AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Epizody v němčině - download
yesesterka


Založen: 16. 01. 2013
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Cau, muzu se zeptat, jestli nemate nekdo ke stazeni epizody v nemcine? Jde mi hlavne o prvnich 5 serii, ktere jsem ve sve dobe sjizdela na RTL a natacela na kazety (oldschool jaxvin Very Happy), ale co videorekordery nahradily DVD prehravace, tak uz jsou mi kazety vskutku k nicemu Rolling Eyes Chtela bych je zas videt nemecky, muzete mi pls nejak pomoct?

Diky vsem! Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
yesesterka


Založen: 16. 01. 2013
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Diky moc, doma to zkusim, v praci mi to nejde a radsi to ani zkouset nebudu Laughing
Akorat tam nevidim ty hodne stare dily, ke kterym me vaze pouto nostalgie a sentimentu na svoje mladi Laughing ale nevadi, ja mam proste rada to nemecky zneni, tak bych si postahovala i ty dily, co jsem nevidela.... ale je to uz rada let, co na Kobru pravidelne nekoukam, skoncila jsem nekde u 6. serie, tak mam dooost co dohanet, ale stejne bych strasne moc chtela zas ty stary epizody v nemcine jako v roce 2000 Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Sice to stahuje moc pomalu ale někdy když nejsem doma pohodě stáhnu 19 mb soubory i s mobilu,mám samsung galaxy s3 takže za půl dne někdy i na telefonu stáhnu díl, rozbalím a dívám Wink a pak jenom přemístim do PC a vypálím
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
yesesterka


Založen: 16. 01. 2013
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
dekuju za radu, ja jsem docela anti-IT typ, takze zatim mych par pokusu o stahnuti skoncilo fiaskem, ale zkusim to jeste v jinym prohlizeci, nez je Chrome. Kazdopadne me moc nepotesilo, ze stahovani jde pomalu a ze tam nejsou ty stare dily, ale stejne moc dekuju!

kdybyste kdokoliv mel pristup k tem prvnim peti seriim, tak vas moc prosim... Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
yesesterka


Založen: 16. 01. 2013
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Btw a prosim Te, nemohl bys ty svoje stazeny epizody hodit treba na ulozto, aby to bylo rychlejsi? Sad prosim prosiim
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Epizody v němčině - download
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma