AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tento pilotní film (známkou jako ve škole)
1
77%
 77%  [ 41 ]
2
5%
 5%  [ 3 ]
3
1%
 1%  [ 1 ]
4
1%
 1%  [ 1 ]
5
13%
 13%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 53

Na život a na smrt (Auf Leben und Tod)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Na Cobru11 slo o dost drsny dil, hlavni podil na tom bezesporu mela Tomova smrt. I ostatni akce byly na "jine urovni", nez jsme zvykli (napriklad zbytecna poprava kone)... Kazdopadne pro me byl tento dil nejsmutnejsi ze vsech natocenych dilu, na ktery se nebudu zrovna rad divat Sad

Chapu ale, ze Rene Steinke nechtel v Cobre11 dal ucinkovat (podruhe a naposledy) a tak tvurci serialu museli jeho odchod vymyslet takhle...

Hodnotim jednickou, protoze slo opravdu o velmi povedeny snimek.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Tak ja som bohužiaľ tento diel nevidela celý, ale len niaku časť. Crying or Very sad
Videla som akurát Tomovu smrť a ešte kúsok za pohrebom a tá časť bola pre mňa dosť smutná troška netypické na Cobru, lebo u nej sa vždy zasmejem.
Ale treba povedať, že aj keď to bola smutná časť a za ten kúsok čo som videla, tak nemôžem tento diel ohodnotiť inak ako známkou 1.
A súhlasím s Alešom, že iný koniec ani Tom mať nemohol kedže ako herec už nechcel v Cobre účinkovať.

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Dávám za 1*.

Skvělý, vychytaný děj, Andrea mi tam byla nesympatická, Tom tam byl super a Semir, sedící na mostě s fotkou, mne dojal... stejně jako konec, kde je s Chrisem. Chris mne překvapil, je mi docela sympatický...
Poprava koně byla drsná, ale co, no... děje se to Sad
Nejlepší však je, že mi tímto odstartovala super série, kde je snad v každém díle alespoň na vteřinku Hartmutt... a tady luxusně zahájil Cool

Prostě super díl.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Vicemene souhlasim s Alim. Doposud nejsmutnejsim dilem pro me bylo umrti Andreho, ale mozna i prvni odchod Toma. Ale tady ten dil predcil obedve udalosti, takze pro me taktez nejsmutnejsi dil.

Ja uz jsem tu jednou hodnoceni psala, presne si ho nepamatuju. Jenom vim, ze me zaujalo, jak rychle jsem pri tom dile zapomnela, ze Tom zemrel. Pripomnely mi to jenom kratsi sceny, kdy Semir se prochazel po zeleznicnim moste nebo konecna scena na hrbitove. Pro nekoho dobre, pro me trochu spatne. Wink

Natocen tento dil byl dobre, ale me se nejvice libila prvni cast Kobry. To byla takova ta typicka Kobra, kterou mam tolik rada. Samozrejme az do Tomovy smrti. Pak uz mi to pripominalo nejaky akcni film, kde jde humor stranou. Ale nejde se divit. Wink

Uz kvuli vyznamnosti dilu, deji...vlastne ani moc nejde vytknout 1.

Jenom mensi dodatek: urcite to neni muj nejoblibenejsi dil a mnohem radeji se podivam na Pekelnou jizdu, Stvanici nebo na Navrat Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Já dávám jedna. Chris se mi v tomhle díle moc líbil a Semir byl také skvělý. Narozdíl od ostatních dílů, které se mi už tak nelíbily - jasná 1.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Tak ja som videla uz 3x, ale raz v zrozumitelnom jazyku a hodnotim za 1, i ked Tomova smrt ma mrzi, ale inak to neslo, ked chceme aby kobra pokracovala. Film bol dost napinavy, od zaciatku do konca som sa nemohla odtrhnut, pacilo sa mi ako stal Semir proti Chrisovi, pekne zahral tu nenavist i zial nad stratou kamarata Crying or Very sad Nahanacku Ferrari proti BMW som si vychutnala, bola to krasa. Zas na druhej strane scena s konikom ma sokovala, aj dovod preco musel umriet, asi chceli ukazat silu a nadvladu toho zaporaka(uz neviem ani ako sa volal) I ked som bola rozhodnuta ze po smrti Toma prestanem kobru pozerat, tento pilotny film ma prinutil zmenit nazor Cool Takze hura do dalsich casti Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rimes


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Odpovědět s citátem
I přes Tomovu smrt musím tomuhle dílu dát za 1...byl skvěle vychytaný děj a výborný nástup gedeona do akce atp.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
bakuska


Založen: 18. 11. 2007
Příspěvky: 4
Bydliště: Příbram
Odpovědět s citátem
Právě jsem se na něj dívala v němčině ze stránek RTL. Sice jsem rozuměla asi čtvrtinu toho, co říkali, ale záběry mluvily za vše. Prostě Kobra, jak má být... Smile Na druhou stranu, Tomova smrt... Crying or Very sad
Chriss ale bude dobrý parťák.
Shrnuto a podtrženo, nic jiného než známku 1 si tento díl nezaslouží... Smile

_________________
Enjoy your life... Enjoy Cobra 11...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Budu hodnotit ještě jednou, protože se mi do rukou dostala ( konečně ) nahrávka Slovenského "Na živoť a na smrť".
Už když jsem slyšel v hlavních rolí Dušan Szabó a Emanuel Hasson, říkal jsem si, že to bude úžasné. A bylo... Všechna čest Slovákům, pohráli si skvěle s hláškami, skvělý dabing...Konečně sem pořádně skvěle porozuměl. Laughing Laughing Laughing
Chtěl bych vyzdvihnout jako vždy výkon pana Atalaye a nově i pana Rittera. Dále tam skvěle zahrál Niels Kurvin.

Moc se mi líbil Chris, jak srazil toho chlapa, jak unikal autem :
"Není moc dobrý na dlouhé tratě." Laughing Laughing Laughing Laughing

Nebo Tom se Semirem :
"Tvoje diskotéková světla ho moc nevzrušují. Tak mu zamávej. Ano tímto(vytáhl plácačku). Halooooooo, kámoš, to sme my." Laughing Laughing Laughing Laughing
Pak do nich vrazil :
"To není kámoš." Laughing Laughing Laughing

Prostě Slováci Very HappyVery Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
e.krejcova


Založen: 19. 04. 2008
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
Dneska jsem viděla Volejte Novu a říkali tam že budou od pondělka dávat nové díly Kobrý 11 taky jsem viděla ukázky je to opravdu moc smutné že už tam Tom nebude Semir a Tom si myslím byli víc než kolegové ale také velmi dobří přátelé a je škoda,že už tam nebude Chápu Reného ,že už asi je unavený,ale bude všem chybět i když Gedeon je sypatický viděla jsem ho v seriálu Komisař Rex kde byl fakt výborný,ale zatím je to takové nezvyklé vidět Semira vedle někoho jiného než Toma ale možná si budou ti dva rozmumět. Já jen doufám,že Semir tam zůstane a né jak jsem četla od nějakého toho sýčka který věštil,že odejde tak to by už nebyla Kobra 11 no řekněte sami jak by se vám to líbilo. Mě teda ne.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Měním názor po shlédnutí české verze: Andrea je v tomto díle naprosto skvělá. Jak Semira seřvala... bylo to tak trefné! Rozhodně jsem na její straně Smile (v němčině jsem jejich kříku moc nerozumněla Laughing )
A moc chválím Chrisův hlas: Mahdal mi na něj opravdu sedl Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Za pět. Celý týden mi to kazilo náladu. A ještě týden bude.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj- tak musím říct, že když je díl dabovaný, je to pro mě úplně jiný pcit. Na život a na smrt jsem viděla už na RTL, ale teď mě to docela dostalo, no a někteří členové naší rodiny to nervově neunesli a museli odejít od obrazovky.Jinak škoda, že to nedávali celý. Tak zase za týden.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
No sice jsem slyšel to, co jsem nepochytil z německý verze, ale tím jak to opět rozdělili, tak mě to celý zkazili. Nějak si zvykám na německý verze poslední dobou a skoro se mi líbí i víc, ale to potvrdí až čas...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Musim se opakovat, ale tohle byl suverene nejsmutnejsi a nejdrsnejsi dil. Napeti zde bylo nekolikanasobne vyssi, nez jsme asi zvykli. A tohle vsechno, v ceske verzi, jeste mnohokrat umocneno, nez pri premiere v Nemcine, kterou jsem videl. Ale o to slo, producentum davam za ukonceni ucinkovani Toma v Cobre 11 velkou jednicku.

Po zabavnem zacatku plnym skvelymi hlaskami s perfektni a efektni bourackou prisla velmi kruta Tomova smrt. Navic v dobe lasky s Petrou. Nasledny pohreb - skutecne velmi emotivni dlouha pasaz. Nasledne se Semirovi uplne "se*e" svet... Konec prvni casti, pokracovani priste.

Jinak s dabingem jsem spokojen, je dobre, ze i po delsi pause Nova zajistila stejne dabery, na ktere jsme zvykli. Dabing Zdenka Mahdala mi sedi. Za to by si Nova taky zaslouzila jednicku, ale bo jim to dlouho trvalo, vidim na trojku Very Happy Ale tady se hodnoti dil, takze jak jsem psal na zacatku, za jedna!

Jeste k tomu rozdeleni - uprimne, me to nevadi. Cely tyden budu v napeti, jak to dopadne. Libilo se mi, ze prvni cast skoncila po prichodu Semira domu, po hadce s Andreou. Chudak Semir.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
jedla


Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
Prosim, prosim, co to bylo za pisnicku na konci tohoto dilu? Uz ji hrozne dlouho hledam, ale marne.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Jedla: kdyby ses tady zeptal(a) driv, tak si usetris to dlouhe hledani Laughing

Jde o pisnicku Gary Jules - Mad World, kterou si muzes stahnout tady: http://www.afc11.cz/data/gary_jules-mad_world.mp3 (velikost: 2 933 kB)

Ja vim, ze jsem sikovny a ze tyto stranky nemaji chybu Cool Laughing

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Akce a děj vše bylo OK.
Jen to kazí smrt Toma.
Takže Tome NAVŽDY SBOHEM a Chrisi ty pro změnu VÍTEJ.
Chris se mi povahou více líbí než Tom, protože je bližší Andrému, ale herec jako takový na Andrého nemá.
A je moc dobře, že zde ponechali starou znělku, která sem patří.
Pilot má jedno obrovský mínus u mě - chybí smutná "kobří" hudba.
Díky tomuto nedostatku hodnotim dvojkou.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
No, já musím říct, že mě dost vadila absence nové znělky. Vždyť Tom už tam není. Nova se ani neobtěžovala aspoň nějak připsat do dílu název Auf Leben und Tod. Velkým plusem je pro mě samozřejmě dabing Smile

Takže tímhle si to Nova u mě zkazila...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
eron: Stará znělka sem patřila, protože ta patří k celému pilotu a byl by nesmysl kdyby u druhé části byla najednou znělka jiná.
A pokud se jedná o název: u druhé části všech pilotů nebyl nikde. Vždy ho jen řekli (a za to teda právě rád nejsem, když si ten pilot potom spojim tak tam mám dvakrát název a ještě, aby tam byl napsanej). Taky tam nemá co dělat, když v originále je pilot dohromady. Proč by to taky Nova dělala? Názvy musí být v originále jinak jsem v životě neviděl, že by televize strkala do zahraničních pořadů název. Já osobně jsem rád za to co je a to mě štve už jen to, když tam strčej např: Za okamžik: Výměna manželek Twisted Evil .
Nová znělka do tohoto pilotu prostě nepatří, když oficiální partner je Tom a správně má být jen jedna. Wink

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Tak i když tady už jednou moje hodnocení je, ale německé verze, tak si dovolím ohodnotit ještě jednou, teď, když jsem děj 100% pochopila Wink.

Musím říct, že s dabingem na mě tenhle díl zapůsobil mnohem více, než v němčině (asi víme, čím to je =o)). Začátek vypadal velice humorně, odlehčeně..vlastně taková pohoda u dálniční policie, ale jen do té chvíle, než zabijí Toma. A tam najednou jde vidět ten rozdíl, kdy rázem celý díl změní tvář a vzniká docela akční podívaná Twisted Evil

Myslím, že Gedeon se do Kobry hodí, pasuje tam. Je to takový typ drsňáka, který se s ničím ne*ere =o) Určitě i v tomhle díle měl velice povedené scénky Very Happy

Co se týká rozdělení. Jak říká Ali, mě to taky nevadí. Možná, je to i dobře. Já u ničeho nevydržím sedět 2 hodiny. A vlastně ani originál jsem neviděla v kuse celý, ale rozdělený. Tak to Nova aspoň za mě vyřešila a myslím, že celkem i rozumně. První část Tom + jeho smrt + Semir v háji. Druhá část je o tom, jak Semir neúnavně hledá Tomova vraha a vlastně se seznamuje se svým novým parťákem Wink .

Eron: teď jsem nějak nepobrala, proč by tam nova měla strkat novou znělku, když se jedná o jeden díl, který je jenom rozdělený? A jak a proč by tam měla Nova připsat ten název dílu? Nějaký moc náročný, ne? Laughing

Jo, jinak díl hodnotím samozřejmě za 1 =o)))
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Janča : Proto, že Tom už v dalším díle nehraje. Náročný možná, ale klidně to mohli udělat, podle mě to tak složité nebude, akorát se do videa přidá obrázek...
Ale jak říkám, dabing bezkonkurenční...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Eron: ale vždyť se jedná pořád o ten samý díl, akorát ho nova rozdělila. Oficiálně Tom v tomhle díle ještě je Semirovým parťákem.
A vem si to takhle. Např. ty jsi od začátku věděl, že Chris bude novým parťákem Semira, že to není žádný gangster, vrah a bůh ví co. Ale třeba absolutní neználci Kobry, kteří se jenom podívají na díl, ale nějak moc se v tom neorientují (a nevěřil bys, kolik znám takových případů), ti neví, že Chris je policajt. A kdyby jsi jim strčil Gedeona hned do úvodní znělky, tak už prozradíš kus děje a celou pointu. A jak jsem si všimla, tak tvůrci doopravdy divákovi chtěli vnuknout aspoň ze začátku představu, že Chris je záporák Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Přesně jak říká Janča...

Navíc, popravdě by mě maximálně namíchlo právě to, kdyby byl ve znělce Gedeon. Jedná se o díl, kde byl Semirovým parťákem ještě Tom - a přišlo by mi hnusné, kdyby Nova dala do druhé poloviny okamžitě Gedeona, jakoby Kranicha hned odepsali... Nehledě na to, že by to bylo i technicky náročné, ne? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
redite


Založen: 17. 05. 2008
Příspěvky: 3
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli někdo neví jak se jmenuje ta písnička jak zní když jsou Semir a Chris v obchodáku
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Měla by být v sekci Hudba z CObry 11, interpret by měl být Lo Fidelity Allstars a písnička Battle Flag.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Dabing
eddie15


Založen: 07. 03. 2008
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha 10
Odpovědět s citátem
ještě k tomu Chrisovu dabingu...neni to špatný ale v originále se mi líbí víc Smile Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Budeš mi chybět, Tome. Embarassed Sad

Uch, skvělý díl. Sad Hltala jsem každou minutu. Dokonale mě překvapily Chrisovy emoce, Embarassed Ano, nebijte mě, já vím, když mu zabili přítele, že nebude skákat radostí. Embarassed
Hartííík, velká role pro Hartíííka! *20*
Úplně jsem zírala, jak to herečka, co ztvárnila Petru, bravurně zahrála. Embarassed Sad Chudička Petra, bylo mi ji upřímně líto. Embarassed
Nejúžasnější byl ale Semir. Embarassed


1* Crying or Very sad

Ps. Co to má Semir za příšerný dabing ve slovenštině??? Laughing Embarassed

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nechci omezovat ničí vůli a samozřejmě každý má právo na názor, ale jak můžeš, Kájíku, dát dílu, kde ----- zabili Toma, jedničku s hvězdičkou, nechápu Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Tak, ono to mělo šmrnc, mělo to grády a prostě.. nevím, jak to říct. Hrozně mi chyběl tenhle typ dílů, kdy sedíš s nosem přilepeným málem na skle, u pusy slinka a dychtivě očekáváš každou další vteřinu, každou další akci! Smile samozřejmě bych si rýpla, některé momenty se mi mocka nelíbily, už šlo vidět, že přichází jiná cobří éra a jiné efekty, ale jinak... Smile Líbilo se mi to. Embarassed Embarassed Embarassed

Kdybych se na to dívala tu dobu, kdy to bylo aktuální, asi bych hodnotila jinak. Embarassed Možná by to za tu Tomovu smrt byla trojka, možná ještě hůře, ale on si ten piloťák nezaslouží. Embarassed Je dobrý. Embarassed Skvělý vstup nového Semirova parťáka a přitom se tam Tom jako postava vůbec nepomíjí. Embarassed

Nemysli si, Tomíškovu smrt jsem obrečela jako želva (Embarassed Embarassed Embarassed ) a zdrchlo mě to. Cool

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Luca591994


Založen: 29. 09. 2008
Příspěvky: 6
Odpovědět s citátem
e.krejcova napsal:
Dneska jsem viděla Volejte Novu a říkali tam že budou od pondělka dávat nové díly Kobrý 11 taky jsem viděla ukázky je to opravdu moc smutné že už tam Tom nebude Semir a Tom si myslím byli víc než kolegové ale také velmi dobří přátelé a je škoda,že už tam nebude Chápu Reného ,že už asi je unavený,ale bude všem chybět i když Gedeon je sypatický viděla jsem ho v seriálu Komisař Rex kde byl fakt výborný,ale zatím je to takové nezvyklé vidět Semira vedle někoho jiného než Toma ale možná si budou ti dva rozmumět. Já jen doufám,že Semir tam zůstane a né jak jsem četla od nějakého toho sýčka který věštil,že odejde tak to by už nebyla Kobra 11 no řekněte sami jak by se vám to líbilo. Mě teda ne.


Gedeon je v komisaři rexovi fakt dobrej, ale že zemře tom mě moc mrzí. je to skoda, ze konci, ale stejne se na dalsi dily moc tesim. ale tom se semirem tvorili suúer dvojku. rozhodne se mi libily vic nez kdyz byl semir a andreem.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
11


Založen: 09. 08. 2008
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Pěknej pilotní film, doufám že bude i na DVD, jenom je škoda že zabily Toma.

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
řeknu Vám bulel jsem při tom pohřbu vice než když jsem videl šíp zabodny v andreho plícich když to minuly rok dávali na nově

podivejte se na csfd.cz dyt rene steinke nehraje v nejakych super filmech tak nevim proč chtel zase odejit, nenavidím ho za to Very Happy

inak dobrej dil pekne vymyšleny s jednou chybou Very Happy smrt TOMA (podobne jsem to napsal i u dilu osamele viteztví že)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Dobrej díl, ale smutnej, no, tak to už bývá když někomu zemře Crying or Very sad kolega a přítel Crying or Very sad . Musím dát 1*.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Velice smutný díl, Super akce a děj. Máma říká, že se jí tenhle díl nelíbí. Ale já dávám 1. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
neee
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
tak dneska jsem ten dil videl podruhe (takže hodnotím podruhe) řeknu vam co se dnes delo

přešel jsem ze školy šel jsem se umyt pak jsem zapl bednu končil ženatyse závazky pak byly reklamy začala kobra ja sem divam a čekam na tu nejhnusnejši pasaž filmu-říkam si ne už jsem tu scenu videl 5x nesmiš brečet ty srači Very Happy

ale jak po nem tekla deštova voda a zabery byl zpomalene nevydržel jsem Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed Embarassed ješte že v pokoji nikdo nebyl bulel jsem jako male decko tom byl nejlepší

ale to bylo nic oproti pohřbu to jsem malem i řval Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

bulel jsem vice než když jsem to videl poprvé Very Happy škoda že neuvídím kvuli školy v pondeli druhou část Sad jak erika semir s chrisem rozstřili a on pak ješte vybuchne to je nejlepší scena na celem filmu

jinak obe časti tohoto pilotu maji dobrou myšlenku a dil je dobře vymyšleny a libi se mi že v tomhle dilu byly všechny 3 sekretářky (krome reginy z prvnich dílu) susana petra a andrea - smekam před scenaristy napsali suprovy díl kdyby to byl prvni díl co sem videl dal bych 1 - byl by mi ukrydeny nejaky kranich ale jelikož to byl muj nejoblibenejší semiruv partak(nebyt dilu pekelna jizda na A4 nikdy bych se na kobru nedival Very Happy) MUSIM DAT 2 - chris neni zdaleka tak dobry jako on Crying or Very sad

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nenávidím tenhle díl a kdybych mohla, dám mu tu pětku ještě jednou.
Řadím ho (ze zcela subjektivních důvodů) do trojice dílů, které maximálně nesnáším a kazí mi dojem z celého seriálu (hned vedle dílu, kde Semir zblbne a stane se simýrem a vedle dílu, kde andrea vrhne).

Br... stejně ho mohli nechat odejít jinak....


Mavericku, rádím ti, aby ses uklidnil s těmui vulgarismy, tady na DF se na ně zrovna moc nejede.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Na Život a na smrt
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Byl to dost drsnej dílek uplně mě zněj mrazí !!!!!!!!!!!!!!!!
Nechapu pro Tomazabili toho nemohly nechat odejit jen tak ? Question Question Question Prostě tento dílek se mi ze všech dílů kobry11 nelíbil Twisted Evil . Bylo mi líto Petry a všech prostě dávám tentokrát známku za 5 Crying or Very sad . Mějte se hezky Katrina Wink

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Já jsem sice moc smutná že umřel Tom (hrozně smutná Crying or Very sad ) a nevím jak si bez něj počnu, to jsem si říkala, když jsem poprvé viděla Auf leben und todd, ale teď, když jsem to dneska viděla už počtvrté, říkám si, že Tomův odchod mě zasáhl ze všech nejvíc...Toma jsem měla ze všech nejraději, ovšem ani Chris není k zahození... Tenhle díl je tak napěchovanej napětím, že jsem byla na rozpacích, jestli mám dát 1, nebo 5... A nakonec jsem dala 1, ale stále nevím, jestli jsem neměla dát pětku, zároveň kdybych nehlasovala, mrzelo by mě to... Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Chvíli jsem uvažoval, jestli se na ten díl mám dívat, nakonec jsem se kouknul.

Neuvěřitelně emocionální a drsný příběh, na který moc nejsme zvyklí. Smrt Toma je moje nejsmutnější pasáž celého seriálu a navždy bude. Tolik lidí, co znám, Toma hned upřednostňují před Semirem. Jeho odchod mění celou Kobru 11, jak jinak.
Tvůrci si na sebe nakladli velký tlak. S neuvěřitelně negativní věcí museli skloubit perfektní příběh, akci a celkový dojem, aby to nějak vybalancovali. Povedlo se jim to perfektně. K dokonalosti nám chybí odpověď, jak Semir dokázal tak rychle najít Chrise u dolů, ale v Kobře byly vždycky zázračné objevy na místě.
Na závěr je třeba říci, že ačkoli spousta diváků se na tento díl koukla poprvé a naposledy, zachovalo to v nich dojem, který možná u žádné jiné epizody nikdy nenastane. Viděl jsem každou scénu propracovanou a z tohoto hlediska je to asi to nejlepší, co nám Kobra může nabídnout.

Bohužel šrám na duši z Tomovy smrti je tak velký, že není možno hodnotit jinak než 5.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Taky nemám ráda tenhle díl,Tom mi tam prostě chybí,vždyt kvůli němu jsem se na Kobru začala koukat a začíná mi
ho nahrazovat až Ben (ikdyž mi ho stejně nikdy úplně nenahradí). Embarassed

Ted když ten díl opakovali,tak to na mě zas až tak nepůsobilo,ale když ho dávali poprvé,řvala jsem jak želva a nemohla z toho
ani usnout. Nelíbí se mi jak nechali Tomíčka zemřít a proto ho hodnotím za 5. Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Tento díl jsem již viděl celý, takže napíšu koment už teď ke druhé části. Druhá část je lepší, než první, třeba jak se Semir dozví že Mark je tajný agent Chris Ritter.. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Jeden z nejlepších pilotních filmů, škoda že zastřelili Toma. Sad Chrisův příchod nebyl vůbec špatný.
1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ben.672


Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Smutné a dojemné. Tom mi chybí, ale tak už to chodí. Za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Dnes jsem v TV zahledl druhou cast tohoto filmu (radsi se podivam v TV, nez na DVD). Vidim, ze jsem tady jeste nenapsal svuj komentar na druhou cast.

Velmi zajimava role Chrise Richtera v tomto filmu, jeho vstup do serialu je spickovy (nejprve Tomuv vrah > komplic prekupniku > tajny agent > Semiruv novy partner). Moc se mi libi, ze se jeho minulost tajneho agenta obcas pripomine v dalsich dilech.

Tomova smrt, poprava kone, likvidace Bernda > opravdu hodne drsne akce. Libilo se mi napeti s vymazanim Chrise ze seznamu tajnych agentu, Hartmut je fakt borec!

Pripad skoncil dobre. Tomuv vrah je mrtvy a jeho tata prisel o syna > dobre mu tak. Krtek na policejnim reditelstvi byl pred ostatnimi zadrzen, Vietnamky propusteny.

Nezbytne rozlouceni s Tomem a Berndem na hrbitove a sup na dalsi pripady.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Jo, Hartmuth je týpek, bez něj by byl Chris dávnou kapůt. Nejlepší bylo, jak šéfová řekla: Ale to s tím odělením.... Vezměte s sebou Hartmutha, jinak nemáte šanci:-)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
rozhodne za 5 lebo zabili toma a toho som mal rád..a Chris nebol bohviečo ..

moje video :
Tom Kranich - My Immortal - tiež aj na youtube
http://www.stream.cz/video//429178-tom-kranich-my-immortal

Kobra 11 Semir Gerkhan a Tom Kranich
http://www.stream.cz/video/14/428504-kobra-11-semir-gerkhan-a-tom-kranich/?word_id=720532

a ešte
Kobra 11 Na život a na smrt
http://www.stream.cz/video//434243-kobra-11-na-zivot-a-na-smrt

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Nemůžu si pomoc,ale tohle je pro mě nej pilot.film - od tohoto dílu jsem velkej fanda KoBRY 11 Very Happy Very Happy Very Happy Smrt Toma mě dostala - ale přišel můj oblíbený CHRIS RITTER Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Maximus


Založen: 03. 08. 2010
Příspěvky: 5
Bydliště: Strečno
Odpovědět s citátem
Mne sa tento pilotný film veľmi páčil. Dej bol po celý čas napínavý. Mal rýchly spád s viacerými zvratmi. Bolo v ňom dostatok akcie a takisto zaujímavé Tomova smrť, Gedeon Burkhard ako Mark Jäger a partner zločincov, z ktorého sa neskôr vykľuje detektív v utajení Chris Ritter a nakoniec sa z neho stane Semirov partner. Musím povedať, že keby som vopred nevedel, že Gedeon je policajt, počas celého filmu by ma ani len nenapadlo, že on je ten dobrý.

Tomova smrť bola veľmi bolestivá. Semir a Tom bola moja jednoznačne najobľúbenejšia dvojica v Kobre. Mrzí ma, že Tom už účinkovať nebude. Ale inak paradoxne viac ma dojal prvý Tomov odchod, a to ani neumrel, iba odišiel z polície. Možno to bolo tým, že som to teraz vopred vedel a čakal som, že sa to stane.

Zároveň som sa obával som sa toho, ako Gedeon Burkhard dokáže nahradiť hercov ako René Steinke či Mark Keller. Pravdu povediac, ja som ho mal vždy zafixovaného ako Alexa Brandtnera z Komisára Rexa a nevedel som si ho predstaviť v inej úlohe. Už vôbec nie ako Semirovho partnera v Kobre 11. Ale hneď v pilotnom filme sa mi veľmi páčil a dostal ma, takže sa veľmi teším i na ostatné časti dvojice Semir - Chris.

Každopádne tento diel jeden z vôbec najlepších a jednoznačne u mňa hodnotený známkou 1*.

_________________
Kto seje vietor, bude žať búrku.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN Messenger
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Dil byl dobrej. Ale zemrel Tom, takze za 5.

Tak Chris tu byl dobrej, ale je mi hrozně líto Toma. U smrti Chrise, Andreho nebo Inga jsem nebyl moc smutnej, ale tady jsem už brečel. Nic proti Stoltemu, ale kdyby zastřelili jeho a místo Chrise by přišel Tom a byla by zase krásná pátá série kdy je Semir i Tom nezadanej a byl tady tým: Semir, Tom, Herzberger, Bonrath, Anna a i Andrea (tady bych jí fakt všechno odpustil) tak by to byla daleko lepší podívaná než tenhle (smrt, brek, smrt, brek, smrt a vzpomínky) díl.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Na život a na smrt (Auf Leben und Tod)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma