AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
70%
 70%  [ 21 ]
2
16%
 16%  [ 5 ]
3
6%
 6%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
6%
 6%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 30

Sebevražedné komando (Himmelfahrtskommando)
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak nevím... u téhle epizody jsem dost rozpačitá Embarassed Tak nějak jsem ji nepochopila, byla hodně založená na povídání a povídání a mluvení a mluvení Embarassed Akce sice byla, ale nenadchla mne... Ben má MÁLO rozčepýřené hárko (změna stylisty? Shocked Laughing Laughing ) a s kým to měl Semir trable? S tchyní? Smile
Nenedchl mne ani kněz... zná Semira a přesto mu nic neřekne XD Já ho znát, tak mu svěřím vše, vždyť je to milý kluk! (tedy... na druhou stranu je to i drbna... mno). A už upustili od geekovských námětů, koukám Laughing A co to měl Ben za triko? Laughing Co mne ale pobavilo byl Semir na konci, když nesl v náruči ženu, co vypadala 2x tak velká jak on Laughing A byl tam Hartíček. Hurá Laughing

Šéfová mi opět nesedla Embarassed

Pokud bych měla dát známku teď, je to trojka, ale počkám na hodnocení až poshlédnutí české verze Smile

Opět je epizoda týden ke shlédnutí zde: http://rtl-now.rtl.de/cobra.php?film_id=11184&player=1
Brzy bude ke stažení zde: http://serienjunkies.org/?cat=225

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Re: Komando nanebevzetí (Himmelfahrtskommando)
Carodejkasnu


Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Souhlasím s tebou, bylo to nemastné, neslané tento díl......dávám též 3 ale čekat na českou verzi nebudu nu
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Himmelfahrtskommando
Daniel


Založen: 13. 01. 2009
Příspěvky: 39
Bydliště: Ostslowakei
Odpovědět s citátem
Mne sa táto časť celkom páčila. Aj dej bol originálny, myslím,
že kňaz v Kobre takúto úlohu ešte nemal. Aj napriek mnohým,
naozaj mnohým, tejto časti dávam 1-

_________________
Keď sa nudíte, môžte sa pozrieť na môj kanál na youtube:www.youtube.com/MrAfc11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
priemer.dalo sa pozrieť ..rola farára..a semirove telefonáty Laughing
posledná časť (zatiaľ?!?)Crying or Very sad opäť podarené xsichtíky parťákov... Laughing
mňa ten dej nejako nezaujal=O
2-

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl u mě na jedničku nevypadá, ale s hodnocením počkám na CZ verzi...

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
takže dneska v cz konečne ..už som ho videl v premiere ..a najviac sa mi pačilo ked zneškodnovali tu bombu a vileteli z okna a prišlo potom špecialne komando a oni tu bombu už zneškodnili tak to bolo super davam za 1 Smile

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak se díl jmenuje Sebevražedné komendo - jestli sem dobře rozuměl Smile
Paradní díl. Líbil se mi příběh Smile Akce na dálnici, nějak rychle byla nehoda, to jsem viděl tak poprvé. Exploze s hláškou, že to je blázen, když je dneska benzín tak drahý Laughing Laughing
Poslední akce dobrá Smile Jak zvedl to auto Very Happy I Golfa nabourali. A jak ho rozlísoval kamion. Konečné pronásledování bylo skvělé.
Mě se to moc líbilo. Za jedna Wink A pěkný byl i konec Smile Vše pěkně dopadlo, jako vždy Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
No, u tohoto dílu jsem se nenudil ani jsem nějak nejásal nějak extra radostí ale prostě jsem se jednoduše bavil.

Chválím za zápletku, že z normální loupeže udělali takový zapeklitý případ i s farářem a problémem s arcibiskupstvím.

Honičky, proště žúžo, obvzláště ta poslední, chudák SAAB, na šrot. Jen mě tam naštvali, že dali jako policejní vůz Ford Scorpio, jak je tohle může napadnout ale to bych mohl soudit i starý Fordy Mondea nebo přemnožení Opelu Vectra.

A tchýně, no jo. "Ano maminko", na todle nezapomenu.

I tak jako by mi něco u tohoto dílu chybělo ale vůbec nevím co ale dám 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
jo jak to semir řekl tchýne a buh to jde ze zhora ,,ci jako Smile to se mi moc libilo nebo když se ten farar začal modlit na konci a semir s benem ich zachranili a vtom kostole byli supr když dostali ten přikaz na prohlidku a Ben šel nanich hned tak zhurta moc supr dil..jako každej novej za 1 odkdy tam je Ben valim se smichy nikdy kobra 11 nebyla takova zabavní jak je ted snim Smile moc se mi tam libi Smile

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Důstojný konec 13. série. Super akce a děj, dobrý hlášky s tchýní. Nic než 1 dát nemůžu. Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Úžasný
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Ahojky
Tento dílek byl moc krásný hlášky akce prostě to byl moc krásný dílek Wink Byl to takový pěkný konec za 13 serii Smile . Kdo by ste chtěli tak se můžete podívat na můj bloček kde ke včerejšímu dílečku naleznete fotečky www.kobraa11.blog.cz
mějte se pěkně Katrina Wink

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Semir Gerkhan


Založen: 28. 12. 2008
Příspěvky: 6
Odpovědět s citátem
jednoznačne za velku jednotku !! Milujem diely s Tomom Beckom Smile len tak ďalej a váš dabing je priam úžastný ! neviem si ho vynachváliť Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Docela neotřelej a originální děj. Celkem mi to přišlo i realistický, až teda na ten skok z hotelovýho pokoje...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Takže, včerejší díl byl super. Dávám 1 Smile .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Když jsem ten díl viděl v němčině a moc jsem ho nepochopil, přišel mi velice slabý. V češtině byl ale vynikají. 1 Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
LuUuccy


Založen: 12. 01. 2010
Příspěvky: 46
Odpovědět s citátem
Tk tento díl byl fakt suprovej Smile MOc se mi líbil.Byly dobrý hlášky Smile i když ty jsou v poslední době pořád Very Happy za 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
podla mna každý diel čo je s Tomom Beckom je za 1 Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Co se stalo?
Někdo zavolal bombu! Laughing

Epizoda byla zas trochu jiná, tentokrát z prostředí kostela, ale všichni jsme věděli, že to byl nevyhnutelnej průšvih.
Hodnotím dvojkou, protože příběh byl dost jednoduchý.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
hezké zakončení suprové 13.série Very Happy Nejlepší bylo jak Semir s Benem letěli vzduchem ; za 1 Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
NENÍ TADY TÉMA - Hodnocení 13.série, tak to píšu jsem:

Toto je pro mě asi druhá nejlepší série, hned po té třetí s Andreém. Kobra se konečně po několika letech znovu dostala na vrchol. Po odchodu Toma se kvalita seriálu výrazně zhoršila a nebylo to jenom moji neoblíbenou Semirovou černou bundou a absencí hlášek, ale hlavně slabým dějem a ne moc propracovaných bouraček (kráter v piloťáku Město v Ohrožení by zvládl udělat každý s přijatelným editorem fotek). Na řadu se dostal Ben, který svůj odchod podle posledních zpráv neplánuje, takže by možná v délce účinkování mohl překonat i Toma. Benova první série je opravdu povedená. Všechno začalo pilotním filmem Na Vlastní Pěst. Tvůrci zvolili víc hlášek a větší nereálnost a z Jasona Bourna je najednou zase James Bond. Hlášky, přehnané honičky, nesmrtelní hrdinové.

Žebříček dílů, seřazen podle oblíbenosti:

1. Muž v Pozadí (Jednoznačně nejlepší díl - Benova láska zastřelena - na rozdíl od Toma se z toho Ben hned nezhroutil)
2. Osobní Strážce (Nevím jestli se mě to líbilo kvůli skvělé hudbě, nebo Benově košili {já taky pořád nosím košile}, jenom vím že tento díl se opravdu povedl)
3. Kdo Jednou Lže (Další skvělý díl - zajímavě prostříhaný komiksovými flashbacky)
4. Na konci mládí (Semirovu minulost jsem doposud neznal, tento díl mi všechny nesrovnalosti objasnil a skvěle mě pobavil - až na to auto bez Airbagů)
5. Pohřbený Zaživa (Zoufalý Semir a nejlepší záporák v této sérii)
6. Spiknutí (Skvělé, přistání na střeše policejního auta nemělo chybu)
7. Zrada (Důstojný odchod Anny a vynikající rvačka na záchodech)
8. Nevěsta (Opět vynikající hudba a pohled do rodiny Konráta Jägera)
9. Okno (Nastupuje nová šéfová. MĚ SE OD ZAČÁTKU LÍBILA Very Happy )
10. Na Vlastní Pěst (No trochu slabší, ale skvělý nástup Bena)
11. Černá Madona (Semir as Indiana Jones Very Happy )
12. Komando Nanebevzetí (Trapné vtipy o tchyni, vyrovnané skvělými vtipy o Alláhovi)
13. Krkavčí Matka (Nic moc, ale poprvé od Andrého se tam objevil pořádný Parkour)
14. Géniové Mezi Sebou (Příběh o chlapci, ale já mám radši příběhy o našich komisařích)
15. Pod Tlakem (Nejhorší díl série, sice sem tam dobré hlášky, ale děj slabota. Samo o sobě to špatné nebylo, ale když se to srovná s ostatními díly v této sérii, tak opravdu nic moc)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Takže 13. série byla moc povedená, příchod Bena byl super.

Nejlepší díly jsou: Spiknutí, Géniové mezi sebou a ještě hodně.

Série za 1 Smile .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Přesně - 13.série super Very Happy

Nej díly : Na vlastní pěst,pod tlakem,Něvěsta,Okno,Pohřbený zaživa,Sebevražedné komando atd Very Happy

1 Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ezis


Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 50
Bydliště: Saulkrasti, Lotyšsko
Odpovědět s citátem
Zajímalo by mě, proč když je seriál z Německa - vlasti Martina Luthera - jediní dva faráři, co se zatím vyskytli, byli katolíci Very Happy

Dávám za 1, s poznámkou, že tentokrát to je čistě subjektivní - hodnotím jenom výborné hlášky a pana faráře, do kterého jsem se okamžitě zamilovala.

Většina chlapů v tomhle seriálu má něco do sebe, o to nic, a Tom a Hartmutt jsou skvělí, ale na pana faráře nemají. Pro mě je to jediný opravdu pěkný chlap v celém seriálu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Sebevražedné komando (Himmelfahrtskommando)
marmota-b


Založen: 18. 02. 2010
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Všelicos napsal:

Nenedchl mne ani kněz... zná Semira a přesto mu nic neřekne XD Já ho znát, tak mu svěřím vše, vždyť je to milý kluk! (tedy... na druhou stranu je to i drbna... mno).


Vždyť on ho právě skoro nezná! Vždyť tam sotva přišel. Semir to i říká, že odešel starý farář, kterého zná, a místo něj bude Aidu křtít nějakej úplně cizí člověk.
Na jeho místě bych se asi chovala podobně. Nejspíš. Teda s tím rozdílem, že nevím, jestli bych se dokázala chovat tak hrdinně.

Dávám taky za jedna. Tenhle díl se mi strašně, strašně líbil. Právě proto, že se v něm všichni chovali, z mého pohledu, docela reálně. Třeba dělali blbosti, ale reálné, odůvodněné blbosti.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Takový nemastný-neslaný díl Confused

Ani nemám co k tomu více říct. Docela se mi příčilo jednání kněze, neměl důvod to před policií tajit. Myslím, že tím svým jednáním situaci ještě více přitížil.

Potom jedna poznámka pro pozorné - když v hotelu vybouchla bomba a Ben se Semirem vyskočili z okna, tak v této scéně byl moc vidět Semirův kaskadér Smile.

Mé hodocení je za 2 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Ezis


Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 50
Bydliště: Saulkrasti, Lotyšsko
Odpovědět s citátem
Janča napsal:

Ani nemám co k tomu více říct. Docela se mi příčilo jednání kněze, neměl důvod to před policií tajit. Myslím, že tím svým jednáním situaci ještě více přitížil.



On ten farář MĚL důvod zločince před policií ukrývat, protože ten jeho komplic držel jako rukojmí jeho dceru. Kdyby ho policie zatkla a jeho komplic se o tom dověděl, mohl by dostat strach, že ho prozradí, zabít jeho dceru a utéct. Takhle to taky ten lupič faráři řekl, když policie dorazila. Takže jednání pana faráře vlastně celou dobu směřovalo k tomu, aby ochránil dceru toho zločince, která za nic nemohla.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jitt


Založen: 27. 01. 2011
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
Mam dojem, ze se cesti prekladatele trosku sekli v prekladu nazvu tohoto dilu ... po shlednuti a zjisteni, ze tam hraji jednu z hlavnich roli duchovni si stale vic myslim, ze se mel dil jmenovat "Nebeska jizda" nebo "Komando Nebeske jizdy"... nejak mi nesedi nazev "Sebevrazedne" kdyz nikdo sebevrazdu nepachal Smile

_________________
Vždy existuje možnost volby, i když nemusí být zrovna taková, jakou si představuješ.

http://www.jitt-ulet.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ezis


Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 50
Bydliště: Saulkrasti, Lotyšsko
Odpovědět s citátem
Jitt napsal:
Mam dojem, ze se cesti prekladatele trosku sekli v prekladu nazvu tohoto dilu ... po shlednuti a zjisteni, ze tam hraji jednu z hlavnich roli duchovni si stale vic myslim, ze se mel dil jmenovat "Nebeska jizda" nebo "Komando Nebeske jizdy"... nejak mi nesedi nazev "Sebevrazedne" kdyz nikdo sebevrazdu nepachal Smile


souhlas Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sebevražedné komando (Himmelfahrtskommando)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma