AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
100%
 100%  [ 12 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 12

Přátelství (Freundschaft)
Ben.672


Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Dobrý díl. Rozhádaní Hotte a Dieter neměli chybu, a nakonec hádka, kdo bude řídit. Objevila se taky Lucy a Hartmutova hláška: "Tohle asi hudba nebude". Hotte v nemocnice byl taky dobrý, prostě není, co vytknout.
Za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
hoj

super díl ted už nesmím zameškat zadny když toma v brzké dobe zastřeli

jinak to auto co ma byt vydražene za 90 000 000 EURO co to bylo

ja na RTL našel toto ale neumim nemecky http://www.rtl.de/tv/tv_915685.php

a ješte male videjko z youtube : http://www.youtube.com/watch?v=4WBCgYUJqmU&feature=related Very Happy

HARTTMUTE TOM TOMU NEROZUMI Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Maybach Fulda Exelero je suprový auto, dobré hlášky. Dávám 1. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Tento díl stojí zato.

Nejlepší bylo jak místo drahého auta stála Lucy. Laughing Laughing Laughing

A nebo konec:
Tom: Já jsem starší
Semir: A já jsem menší


Jojo, krásný dílek 1*

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
TygrŠerchán


Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Krize mezi Hottem a Dieterem, včetně záměny kufrů, vynikající zpestření Kobry a zejména této epizody, která ovšem ve své druhé dějové lince nepřináší nic nového.

3
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Výborný díl, nejlepší bylo to luxusní auto. Dávám 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
rozhodne za jedna ..Dieter a Hotte + Maybach Exelero + Luccy no proste najlepší diel spolu s Ridičom Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Vtipný díl, hlavní téma hádka Bonratha a Herzbergera, kde padaly jedna perla vedle druhé (zvlášť mě pobavilo přirovnání hádky šéfové ke starým manželům Laughing). Roztomilá byla i reakce Hartmuta na Tomovu otázku, co bylo všechno ukradeno, jeho "Luccy, ukradli Luccy!!!!" nemělo chybu Laughing

Dějově se mi díl taky líbil, ikdyž jak už jsem naznačila, jako hlavní jsem brala spory s Dieterem a Horstem Smile. Konec byl trochu i nečekaný, že se nakonec z relativně naivní ženské vyklubala hezká "sviňka" Smile.

Podařené, takže samozřejmě 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Ezis


Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 50
Bydliště: Saulkrasti, Lotyšsko
Odpovědět s citátem
V hlavní roli Lucy!
Díl, kterému není co vytknout. Tedy kromě toho, že jinak absolutně geniálnímu Hartmuttovi zpočátku nedošlo, že mp3 přehrávač může sloužit k uchovávání souborů Smile to mě dost překvapilo. Ale co, i mistr Einstein se někdy utne.

Pobavilo mě, jak si tetovač pan Ink vybral zaměstnání, které se mu hodilo ke jménu ("ink" jako anglicky "inkoust"). A nebyl to sice kdovíjak pronikavě inteligentní vtip, ale stejně jsem se nemohla udržet smíchy, když mu Semir s Tomem vyhrožovali: "vytetuju vám parohy přímo doprostřed čela." "Varuju vás, můj parťák vůbec neumí malovat." Ale vzhledem k tomu, že seriál se jinak snaží být výchovný anebo aspoň nezávadný, se divím, že to tam dali - takhle by přece policisti vyhrožovat neměli.

Rozzuřený "pan Bonrath" neměl chybu! A potěšilo mě, že děj neupadl do klišé: když Hotte řekl "Pro mě už je mrtvej", řekla jsem si otráveně "No jo, teď je scénáristi smíří tak, že se někdo pokusí Bonratha zabít", ale ne, nakonec to bylo trochu jinak.

Němčina je na rychlé vzkazy pěkně nevhodný jazyk - napsat "přepadli nás" by Hartmuttovi trvalo mnohem kratší dobu než nějaké "Wir werden überfallen" Very Happy

Anebo jak si Hartmutt zkopíroval všechnu hudbu do počítače:
"Děláš si pirátský kopie?"
"Zajistil jsem důkazní materiál."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Přátelství (Freundschaft)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma