AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Dnes je 3.3. a Christian má narozeniny. A to už 39 Very Happy
Přejimu všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky, a úspěchy ve filmu.

Menší info: 10.3. bude Chris k vidění na ZDF VE 20:15, a to v seriálu Der bergdoktor neboli Doktor z hor. Je to zatí m jeho nejnovější věc.
na mnou vyrobeném přání můžete vidět nejnovější fotky chrise
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
To je on? Vybadá jak blázen s těmi dlouhými vlasy... Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
Ty jo! Ten účes má fakt stylovej Very Happy , no vida....to by šlo....klidně by se mohl vrátit do Kobry 11 s novým účesem a Bena by mohli sejmout! Smile

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Andre_Fux11


Založen: 23. 12. 2010
Příspěvky: 55
Odpovědět s citátem
tohohle tepláka nesnášim Very Happy Very Happy sice nevim proč ale je to fakt vykuk Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jan je úplně super, protože dívám momentálně najednou 7 a 16 sérii s Janem a Semirem a s Benem a Semirem, některé díly jsou dost podobné a Ben mi trochu připomíná Jana, také taková veselá kopa. Snad producenti kontaktují i Olivera aby měl možnost přijmout návrat do kobry a dokončit svou roli Jana Richtera protože by si to zasloužil

Pár fotek na památku komisaře Jana Richtera ze 7 a 8 série

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Doplňuji přímo fotky z přání od pajasekacka - jsou z Christianova agenturního profilu na actors-connection.de, fotila Janina Laszlo. Narazila jsem na ně celkem náhodou (tohle vlákno jsem nesledovala), jak teď sjíždím něco z 8. série, a docela se mi líbí. Nikdo nemládneme, ale Christian nám stárne se ctí. Smile

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Kdyby se takto vrátil do kobry člověk by ho ani nepoznal Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Souhlas s Gogem, chvíli jsem civěla, kdo to je, než mi to došlo Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
starpep


Založen: 25. 09. 2012
Příspěvky: 18
Odpovědět s citátem
Jan nějak zfrankovatěl a pak zbenovatěl Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Christian Oliver na Dances With Films Festival - "House Of Good And Evil" 2013. Po delším čase vypadá znovu jako Jan v Kobře Smile je to s data 09.6.2013

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
...tak na této sérii fotek těžko uvěřit, že je to už 9 let, co tento herec opustil Kobru 11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Christian na premiéře filmu The Mortal Instruments: City of Bones 2013 v LA - nedávna akce Chrise 12.8.2013

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Christian právě na Primě ve filmu Nora Roberts: Pocta / Tribute z roku 2009. Samozřejmě je to opakování. Smile

Stills (HQ):


Zdroj: kino.de
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Na německém fanklubu se objevila informace že se Jan Richter vrátí do podzimní série 2014 na RTL ale asi jen do jedné epizody, ale zatím to není potvrzeno a možná ho ani nebude hrát Oliver
http://www.cobra11-fanclub.de/community/index.php/Thread/9620-Herbststaffel-2014/?postID=226099#post226099
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ve dvacáté páté epizodě se vrátí i Corina a bude hrát pratetu inga, který se zatím do seriálu vrátí.
Omg, kolik má Německo obyvatel, že tak recyklují? Laughing Laughing Laughing
To se s tím zeleným přístupem zbláznili?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Na druhou stranu by bylo fajn vědět, kam se vlastně Jan poděl Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak mohou vrátit ještě teoreticky Jana a Franka, zbytek je DEAD Laughing Laughing
Ale po Andrého návratu bych se nedivil kdyby si tam napochoduje živý Chris Ritter nebo Tom Kranich Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Všeli, otázkou je, JAK by se vrátil, oni jsou schopni dát ho do zcela jiné role Sad vrátí se fakt Richter, nebo jen Oliver?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak to nevím zatím jen psáno Comeback Jan Richter jestli ho bude hrát někdo jiný nebo možná možná Oliver, více se dozvím až tak koncem léta Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak vzhledem ke Vzkříšení bych tomu i věřila, tady by navíc ani nemuseli přijít s ničím ukrutným, protože Jan ze dne na den zmizel, tam mají možnost se docela vyjádřit. (Když se nad tím zamyslím, tak to možná tak skvělé není. Laughing ) A jestli se fakt objeví Jan a bude ho hrát Christian, tak mám radost a zároveň se hodně bojím, co mu provedou.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
No nevím když je tam Kiefer tak buď ho zabijou nebo bude záporák, pochybuji že bude policista na dobré straně,když skončí jako Fux tak už fakt nevím co si mám od tvůrců myslet, že jim asi už začíná hrabat..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
I když jsem na epizody s Janem mockrát nekoukal, připadal mi poměrně sympatický, rozhodně víc než ostatní zbytek parťáků kromě Andrého. Na ty epizody jsem moc nekoukal, ale zdálo se mi, že z toho, co jsem párkrát zahlédl to byl takový kliďas?! Nevím jak to vyjádřit, ale zdál se být přátelským a někdy na policajta až takovým hodným?! Možná se pletu, ale na mě tak zapůsobil. Samozřejmě jsem viděl jen opravdu malou hrstku dílů s touto postavou, takže mojí charakteristiku neberte nějak extra vážně, ale první moment bývá nejdůležitějším.

Gogo i SaMarBe souhlasím opět s vámi, nevím proč, ale mám takový pocit, že nám to naše velké očekávání zase něco překazí. V případě návratu se opravdu bojím, že se s Janem stane něco, co by nikdo nečekal a bude to vlastně jeho zlé dvojče, což už tady tuším někdo zmínil u návratu Andrého. Modleme se tedy, ať to tentokrát dopadne lépe. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jestli se Chrisitan vrátí na ten 1 díl na podzim si musíme počkat tak do konce léta na potvrzení od AC jako to bylo u Marka Kellera Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Christian v novém filmu Hercules Reborn (2014)

Trailer na film ZDE Arrow https://www.youtube.com/watch?v=UXza2zmk4GU

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
pajasekacka napsal:
Dnes je 3.3. a Christian má narozeniny. A to už 39 Very Happy
Přejimu všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky, a úspěchy ve filmu.

Menší info: 10.3. bude Chris k vidění na ZDF VE 20:15, a to v seriálu Der bergdoktor neboli Doktor z hor. Je to zatí mp jeho nejnovější věc.
na mnou vyrobeném přání můžete vidět nejnovější fotky chrise
i

Trochu mi tu pripomina Trabera.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Foto z SpeedRacera:


Navíc by měl být a hrát (dle ČSFD) i ve Valkýře s Tomem Cruisem jakéhosi seržanta Major-Adama. Ale fotku jsem nenašel ani jednu zaboha.

A tohle by měl být taky on:


U tohoto je psaný, že je to z filmu Subject Two. A hraje tam jakéhosi Adama Schmidta

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Christian na akci "Kari Feinstein's Style Lounge" 2015, 23.01.2015, Utah, USA


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Seriál: Bez hranic/Crossing Lines, e.Long-Haul Predators (2013)

V Německu poblíž Berlína je nalezeno zakopané tělo mladé ženy. Sebastian projede databázi nevyřešených případů a zjišťuje, že by smrt této ženy mohla mít spojitost s opuštěným autem odtaveným na polské dálnici. Když je v autě nalezen vlas mrtvé, spojitost je potvrzena. Sebastian s Carlem jedou na místo činu a od Sebastianovy bývalé kolegyně se dozvídají, že na mrtvé byly nalezeny stopy krve někoho dalšího. Když Sebastian naskenuje okolí svým skengenem, zjistí, že nalezený hrob není jediným hrobem. Postupně je odkryto dalších 7 mrtvol v různém stadiu rozkladu. Sebastian pak v systému najde dalších 29 podobných obětí v okolních zemích. Carl v hrobě poslední oběti najde zápalky z nedalekého motorestu. Servírka si ale na nic nevzpomíná, a tak si prohlédnou záznamy z kamer. Na záznamu je vidět, jak oběť mluví s manželským párem a pak odjede s jiným mužem s výrazným tetováním ve sportovním autě nalezeném v Polsku. Podle poznávací značky auta Sebastian zjistí, že před odjezdem mrtvá mluvila s manžely Liebigovými z Berlína. Jedou je vyslechnout do Berlína. Liebigovi jim řeknou, že se mrtvá jmenovala Yvonne a chtěla svézt, ale Sandra Liebigová ji odmítla. Nakonec prý ale bylo dobře, že ji nesvezli, protože se jim po cestě rozbilo auto. Oba manželé se ale chovají divně a mají na obličejích pohmožděniny a oděrky. Při výslechu navíc Sebastian dostává zprávu, že DNA manželů bylo nalezeno na Yvonnině těle. Oba se okamžitě přiznávají, že ji zabili. Zprávu o DNA ale poslal Carl, aby manžele nachytal. I přes přiznání se to ale Carlovi nezdá. Má dojem, že někoho kryjí. Eva s Tommym jednou vyslechnout opraváře z benzinky, aby se zeptali, jestli neviděl sporťáka z Polska. Prý si takového auta nevšiml, ale pamatoval si auto Liebigových. Přiznal, že ho na benzince prohlížel a pak byl k autu zavolán po tom, co se jim rozbilo po cestě. Celému týmu připadá podezřelé, že obě auta měla stejnou závadu. Mezitím se Louisovi ozývá česká policie, která našla ruku muže s výrazným tetováním. Dcera Liebigových Lara cestovala s rodiči a Carl si všimne, že maluje obrázky nákladních aut, o kterých říká, že to jsou bubáci. Carl si tedy nechává přivézt oba manžele, aby si s nimi popovídal o tom, že oba lžou a přiznali se, aby kryli jeden druhého. Liebigovi pak vypoví, že je na silnici nabrali řidiči kamionů a pak je nechali bojovat s Yvonne a jejím spolucestovatelem na život a na smrt. Pod vyhrůžkou, že jejich dcera zemře, pokud někomu něco řeknou, se pak Liebigovi vrátili domů. Při podrobnějším prozkoumání Sebastian zjistí, že i v druhém autě bylo dítě, proto si vybrali zrovna je. Když se ztratí další rodina, celý tým udeří na opraváře z benzinky. Ten se přiznává, že autům rozbíjel chladiče a pak dával echo vysílačkou řidičům kamionů. Je jasné, že hledají další pár na souboj, a tak se Eva s Tommym rozhodnou dělat návnadu. Když je kamiony odvezou, ostatní je sledují. Kamiony odvezou Tommyho a Evu na opuštěné místo, kde po nich chtějí, aby bojovali s druhou rodinou. Louis dává povel k zásahu a nechává všechny zatknout. Nakonec zatýkají i opravářovu ženu, která se starala o děti manželů, kteří zemřeli.



_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Kocour 742


Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 85
Odpovědět s citátem
Mám menší dotaz, v kterém díle 8. série Kobry 11 vlastně Jan odešel? Až v tom posledním nebo dříve...Díky
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra 11 fans


Založen: 23. 09. 2019
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Jan Richter odešel v epizodě která se jmenuje Extrém, ale jeho odchod nebyl vlastně nikdy pořádně vysvětlen. Ale u nás byly ty epizody na konci osmé série nějak prohozeny, nevím proč, ale u nás dávají poslední díl osmé série, který se jmenuje Kdo seje vítr.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kocour 742


Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 85
Odpovědět s citátem
Jo, díky moc, přesně tohle jsem potřebovala vědět. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra 11 fans


Založen: 23. 09. 2019
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Nemůžu tomu uvěřit, upřímnou soustrast pozůstalým, pro tu maminku to musí být strašné. Sad
A to jsem si vždy přál, aby se do Kobry 11 vrátil, ale to se už bohužel nikdy nestane. Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Richterova11


Založen: 16. 01. 2024
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
ReeR napsal:
Wox A co jsem vyhrála???? Laughing Smile Very Happy
mimochodem, umíte někdo to gesto??? mě to nejde, malíček s prsteníčkem odmítají poslušnost Laughing Laughing Very Happy Razz


co koukáte?? ještě jste neviděli pořádnýho chlapa??? Laughing Smile Very Happy



Ja to viem Very Happy
Najhoršie moje narodeniny v živote Sad toho chlapa som platonocky milovala
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jan Richter (Christian Oliver)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma