AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tento pilotní film (známkou jako ve škole)
1
67%
 67%  [ 36 ]
2
16%
 16%  [ 9 ]
3
7%
 7%  [ 4 ]
4
5%
 5%  [ 3 ]
5
1%
 1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 53

Konec světa (Das Ende der Welt)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Opet jsem tento pilotni film videl na Fantreffen 2 tydny pred dnesni premierou na RTL a bezprostredne po nem jsem byl zklamany.

Musim rict, ze minuly film Na vlastni pest se mi libil mnohem vic.

Kazdopadne se na nej podivam jeste jednou a pak dopisu svuj komentar.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak, kde začít?
Snad u toho, že když jsem viděla první rozhovor Semira a Bena, hrozně jsem doufala, že jsem jim NEROZUMĚLA (bohužel se pak ukázalo, že jsem rozuměla až moc dobře XD). Chjo, takže rodina Gerkhanů se rozvětvuje...
Ok. Ať mají víc dětí, nic proti.
Ale, prosím, ať se nevrátí ty otravné vtipy o dětech z dílů s Chrisem, prosííííííííííím Sad

Ale od úplného začátku. Střih na Tokio zajímavý (taky jsem si říkala, že to asi nebude Kolín Laughing), ale pak už to šlo od deseti k pěti. Zápletka poněkud divná, společně s onemocněním hlavních hrdinů překombinované, scéna se smrtí "z útesu" už tu byla, samozřejmě se dalo čekat, že tam zbyde jen JEDNA ampulka a že z útesu nesjedou Rolling Eyes

Kladem tohoto dílu byl vtip a to především v podání našeho milého Vollidiota. Byl tam skvělý a roztomilý a dalo se mu fandit Smile (plus klad byl samozřejmě, že tam byl Hartmutt... v NOVÉM technickém plášti Laughing) Plusem také byla Andreina facka: když dosedla, s chutí jsem zatleskala. Ten chlap byl nemožný (a šéfovou póřád nemám ráda :/)...

Uch, mno, podrtrženo sečteno... přemýšlela jsem nad čtyřkou, ale nakonec dám trojku. Nic moc americké béčko, tak bych to nazvala Sad Snad další díly budou lepší...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
na konci světa
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Ahoj Wink Mě se tento pilotní film moc líbil Smile . UŽ se moc těším až tento polotáčekj bude u nás moc se mi líbil je moc super !! všechno na 1 fotky jak jinak umě na blogu Smile mějte se hezky katrina Wink

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
hodnocení
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Tak pilotní film potvrdil moji doměnku, že nová řada bude opět o něco akčnější a nereálnější. To jak se Semir s Benem doslova proplétali mezi tisíci výstřely, bylo fakt trochu přehnaný. Nicméně děj nebyl úplně nejhorší, celosvětová "krize" je i ve filmu a vzhledem k událostem s prasečí chřipkou je logický, že to někoho napadlo. Líbilo se mi jak tam krásně huntovali SUV od BMW. Závěrečný výbuch kolínského výstaviště byl jen ukázkou, že action concept šel s demolováním zase o třídu výš Laughing . Klidně si myslím, že by to mohli dávat v kině i oficiálně.
Ještě bych chtěl pochválit soundtrack od Nickelback.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Hm, tak právě jsem shlédla na RTL-NOW díl Konec světa! Smile No, ani nevím, jestli se mi líbil, či nikoliv! Asi to druhé, díl byl sice zajímavý svým příběhem, ale jinak: přehnané, nerealné, no prostě nemožný díl!.... Rolling Eyes Přece se nemohou několikrát otočit na střechu auta, nastartovat a zase pokračovat směle dál Rolling Eyes byli by totiž na placku!!!!!!
Takových hloupých scén tam bylo víc...mno...ale budiž...

Kobra má navíc......škoda, mám pocit, že to mělo nádech amerického akčního filmu!...Kobro...nejsi v Americe!!!!!!!!! Já chci ty vaše fajné dílky.... Smile

Tenhle díl se mi nelíbil už hlavně z toho důvodu, že naše "milá" Andrea zase čeká děcko Confused Jéééé, jen aby to neskončilo jako nějaká telenovela o Gerkhanovic rodince, brrr Rolling Eyes ( Andrey tam bylo moc....)
Ale ta facka, Andrei se povedla!!!! Laughing
Ale jinak Andy pro mě v Kobře skončila....


Nová šéfka mi začíná být sympatická, ale naši Engelhartovou nikdo nenahradí.... Wink

Jůůůů, Hartík v bílém...jujki!...ten byl moc fajn, takže mi náladu trošku zpravil.... Very Happy

Myslím že trojka bude fajn známka, na ten místy nereálný amerikánský filmík... Laughing

Neurčité dojmy z dílu...


Saša

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Witchdreams


Založen: 19. 05. 2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
http://rtl-now.rtl.de/cobra.php?film_id=16019&player=1 kdo neviděl tak ať mrkne, je to na RTL zadara pilotní film Kobry11 Na konci světa:-)) jinak ze začátku nic moc, nuda, samé přestřelky, takže nic přijatelného, ale konec super......jak se Ben obětoval za Simira a píchl mu tu ampuly a jak Simir na konci myslel, že je Ben už mrtvý jak plakal...libilo se mě to z pozice kamarádství těch dvou, to mě fakt dojalo, už se jak vy těším na českej dabing:-))
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Tak jsem to právě skoukla na RTL-NOW a mám z toho poněkud rozporuplný pocity.... Po dlouhý době zase premiérové díly, takže jsem byla natěšená, ale po informacích fantreffenistů (čistě v obecné rovině) jsem čekala, že to bude horší.
Petr to vystihl, že to je zase o stupeň více akční a unreal. Shodnu se i s Alešem, že předchozí piloťák Na vlastní pěst se mi líbil mnohem víc.
A jak zmiňuje Witchdreams, tenhle díl podtrhuje přátelství Bena a Semira, jeden pro druhého by obětovali život. To se mi na tom líbilo nejvíc, jsou výborná dvojka a hodně mi to připomíná dvojici Semira s Tomem ze zlaté éry Kobry.
Ten "Vollidiot" mi zas připomínal Schrödera, tipuju, že ten už tam nechtěl hrát, a tak tam dali zase jiného truhlíka. Wink
Škoda, že se aspoň v tom závěru víc nepředvedl zbytek osazenstva dálniční policie, mohli se víc zapojit do akce... Ale předpokládám, že to je proto, že představitelé Bonratha a Herzbergera už nejsou nejmladší a už se jim moc nechce tak divočet, jako před nějakými 10 lety, když v Kobře začínali. Spíš můžeme být rádi, že už dávno neodešli úplně. Confused
Že Andrea a Semir čekají 2. dítě mi vůbec nevadí, ale taky doufám, že si ušetřej scénky s plínkama apod. Ale myslim si, že je fajn, když se tam aspoň tu a tam ukáže nebo zmíní, že má Semir rodinu. Někdy to totiž vypadá, že žijou jen prací a když mají chvíli volna, stráví ji taky s kolegy. To je sice good, že spolu Semir a Ben třeba lezou na skály, nebo předtim Semir s Tomem jeli kempovat, ale chce to trošku prostřídávat. Ale taky nechci, aby z toho byla telenovela, všeho s mírou. Wink

Dávám 2. Smile

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, jen tak pro zajímavost - pilotní film Konec světa měl v Německu sledovanost 5.14 milionů diváků - je to šičkový start v Německu již 15. řady seriálu Alarm für Cobra 11

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
MichalSvabek


Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Tak konečně mám teď chvilku, takže se pustím také do hodnocení všech nových dílů poslední série. Začnu pochopitelně úvodním filmem:

Bohužel musím jako většina konstatovat, že jubilejní 200. díl byl opravdu jeden z nejslabších a "nejblbších" ze všech pilotů a dílů s Benem vůbec. Díky Pocherovi (kterýho mám jako komika moc rád, páč je s ním opravdu sranda, umí skvělě parodovat různý známý postavy atd. a taky v Německu patří vedle např. Stefana Raaba k opravdu nejpopulárnějším bavičům) mi to celé přišlo jako nějaká "béčková" americká action komedie. Je sice fakt, že tam také byla řada hezkých a napínavých scén (úvodní honička na člunech, Ben na konci úplně vyčerpaný, Semir a Ben hodlají vše vzdát a sjet s útesu...), ale jinak to bylo opravdu až přehnané (gauneři pronásledují Sturmiho a auto vypůjčené od jeho přítelkyně vyletí do vzduchu, Semir a Ben se s BMW několikrát otočí na střechu a pak vesele jedou dál, navíc potom ještě v pohodě řídí a střílejí pod vlivem smrtelného viru, na závěr zase při explozi vyjedou na motorce jak neohrožení hrdinové...) !!!!! Laughing Laughing Smile Confused

Zkrátka nic moc. Rolling Eyes Ale náhodou se mi už zamlouvá nová šéfová !!! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
za 2 - prazvláštní kombinace Mission Impossible 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
byl to supr hlavne dkyž skočili stym člnem na ten kamion a tam byla ta tabule luxemburk a semir zahlasil Naše dalnice..naš domov takže za jedna .. Smile

Jo a ješte Ben a Terminator ...ten psik nemnel chybi Very Happy jaže sa nanej vyrouti nejaka doga a to byl jenom takovej malej neškodnej milej pejsanek Very Happy a nejlepší bylo když bu rekl : Sedni ! to bylo supr Very Happy

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
ABSURDNÍ DĚJ, SKVĚLÁ HLÁŠKA (fádní země to Německo, koho by napadlo že odsud zničíme svět) dokonalá parodie na americké akční filmy a dokonce to zapadá i do dnešní doby Very Happy první část za 1 Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
To co jsem dneska viděl, byl vrchol trapnosti. Na začátku hon na Bena a Semira, teda ti kumpáni asi stříleli slepýma nebo co. Schtrumi mi lezl nehorázně na nervy a vlastně všechny ty vtipy, Kobra se stává nějakou akční komedií. Tvůrci tohoto dílu museli být totálně sjetí. Taky mě naštval zkrácený slogan, kdyby už konečně přeložili ten nový. Tohle byl vůbec první díl, při kterém jsem se sám sebe ptal jestli se dívám na Kobru.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Semir Gerkhan


Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 6
Odpovědět s citátem
super akcia už nech je pokračovanie a na stiahnutie v cz Wink váš dabing je ešte lepší než originál ..ale som sa nasmial jak nikdy Wink akcia,vtipné scénky proste za jedna Wink

Andrej21_87 nehorazne toto video : http://www.stream.cz/video/14/427041-semir-gerkhan Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
hodnoceni prvni casti: pribeh zajimavy

vtipky dobre . scifi magor taky dobry . ovsem ta nerealnost.... skocit s lodi zrovna na kamion to je ale stesti. nebo mercedes s kachnou nemohli dopadnout na zem ale na kamion jehoz ridic si niceho nevsiml a jel dal

tato cast za 3 ale hodnotit budu az po schlednudi zbytku

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Tak 1. část naprosto super, akce, děj, hlášky: Á vy jste ti ignoranti od dálniční policie. Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Voky29: naprosto souhlasím. Kobra je už jenom o hláškách které jsou na každém rohu a působí trapně. A dnešní díl byl zase o kousek měně reálnej ovšem lepší než poslední díly takže aspon za 3.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Naprosto super, ten začátek ja lezli po stěně a pak zdrhali těm borcům na 4kolkám. 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
konec světa
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
ahojky
Dílek byl moc super akce hlášky prosstě první díl se mě moc líbil . Akorát mě štve , že nova to zase rozdělila na dva dílečky .Ale moc se těším na ten druhý dílek už aby byl . Jinak první dílek hodnotím za 1 . Fotečky jako vždy naleznete u mě na blogu www.kobraa1.blog.cz . Mějte se pěkně s podravem kobřice Katrina

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
LuUuccy


Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 46
Odpovědět s citátem
Tak tenhle dílek se mi mocinky líbil Smile štve mě že je dva díly ale budu to muset přežít ..Super hlášky,skvělý děj a myslím si, že s Benem a Simirem budou díly vždy moccc suprovýý ....Je to jako kdyby se Kobřička znovu narodila a je to dobře doufám že tam Ben dlouho vydrží Smile přeju mu to, protože se tam mocinky hodí ..Jinak ještě k tomu dílu dávám velkou 1* a těším se na druhý dílek Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Netradiční téma. Mě se to líbilo. Za jedna

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Parádní díl:-))
Witchdreams


Založen: 19. 05. 2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Very Happy dost dobrá druhá část Very Happy ty hlášky neměli chybu:-D prej tamagočiVery Happy nebo jak Andrea pronesla na snímek ultrazvuku: velikostně tatínek:-D Very Happy parádní, napětí, humor, Beník v hrožení života, obětoval by svůj život za Simira, tu jedničku jsem dala dobře předtím, čeština super:-)) Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Druhá část byla hodně napinavá Smile Překvapila mě ta obrozvká exploze výstaviště.
Určitě za jedna. A celý díl taky za jedna.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Witchdreams


Založen: 19. 05. 2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Smile) a jinak muzika v podobě skupiny Nickelback jak chtěli zemřít v autě, povedená a moc pěknáSmile)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
No, tak já musím říct, že jsem nadšená Smile
Přesně tak, napětí, občas nějaká ta hláška Smile
Určitě 1 a k tomu *
Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Jj, byli to Nickelback - písnička I´d Come For You Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
to bolo skveléé!semtam som nevedela, či mam revať alebo smiať sa..scenar sice podobny katastrofickemu filmu samozrejme s happyendom, ale super.Hlášky nemali chyby Very Happy tamagoči Very Happy a kráásna pesnička, ked chceli skočiť s tým kráásnym BMW dole... Very Happy
Ked Semir našiel Bena už mimo Crying or Very sad proste skvelééé Very Happy

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Witchdreams


Založen: 19. 05. 2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
http://www.youtube.com/watch?v=PzOYRQyVqzc jinak tady je odkaz na písničku od Nickelbacku co hrála v Kobře Smile) v té napinavé situaci:-))
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
diky bol to super diel čiže zase za 1 Ben a Semir sú najlepší Wink aj ten nickelback ..tu skladbu použijem do dalšieho videa o semirovi a benovi Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Ani 2. část nezklamala. Skvělý děj a akce, Sturm je dobrý, jednoznačně za 1. Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
okej dal jsem 1.

po prvni casti jsem se rozhodoval mazi 2 a 3 ale jsem rad ze jsem hodnotil az ted.

prvni cast byla upe naprd a ta druha nebyla o moc lepsi ale vzpomente si na hodiny matematiky. minus a minus da dohromady plus

z hlediska reality a zivota dalnicni policie jeznoznacne za pet ale z hlediska prehnanych scifi a pilotnich filmu jednicka jak na prvnim vysvedceni.ja sci fi rad.

pokud uvidi tohle nejaky filmar v usa koupi autorske prava od action conceptu a super film na svete. predstavte si to. stary policista budouci tata bruce willis a jeho mladsi bohaty bezdetny kolega ( treba Bale ) . pod vedenim mlade sefove angeliny jolie . cely vycet roli napisu zitra.

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Dobre jsem udelal, ze jsem pockal s hodnocenim az na dnesni den, po kompletni premiere v Cestine.

V Nemcine jsem moc nepobiral dialogy a o hodne prisel, proto hodnotim az ted Smile Bohuzel jsem ani nekterym akcnim scenam prilis rozumnel > zvlast na zacatku prvni casti, pri te sprsce kulek to tvurci malinko prestrelili... Pak se ale scenka skvele otocila: "jedu si takhle v Nemecku po dalnici a najednou vidim, ze vodni clun prileti na kamionu" Very Happy Very Happy Very Happy To nemelo fakt chybu, tohle umi vymyslet a natocit snad jen v Cobre 11 Exclamation Moc se mi tato "silena" scenka libila a nasledny pad cedule, to byla tresnicka na dortu Laughing I dalsi akce byly moc povedene > svatebni Citroen zvany kachna zaprazeny za Mercedesem a skok na kamion Shocked Moc povedene Wink Co by me ale hodne zajimalo, jestli to vystaviste v centru Kölnu opravdu takhle zlikvidovali > bohuzel jsem to na Fantreffen neocekoval... Very Happy

Dej byl taky malinko sci-fi, osobne takovym zachranam sveta dalnicni policii moc nefandim > tak to uz bylo ve Meste ve strachu, nebo ted v Konci sveta a vzdycky se najde nekdo, kdo jim to tak tezce komplikuje... Mnohem lepsimi piloty byly Stvanice, Na zivot a na smrt a hlavne Na vlastni pest. V uvodni znelce se rika "jejich souperi jsou zlodeji aut..." a najednou Semir s Benem zachranuji svet a jeste s takovou otravou na prahu zivota a smrti.

Kazdopadne, i kdyz byla situace velmi vazna, vzdycky me rozesmala nejaka ta hlaska Very Happy

Ocenuju spolupraci automobilky BMW se stabem Cobry 11 > v Nemecku meli premieru noveho BMW X1 moc dobre nacasovanou. Zhruba tyden pred zacatkem autosalonu IAA ve Frankfurtu uz byla X1 k videni v serialu Cobra 11. Fanousci Skodovek si jiste vsimli faceliftovane Octavie > nemecky importer Skodovek se taky snazi Smile

Jinak nevim, jestli se mam radovat, nebo nechapave kroutit hlavou, ze Semir bude dvojnasobny tata. Snad zase nebude celou serii shanet plinky, mliko a kdesi cosi... Woxys tedy tento pilot nedoporucuju Very Happy

Na zaver si jeste neodpustim pochvalu, hodne dobre taky zahral "Cobracky reziser akcnich scen" Stefan Richter svou negativni roli. Na Fantreffen jsme ho videli uz 2x, kdy nam prezentoval, jak se vybrane akcni sceny pripravuji, nataci a pak upravuji na pocitaci. Stefan byl moc moc moc prijemny a velmi ochotny se s nami fotit, podepisovat se nam a odpovidat na nase dotazy. Viz fotka s nasi Vselkou Arrow



Vysledna znamka, kterou tomuto pilotu udelim, je takova slusna dvojka Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Crups


Založen: 08. 02. 2010
Příspěvky: 41
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Druhá část se mi líbila víc než první, hodně mě pobavilo když Semir s Benem dali pěstí tomu úředníkovi Very Happy Very Happy
A dílu dávám za 2 Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Christ


Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Souhlasím s Alešem v tom, že jsem v originále taky moc neporozuměl, o to víc sem se ale těšil na českou verzi.

No, zpočátku jak jsem viděl toho japonce v hábitu, tak mi to připomínalo hvězdné války Very Happy. Andrea je těhotná?! To mi vyrazilo dech. Přeji jim kluka, ať má Semir následovníka. Akce v první části byla dobrá, nejvíce se mi líbil ten seskok z mostu na kamion. Sturmiho role byla super. Hlášky byly taky prima.

V druhé části se to začalo rozjíždět. Ben se Semirem si vzájemně zachraňovali život. Líbilo se mi, jak se za ně Krügerová (jako správná šéfová) postavila. A ohledně té akce... v každém díle se najde nereálnost. Je pravda, že tady toho bylo dost, ale to se mi právě líbí. Můžu se alepoň u něčeho odreagovat od "normálního" světa.

Takže za mě výsledná 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Absolutně vůbec se mi tenhle piloťák nelíbil. Je to v celé historii Kobry 11 ten nejhorší piloťák jaký jsem viděl. Rozhodně vím, že na rozdíl od předchozích piloťáků se na tenhle již asi nepodívám. Možná to bude tím, že předchozí pilotní díl nasadil laťku hoodně vysoko. Možná už stárnu (možná, možná ...), ale tohle bylo opravdu hodně mimo. První část děs a hrůza, druhá část trochu lepší. Vůbec mi nesedl ten divný chlápek, který na všechno tak nějak přišel, nejtrapnější vedlejší role, jakou jsem v Kobře 11 viděl. Hodnotím za 4, a to jen díky dvojici Semir/Ben, kteří nikdy nic nezkazí (proto nedávám za 5). A na CSFD hned změním hodnocení ze **** na ***. Doufám, že mě následující epizody přinutí vrátit hodnocení na **** Smile. Omlouvám se za velmi negativní hodnocení, příště se polepším Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
úžasný
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Exclamation /žasný piloták moc se mě líbil dávám za 1* Wink akce napětí no prostě tohle vše bylo moc super Smile
Oěpt bych vás chtělapozvat na svůj blog kde mám fotečky videa a hlášky ze včerejšího dílečku odkaz je
www.kobraa11.blog.cz
Jinak polotˇák hodnítm za za 1 *
mějte se pěkně s pozdravem Katrina Wink

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ben.672


Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Tento díl hodnotím celkově jako průměrný až podprůměrný.

plusy a minusy:
+ Šefová se "kazí" - zjistila, že pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Very Happy
+ Nechyběly vtipné scény
+ Sturmi - celkově se mi tato postava líbila - škoda, že nebude i v dalších dílech

- Nereálné scény (od spršky kulek bez jediného zásahu na začátku, přes nerozbitné BMW X1 až po přežití výbuchu bez zranění na konci)
- Hledání protiléku už tu jednou bylo
- Záchrany světa podle mě nepatří k dálniční policii.

Dávám horší 2.

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zuzik


Založen: 28. 08. 2008
Příspěvky: 30
Odpovědět s citátem
Tenhle díl se mi moc líbil skvělá akce a prostě všechno. Určitě za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Dobrý piloťák.
Nejprv je asi co vytknout, že prostě Konec světa k dálniční policii nepatří. Ale něco nového, ono když to vemem, tak vpodstatě by mohl být Konec světa i v díle Město ve strachu.
Ale akce byla výborná.
Sturmi, legrační človíček, jak je možné, že pravě ten, může zachránit svět.
Krügerová jako vždy. Nevěří ale nakonec.......

Prostě dobrej dílek ale 1- postačí.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tzv


Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Pardubice
Odpovědět s citátem
Nojo, šéfová zjistila do jakýho blázince se dostala a začíná táhnout se svými, což je jedině dobře.

Až na to nerozbitné BMW a pár dalších detailů se mi díl líbil, byla tam sranda. Jen toho Mini mi bylo líto, to si to autíčko nezasloužilo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Very Happy Tak u tohoto dílu je to přesně naopak než u Sebevražedného komanda Laughing

Když jsem to viděla v němčině, tak se mi to docela dost líbilo, hlavně druhá polovina... Evil or Very Mad
...ale v češtině už je tomu právě naopak: Dabing je tentokrát dost hrozný, hlavně Sturmi, ten hlas se k němu vůbec nehodil, Oliver Pocher má v originále takový správně ňoumovský projev Laughing
Úvodní naháněčka no comment Confused , tedy krom závěrečného mokrého příletu na dálnici "Konečně jsme doma" Laughing ten se mi líbil.
Jinak tam na můj vkus bylo také těžce "přehláškováno" až to vyznívalo lacině a předimenzovaně i v kontextu s událostmi, které se v díle řešily.
A v němčině mě scéna s protilékem a poté ta na střeše dojaly, v češtině vůbec...achich ouvej, co bych jen dala za titulky Crying or Very sad

Hodnocení je následující:
Arrow německy (kde nerozumím těm hloupým hláškám) za 1
Arrow česky (kde mě tentokrát dabing naprosto zklamal) za 5
Suma sumárum to v průměru vychází na čistou 3

Doufejme, že příště to už bude lepší a tvůrci trošku přibrzdí s přehršelem humoru a akce - aneb Všeho moc taky škodí! Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
BLBOST
Líp se to nazvat nedá. 2OO díl a oni natočej takovou ptákovinu, která byla parodií už ani nevim na co.....sci-fi? Zas ňákej protijed a bla bla.
První scéna naprosto ujetá. Buď stříleli schválně vedle nebo tam měli slepý. To bylo fakt nejvíc.
Semir má další dítě.......kristepane Andreu měli jednou provždy odstranit a hotovo. No už to neni akční seriál ale parodie na cokoli.
Slušná akce tady vlastně nebyla, všude jen sranda k ničemu. Aspoň na konci mohli s tou motorkou vyjet jako z ohně a ne z oblaku kouře a jako by nic.
Ten Schtrumi nebo co to........omlouvám se za ten výraz ale mě přímo sral, to se nedá jinak říct.

Nelíbilo se mi to, tohle neni Kobra 11! A jestli jo tak já jsem Mickey Mouse!
Všechny piloty jsou lepší.
4 za snahu, že ještě točí a to že to vidělo v Německu přes 5 miliónů lidí mohlo taky znamenat pohřeb, protože když tohle viděli tak už se k tomu všichni určitě nevrátí.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
KerstinS


Založen: 26. 03. 2009
Příspěvky: 22
Odpovědět s citátem
Reku pozriem si, za to nič nedám. Ale bol to pilot, ktorý sa viac hodí k Chuckovi Norrisovi ako ku Kobre. Veď už len začiatok - lezenie a potom tam behali ako oné. Keby som chcela ísť do podrobností, povedala by som, že v lezečkách by sa im asi moc dobre nebežalo, ale tam zachádzať nechcem.
Tá myšlienky koniec sveta ten vírus či čo mi prišla trochu uletená. Len trošičku. Pýtam sa sama seba: Je toto ešte Kobra alebo je to nejaký lacný film z kina? No ako zatiaľ asi najhorší pilot... Ale nové diely sú na tom o čosi lepšie.

_________________
Naučil som sa, že je to pyšný človek, ktorý povie, že nič nepotrebuje. (Bear Grylls)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
náhodou mne sa to páčilo Wink dal som jedna Wink pravého fanúšika kobra 11 nič neodradí Wink kobra 11 na večné časy !

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
To je právě to, fanouška Kobry 11 nic neodradí. Myslím, že tvůrci už hřeší jen na to, že stačí dát tomu nálepku Kobra 11 a fanouškové se zblázní. Myslím, že už dělají z fanoušků jen pitomce, kterým stačí, že se v Kobře pořád vtipkuje ikdyž se to v některých scénách ani nehodí. Myslím, že pravý fanoušek Kobry 11, si musel u tohoto dílu postesknout po starých dobrých časech Kobry 11.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
NO PROSTĚ SKVĚLÝ PILOŤÁK.

Všichni tady chválíte i hudbu od Nickelbacku, ale i orchestrální hudba od Kay Serry se tentokrát mimořádně povedla, ať už hudba, kdy si Semir píchá protilátku, nebo honička s kachnou na zadku. Bohužel nevím, kde tuto hudbu sehnat. Další skvělá hudba byla třeba v díle Osobní Strážce (8.díl 13.série) ve scéně kdy dojde k zastřelení jednoho ze strážců před restaurací.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kobra 11
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
V ďalšie série alebo časti musíme len dúfať, že budú a Herman Joha bude mať veľa nápadov.Od týchto najnovších okrem 11.série lebo tá nebola moc dobrá až na Štátnu návladnú to ide Hore vodou.Čím lepšie tým lepšie. Pilot. film Koniec sveta mi pripomínal Na veky vekov lebo si museli dať protilátku ako museli dať Andrei a Mesto v strachu, lebo chceli nakaziť celé ľudstvo a zabiť ich.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Super díl Very Happy Za 1 - opravdu nabitá akce a skvělá hudba Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ezis


Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 50
Bydliště: Saulkrasti, Lotyšsko
Odpovědět s citátem
Tak tedy nevím, co si o Konci světa mám myslet. Něco bylo přitažené za vlasy, něco strhující a k obrazovce přibíjející. Byl to taky první díl Kobry, ve kterém mně vadily hlášky. Téma bylo hodně velkolepé a tragické a některé hlášky v takové atmosféře měly asi naznačit, že se to hrdinové snaží brát s nadhledem, což beru, ale na mě působily trochu rušivě. Jako by se film nemohl rozhodnout, jestli bude velkolepé Armageddon drama v americkém stylu nebo akční komedie. Dávám za 2 - nechce se mně dávat za 3 pro případ, že to tvůrci mysleli jako parodii na velkolepé Armageddon drama a já to jenom nepochopila.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Ojoj, tak tohle se nepovedlo Sad Kobra se tady snaží napodobit něco, co ji vůbec nejde a navíc ani nesluší. Abych to vzala popořadě - v piloťáku byly věci, ktere se mi líbily, ale i ty, které moc ne.

V první části měl ještě docela zajímavý a poutavý děj, který měl spád a bavilo mě to. Hezky jsem se pobavila u některých hlášek (zvlášť skvělý byl roztomilý pejsek "Terminátor", a samozřejmě postava bláznivého osvícence). To, co se povedlo v 1. části, to přesně se nepovedlo v té druhé. Hlášky sice byly, ale děj už byl nudný, protahovaný a já už se těšila, až to odpískají, protože už člověk stejně dopředu věděl, jak to skončí. Na druhou stranu, líbil se mi postoj šéfky, že chytla ty správné ochranitelské pudy Engelhardtové a Bena se Semirém jen tak nedala.

Nemám ráda, co nemám ráda - já je přímo nesnaším, americké hrdinské filmy a přesně tenhle pilotní díl mi přišel jako jejich slabá napodobenina. Nenene a ještě 100krát NE, takovou už Kobru nechci vidět Exclamation 3- Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Konec světa (Das Ende der Welt)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma