AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto sérii (známkou jako ve škole)
1
77%
 77%  [ 7 ]
2
22%
 22%  [ 2 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 9

Hodnocení 10.série
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Nějak jsem to tu nenašel, tak to tu zakládám já.

Takže 10.série byla super, nejlepší díly (bez pořadí):
Řidič, Lepší zlomená noha nežli vaz, Záblesk, Lauřino rozhodnutí, Frankie
Dávám 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
10 - série byla super ! Líbila se mi novodobá hudba Klause Garternicha a taky se tam 5x objevil nejnovější hud.skladatel Kay Skerra. Jinač to byly velmi akční díly Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
z 10.série se líbili nejvíc díly :

1. - Pod palbou
2. - Záblesk
3. -Lepší zlomená noha nežli vaz
4. -Podezření
5. - Lauřino rozhodnutí

a další díly Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Semir11 môj človek Wink



1 - Přátelství
2 - Záblesk
3 - Frankie
4 - Řidič
5 - Lepší zlomená noha
a tiež skoro všetky,ani pri jedinej som sa nenudil Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Mňo, zajímavá série - občas díl super, občas méně super. Pro mě ta kvalita dílů dost hupsala od jednoho extrému, k tomu druhému (viz. můj nejméně oblíbený díl a nejvíce oblíbený díl Wink)

Nejlepší díl - Lepší zlomená noha, než-li vaz. Dále se mi ještě zamlouval díl Přátelství a Frankie.

Nejhorší díl - Řidič. Případně potom ještě díl Není cesty zpátky a Drsná podmínka.

Celkové hodnocení
- 2+ Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Také velice dobrá série. Jedna z nejlepších a poslední s Tomem. Škoda. Taky poznamenám, že toto je konec staré dobré Kobry 11. Začíná střední fáze, což je Chris a potom absolutně nová Kobra: 13.série a dál...

3.1.2019: Jestli něco nenávidím na nové Kobře, tak to je ta připitomělá dálnice a jestli něco nenávidím ze všeho nejvíc tak to jsou ty betonové bariéry mezi pruhy. Všechny honičky na dálnici najednou stojí za nic. Při prvních scénách na "dálnici" v dílech Lauřino rozhodnutí či Drsná podmínka je tam ještě jakési staveniště, hrůza. Stojím si za tím, že tohle je poslední série, na kterou se vždy rád kouknu. To, co přijde po ní, bohužel není dobré a ať si tvůrci namlouvají, co chtějí, ta dálnice má na tom opravdu velký podíl. Vidět pořád stejný les, kopce, odpočívadlo, betonové bariéry, za další sérii to začne nudit. Dnes, 14 let po premiéře 10.série, nemůžu tu dálnici ani vidět a jásám radostí, když nějaká akce je mimo ní, třeba honička ve městě. Tak třikrát za sérii se mi poštěstí.

Nejlepší: Záblesk a Pod palbou a ještě Lepší zlomená noha...
Nejhorší: Podezření (jeden z nejhorších dílů vůbec, známka 5), Lauřino rozhodnutí

Hezká 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Nejlepší série s Tomem a Semirem rozhodně. Nejslabší díly asi Laurino rozhodnutí a Drsná podmínka. Jinak jsem se nenudil ani při jednom díly. Nejvíce se mi líbilo epizody Záblesk, Přátelství, Řidič a nejvíc mě pobavil závěr Lepší zlomená noha nežli vaz. Celé série dávám za 1. Tom mi bude strašně chybět v 11 série Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hodnocení 10.série
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma