AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
100%
 100%  [ 17 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 17

Poslední velká rána (Der letzte Coup)
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Hele, není ta Falkova přítelkině Daniela Wutte (Sussana Konigová). Jinak super díl, akce, ale celkem tam chyběly ty hlášky jak Tom chyběl. Ale Semir měl krasny černy BMW. Super díl 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
taky jsem si řikal neni to zuzana Very Happy z novych dilu ja myslim že jo ale nejsem si jisty

inak dil dobry fajna hlaška na konci (jak si semir pujčuje auto Very Happy , btw nejak vam tu nefakči hlašky pred tydnem jsem psal hlašku z dilu pratelstvi a na strankach furt neni a kdaž jsem psal eronovi tak neodpovedel nevim proč )

nejvetší blbost byla : v hlavnich rolich v českem zneni bohdan tůma , aleš prochazka Very Happy i když tam nebyl ani minutu Very Happy neco podobneho se kdysi opakovalo v dilech s andrem taky v jednom dilu mel pry neštovice a na konci byl jakub saic uvedeny mno to je jedno tenhle dil byl i přez to že tam nebyl Tom dobry (TOM SI ODJEL NA SVOJI PŘEDPOSLEDNI DOVOLENOU V ŽIVOTE Very Happy)

_________________
Dříve pod jménem maverick911

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Tak přece proto, že tam Tom jednou nebyl neznamená že nemůže být v titulkáchh, to by pokaždé museli měnit, když tam zrovna někdo bude chybě a to by zabralo spoustu jejich drahoceného času. A navíc kdyby neřekly Tomova dabéra, tak by si všichni co to nesledují praidelně mysleli že už tam Tom není. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Zajímavý díl, dnes byl Tom na dovolené. Za 1. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Ben.672


Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Taky jsem si říkal, jestli to není Zuzana, ale po detailním záběru soudím, že spíš ne, ale i kdyby tak je to pořád dobrý díl i když Tom hodně chyběl, naopak se hodně objevovali Dieter a Hotte.
Za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Dnešní díl byl skvělej! Mám slabost pro hodný a zároveň mazaný zločince a tenhle byl navíc velmi pohledný... Embarassed Very Happy
Lenu rozhodně hrála Daniela Wutte.
Mě zaujalo v úvodních titulkách české jméno Roman Knizka, hrál toho Falka. Smile http://www.roman-knizka.com/
Jednička bez zaváhání. Jenom mě mrzelo, že to Falk nepřežil... doufala jsem, že s Lenou odletěj i s prachama. Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Super, super a zase super. Dnešní díl byl dost dobrej, takyjsem si říkala, že tu Falkovu přítelkyni hrála Daniela Wutte.
A dost mě zaujalo, že tam hrál Čech, já se obvykle na titulky dívám, ale dneska jsem to nějak zanedbala. Takže velká 1 Very Happy

A abych nezapomněla, chyběl mi tam Tomík!!! Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Hezký díl. Akce na začátku. Bonrath s Herzebergerem. Jen toho Falka zabít nemuseli.
A poslední akce:
Semir: Vrátím ho.
Pán: To mi moje žena říkala taky. Laughing Laughing -hláška dílu

Potvrzuji, že Lena byla Daniela Wutte, psalo to na začátku.
Jinak dávám 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
TygrŠerchán


Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Vynikající epizoda!

Nejlepší akce:
Semir v ohrožení života
závěrečná střelba na letišti

Nejlepší scéna:
setkání Semira s Falkem

1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Ahojki, chtěla bych poprosit, nechtěl by někdo z Vás tento díl dát na ulozto.cz - mi rapidshare nejde (věčně píše error) ?? Smile Wink A stahování přez ulozto.cz mě ještě nikdy nezklamalo..... Wink

Tento dílek jsem neviděla, prosím, prosím..... Semir je tak sólo Very Happy

Díky moc Very Happy


Sasíík Very Happy

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Dnešná epizóda sa mi moc páčila,aj keď Tom bol na dovolenke, Hotte a Dieter boli super,a hlavne jak hral Semir stým zlým tú hru,ale koniec bol smutný natom letisku jak ho zastrelili,inak vtejto epizóde hrala aj budúca sekretárka Susanna Königová
to som si až teraz všimol,a úvodná nahánačka s Dierom a Semirom bola super jak tam naháňali toho Rudiho a jeho chlapcov na tých tranzitov, a ešte sa mi páčilo aj Semirovo čierne BMW,moc podarený diel ako každý s návratom Toma už sa teším na řidiča a lepší zlomená noha,nešli vaz Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marmota-b


Založen: 18. 02. 2010
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Jo, pěkný antihrdina, hezky by se mi vyjímal v nějakém spaghetti westernu, i ten trik se slepými náboji... no nic.
V tomhle dílu jsem neviděla chybu. Což neznamená, že tam nebyly chyby (těch si moc nevšímám, tak nevím), ale že mě od začátku do konce bavil. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Výrobný díl! Člověk byl do děje tak zapleten, že ani nestihl postřehnout, že tam Tom není. Bavilo mě pozorovat a čekat, co Falk zase na Semira vymyslí, byl mi navíc hodně sympatický.

Tohle je zrovna případ dílu, kdy člověk by i rád zapomněl na to, co je spravedlivé a klidně by přál lupiči, aby se mu podařilo odletět. Bohužel zemřel, což jsem nečekala. Smutný konec Sad.

Co se týká samotného Falka, teda spíše herce Romana Knizky, tak si nemyslím, že to je čech. Na jeho oficiálních stránkách je uvedeno, že se narodil v Německu, celý život prožil v Německu. V jiném zdroji bylo uvedeno, že má pouze slovenského otce. Takže odtud nejspíše to příjmení Wink Ale můžu se mýlit, protože jsem samozřejmě jeho životopis nečetla podrobně, jen proletěla očima Smile.

Hodnocení dílu za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Tenhle díl zrovna nemusím...ale...otázka hlavně pro SaMarBe: Ten kdo daboval Falca, není to ten kdo daboval Franka Trabera?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Kačaba


Založen: 29. 04. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Podívej se tady na foru.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hartmutt Freund z KTU: Ano, je to Pavel Vondra. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Poslední velká rána (Der letzte Coup)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma