AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
92%
 92%  [ 12 ]
2
7%
 7%  [ 1 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 13

Sestřička (Kleine Schwester)
Ben.672


Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Další dobrý díl, jako celá 9. série, ukázala se Schrankmannová (poprvé?) a sestra šéfové byla taky dobrá, od začátku jsem myslel, že je v tom taky namočená, ale to by asi scénaristi Engelhardtové neudělali...
Takže 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Schrankmannová se ukázala po prvé v 9. řadě, jiank byla už v 8. Wink
Parádní díl Smile Zajímava nehoda Cool Za 1

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
Díl suprový, sestra Anny sympaťačka. Schrankmannová je debil ženská, to ať se na mě nikdo nezlobí. Za jedna.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Nehoda by se mi líbila, kdyby lítala auta a ne aby je odrazil náklaďák ale i to stálo zato.

Baba Schrankmannová zase zabodovala, to by byla škoda, kdyby Hartmutta poslala také 1.vlakem do toho města. Laughing

Christina Engelhardtová byla dobrá, OK.

Závěrečná honička stála zato, jen kdyby si Semir vybral lepší auto než Mondeo, opodál stála nová Toyota Avensis ale oni ji asi nechtěli rozbít.
Jásná 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
U mě také jasná 1. Dil byl skvělý a děj. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Výtečný díl s výbornou Almarou a třesoucím se uzlíčkem nervů Hartmuttem Laughing Laughing A chudák Engie, také nervy kvůli hloupé sestřičce XD

Za 1 Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Kleine Schwester
Daniel


Založen: 13. 01. 2009
Příspěvky: 39
Bydliště: Ostslowakei
Odpovědět s citátem
Aj mne sa tento diel páčil. Začiatok sa mi zdal nereálny, ale celkový dojem je 1*

_________________
Keď sa nudíte, môžte sa pozrieť na môj kanál na youtube:www.youtube.com/MrAfc11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Začátek tohodle dílu je to co od Kobry očekávám.
V díle mluvili hlavně o Slovensku a na konci jsme mohli vidět českou vlajku. Jenže přijeli ze Slovenska ne? V Německu zřejmě nepostřehli, že Slovensko má novou vlajku nebo nás mají pořád za Československo? Prostě se tam měla houpat slovenská vlajka.
Sestřička byla o 14 let mladší Shocked ?! Tak to mně je potom asi 5 let.
Díky malým nedostatkům 2.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Líbila se mi zápletka, pořád jsem byla na váškách, jestli Christina s tím má něco společného nebo ne (byla takový typ, do kterého bych to i řekla Very Happy). Nevím, jestli se André divil věkovému rozdílu, že mu přišel mnohem větší. Mě to tak přišlo, nesedělo mi to, měli vybrat trochu starší herečku. Takhle mi to připadalo jako matka vs. dcera.

Trochu mě zarazil ten naivismus, když celá služebna pomáhala šéfce, i když riskovali místo u policie. Nevím, kolik lidí by ve skutečnosti tohle udělalo. Na druhou stranu mám ráda, když se vymýšlí akce, jak převést kolegy policisty a bez pomoci služebny by to ani nešlo Smile. Vždycky mě to pobaví Very Happy.

Česká vlajka - občas fakt žasnu, co se v zahraničních seriálech o České republice (případně Československu) dozvím. To, že v americkém seriálu řeknou nějakou blbost, to beru a už mě to ani nepřekvapuje. Když už zařadili do děje Slovenskou republiku, tak snad si už mohou dát tu "práci" zjistit, jak vypadá slovenská vlajka (snad si teda stihli všimnout, že už s nima nesousedí Československo Laughing ). Nebo prostě měli po ruce jen vlajku České republiky a počítali s tím, že si toho němci stejně nevšimnou Very Happy

Ale jinak pěkný díl a zaslouží si samozřejmě 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Sestřička (Kleine Schwester)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma