AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
69%
 69%  [ 16 ]
2
17%
 17%  [ 4 ]
3
8%
 8%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
4%
 4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 23

Staří přátelé (Alte Freunde)
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
ZA 2

Díl se mě poměrně líbil, byla zde spousta povedené akce, jediné co mi vadilo, byla délka. Příběh ubíhal až moc rychle a myslím že tohle by byl skvělý námět na pilotní film...

Finále mě popravdě trochu nudilo, nejlepší byla honička - Semir na motorce, Ben na náklaďáku.

PŘEČTĚTE SI MOJE CELKOVÉ HODNOCENÍ CELÉ SÉRIE (od nejlepších dílů, po ty nejhorší)

1. Operace Gemini (1) (Skvělý díl. Temná atmosféra, vypilované vtipy a skvělé akční scény v lese)
2. Konec Světa (1) (Dokonalá parodie na klasické americké filmy...)
3. Kartel (1) (Velice povedený díl, kde se ze Semira stal James Bond )
4. Ztracený syn (1) (Skvělý děj a vypilované akční scény, i když smutný děj)
5. Staří Přátelé (2) (Super akce i děj, pouze moc rychlý střih)
6. Panter (2) (Mírné zklamání, chabý děj, ale skvělé vtípky)
7. Bratrská Láska (4) (Tento díl se mě vyloženě hnusí, nesympatické hlavní postavy, slabá zápletka a vtipy taky nic moc)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Tento dil musim hodnotit velmi pozitivne. Moc se mi libily akcni sceny, bouracky a hlavne skvely pribeh.

Benuv Mercedes po uvodni akci na srot, potom zabavna honicka mestem, Semirovo BMW bombou vyhozene do vzduchu (pritom se tezce zrani Bonrath) a nakonec napinava prestrelka v pristavu.

Chudak Hotte, musel trpet jako kun. Nejdriv najde mrtvou Claudii, potom tezce zraneneho Bonratha a nakonec odbouchnou jeho pritele, ktery se postavil kulce do drahy a zachranil mu zivot.

Bez vahani musim udelit jednicku!

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Tenhle díl se mi taky hodně líbil. Jednička bez váhání. Smile

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nah, smutný díl, ráda bych ho tedy viděla...
Prosím, je tam ------, nebo zmínka o ní? Sad Díky Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Woxys: Very Happy nebyla tam Wink Dalo by se rict, stara dobra Cobra 11 v nejnovejsi podani Very Happy

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Co to tady píšeš za bludy? Nikdo ho přece nezabil! Díl končil tím, že ho jedou navštívit... Než sem příště napíšeš takovou kravinu, tak si to dobře ověř.

Díl byl fakt dobrej, hodně akční. Průlet kamionu a slisovanýho Benova auta budkou byl fakt luxusní. Laughing Ben opět nezklamal. Jeho skok do toho Bavoráku a únos spolujezdkyně byl fakt dobrej, nerozuměl jsem mu všecko co říkal, ale vyadá to na perfektní hlášky. Dieter teda skončil nevalně, ale určitě se z toho vylíže. Závěrečná akce v přístavu byla takovou tou tvrdou akcí na život a na smrt, kdy jde o vše a povedla se.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Klid lidi, Bonratha odvezla s těžkými zraněními sanitka, ale mrtvý snad není! Shocked Wink

Epizoda k vidění zde: http://rtl-now.rtl.de/cobra.php?player=1&play_now=1

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Bonrath byl v tomto dilu tezce zranen, ale uz v pristim dile bude opet pomahat Semirovi a Benovi Wink

Vice informaci o nasledujicim dile zde: http://www.afc11.cz/epizody14.php#rynvplamenech

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, sledovanost tohoto dílu v Německu byla 4,66 mil. diváků, takže sledovanost díl od dílu roste a to je moc dobře Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Díl byl hezký. Chudák Hotte. Moc jsem tomu nerozuměl takže čekám na czech verzi.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Včerejší díl byl super, chudák Hotte. Počkám na CZ a pak ohodnotím. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pěkný
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Ahojky
Tohle byl moc super na dílek se už těším v Češtině Smile a fotečky jako vždy na www.kobraa11.blog.cz . mějte se hezky joa známku dávám za 1 katrina

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Musím říct, že tenhle díl se mi z celé 14. řady líbil zatím nejvíc. Úvodní bouračka se zrušeným Mercedesem a následný únik komisařů z provizorní garáže, kterou srovnal se zemí kamion byla skvělá a ten Benův nový "šátek" byl roztomilý. Honička ve městě byla příjemným oživením těch zažitých dálničních akcí, které se odehrávají na jednom místě. Jen mi bylo líto Semira, to přistání nebylo moc příjemný, myslela jsem, že skončí v Rýnu. Bonrathův let se mi teda vůbec nezamlouval, ale následná reakce Bena se Semirem se mi vážně líbila, ještě štěstí, že to Dieter přežil. Celkově mi bylo líto Hotteho, chudák, takových věcí zažít vlastně během jednoho dne.

Sečteno, podtrženo za 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Daniel


Založen: 13. 01. 2009
Příspěvky: 39
Bydliště: Ostslowakei
Odpovědět s citátem

_________________
Keď sa nudíte, môžte sa pozrieť na môj kanál na youtube:www.youtube.com/MrAfc11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Ja viem kto to tam bol to bol ten Hotteho kamoš čo ho nakonci zastrelili čo kričal že NEEEIN ale dost sa podobal na dietera to veru hej Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Opravdu skvělý díl plný napětí, našeho drahého Hottíčka... kterého mi bylo hrozně líto Sad Takový dvě rány... vlastně tři... a ještě TAKOVÝ ZLOČIN jakého se dopustil, grrrrrrrr! Mad Laughing Laughing Má u mne vroubek Laughing Laughing No, samozřejmě jsem také ráda, že tam byl můj milovaný Freund... a vůbec, prostě byl celý díl naprosto skvělý a tak musím dát jedničku, i kdybych náhodou nechtěla (ale já chcuuuuu Laughing ) Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Dnes v CZ ale vydel som ho už dva krát tak hodnotím už teraz :

1. Hlášky za jedna jako obvykle - Ben na začiatku jako nevesta a vstrede tej honičky so Semirom na motorke,keď padol natu strechu a ukazal Benovi palček
2. akcia úvod 1, záverečná bytka s Benom a Semirom na pomstu Bonratha určite za 1
3. hlavný herci 1
4. vedlajší herci 2- o niečo sympatickejší ako v Bratskej láske, konečne zase pekné baby : )
5. Hudba : ZZ Top La Grande - Ked Ben skočil do auta ktej slečne a Semir natej motorke,a Ben povedal tej babe že to je moj parťák ,naposledy zz top hrál v 5 sérií v diele Horečnaté sny,keď skácal Tom na tie kamióny takže hudba tiež tak za 3

Celkové hodnotenie dnešného dielu 2

Best Momentka


Laughing Laughing Laughing

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
no mi se to moc nelibilo. nemám rád zbytečne smrti . typický příklad zbytečne filmove smrti byl na konci tohodle dilu.

2

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Skvělý díl Smile Nic nechybělo Smile Hlášky, akce Smile

Dokonce tam byla i u pronásledovaní chyba, jako vždy Razz Ale tím je Kobra poseta až až Smile

Jednička Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Dost dobrý díl, skvělá honička na krosce a v kabrioletu Cool , hlášky, akce, všechno super jen s trochu smutnou atmosférou. Hláška o Benově hlavě a další, tento díl si nezaslouží nic jiného než za 1. Wink

Cobra: Já si těch chyb vůbec nevšímám a jsem za to rád. Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Chudák Hotte. 2 přítelové mu zemřeli, ještě že nezemřel Bonrath...

Jinak docela legrační díl...Cabriolet, motorka, záclona a sešrotovanej Mercedes.

1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
revierautobahn


Založen: 10. 08. 2009
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
Nejlepší Semir:Šperháku podej mi Bonrátha ,ee....co to kecám,Bonráthe podej mi šperhák
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Tento díl je již ke stažení v CZ: http://uloz.to/4856955/kobra-11-s14-stari-pratele-nova-cz.avi
(není můj upload) Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
atdeskcz


Založen: 18. 05. 2010
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Ajka napsal:
Tento díl je již ke stažení v CZ: http://uloz.to/4856955/kobra-11-s14-stari-pratele-nova-cz.avi
(není můj upload) Wink


Kobra 11 XIV - Staří přátelé (Alte Freunde)
Odvysíláno 17. květen 2010


Na služebnu dálniční policie nastupuje nová kolegyné: Claudie Wolters, jejíž otec je starý přítel Herzbergera. Jejich první zatěžkávací zkouška na sebe nedá dlouho čekat. Mladá policistka se setkává s dvěma maskovanými muži, zástupci mocných drogových bossů La Cosa, kteří zaútočili na dálnici na převozce kokainu v hodnotě pět milionů eur , který je odvážen do spalovny. Další den je Claudiina mrtvola vytažena z řeky Rýna. Byla zastřelen stejnou zbraní , jakou používají maskovaní pachatelé útoku na kokain, takže je zřejmé, že LaCosa za vraždu Claudie Wolters odpovídá. Ale pak vyšetřování Bena a Semira náhle dostává zcela nový směr . Dva kolegové otce Claudie Wolters se dostávají do podezření. Vzhledem k tomu, že Herzberger je jeho přítel a ten je vehementně odmítá uvěřit v jejich vinu. Pro něj je LaCosa jediným viníkem činu. Herzberger ale pomalu začíná uvědomovat, že něco je shnilé v této oblasti a Semir a Ben a jejich podezření je přesvědčivé. A Herzbergův přítel Wolters se zdá být zapletený do celé záležitosti s drogami.. Herzberger tak stojí před obtížným rozhodnutím ...


kód:
http://www.nahrajto.eu/images/15453399341974386755.jpg
http://www.pixhost.org/show/848/2533165_kobra-11-s14-stari-pratele-nova-cz.jpg




kód:
http://rapidshare.com/files/388697312/Kobra-11-S14-Stari-pratele-NOVA-CZ.part1.rar
http://rapidshare.com/files/388697395/Kobra-11-S14-Stari-pratele-NOVA-CZ.part2.rar
http://rapidshare.com/files/388697431/Kobra-11-S14-Stari-pratele-NOVA-CZ.part3.rar



kód:
http://czshare.com/1310688/J3g6/Kobra_11_S14_Stari_pratele_NOVA_CZ.avi



kód:
NO!!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
ještě další alternativní link s větším rozlišením 700x400

http://uloz.to/4859664/kobra-11-14x06-stari-pratele.avi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Tak jsem viděl tento díl v češtině, a bylo to mnohem lepší. Akce, vtip, Ben a záclona. Nejlepší hláška byla: Šperháku podej mi Bonrátha, ee.. co to kecám, Bonráthe podej mi šperhák. Very Happy
Zaslouží si za 1. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
ano Vojto je pravda. Náš dabing bývá často velice povedený. Víla Amálka taky nebyla špatná Very Happy njn, zlatý český humor Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
mf.studio presne tak váš dabing je fakt úžasný, vždycky vystihuje osobnosti,či už vedľajšie role alebo hlavné, sa mi zdá že je to ešťe lepšie než originál

takže dabing vždy na každej časti hodnotím za veľkú 1*

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marmota-b


Založen: 18. 02. 2010
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
A mě to zrovna nebavilo. Sad Asi jsem moc detektivková a tady mi bylo skoro hned od začátku víceméně jasný, co se děje... Víte, v tom smyslu, že když si na začátku příběhu někdo něčeho všimne, tak to samozřejmě pak hraje roli v případu... a tak.
A taky jsem se na začátku lekla, že zmizel Bonrath, nebo že jde do důchodu a Claudia je jeho dcera, která ho má nahradit. Razz Což sice nebyla pravda, ale Bonratha tam fakt moc nebylo a Hotte mě bez něj tolik nebavil. No prostě celkově mě to nějak nenadchlo...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Dost povedený díl na úrovni pilotního dílu. Dost promakaný děj, tvůrci si taky dost zahráli s city, ale povedlo se.

Hodně se mi líbilo, že zas po delší době byli do děje takhle hodně zapojení Bonrath a Herzberger. Už se mi po těch dvou začalo stýskat Smile. Jen chudák Hotte, pěkně to schytal. Příště by zase mohl být nějaký zábavnější díl s těma dvěma, jak oni dva to umí Very Happy.

Děj ubíhal hodně rychle, což je největší plus. Žádné zbytečné protahování, napívané až do konce, zápletka, jejíž rozuzlení nebilo do očí hned na začátku.

Nemůžu jinak, než za 1* Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Ezis


Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 50
Bydliště: Saulkrasti, Lotyšsko
Odpovědět s citátem
Výborný díl, chtělo by se říct na světové a celovečerní úrovni (jo jo, třeba piloťák). Jen těch smrtí bylo opravdu moc. A Hotte mě zklamal, jak se chtěl přidat k tomu podvodnému usvědčení LA Cosy. Ale zase, je to jen člověk. Potěšilo mě, že tu dostal tak velkou roli, i když bez Bonratha to nebylo úplně ono.

Mimochodem, všimli jste si, že poslední dobou není Bonrath už tak tyčkovitý? Přijde mně, že teď v dílech s Benem je takový uvolněnější, víc se tváří a naklání dopředu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Staří přátelé (Alte Freunde)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma