roku 2002.
Jak moc Vás asi musí fanoušci milovat, když se dokážou sjednotit v několika tisícový chór a láskyplně s vámi odzpívat celou píseň až do úplného konce? Very Happy
Není divu, že to Laru dojalo k slzám Crying or Very sad ...ta atmosféra sálá i z pouhého videa, přijde mi to naprosto úžasné! Surprised

Mimochodem, ta píseň je sama o sobě úžasná Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ona Lara sama o sobě je úžasná Smile Tohle video neznám, díky za postnutí, je to nádhera! Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Woxy niečo pre teba
Wink

Ten obrázok sa mi tak páči, že som sa musela podeliť. Wink

Apropo ako sa inak mávate? Aj u vás je také otrasné počasie -> prší a prší. Sad

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Zeti, ani se ti nedivím, že jsi měla potřebu se podělit, ta fotka je vážně úžasná Very Happy ...óóóó (roztýká se) Embarassed Very Happy to je tak roztomilé!

No a jinak k tomu druhému, u nás na Vysočině to vypadá asi následovně: http://www.youtube.com/watch?v=FXM8OlcLP40 Wink Laughing

EDIT:
Jen tak mimochodem, 24. června jedeme do Prahy na koncert Serje Tankiana (frontman sestavy System of a Down Very Happy ), na kterém vystoupí společně s Českým národním symfonickým orchestrem.
Nechce se někdo přidat? Wink zde ochutnávka toho, jak to bude vypadat: http://www.youtube.com/watch?v=GEkQR9Wzock&feature=player_embedded Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Zeti: To je parádní fotkaaaaa Laughing Laughing Laughing Laughing Hrozně mi zvedla náladu Laughing Laughing Laughing

Ajka
: No, tohle už není má krevní skupina Laughing Laughing Ale 24. června jsem v Praglu taky, jedu na pětidenní zdravotnický kurz Very Happy


Jinak u nás je taky hnusně Sad Hrozně ospalé počasí, nejraději bych jen spala a spala... Rolling Eyes

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Páni, Ajko, málem jsem se rozbrečela, takový nával emocí... Embarassed Šíleně dobrééé! Embarassed
Ajka napsal:
Jak moc Vás asi musí fanoušci milovat, když se dokážou sjednotit v několika tisícový chór a láskyplně s vámi odzpívat celou píseň až do úplného konce? Very Happy [/size]

Tak o tomhle se zmiňoval kamarád - klávesák v jedné skupině. Napsal song, natočil k němu videoklip s bandou známých, pak ji hrál na koncertě a my jsme mu ji celou odzpívali. Pak přišel a říkal, že se ani nediví, že zpěváci u toho uroní slzu, měl taky na krajíčku. Smile

Zeti, krásná fotka!

Jinak v Brně je dneska celý den hezky, jen já jsem zalezlá jako krtek na koleji, závěsy zatažené, bojuju s chutí jít ven a snažím se nalouskat poslední otázky ke státnicím. Laughing

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
asi jsem jediný cynik, koho okamžitě napadlo, že je to nahrané pro účel DVD, co? XD a přiznám se, že ani ta píseň se mi moc nezamlouvá Embarassed

Zeti, díky moc za lištičku, je rozkošná :aww: typický moment z lovu Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Tak toto je vtipné: http://www.youtube.com/watch?v=WVTPhWNLxDc&feature=channel LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
Holt i velký a mocný Microsoft se někdy utne Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No to snad ne Laughing Laughing Chudáááááák, je mi ho líto, takový trapas Laughing Laughing Hm, nesnáším BSoD XD ale už vím, že počítač může jet velmi dlouho, i když se to neřeší Laughing

Tak co, taky je u vás konečně hezké počasí? Laughing A jak jinak, jako správný člověk, si hned postěžuju: to je hic, to je hic! A ani nemůžu jít na koupák, behehééé Crying or Very sad

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Diskuse bez tématu - NOVÁ
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 9  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma