AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto sérii (známkou jako ve škole)
1
82%
 82%  [ 24 ]
2
13%
 13%  [ 4 ]
3
3%
 3%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 29

Hodnocení 14.série
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Takže 14.série byla plná humoru, akce a bohužel docházejících nápadů. Semir a Ben tu byli směšní, na tu novou šéfovou si teprve zvykám. Málem zde umřel Bonrath, už jsem fakt myslelm že nepřežije, ale přežil, takže super. Semirovo BMW po faceliftu se mi líbilo. Smile Celou jsem sledoval na RTL, teď sleduji na Nově. Takže hodnotím za 1-.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Super, jen tak dál...
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Vyjímečně od Tebe dobré téma Vojto... 14. série byla opět akčnější, opět bláznivější, než ty předchozí. V každým díle zařvalo aspoň jedno služební auto. Dřív maskovali Bmw při nehodách za ten starý typ, teď se vůbec neostýchaj natvrdo ho rozstřelit. Stejně tak i Mercedes. Poškození při nehodách je reálnější, občas vidíme i airbagy... Akce dobré, pokud se zrovna neodehrávají na té filmovací dálnici, už mi to docela vadí, ale na druhou stranu chápu, že při dnešní hustotě dopravy už nejde jen tak někde zastavit provoz na celý den. Díly se mi líbily spíš ze začátku série, pilotní film byl perfektní a strhující, přesně tak to má bejt.
Do příště bych omezil to, že některý s padouchů má něco společného s někým od policie, objevuje se to už mockrát a v reálným životě to není vůbec pravděpodobný. Myslím si, že se tento jev objevil ve většině dílů...
Určitě bych byl pro zachování vtípků a bláznivých honiček viz Ben na minibajku, náraz do hovnocucu a následné vylití splašek, průlet cisterny s hnojem nebo náklaďáku s peřím, přistání v prasečí ohrádce - tohle nemá chybu a vždycky se perfektně bavím. Taky chci říct, že hereckej výkon Toma je už lepší jako ten Erdoganův. Erdogan už to bere spíš jako rutinu a chvílema se mi zdá, že už do toho nevkládá vše, tak jako dřív. Doufám, že Tom vydrží ještě dlouho.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Suprová série které nechyběl šmrc ani švih Very Happy Bohužel se musím přiklonit k názoru, že to už s těmi zkorumpovanými/se zločinci spřízněnými/spřátelenými policisty přehnali... ale tak pokud si vezmu epizody po jedné a ne v jednom pytli, tak se mi všechny líbily (až na pilot, brrrr).

Sérii hodnotím ze jedna s malým mínuskem... 13. se mi zamlouvala více Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Celkově se mi 14 série líbila, asi stejně jako 13 a musím přiznat že hlavně díky Benovi, který ze Semirem tvoří dokonalou dvojci. Myslím, že by Ben mohl klidně v budoucnu Semira nahradit Very Happy nejlepší díl byla asi DEN TEMNA a zase nejhorší byla asi BRATRSKÁ LÁSKA...

Pilotní film Konec Světa se mi moc líbil Very Happy

PŘEČTĚTE SI MOJE CELKOVÉ HODNOCENÍ CELÉ 14.SÉRIE (od nejlepších dílů, po ty nejhorší):

1. Den Temna (1) (Můj nejoblíbenější díl 14.série, skvělá hudba a děj)
2. Operace Gemini (1) (Skvělý díl. Temná atmosféra, vypilované vtipy a skvělé akční scény v lese)
3. Rýn v Plamenech (1) (Díl nezklamal, skvělá atmosféra, vtipná zápletka, akce, romantika)
4. Konec Světa (1) (Dokonalá parodie na klasické americké filmy...)
5. Peníze za Hlavu Kim Krüger (1) (Moc skvělých akčních scén - zmrzlinářský vůz, Kůň vs. Motorka)
6. Koma (1) (Unesená Andrea, vynikající hudba, obstojný příběh)
7. Ztracený syn (1) (Skvělý děj a vypilované akční scény, i když smutný děj)
8. Kartel (1) (Velice povedený díl, kde se ze Semira stal James Bond )
9. Staří Přátelé (2) (Super akce i děj, pouze moc rychlý střih a již ohraná zápletka se zkorumpovanými policisty)
10. Panter (2) (Mírné zklamání, chabý děj, ale skvělé vtípky)
11. Milovaný Nepřítel (3) (Nemastný, neslaný díl... Skvělá úvodní honička, ale jinak poměrně nuda a konec byl příšerný)
12. Beze Stopy (3) (Když by nešlo Bonrathovy o život a kdybych se u tohoto dílů málem nerozbrečel, tak by to byla nuda)
13. Kybernetická Bouře (3) (Velké očekávání, velké zklamání, špatná akce, špatná hudba, špatný děj)
14. Bratrská Láska (4) (Tento díl se mě vyloženě hnusí, nesympatické hlavní postavy, slabá zápletka a vtipy taky nic moc - NEJHORŠÍ DÍL 14.SÉRIE)

Přikládám i hodnocení 13.série pro srovnání:

1. Muž v Pozadí (1) (Jednoznačně nejlepší díl - Benova láska zastřelena - na rozdíl od Toma se z toho Ben hned nezhroutil)
2. Osobní Strážce (1) (Nevím jestli se mě to líbilo kvůli skvělé hudbě, nebo Benově košili {já taky pořád nosím košile}, jenom vím že tento díl se opravdu povedl)
3. Kdo Jednou Lže (1) (Další skvělý díl - zajímavě prostříhaný komiksovými flashbacky)
4. Na konci mládí (1) (Semirovu minulost jsem doposud neznal, tento díl mi všechny nesrovnalosti objasnil a skvěle mě pobavil - až na to auto bez Airbagů)
5. Pohřbený Zaživa (1) (Zoufalý Semir a nejlepší záporák v této sérii)
6. Spiknutí (1) (Skvělé, přistání na střeše policejního auta nemělo chybu)
7. Zrada (1) (Důstojný odchod Anny a vynikající rvačka na záchodech)
8. Nevěsta (1) (Opět vynikající hudba a pohled do rodiny Konráta Jägera)
9. Okno (2) (Nastupuje nová šéfová. MĚ SE OD ZAČÁTKU LÍBILA Very Happy )
10. Na Vlastní Pěst (2) (No trochu slabší, ale skvělý nástup Bena)
11. Černá Madona (2) (Semir as Indiana Jones Very Happy )
12. Komando Nanebevzetí (2-) (Trapné vtipy o tchyni, vyrovnané skvělými vtipy o Alláhovi)
13. Krkavčí Matka (2-) (Nic moc, ale poprvé od Andrého se tam objevil pořádný Parkour)
14. Géniové Mezi Sebou (3-) (Příběh o chlapci, ale já mám radši příběhy o našich komisařích)
15. Pod Tlakem (4) (Nejhorší díl série, sice sem tam dobré hlášky, ale děj slabota. Když se to srovná s ostatními díly v této sérii, tak opravdu nic moc)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
zatial čo som videl celkom to bolo OK

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
takže celá 14 tá séria bola vynikajúca aj stými novými časťami, a o Bontratha som mal fakt strach,ale prežil to, moje poradie

1. Operace Gemini ( postrelenie Bena a jeho návrat a Semir keď ho kopla tá baba medzi nohy a kopu skvelých hlášok )
2. Den Temna
3. Konec Světa
4. Ztracený syn ( záver Semir na tom aute )
5. Kartel ( Semir ako James Bond,a to fotenie na začiatku a ferarri )
6. Peníze za Hlavu Kim Krüger
7. Koma ( Semir a jeho druhá dcerka )
8. Staří Přátelé
9. Kybernetická Bouře
10. Rýn v Plamenech
11. Beze Stopy
12. Bratrská Láska ( neviem čo proti tejto časti všetci máte ale mne sa páčila,bola dosť vtipná,ten málý nemal chybu keď mu Ben ukradol tú mini motorku a on mu ukázal palec
Very Happy
13. Panter ( Benov Mission Imposible ) Very Happy
14. Milovaný Nepřítel

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
mámé téměř stejné oblíbené epizody Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
mf.studio aj ja si myslím Smile ale aj tak moja naj séria je 9evina Wink tú nič neprekoná

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir46


Založen: 23. 02. 2010
Příspěvky: 112
Odpovědět s citátem
Já vám nevím. Od 12.serie jde úroveň každé serie dolů a dolů... Ve 14.serii se objevilo pár docela ucházejících dílů. Hlavně ke konci serie. Nejvíc se mi líbil asi díl Koma, stará dobrá Kobra a jeden ze tří, čtyř dílů, kde se mi Ben líbil... Já Bena moc nemusím a taky mi vadí ty sci-fi motivy poslední díly... Bohužel mám na tuto serii názor víceméně odlišný, čili až tak na dva tři díly se mi moc nelíbila... Piloťáky jsou řadu od řady slabší s vyjímkou dílu, kdy přišel Ben... No a pak je tu ohraná písnička s tím, že Semir jakoby umře... Confused Sešrotování reálných BMW a M-B je fajn, ale když dají jízdu v autě a kolem je jen modrá barva a občas něco jako auto, čili auto jede jen jako... To mě hodně vadí... Taky by mohlo být více dílů s Hotem a Dietrem... Ti dva jsou mi sympatičtější než Ben... A nová šéfka... To je téma. Je mladší než Anna, to jo, ale mnohdy je to na škodu, protože mi příjde, že starší = zkušenější... A jak oslovuje Semira a Bena, Gerkchane, Jagere pojďte... Confused No a teď témata epizod... Téma NATO, zatmění slunce apod. mi příjdou do Kobry nevhodné... Už to pro mě přechází až do moc sci-fi momentů... A pokud to takhle bude pokračovat... Jinak se sem tam vyskytne pár fajn dílů, ale je to minimum... Třeba poslední díl byl doslova otřesný... Ale o tom jinde... Ale jak to tak vidím, tak 100 lidí 100 názorů... Já nemám rád Bena a ostatním se líbí...
Prostě celé serii dávám za 3
Nic moc. A až na díly Koma, Beze stopy a Peníze za hlavu Kim Krugerová, které byly fakt dobré a nebál bych se označit špičkové tak je to slabší průměr... Toť vše...

_________________
Liverpool FC till I die!
Stevie G the best player of the world!
Neil Mellor the little genius!
Jerzy Dudek the best goalkeeper ever!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Prozatím hodnocení 14.série (nepočítány díly Kóma atd.): (pravé hodnocení je níže)

Tato série se vyrovnává sérii 13., takže prozatím jedničku.

Nejlepší díly prozatím: Milovaný nepřítel, Panter, Staří přátelé

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Zatím jednoznačně 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
martina.simova


Založen: 15. 02. 2010
Příspěvky: 18
Odpovědět s citátem
ahoj hodnotím za 1, byla super, ale štve mi, že Benovi nenechají žádnou přítelkyni na delší dobu!! Nemáte už někdo ty melodie od Skerry.. někdo je sem chtěl dát!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
martina.simova: Už je sem dal MFStudio, zkus pohledat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Je naprosto jasné, že s Benem přišel do Kobry humor. Hodně humoru. Ale taky spousta záchran světa před atomovýma bombama, viry a bůhví čím.. což už z Kobry dělá trochu neKobru. Když se ale na díly podívám s nadsázkou, tak musím uznat, že díly stále něco do sebe mají Smile.

Nejlepší díly
- Kartel, Staří přátelé, Koma, Zatmění

Nejhorší díly - Konec světa (absolutně první pilotní díl, který jsem nezařadila mezi nejlepší díly, ale naopak mezi nejhorší Exclamation ), Ztracený syn, Kybernetická bouře

Hodnocení - 2 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Moc sci-fi, moc humoru...víc akce, ale špatně natočených honiček.

13.série byla značně lepší a já vím, že této sérii nejsem schopen dát výbornou, i když to i vypadalo. Tato série byla značným příkladem "nové" Kobry.
Prostě zkrátka 2, to není tragédie....

Nejlepší díly: Milovaný nepřítel, Staří přátelé, Rýn v plamenech a možná Kóma
Poděsy: Kartel, Konec světa, Operace Gemini, Beze stopy
Sci-fi a blbosti: Zatmění, Tygr, Kybernetická bouře, Konec světa

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andre_Fux11


Založen: 23. 12. 2010
Příspěvky: 55
Odpovědět s citátem
prosím kde se dá shlédnout tato serie v češtině....na sleduj to ještě není tak nevím díky předem .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
James 008


Založen: 27. 05. 2008
Příspěvky: 63
Bydliště: Božejovice (Jižní Čechy, okres Tábor)
Odpovědět s citátem
na Ulož.to to bude už ke stažení určitě

_________________
Ingo a Frank, Frank a Semir, Semir a André, Semir a Tom, Semir a Jan, Semir a Tom, Semir a Chris, Semir a Ben.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Bicekz


Založen: 31. 10. 2011
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Série za 1 Smile s Benem a Chrisem podle mě dostala Kobra 11 víc vtipných hlášek... I když děj už začíná být občas pro mě pochopitelný až tak po třech shlédnutích...
Od nejlepší po nejhorší:

1. Kartel - Miluju takové díly, kde se spolupracuje se zločinci nebo jsou naši borci z Kobry tajní agenti... Prostě tento díl je nejlepší pro mě v sérii...
2. Konec světa - Super katastrofa (až moc přehnaná) Možná trochu delší úvodní honička, ale nemělo to děj na nic a i když byly lepší Pilotní filmy, tento je super Smile
3. Rýn v plamenech - Jenom co jsem slyšel název, věděl jsem, že toto bude něco speciálního... Moc se mi tento díl líbil díky netradici
4. Kóma - Prostě super díl a nemám žádný mínus k tomuto dílu, jenom jedno malé: vůbec se mi nelíbilo "zatčení" Tanji, čekal jsem od toho zatčení něco víc
5. Operace tygr - prostě skvělej nápad na díl... vymysleli něco nového, i když v Kobře moc nového vymyslet nejde
6. Staří přátelé - Trochu divný díl, ale mně se líbil
7. Zatmění - prostě zase speciální nápad, ale čekal jsem, že to bude ten Niko, většinou to v Kobře bývá ten, koho byste nejméně čekali...
8. Ztracený syn - prostě dobrej díl, tady končí známka 3 a lépe...
9. Beze stopy - Bonrath by mi chyběl... Sad ale jinak myslím, že bez tohoto dílu bychom se obešli...
10. Panter - Podle mě úplně nesmyslný díl
11. Kybernetická bouře - tak trochu jsem si musel ten díl pustit asi 3x, abych to pochopil...
12. Odměna za zabití Kim Krügerové - Taky jsem si musel pustit asi 2x, abych pochopil co to je zač ta holka...
13. Milovaný nepřítel - Krádež aut je podle mě dost slabý případ...
14. Bratrská láska - Úplně zbytečný díl, pro mě pochopilný až asi po čtvrtém shlédnutí...
15. Operace Gemini - tak tento díl bych radši nikdy neviděl...

a teď známky:
Kartel 1*
Konec světa, Rýn v plamenech, kóma 1
Operace tygr 1-
Staří přátelé, Zatmění 2
Ztracený syn - 3
Beze stopy, Panter, Kybernetická bouře 4*
Odměna za zabití Kim Krügerové, Milovaný nepřítel 4
Bratrská láska 5*
Operace Gemini 5
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
To se ti s výslednou známkou moc neschoduje. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bicekz


Založen: 31. 10. 2011
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Tak pardón, ale prostě mi to připadá o mnohem lepší než např. 1. série, u té úplně usínám...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Mně třeba zase ne, první serie je v mnoha ohledech lepší něž čtrnáctá.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bicekz


Založen: 31. 10. 2011
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
u mě to asi bude tím, že Frank Stolte mi nepřipadá vůbec sympatickej... :/ Ben ale jo ... Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
U mě zase přesně naopak, Ben se hodí do romantických filmů, ale do Kobry moc ne. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bicekz


Založen: 31. 10. 2011
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Každý má svůj názor, ale Kobra mě začala bavit až od Toma Kranicha...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hodnocení 14.série
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma