AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
60%
 60%  [ 15 ]
2
24%
 24%  [ 6 ]
3
4%
 4%  [ 1 ]
4
8%
 8%  [ 2 ]
5
4%
 4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 25

Bratrská láska (Bruderliebe)
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Nikdo to tu ještě nezaložil, tak to tu zakládám já Mr. Green .
Epizoda byla super, nejlepší byla honička motorek. Andrea měla Roomstera, takže moje oblíbené auto.

Dávám za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bruderliebe
Daniel


Založen: 13. 01. 2009
Příspěvky: 39
Bydliště: Ostslowakei
Odpovědět s citátem
Mne sa tento diel tiež páčil, dávam mu jedničku Very Happy ,
ale je to asi najslabší diel z tejto novej série. Crying or Very sad

Môžte si ho stiahnúť tu:

http://rapidshare.com/files/281706682/afc11-s26e03.part1.rar
http://rapidshare.com/files/281705683/afc11-s26e03.part2.rar
http://rapidshare.com/files/281705983/afc11-s26e03.part3.rar
http://rapidshare.com/files/281706250/afc11-s26e03.part4.rar

Heslo: serienjunkies.org

_________________
Keď sa nudíte, môžte sa pozrieť na môj kanál na youtube:www.youtube.com/MrAfc11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Dobrý začátek Laughing Tolik peří Laughing A ty morotky. Jak to dítě ukázalo prosředníček Shocked Laughing Laughing A poslední akce zajimavá. Smile

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Naprosto výtečný díl byl tento! Very Happy Andrea má u mne bod za to, že zůstává věrna české značce (ten Roomster není ve stříbrné vůbec špatný Very Happy) Laughing
Samozřejmě legendární asi bude již navždy scéna, kdy Benny okrade děcko a začne honit lotra na dětské motorce XD Jen jsem u toho vykulila zrak a svezla se smíchy na zem... zvlášť když ho pak začal honit tatínek - drsný motorkář Laughing Laughing Jen mi bylo líto Semirka, takhle to schytat! Laughing
Jo, zapomněla bych na peří... až to vypadalo, jako by Ben pelichal, jak ho pořád někde trousil XD
Akorát mi byl hrozně nesympatický ten Denis, až mne z něj mrazilo. Br. Ale je dobře, že nestřílel, bylo by to jen horší...
A Andrea a zbraň, no kde už jsem to viděla? Laughing
A jak mohl Semir tak hezky přistát na té dodávce? Je snad Spiderman? XD Laughing

No, sice jsem se u pár scének ušklíbla stylem "to bych chtěla vidět", ale to už ke Kobře prostě patří Laughing

Vtipný díl, dávám za jedna (jen škoda, že jsme se nedozvěděli výsledek zápasu, ale fandím Sigimu, aby vyhrál ty sázky Laughing ... a malé minus za to, že tam nebyl Hartmutt Confused Laughing )

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Já tedy váhám. Ben na motorce a některé další scény mě rozesmály, ale jinak mě ten děj až tak nezaujal a Denis se mi taky vůbec nelíbil.
Nevím, jestli je to zvyšující se složitostí děje, nebo zapomínáním mých nerozsáhlých znalostí němčiny, ale těmto novějším epizodám rozumím snad čím dál míň. Embarassed Může mi prosím někdo říct, co to bylo za instituci, kde pracovala Andrea? Nějaký útulek?
Dávám dvojku.

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Tak taky váhám, díl nic moc...sice Beník na motorečce byl úžasný!!!!! Very Happy Chlasmeeeec...
Ale Semir mě opět překvapil, to není Semir to je asik nějaký všechnoumím, nebo co, jak přece někdo může skočit na zadní část autsa, takové dodávky jako byla tato, nemají vzadu na kapotě zvýšený vrch na možné uchycení, to je hloupost!!!! Čím dál tím míň možné scény....fakt newm!...Amerika????
Brrr, tolik Andrei?? A proboha, kde to pracuje? V útulku??? Nebo co? A na to, že čeká další děcko nějak to nebylo poznat! Hm? Very Happy Rolling Eyes

No....asi trojka bude to nejlepší Very Happy


Netvrdím, že jsem se nezasmála...ale těch hloupě nedořešených akciček...hm.... Very Happy Trošku realismu...a ne Ameriky!!! Sad

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
http://rtl-now.rtl.de/cobra.php?film_id=16655&player=1&season=14
Ty díly jsou na rtl-now.de hned od okamžiku vysílání (čtvrtek 20:15) a máš vždycky týden na to zkouknout to zdarma, než tam dají zas následující díl... Smile

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
čím dál větší komedie
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Neuvěřitelně mě tento díl pobavil. Ben na minibajku a ta honička... Opravdu jsem měl problém se stabilitou na židli. Laughing Nebo jak vyndal tu permanentku a vypadlo mu z kapsy to peří... Laughing. Perfektní díl.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
MichalSvabek


Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Tenhle díl byl také velice povedený. Opět úvodní honička velice pěkná, ovšem nepochybně největší legrace byla, když Ben ukradl malému drsnému motorkáři motorčičku a jeho namakný otec ho pronásledoval. Ohledně toho, jak se ptá Dandie - ta instituce, kde Andrea zároveň pracovala, bylo jakési drobné nápravné zařízení pro mladistvé. Ale ty jo, že do toho bude namočený i ten chlápek z toho zařízení, to bych fakt nečekal. Jo a tu facku, kterou Andree vsolil, ta byla dost vostrá. Páni, takovýhle scény bych teda nechtěl točit ! Ovšem potom ty závěrečné kaskadérské kousky v té dodávce, to zas trošku přehnali, to je fakt. Souhlasím se sasadydzej - jak může doskočit a zachytit se, když na tý dodávce není ani za co se zachytit. Jo a nevím, co by takovejmhle šokům (fackám a závěrečný nehodě) ve skutečnosti řeklo Andreino embryo... Laughing Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Tento díl, byl pro mě velmi slabý a dokonce jsem ke konci usnul. Tuctový díl, nesympatické postavy a až na tu honičku na minimotorce tam žádná pořádná akční scéna nebyla. Za 4
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Diel som videl už dva krát v originále a dnes bude konečne v CZ,myslím 10.5, nechcel som písať znovu ďaľší príspevok,keď sa to dá prepísať a hodnotím takto : Smile

1, hlášky - 1 hrozne ma baví,keď si Semir uťahuje s Benovho účesu), a ešte pridávam tú nereálnu bytku stým motorkárom jak zrazil Semira na zem a Ben potom jeho,vydieť,že to bolo nasilu,aj podla Benovho výrazu,ale inak sranda bola a ešte ten malý jak Benovi ukázal prostredník to bolo zlaté
2, hlavné postavy 1, konečne sa tu ukázala po dlhšej dobe i Andrea
3, vedľajšie postavy - 5 nič moc nesympatický herci, hlavne ten motorkár čo naháňal Bena na tej mini motorke
4. akcia - až na úvod a záver slabá trojka
5, český dabing hodnotím zase na výbornú,dokonca lepšie jako originál

Celkový Súhrn 3 až skoro 4 ,slabá trojka, už sa teším na český kartel

PS : mf.studio dúfam že nám ho nahráš,ako si sľúbil Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Dnes díl úplně dobrý, skvělá honička na minibiku a taky, když se Hotte a Dieter dívali na rozhovor v kanceláři a pak se pousmáli. Very Happy A nebo fotbal taky super. Určitě 1. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
ale jo dobre to bolo no. sranda to byla (přezdržka semirovi) i prež to trochu unreal jako všetšina kober

2

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ragi


Založen: 10. 05. 2010
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
jo uplně luxus díl Smile

Neznáte někdo ted song co tam hrál? prosím moc, potřeboval bych to zjistit, vsadil jsem se o flašku vodky Very Happy
klidně se rozdělím Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Upa best díl, dobrá byla ta hláška u toho kluka: "Policie, motorka se zabavuje. Helé, co děláš, to je moje motorka. Tatíí, ukradl mi mašinu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Dobrý díl Wink Tady šla vidět změna Kobry. Že to není ono si všimla i máma, která Kobru nemusí Smile

Jinak, hlášky dobré, akce na motorkách skvělá Smile A konečná akce taky dobrá Smile Jednička.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Tak... jak začít Laughing Těšila jsem se na Kobru a řekla bych právem Smile U dílu jsem se hodně pobavila, nejlepší scéna za všech byla "honička" na minimotorce a zakončení, jak Ben sletěl do těch odpadků.. z toho jsem nemohla Laughing A potom ještě ta konečná scéna, kdy Ben neustále nahání Semira, aby už šel Laughing

Díl byl super, hodnotím jedničkou Smile

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Tento díl se mi v celku líbil. Nechyběla honička, vtípky ani pořádná zápletka a hlavně nechyběla akce.

Nejlepší část celého dílů bylo pronásledování motorkou a ten konec.

Jinak jsem moc rád, že Nova opět obnovila Kobru 11, jsem schopen jí odpustit za tu 5týdenní přestávku kvůli KAnděl. No, když to odvysílá celé, tak budu rád.

Jinak 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ragi


Založen: 10. 05. 2010
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
Prosím moc o ten song, nezná ho někdo? moc vás prosím, já se tam poprvé objevil ten jeho starší brácha
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Ragi: Je to ona? Arrow http://www.youtube.com/watch?v=e5QEAI_O2IA (Flipsyde - Someday) Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
http://ulozto.cz/4813195/kobra-11-14x05-bratrska-laska.avi

nějaký dobrý člověk to už sestříhal a publikoval Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jak se udržet na dodávce
medu2a


Založen: 13. 05. 2010
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
Já teda nevím lidi, ale píšete že nechápete jak se dá na takový dodávce udržet. Tyhlety Iveca mají vzadu takovou plošinu na který se dá skoro tancovat a je tam velká klika na otevírání dveří, takový madlo (u tohoto starýho typu). Tak co je na tom tak těžkýho. Viděli jste někdy popeláře, jak jsou vzadu zavěšený na autě? No tak tohle je to samý, akorát to Iveco má tu plošinu větší. Rolling Eyes

btw... jak jsem viděl nově nalakovanou starou popelnici, bylo mi jasný, že je odsouzená k záhubě Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Abych to vzala popořádku - první půlka super, druhá bohužel nuda Sad.

Úvodní honička super, zvlášť její závěr - dvě opelichaná kuřátka Very Happy Roztomilé Smile. Další honička byla taky ukázková, dokonce mě i bavila. Ben na malé motorce honěný rozlobeným tatínkem neměla chybu, jen chudák Semir Very Happy. Občas jsem se bála, aby se nám tam ti dva policajti nepomlátili navzájem Very Happy.

Druhá polovina už mě celkem nudila, docela nezáživné pokračování děje, pořád to samé dokolečka. A docela jsem se ušklíbla i u vyvrcholení závěrečné honičky (resp. jak ji Andrea vyřešila - je fajn, že ona se hezky připoutá pásy a pak strhne volat, aby se auto převrátilo, ale nevím, kde brala tu jistotu, že zrovna Semir z těch tří nepřipoutaných vyvázne bez zranění a bude ji moci zachránit). Ale to jen taková zmínka, která ani tak na celkové hodnocení dílu nemá vliv Wink

Za 2 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Ezis


Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 50
Bydliště: Saulkrasti, Lotyšsko
Odpovědět s citátem
Hehe, já hned věděla, když toho Koslaka mluví Pavel Rímský, že to bude padouch Razz

Jinak díl tak akorát. Přišlo mně legrační, jak tu skoro všichni zločinci a bývalí zločinci měli malé oči a velké, roztažené pusy. Jako vodníci.

Chyběl Hartmutt, ale honička na dětské motorce zase byla úplně nejlepší Very Happy

Líbil se mně ten moment, jak se Ben pokusil smířit Semira s Andreou, ale oni ho okřikli, Ben hodil rezignovaný ksicht a Bonrath vyprskl smíchy Very Happy skoro mně přišlo, že to nebylo ve scénáři, že se rozesmál ten herec.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Tak jsem se opět kouknul na tento díl a věřte nevěřte, jeden z bratrů byl snad Vincenz Kiefer aneb Alex Brandt, pozdější Semirův parťák. Takže Daniel Rösner nebyl první, kdo se neukázal poprvé v Kobře jako hlavní herec.

Vincent trochu změnil účes. V Jason Bourneovi z roku 2016 byl zase plešoun.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Camry: Ano je to stejný herec.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Bratrská láska (Bruderliebe)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma